Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość karolus14
siemka:) juz kiedyś pisałam. ale chcialam Wam powiedziec, ze zrobilam sobie juz kolczyk. Zrobiłam go 8.12.2007 :) nic nie bolało, a teraz tak ślicznie wygląda, ze nie moge sie napatrzec. w ogole nie widac zeby to było zrobione 2 dni temu. jest super. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
juz jest lepiej, rumianek i tribiotic pomogl :) karolus14: na razie ok, ale pamietaj ze na prawde goic zaczyna sie po kilku dniach. ja juz mam chyba cos kolo 1,5 miesiaca, jest ok ale czasami sa jeszcze jakies niespodzianki... Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
czyli słynne lepsze i gorsze dni. ja tez tak mam pare dni blade potem zaś zaczerwieni sie. eshhhale dobrze ze juz nie ropieje chociaz to z głowy. ja tylko przemywam solą fizj. bo jak posmaruje tribiotykiem to mi sie rozmiękcza. amy09 ja tez poltora miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
madzia bo ja robilam chyba dzien po tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
kurde a ja tak sie cieszylam i znowu mam czerowne :(:( kurde kiedy to sie zagoi. grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
to gojenie jest okropne, niby wszystko jest ok a tu nagle jakas niespodzianka..... mam nadzieje ze tak jeszcze z miesiac i to sie skonczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Major Skin Head

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzusiaCk d
ja mam kolczyka od tygodnia ladnie sie goji ale teraz troszke ropa leci przemywam rywanolem zobaczymy jak bede po ty czuje sie jak bym niemial kolczyka ciesze sie z tego ze zrobilam go dziewczyny jak chcecie zrobic kolczytka to tylko w studiu a nie u jakjej kosmetyczki ja nawet do kosmetyczki nie chodze o przebicie kolejnej dziurki w uchu tylko mi kolezanka przebija ktora potrafi przebijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandziaa
ja tez ide niedługo zrobić kolczyka w pępku ale nieźle sie dygam niewiem czy bedzie sie dobrze goić mam nadzieje że tak czy to bardzo boli ?? pozdrawiem tozjebisty efekt!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzusiaCk d
mnie jedynie bolalo wbice igly i jak na samym dole idga przechodzila i troszke przy wlozeniu kolczyka ale takto nie bolala ale poziniej jedynie przy schylaniu bolało teraz tylko troche ropy leci zle to zawsze tak jest wiec dziewczyny nie przejmowac sie ze zrobilyscie kolczyka w salonie i wam ropa leci bo to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaTORUŃ
JA MAM KOLCZYK W PEPKU OD JAKIEGOS CZASU I PRZEKUCIE GO KOSZTOWAŁO MNIE 65 ZŁ I ODRAZU DOSTAŁAM KOLCZYK OD KOSMETYCZKI GDZIE PRZEKUWAŁAM ZE STALII CHIRURGICZNEJ JAKI POWINIEN MIEĆ. OSOBISCIE PRZEKUCIE BOLAŁO MNIE PONIEWAZ JUZ KIEDYS JAK BYLAM MŁODSZA TO MIALAM LECZ PO JAKIMS CZASIE MI WYPADŁ I JUZ GO NIE ZAKLADAŁAM A W SRODKU ZOSTAŁ MI KOREK I TERAZ JAK MPRZEKUWAŁA MI TEN KOREK TO BARDZO MNIE BOLAŁO:( ALE DA SIE WYTRZYMAC. UWAZAM ZE TAKIE RZECZY POWINNO SIE ROBIC TYLKO U KOSMATYCZKI NIGDY SAMEMU ANI PROSIC O TO KOLEZANKE. KOLCZYK TRZEBA PRZEMYWAC CODZIENNIE OKOLO 3 RAZY WODA UTLENIONA ABY NIE DOSTARCZAŁY SIE DO NIEGO ZARAZKI ANI NIE DOTYKAC GO BRUDNYMI RĘKOMA I RUSZAC NIM ABY SIE NIE ZRÓSŁ ZE SKÓRA!!! POWODZENIA ZYCZE CHETNYM PRZEKUWACZOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilun666... ale Ci idiotka zrobiła...tylko problem teraz masz...Eh..Tak tio bywa...Ja to jakbym zobaczyła co ona mi zrobiła