Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość madzia575
a mój chłopiec dwa lata ze mną wojował że mam nie robić kolczyka bo wiedział jakie są z tym problemy i sie martwił ze bede sie męczyć ale nie zaprzeczał że mu sie to podoba. no a ja dałam sobie spokój ale niedawno powiedziałam dość! mam ochote i zrobie kolczyka. marudził. ale po setnym razie w końcu sie zgodził. wyciągnełam od niego ze podoba mu sie to. no i tak zrobiłam. i teraz zadowolony hehhe nawet czasami lubi sie nim bawić. nie zdarzyło sie zeby zachaczył mi kolczyka ani razu :) ale jak napomnkełam raz o nosie to sie wojna rozpętała hehehe ze juz za duzo tego ale i tak sobie dałam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
hehe mojemu sie podoba :) moj brat dokucza mi i wogole i nauczyl go glupiego slowa beben:P (wiecie o co chodzi:P) ok moze wyjasnie... moj chlopak to brazylijczyk, ja mieszkam w anglii wiec tam pelno roznych ludzi. No ale nauczyl sie tego slowa i zawsze mi mowi ' i love your beben' :P to jest okropne ale coz, wazne ze mu sie podoba:P A tak wogole moze poznajmy sie lepiej! tak gadamy i wogole, to moze wklejcie jakies fotki czy cos;) nie wiem tak jakos pomyslalam... :P co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
ja o tym myślałam dzisiaj rano ;p;p hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoooczko tylko teraz nie mam żadnej na kompie bo ostatnio miałam formatowanko IIi..... mam wszytskie na płycie :) dodaj jeszcze w tym tyg jakieś :) LOL amy beben :D:D się uśmiałam hehe :) a brazylijczycy to Mm.... :) :P ale mój i tak mi się naj podoba HiHi. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
ejj dlaczego okropnie ? xD ladnie wyszlas:) serialnie xD:):):) ale w ogole inaczej sobie Ciebie wyobrazalam...xD moze dlatego ze nigdzie nie doczytalam ile masz lat xD wstawie moja fotke jak zdobędę...xD oki ok..;):) ps. sweeeet razem wygladacie x:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu chlopakowi się bardzo podoba :P:P A drugi kolczyk...hmm nie wiem gdzie :D ale się jeszcze zastanawiam między drugim kolczykiem, albo tatuaż :D:D tylko taki drobny jakis:P pajączek czy cus na dekolcie :P moze psie łapki ? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
slicznie :) hehe ja sobie tez ciebie inaczej wyobrazalam... :) mysle ze fajne jest takie ''poznawanie sie''... ja mam 16 lat... jutro ide ze znajomymi na miasto wiec moze wkleje jakas fotke :P A wracajac do tematu... dzisiaj wyciaglam kolczyka bo chcialam przeczyscic. no i sie puszcila troszke krew:( i troszke spuchlo, ale mam nadzieje ze zejdzie niedlugo...ehh coraz bardziej nienawidze tego gojenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka_18
Witam Was dziewczyny. Mam pytanie, musiałam wyciągnąć kolczyka bo taki mały gówniarz mi kopnął nogą i trochę naderwał, teraz chcę sobie przebić od nowa, ale mam małą bliznę, którą chciałabym zlikwidować, znacie jakąś dobrą, a niedrogą maść na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy b. ładna jesteś :):) fajna parę tworzycie razem, słodziutkie zdjęcie naprawdę :) I podoba mi się Twoja kurteczka :) pewnie z anglii , za granica fajne ciuchy są, wiem bo mam babcię w niemczech i co roku na wakacje jezdze to się obkupuję :D i ja też inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :> No naprawdę :) Amy... akiedy ostatnio znowu wyciągałaś kolczyk? Wydaje mi się, ze nie powinnas tak często wyjmować i czyścic po podrażniasz kanał, a on jest jeszcze świeży..co innego jak ja np bo już mam kolczyk dłużej, a takie czyszczenie kanału częste nie jest potrzebne :) Domina Ty też jesteś ładna :):) poważna minka HIhI. Widać, że dziewczyna z charakterem :) Kamcia dawaj woje zdjęcia małpiszonkuu! :) Ja tatuażu w końcu nie chcę po zastanowieniu :> BO potem z wiekiem jak skóra się starzeje to to już nie tak ładnie wygląda :( DLatego zrobić najlepiej w takim miejscu w którym póxniej nie będzie widoczny. To ja też dam swoje, znalazłam jakieś jedno, w folderze gadu :P nie wiem jakim cudem je tam wtryniła heh. Resztę mam na płycie to dam później :) http://img254.imageshack.us/my.php?image=dsc01205kz9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
