Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Wiesz "Van" kąpać sie w jeziorze czy nad morzem, to juz po ok.miesiącu mozesz, pod warunkiem, ze napakujesz w dziurke "tribiotyku" chyba tak sie pisz,e ale nie wiem :P) przed i po kąpieli. Ale nie bedziesz w wakacje mogla za bardzo wystawiac kolczyka na działanie promieni słonecznych, wiec radze przebicie we wrzesniu ( no i bedziesz miala wiecej czasu na gadke z mamą :P) Pozdro dla Ciebie i innych moich kochanych pępków :*:* :P hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacia: dokładnie co nas interesuje że ktoś tam se przebił sam ucho?? masz racje co innego pępek. pozdrawiam cię i inne nasze koleżanki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruti: wiesz na tym forum o kolczykach w nosie jest jedna taka dziewczyna "szczera20" i nie wiem czy to nie jest ta sama co nas goniła do szkoły ale tamta też krytykuje że my powinnyśmy się uczyć a nie myśleć o kolczykach więc jak będziesz miała troszkę czasu to zaglądnij tam;) nie wiem po co one się nas czepiają jeżeli to nasza sprawa kiedy sobie robimy kolczyki i w jakim miejscu więc ja sama nie wiem o co im chodzi??? może same nam zazdroszczą że nie mogą mieć i sie na nas w ten sposób wyżywają. Buźka dla tych co zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz...
czesc dziewczyny.. mam problem mam nadzieje ze mi pomozecie.. 2 lata temu przebilam pepek wszystko ladnie sie goilo a po 3 miesiacach zrobily mi sie krostki i leciala ropa wiec go musialam wyjac.. przemywalam spirytusem woda utleniona i mascia tribiotic.. teraz postanowilam sobie przebic pepek po raz 2 i mam go tydzien juz na drugi dzien po przebiciu mam krostki smarowalam mascia tribiotic i woda utleniona okazalo sie ze mam na to uczulenie.. i dzis zaczela mi leciec ropa i strasznie spuchlo.. co mam robic?? czym przemywac??.. pomozcie !! napewno go juz nie wyjme !! plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti no tak, bioplast jest troche bardziej elastyczny, mozna go wyginac itd... a ostatnio znalazlam taka super stronke w z kolczykami z tytanu, bioplastu, stali itd duzy wybór, bardzo ciekawe wzory i wogole:P no tylko ze to angielska stronka... Ale nawet ceny nie sa takie zle:P Van: juz po twojej wypowiedzi widac ze jestes normalna dziewczyna która wie czego chce ;) (musialam to napisac, bo czasami zagladaja tutaj dziewczyny których jest mi zal po prostu przez ich glupote). Co do przebicia to mozesz przebic teraz, mysle ze problemów nie powinno byc. Goi sie dlugo, ale juz po 2,3 miesiacach od przebicia mozna sie kapac w miare normalnie. Nawet po miesiacu... (wiadomo, po wyjsciu z wody nalezy przemyc pepek). Ale sama musisz zdecydowac czy teraz czy dopiero po wakacjach. Argumentów dla rodziców moze byc pelno. Moj byl taki: \'\' i tak sobie zrobie, jesli nie teraz, to za miesiac, nie za miesiac to za pól roku itd...\'\' bo wkoncu kiedy mamy sobie zrobic kolczyka jak nie teraz? jak bedziemy miec po 30 lat? nie, nie wtedy to juz bezsens... (oczywiscie za wczesnie kolczyk tez nie jest dobrze, nawet wyglada to idiotycznie kiedy \'dziecko\' ma kolczyka) ale 15 lat mysle ze jest to wiek ok :D trzymam kciuki za Ciebie ;) A t eraz cos zupelnie z innej beczki:P Wczoraj gadalam sobie z moim chlopakiem i znajomymi (takie spotkanko :D ) i on opowiadal nam jak to rozmawial ze swoimi kolegami w pracy o... dziewczynach!! Wiec jeden z Portugalii opowiadal ze dziewczyny z jego kraju sa brzydkie, maja grube tylki itd... Drugi z kads tam opowiadal cos tam innego o dziewczynach z jego kraju (juz nie pamietam), mój chlopak tez opowiadal, no i na koncu wypowiedzial sie anglik... i powiedzial tak: Angielskie dziewczyny w wieku 13-16 sa super do seksu... w wieku 18-24 sa juz drozsze... (no czyli ze trzeba im kupowac wszystko co chca, sa łase na kase po prostu). No jak ja to uslyszalam to myslalam ze padne... Ale w sumie to prawda, duzo mlodych dziewczyn jest w ciazy, a ile ma AIDS to juz szkoda gadac.... Ale to nawet widac po nich, takie mlode kurewki (nie kazda oczywiscie, ale wiekszosc)... Tragedia. Ilona nie przejmuj sie takimi \'paniami\' zazdroszcza ze one nie maja i tyle:P :D Ajj rozpisalam sie wiec koncze... Buzki dla Was:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz jak nie chcesz mieć zakarzenia to może lepiej to wyjmij co? Albo może zastanów się nad zmianą na innego kolczyka z innego tworzywa. Ja bym tam nie ryzykowała. Oj dziewczyny troszkę mnie nie było a tutaj juz tyle postów :) Forum jak burza idzie :) A co do burz. To jak tam u was.Ja tam nie narzekam chociaż mogłobybyć trochę ciszej. A ludzie zbyt wielką panikę w tych tv pokazują. I jakieś porady gdzie auta stawiać a gdzie nie. :) Nie mogę :) Buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz: a z czego masz tego kolczyka? jesli nie masz z tytanu, to zmien na tytan koniecznie !! Bo byc moze przez ten material który masz w pepku masz te krostki i uczulenie. przemywaj sola fizjologiczna, a jesli cos jest nie tak, czerwone, boli itd to przemywaj chlodnym rumiankiem (zaparz rumianek w polowie szklanki wody i poczekaj az wystygnie), rumianek jest b. dobry bo ma dzialanie lagodzace... tribiotic tez moze byc ale nie dluzej niz tydzien! ale przede wszystkim... jesli nie masz tytanu to zmien na tytan, to podstawa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz...
