Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość angela4349
ja mam 15 lat i nie żałuję że sobie zrobiłam za dużo to ja już nie urosnę... wczoraj wymieniłam kolczyka po 1 miesiącu i 1 dniu... troszkę ropka poleciała jak wyjęłam tamtego ale wkładanie nowego w ogóle nie bolało... wcześniej go zdezynfekowałam i po włożeniu przemyłam normalnie pępek... ręce mi się strasznie trzęsły ze strachu bo to 1 raz jak zmieniałam kolczyka w pępku ale jestem z siebie dumna... założyłam dośc lekkiego bo to początek gojenia i wolałam nie obciążac dziurki ciężkim... ten też jest ładny mimo że klasyczny (z brylancikiem a wcześniej miałam kółeczko), a tamten ciężki jest z pięknym motylkiem... pozdrawiam P.S. a 13 lat to rzeczywiście za mało poczekaj do 15 bo wtedy już ię zbytnio nie rośnie a w wieku 13 lat owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
ja obu kolczykow w pepku chyba nie zaluje bo i tak nie pokazuje tego na codzien etc. ale reszty kolczykow szczerze mowiac zaluje bo tez bylo pod wplywem chwili ... ponisilam wyjelam i teraz mam dziury ... nie przeszkadzaja mi w zyciu codziennym i nie sa mocno widoczne, ale mogloby ich rownie dobrze nie byc ;)) narazie postanawiam sobie dosc kolczykowania ... jak bede pelnoletnia i cos mi do lba wpadnie to sie spodziewam ze to bedzie bardziej trzezwa decyzja i bardziej to przemysle zanim cos zrobie ... bo teraz robilam bo sie podobalo ... nie patrzac na skutki pozniejsze xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ok ok wiem ze 13 lat to za malo ... ale ja naprawde nie zrobilam tego zeby czuc sie dorosla nawet dorosla sie nie czuje przez tego kolczyka ... on jest po prostu dla mnie ... jak chcialam tak mam ... boytle: w jakich miejscach masz kolczyka ??? pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
obecnie tylko w uszach i 2 w pepku XDD ale mialam juz w brwi , jezyku , wardze z lewej str., i w chrzastce w uchu ale nie tak normalnie tylko w takiej odstajacej przy policzku nie wiem jak to sie nazywa xDD moze ktos kojarzy ocb. ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss JoLi
Hey. Pępek przebijałam 16 czerwca 2008 roku i przez 3 dni byłam na pieszej przelgrzymce na której szło się cały dzień i przez te 3 dni pępek strasznie mi się paprał a jak zahaczyłam to bolało. teraz troszke ropy leci tylko wtedy jak przycisne górną dziórke. a poza tym wokół górnej dziórki jest troche czerwone i skóra mi z tamtąd zchodzi. pępek na początku przemywałam herbatą rumiankową, smarowałam maścią Alantan a potem 2 razy maścią Tribiotic. Co moge zrobić żeby skóra mi wogół górnej kuleczki nie schodziła i żeby się nie paprało?? Czekam na odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela4349
mnie też skóra schodzi bo przemywam spirytusem salicylowym i polecam i czerwone też mam tak będzie gdzieś przez pół roku bo tyle trwa okres gojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
nie potrafie doradzic bo sie z tym nie spotkalam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Boytle to dobra jesteś z tymi kolczykami :P:P a czemy wyciągnęłaś z języka? hehe tak w ogóle miałaś kolczyki w tych miejscach co mi sie samej podobają oprócz brwi bo jakoś wole kolczyk w brwi u kolesiów :P i naprawde uwierz mi, że też mam myśli czy zrobić sobie jeszcze w tych miejscach co Ty ale szczerze to narazie nie czuje zbyt silnego zapału do tego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy z 5 dniowym kolczykiem w pępku moge sie opalać ? Czy raczej nie? Jak nie to dlaczego jeśli moge wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy z 5 dniowym kolczykiem w pępku moge sie opalać ? Czy raczej nie? Jak nie to dlaczego jeśli moge wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
a mi sie w brwi na swoj sposob podobalo wtedy ... ja nie patrze na to co jest dla kogo xDD a z jezyka wyviagnelam bo jakos mi przeszkadzal ... wkurzalo mnie ciagle obijanie nim o zeby i niszczenie sobie ich przy okazji xDD [bo o niszczeniu szkliwa przez kolczyk dowiedzialam sie dopiero po przekluciu xDD] no i specjalnie mis ie nigdy nie podobal xDD zrobilam sobie zeby kolezance pokazac ze nie ma sie czego bac xDD [jakby co ona miala byc po mnie od razu xDD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