A tak w ogóle to nie wiem jak macie na imie....:P:P Fruti b.ladnie wygladasz z grzywka :D wydawalo mi sie ze ja mam duzo skory wzietej do tego kolczyka a ty masz chyba wiecej troszke wiec sie nie martwie ze mam zle czy cos :):) wstawie fotke mojego pepka ze zblizenia, fotka niedawno robiona. czy widac zeby sie cos tutaj papralo albo bylo czerwone ?:P http://www.fothost.pl/upload/07/51/86e49eed_1412071330.jpg http://www.fothost.pl/upload/07/51/132b2c17_0810071623.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
hehe no tak, kurtke kupilam w Anglii, 'mckenzie' :P slicznie wygladasz ! :) a wogole polki sa najladniejsze:P angielki to takie krowy ze tak powiem.... blee. Moj chlopak powiedzial mi ze w brazyli tez wiekszosc dziewczyn jest okropnych. hehe:P Wlasnie nie wiem, jakos wczoraj tak mnie wzielo zeby wyciagnac... teraz przemywam rumiankiem zeby doszlo do normalnosci.... Domina: ja tam nic nie widze czerwonego:P..... ja sie nazywam Klaudia. :P a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja przez Was moich fotek nie wstawie :D Wszystkie jesteście śliczne, a ja do Was nie pasuje :P nie ma bata :P Zresztą teraz i tak jestem w szkole , wiec MOOZE później :P Ale nie wiem :D p.s Amy Ty serio masz 16 czy to ja cos źle zrozumiałam ? :D:D Jezeli tak to wyglądasz na starszą ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domina dziięęki za komplement :) z ta grzywką to jest różni zależy od dnia. Ale czasami mnie denerwuje bo jak jest za długa wchodzi mi w oczy :> ogólnie to mam takie fale, ale czasami sobie prostuję.MOje włosy są niesforne wrr.. A te zdjęcie pępka, to wygląda jakby miała już kolczyk z rok, Żadnej opuchlizny ani nic przynajmniej moje sokole oko nie widzi :> Tobie by pasował kolczyk w nosie :) ale no ja wiem...rodzice! ;] A co do tej skóry no to mam tyle wzięte, bo to widocznie od kształtu pępka zależy. Jak bym miała mniej to pół preta by mi wystawało, tak jak mojej koleżance i uwierzcie nie za ciekawie to wygląda... Amy no właśnie widać, że kurteczka dobrej firmy, wiem za granicą są ładne ciuszki i dobre gatunkowo :) jak jeżdzę do Niemiec to niemki nie są ładne chociaż są wyjątki. tam jest dużo turków, mulatek i murzynów. mulatki są ładne niekiedy :) I Dziękuję za komplement hehe :) A ja mam na imię k laudyna :D tylko nie Klaudia bo to inne imiona :) ale nazywają mnie dysiak, Klaudyśka itd itp :P Kamcia co Ty pieprzysz :> nie bądz samokrytyczna! Napewno jesteś ladna. Nie wolno mówić o sobie, że się jest brzydkim...I nie później ani nie potem, bo potem to nogi śmierdzą tylko dawaj i koniec! :] A mi pasuje kolczyk w nosie?:> Hmm a mam ogólnie takie zdanie może wy macie inne) że kolczyki pasują do takich niegrzecznych dziewczynech troszkę a nie do takich milych...i skromnych. Uważam, że kolczyk podkreśla osobowość, i ją wyraża. Np ja jestem wedna, i niemiła strasznie jak mnie ktoś w kurzy, w klasie uważaa jestm za \'cięty język\" mówię co myślę w twarz i juz...a To wielu osobom się nie podoba, i uważam dlatego, ze taki mały diamencik w nosku podkreśli to jaka jestem :) a wy jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka999
Siemka.. ja mam kolczyk od 3 dni i mi sie juz prawie zagoiło.. wogole sie nie ciapało ani nic z tych rzeczy. Przy przekłuci nie bolało.. radze zatkac oczy i uszy.. Robiła mi to znajoma ktora pracuje w studiu tatuazcu.. i co do przebiaja pistoletem... są juz spejalne do przekluwania.. szybciej goi sie niz po igle.. super wygląda.. Polecam.. i radze przez pare ndni nic z nim nie robic.. nie dotykac.. nie przemywac.. nie ciapac masciami.. i jak slysze ze ktos wyciska rope to mnie krew zalewa.. bron boze.. poczekac az sie wygoi i dopiero sie nimi mozna bawic.. wyglada super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