to bym jej taką wanturę robiła, żeby mi kasę zwróciła. A jak nie to bym z rodzicem przyszła. Trzeba było tak zrobić hehe. Justynaaa992 nie ma sposóbu na rodziców.... Bo jak się uprą to nie ma bata. A juz zwłaszcza jak osoba jest jeszcze nie pełnoletnia chociaż wyjątki się zdarzają. Może niech Twoja koleżanka powstawia im takie kity typu: No ten kolczyk to juz będzie na np Boże narodzenie, ja nic innego nie chce...Albo Jak dostanę 5 z matematyki to sobie zrobię kolczyk, albo jak bede miala dobre oceny na 1 semestr Itd.. takie pierdoły :PMoże ja jej starszych to podziała. Madzia Ojjj już nie pamiętam ...ale wpisałam hand piercing.. i wyskoczyły tam filmiki :) więc spróbuj hehe pwnie na niego natrafisz bo on był jakoś na początku ;) bleee amy9 to czerwone jeszcze nie raz Ci moze wyskoczyć więc się przyzwyczajaj... :( upierdliwe to jest ale co zrobić. Ale dobrze ,ż juz CI zeszło :) Karolus cieszmy się razem w Tobą witaj w gronie przekłutych \"brzuchow\" :P Jak narazie ja mam wszystko Ok Ani czerwonego ani nic już normalny kolor skórki, ropy nie ma nic ale wolę nie zapeszać hehe. A w tym albo w przyszłym MOŻE wreszcie bdę miała ten mój kolczyk w nosQ :) wrrrr ja bym chciała jużżżż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
anulkaTORUN: stal hirurgiczna jest ok, ale najlepszy jest tytan zaraz po przekluciu. A co do tej kosmetyczki... najlepszy jest porzadny salon, kosmetyczka to ostatecznosc... ja osobiscie nigdy nie zrobilabym u kosmetyczki... Fruti: ja tez ostatnimi czasy mysle o kolczyku w nosie. Strasznie mi sie to podoba, ale jak juz to robilabym go w przyszlym roku. Na razie nie chce straszyc mojej mamy bo jak na razie chyba wystarczy jej swiadomosc o moim kolczyku w pepku:P ale w nosie super wyglada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
to święte słowa, piercing wciąga hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti ..... widziałam to , jezuśku to trzeba mieć ostry bałagan na strychu. dobrze ze to tylko ręka........;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLinaa
Cześć wam! :) Bardzo chciałabym zrobić sobie kolczyk w pępku, ale za bardzo nie wiem gdzie... mieszkam w warszawie i może poleciłybyście mi jakis zakład? Tak szczerze to obok bloku mam kosmetyczke i przebijałam tam uszy :) Było nawet spoko, troche bolało, ale z tego co wiem to w żaden sposób nie da sie porownac tego do przekłuwania pępka. PzdR :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLinaa
Aaaaa i zapomniałam o najważniejszym :) potrzebna jest zgoda rodziców albo bycie osoby pełnoletniej "przy nas" gdy już sie zdecyduje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLinaa
Aaaaa i zapomniałam o najważniejszym :) potrzebna jest zgoda rodziców albo bycie osoby pełnoletniej "przy nas" gdy już sie zdecyduje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juustynaa9922
Amy: w nosie moze i ladnie wyglada ale boli cholernie;( Moja przyjaciólka robila sobie w salonie dala 70 zl i po miesiacy wyjela:P Z bolu oczywiscie:P Nie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
no ja oglądałam filmiki gdzie przebijają nos i wiekszoscia dziewczyn az łzy leciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