hehe Boytle to moja kumpela z klasy tak zrobiła :P poszła na zakład z kumplem ze se zrobi za pół litra wódki sie założyli :P i zrobiła, wódke wygrała ale czy jakoś specjalnie sie szczyci tym kolczykiem teraz to nie wiem hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulA19
heja:) zrobiłam sobie kolczyk 30 maja. Nakładałam rumianek kilka razy dziennie na rane. czasami namaczłam patyczek woda utleniona i oczyszczałam precik w kolczyku. 2 tygodnie temu kupiłam tribiotic i smarowłam nim 8 dmni, przestałam i teraz znowu zaczerwienieni jakby sie powiekszało, wiec znowu powrociłam do tribiotica. Czy słusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Anula nie wiem .... ja nie mam takiego przypadku u mnie zaczerwienienie już zanika powoli praktycznie już go nie mam, ale jeszcze troszke jest.... ja nie używam tribioticu tylko inne środki pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulA19
dzieki:* własnie mam dylematy co zastosowac i jak długo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
hmm jaki organizm takie zapotrzebowania:P jedni potępiają wodę utlenioną ale mnie np. pomaga ... używam też soli fizjologicznej i maści ... maść też potępiają :P co do tribiotica to nie wiem co napisać nie używam go... ale rumianek czasem też używam na ranke działa on b. dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
heh no wlasnie xDD ja w pepku koczyl przemywalam tylko woda utleniona i nawilzalam jakims kremem potem i perfekto zagoilo sie wszystko ;) no a ja sie nie zalozylam tylko wlasnie poszlam z kol i kiedy juz miala isc to powiedziala ze sie boi i ze sie chyba wycofa wiec jej powiedzialam ze nie ma sie czego bac i sie spytalam czy jesli ja sobie zrobie to i ona sie odwazy no i jakos poszlo XDD ja kolczyk gdzies po 2 miesiacach wyjelam xDD a ona chyba wciaz ma :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
heh Boytle ja też należe do tych odważnych ;] a 2 miechy w języku to zdążył Ci sie zagoić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofANIUTKA
HEJ JA SOBIE ZROBILAM KOLCZYKA WCZORAJ, WYGLADA SUPER...:d I STRASZNIE BOLI NIE MOGE SIE SCHYLIC;/ MIMO TO POLECAM;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Kofaniutka to normalne zwykle zawsze boli przez pierwsze 2-3 dni po przekłuciu ;] przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukces a zarazem porażka... Sukces Będe miec kolczyka mama się zgodziła. Powiedziała : Jak tata się nie zgodzi to postawimy go przed faktem dokonanyn. Haa haa haa ! Porażka Będe go miała za rok. :( W dniu zakonczenia roku szkolnego [19 czerwca] (chyba). Już się nie mogę doczekac :) [ ja oczywiscie spróbuje to przyspieszyc] xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hivok x
E... tam ! Ja miałam 2 razy kolczyk w pępku i raz robiłma rok temu w sierpniu w stiudio tatuaży za 130zł i było ok potem zaczęło mi sie paprać ;/ a przemywałam lekarstwem od babki która mi to przekuwała i tribiotikem, wyjęłam go bo brzydko to wyglądało. Jak mi sie zagoiło to znów przekułam tym razem u kumpelki sama sobie to zrobiłam [nie bolało, smiełam sie przy tym ] i jest ok, niczym nie przemywam i nie powiem zeby były to warunki sterylne w jakich to robiłam xDD ale jest ok i mam ładny pępek ;*** busii ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiooolka moja mama wcale nie wie ze mam kolczyka:P. zrobilam w pon. powiem jej na wakacjach, jak bedziemy u cioci:D troche poburdzy ale w koncu przestanie:) Może sprobujesz ja przekupic?:D kolczyk za...? mycie naczyn? nie wiem tak mi sie tylko napisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
Dziewczyny kolczyk w pępku w niczym nie przeszkadza ja już mam dwa lata i wogóle go nie czuje.. ;) polecam bo zaj^^cie wyglada xD pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryś93
U mnie mama sama mi zaproponowała, że jak chcę to sobie mogę zrobić kolczyk w pępku, po tym jak przyniosłam świadectwo z paskiem do domu. Tata się nie zgadza, ale mama już o to zadba żeby pozwolił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×