jenyy ale buzioki, matkoo inaczej mozna wyobrazić sobie człowieka hehhehe Amy09 bardzło ładna z was para i faktycznie wyglądasz na starszą:):) Dzisiaj rano zmienialam kolczyka i tez mi ciutke krewki poleciało ale już przeszło. Fruti twoją buzia kojarzy mi sie z twarzą modelki, żeby tylko ten kolczyk nie dodawaj twojej śłicznej buzi nutki wulgaryzmu. Myśle ze nie masz po co ozdabiać buzi :):) ale zrobisz na co masz ochote. Domina moj aktualny kolczyk wyglada tak samo jak u ciebie i na dłuzsza mete jakis krotkawy. Fruti miałaś racje. 10 mm nie jest na długi czas. jak lekko spuchnie dziurka to to w czasi espania robia mi sie jakby odparzenia , szczypie i jest czerwone. zmieniłam na 12 :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
a no ja mam podobne zdanie ze ogolnie piercing nie pasuje do grzecznych dziewczynek :P:P tzw. szarych myszek...:):) wkurzaja mnie troche takie osoby bo znam takich pare :):P kolczyk w nosie akurat pasuje do takich jakby NIEGRZECZNYCH:p:) ja chce sobie zrobic ale to dopiero za jakis czas :P:P nom mnie maja za bezczelna i chamska niekiedy :p jestem egoistką-przyznaje to moja wada :P no ale nikt nie jest idealny xD a nom i mam na imie Ola. bo nie napisalam nigdzie :D KAMCIA wstawiaj fotki !! ;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
No serio mam 16 lat a coo :P wiem, wszyscy daja mi z 18 lat, w szkole to jedna osoba przed 3 dni nie chciala mi uwierzyc... (chodze do szkoly gdzie sa ludzie w roznym wieku ) :P :P Kamcia nie gadaj glupot tylko wstawiaj fotke! :) Fruti: Do mnie tez czasami mowia Klaudyna, ale przewaznie Klaudia... Tobie pasuje kolczyk w nosie! slicznie bedziesz z nim wygladac, ja sie zastanawiam nad kolczykiem dla siebie... ale to jeszcze zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domina...A ja myślałam,że Ty Dominika masz na imię :D uups pomyłka :P To widze,że masz takie samo zdanie jak ja:) też znam parę takich osób...ma np kolczyk w pępku, albo w języku i jeszcze do tego całe jedno ucho od góry do dołu w kolczykach a to do niej wcale nie pasuje...Ani np. nie ubiera się wyzywająco, ani nie maluje się jakoś wyzywająco, nawet na imprezę... A charakter to taki dla mnie... no lamus... Niektóre dziewczyny u mnie mają kolczyki w nosie..o boże a jakbyście zobaczyły te dziewczyny to normalnie śmiech na sali :D już nie mówiąc o tym, że do pięknych nie należą to jeszcze pasuje to do nich tak jak czerwone do różowego...:| Ja sobie np nie zrobiła bym industriala bo uważam ze to do mnie nie pasuje bo to trozkę mało dziewczęce i sobie nie robię...A innej dziewczynie może pasować i wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy09 a dla mnie wyglądasz normalnie na swój wiek :) I to dobrze. Znam parę takich dziewczyn co mają 14 lat a wyglądają jakby miały 20..:| to niedobrze, że są młode i już tak staro wyglądają... a wyglądam podobno na swój wiek, to dobrze :P Ale to wszytsko zależy też czase od makijażu :) jak się umaluje dziewczyna tak mocno to wygląda na straszą, a jak lekko to zupełne inaczej :) i tak zazwyczaj jest. Kurczę a to wkurzające jest jak mówią do mnie np Klaudia, bo to są inne imiona...niektórzy to naprawdę się nie znają :> tak jak ada i adrianna to też są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia moja twarz modelki? :D nieee :D hehe a jak doda takiego wulgaryzmu to dobrze :P:P ja lubie być nieeeedobrą dziewczynką ;) madzia daj swoje zdjęcia :) widzisz mówilam z tymi 10mm... ja w ogóle w 10mm nie spię bo mi się wpijało jak leżałam na brzuchu a rano było wszysytko obolałe i spuchnięte. 10 to jest dobra tak sobie włożyć na 1, 2 dni... mam ładne kolczyki ale co z tego jak 10mm...:( nie chcę katować sobie tego pępka. Ja na Twoim miejscu wyjęła bym go i włożyła dłuższy, bo to nie dobrze jak masz dziurkę spuchnięto... z nia na dzień będziesz miała gojrzej i będzie Cię bolało, naprawdę to tak boli później ta górna dziurka...a jak sie zdejmie tą ciasnotę to taka ulga...sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess207