czy któraś z was robi tak że co jakiś czas wyciąga kolczyka na pare minut i czyści kanał? zeby dziurka pooddychała? jeśłi tak to jak czesto? bo ja chciałam sobie wyjąc na chwile zeby powietrza wiecej doszło i porzadnie to wyszyscic bez preta w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinaa WARSZAWA SALON YAKUZA ULICA CHMIELNA!!!!!!!!!! :):) TAM NAJLEPIEJ! Ja tam robiłam i tam jest naprawdę spoczko w oczko! :) wiesz gdzie Chmielna jest :p w Centrum razar gdzie Traffic a dokładnie tu gdzie teraz Grycana zrobili :) może kojarzysz?:> I oni tam Ci nie zrobią kolczyka jak nie pokozesz ze jestes pełnoletnia.. bedziesz musiała z kimś iść zeby podpisał Twój rodzic zgodę. Madzia oni chyba pijani byli tak mi się zdaje :> Madzia a to łza leci nie dlatego że boli tylko że to jest taki odruch :) A co do czyszczenia pępka to ja nie czyszczę. Justynaaa No coś ty nie boli :) moja koleżanka ma już Yy.... 6 miesięcy i robiła w tym salonie co ja sobie pępek i jest wszystko ok i teraz ma tak łądnie i w ogóle zagojone i nie miala żadnych problemów, i łza też jej przy przekłuwaniu nie poleciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
looknijcie sobie ten filmik : http://youtube.com/watch?v=iGVb6KGbRHs to trzeba byc poprostu nienormalnym...:/ wspolczuje tej lasce....:/ w takich warunkach..... i to jeszcze przebijala dziewczyna ktora nie miala zielonego pojecia o tym...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
obejrzałam go... aż mnie nos boli . to totalna patologia co to było... nie wiem czy bardziej walnięta jest ta co przebijała czy ta co się dała, no masakraaaa, przebijanie trwało 6 minut gdzie w studiu trwa 2 sekundy, no nie chciałabym być na miejscu tej klientki. i to jeszcze czym przebijała, jenyyyy, ludzieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
wiem. ja jesli chodzi o nos wolalabym wydac kase i miec zrobione porządnie a nie męczyc sie np. 6 minut jak ta laska z filmu...:/ na dodatek agrawką, zero jakiejkolwiek sterylności...:/ sama planuje przebicie nosa ale to w troche pozniejszym czasie...:p ja osobiscie 2.5 tygodnia temu przebilam pępek i jestem zadowolona :P nie paprze sie nic, ladnie sie goi JAK NA RAZIE:P bo roznie moze byc.... wiem..:P http://allegro.pl/item283426447_piercing_kolczyki_do_pepka_nowy_wzor.html ten kolczyk jest poprostu cudnyy....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka93
Hej wszystkim ;)) mam kolczyk w pępku od 6 miesięcy. przekłuwała mi koleżanka. mówiła, że jest w tym doświadczona, ale przekłuła mi za mało skóry. przynajmniej tak mi się wydaje. jak wyjmę kolczyk to rana mi się zagoi i będę mogła przełkuć jeszcze raz? prosze o odpowiedż ;] mój nr gg: 7798898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
ten filmik to idiotyzm. Nigdy bym nie pozwolila zrobic sobie kolczyka w taki sposob. Idiotki po prostu!! A kolczyk w nosie wcale nie boli, wiadomo samo przeklucie- to jest normalne! kilka dni i juz jest ok, moja kuzynka ma kolczyka w nosie i nic ja nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Madzia co do czyszczenia kanalu bez kolczyka w srodku to tez o tym myslalam. nie wiec czemu ale jakos sie boje wyciagnac kolczyka mam taka jakas bariere:P raz wyciaglam, bylo ok, ale sie boje. ale wiesz co to dobry pomysl bo kanal bedzie wyczyszczony a z kolczykiem w srodku to nigdy sie porzadnie nie wyczysci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa.. oglądałam to. Ale w końcu nie wiem czy ona jej zrobiła tego kolczyka czy nie bo po 3 min już mnie to znudziło :) idiotka i tyle. Ta co jej robi sama ma kolczyk ciekawe czy też sobie w taki sposób przekłuwała nos...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×