siema Laski:)niecały miesiąc temu przebiam pepek...strasznie się balam bo robiłam to bez zgody rodziców...do tego naczytałam sie różnych opini na forum;/musze przyznać że nie było tak źle jak pisza niektórzy z was;/wiele waszych opini może zniechęcać mlode dziewczyny do przekłucia pępka...więc postanowilam wam opwowiedzieć jak to było ze mną:)kolczyka robila mi kolezanka..samo wbicie węflonu nic nie bolało bo miałam mocno zmrozone miejsce uklucia:)nastepnego dnia zaczęlam dopiero czuć że coś mam w pępku..ale też nie było tak źle:)kolczyka przemywalam sobie takim specjalnym preparatem z wycjągiem z rumianku.po 2 dniech ból znikł ale było jeszcze lekkie zaczeriwnienie.gdy sie przebieralam moja muti zobaczyła kolczyka...i spodobało jej się:)mówila że "fajnie wygląda":):):):D bardzo szybko mi sie to zgoiło powniewaz dzisiaj ...czyli w miesiąc po przekłuciu pisze do was i nie mam nawet żadnego zaczerwienienia w okolicach pępka:)kolczyk bardzo ładnie wygląda i podoba się mojemu chłopakowi!to moja sprawa czy mam kolczyka bo i tak go noszę pod bluzką....i nikt nie widzi.nie moge sie doczekać lata kiedy załoze strój kąpielowy i odsłonie brzuszek:)POZDRAWIAM! Na prawde warto to zrobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princes... ale tu nikt nikogo nie chce straszyć. Poprostu mówimy jak jest. Zresztą co możesz wiedzieć jak masz dopiero niecały miesiąc kolczyk? I daje ci 100% że pępek Ci sie nie zagoił. Co z tego że nie masz zaczerwienienia. Ja też nie mialam. Dopiero później wszytsko się zaczyna, wiec się nie zdziw...jak wspomnisz nasze słowa. madzia, przemiła twarzyczka :) Moim zdaniem powinnaś kupić tytan 12mm... Bo stal nie jest najlepsza jak się pępek goi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
jeśli nie bedzie poprawy to zamowie tytan 12mm ale dopiero po nowym roku bo wildcat ma remanent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuje , ze jutro pod wieczór wstawie, bo miałam format i nie mam zdjęć niestety :P przy okazji dam też foto pępka :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam moj kolczyk w pepku!!! Mam go juz od ladnych paru lat, jak przebijalam, to jeszcze nie bylo na to az takiego szalenstwa ;) Czytalam opinie o salonach kosmetycznych....ja wlasnie w takim robilam! Zreszta nie tylko ja, ale i pol mojej rodziny, dlatego tam polazlam ;) I wszystko bylo idealnie!!! Sterylnie, zadnym tam pistoletem, tlyko normalna \"pępkową\" igla, ktora pani przy mnie odpakowala i mnie samej kazala wyrzucic do smieci! Poza tym nic nie bolalo, bo mialam niezle zmrozony pepek. Przemywalam woda utleniona (czy spirytusem...? juz nie pamietam, ale czyms , co czesto jest odradzane ;p) i wlasnie tym rowniez odradzanym gdzieniegdzie tribioticiem ;) Kolczyk ze stali chirurgicznej, ktory mam zreszta do dzis, bo jest ladny i mi w zupelnosci wystarczy. Nie lubie miec choinkowego badziewia na sobie :P Zagoilo sie po dwoch tygodniach, po miesiacu nie zapomnialam, ze go wogole mam ;) Robilam zima, bo pani powiedziala ze przez pol roku mam unikac basenow, sauny itp. No i wysilku fizycznego na poczatku. Nosze zazwyczaj niskie spodnie, zawsze ponizej pepka, wiec luz, nic mi nei zahaczalo. NIGDY pozniej nie mialam z nim zadnego problemu! Za cala przyjemnosc, razem z kolczykiem, zaplacilam wtedy cos kolo 150 zeta. Krakow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
madzia: slicznie :) kurcze kazda z was sobie inaczej wyobrazalam :P princess: my nie piszemy ze jest zle, po prostu opisujemy nasze gojenie, ale to nie jest zbyt fajne. tzn nic wielkiego. Fruti ma racje, jeszcze nie raz poznasz uroki gojenia... Kurcze, wiekszosc miala ze znieczuleniem, tzn zamrazaniem, a ja nie:P i wydaje mi sie ze bez znieczulenia jest lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×