to nie jest uczulenie na kolczyk.. najpierw mialam ze stali chirurgicznej a teraz z tytanu.. nie wyjme go narazie.. 3 raz na przeklucie sie nie godze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz...
mam uczulenie poprostu z przedawkowania tribioticu i wody utlenionej .. zobaczymy co bedzie dalej.. za tytanem objechalam pol polski wiec musze czekac az sie zagoi.. bede przemywac rumiankiem bo przemywam ta sola fizjologiczna wlasnie ale to mi jeszcze podraznia.. wiec zobaczymy co bedzie pozniej .. ale dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy: masz rację zazdroszczą nam i tyle;) sanderkasss: u nas pada deszcz i jest bardzo mocne wietrzysko. BRRR... a jak zimno... acha amy no i nas w polsce też jest dosyć sporo dziewczyn takich młodych a w ciąży. weź przestań ja nie wiem jak np. w wieku lat 16 można mieć dziecko. ale przecież przez dziecko nie można skończyć do końca szkoły tyle materiałów można przegapić... Buźka dla was wszystkich (dla tych co zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz: to dobrze, myslalam ze nie masz tytanu... wiec spróbuj tym rumiankiem, mam nadzieje ze pomoze. Ilona wiem wiem:P ale tutaj tak sie mówi o mlodych angolicach, AIDS sie szerzy jak nie wiem... w polsce jeszcze nie jest tak źle. A najlepsze ze te starsze to tylko na kase... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyzia
cześć :) ja kolczyk w pępku miałam robiony 3 dni temu.. jakoś boli ale ujdzie.. miałam robiony przez koleżanki nie u kosmetyczki... narazie jest wszystko wporządku urzywam maści do tego i jestem dobrej myśli ze sie zagoi a cieżko było :P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyzia:mi się jakoś nie chce wierzyć że się zagoi koleżanki chyba nie mają żadnych uprawnień i jestem pewna że będzie Ci się babrało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie chce mi sie pisać jak czytam że ktoś przebija pępek agrafka, ja pier.... agrafką to można mózg przebić w takim wypadku grrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz..
siemka .. ja nigdy nie dalabym kolezance przebic pepka.. wolalam isc do kosmetyczki.. nie bylam jeszcze pelnoletnia ale przebila mi bez zgody rodzicow i nadodatek krzywo i sama skore.. teraz poszlam do innej kosmetyczki i powiedziala mi ze zaklad ktory przebija cokolwiek u niepelnoletnich bez zgody rodzicow placi milion zl. niezle nie? no ale sami sie o to prosza.. niedosc ze niedoswiadczone to sie jeszcze za to biora.. teraz jak przebijalam to prosto mi przebila i jestem zadowolona.. tylko wlasnie leci mi ta limfa i spuchlo .. kolczyk sie prawie nie miesci.. robie sobie kompresy z sumianku zobaczymy czy pomoze.. 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
hej dziewczynki ;) ale mi pępek niespodzianki robi :P i jak ktoś napisze ze mu sie zagoiło w ciągu 3 dni to walne :D do rzeczy...mam kolczyka 2 miesiące i od jakiegos czasu limfa mi leci...to nie było aż tak wQrzające...wkońcu nastawiłam się ze musi sie tam jakoś goic...;) ale teraz przy dolnej dziurce mam czerwone i koło dziurki mam taki jakby pęcherzyk ;/nie widac go tak normalnie jak patrze na kolczyka tylko jak "zajrze głębiej w pępek" :P eh...mam nadzieje ze wam się nic nie babrze :D a w środe na besen xD ojoj!he pozdrawiam:Amy,fruti,madzie,kamcie,sanderkass,ilone i inne ;P buziaki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlowa perla
pecherzyki sie robia przy gojeniu przynajmniej mi sie zrobil , ale to nie powinno oznaczac zakarzenia itd ;D a co do wczesniejszych ze przekuwac nie powinno sie u kosmetyczki hmmmm ja robilam i ani mnie nie bolalo specjalnie ani sie nie papralo takze nie wiem skad te opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEn CO JeSt ZłY
MUSZE POWIEDZIEC ZE JEST TO ZABIEG BARDZO BOLESNY WIEM BO SAM PRZEKUWAM KOLCZYKI I MAM WPRAWE I WIEM JAK TO MOJE KLIENTKI BOLI : MUSZE PRZYZNAC ZE SAM NA SPRUBOWANIE CHCIAŁEM ZOBACZYC JAK TO JEST ALER W POŁOWE Z BULU NIE WYTRZYMAŁEM I GO NIE ZROBIŁEM ALE WOGULKE JAK TO CHŁOPAK Z KOLCZYKIEM W PEPKU NIEDORZECZNE DLATEGO BEZ POBAW NIEMAM KOLCZYTA W PEPKU ALE ROBIE I UMIEN ROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiLeNkA..**
Hej ja mam pytanie.=* Mam 13 lat. I chce sobie zrobić kolczyk w pępku.. Ale się bardzo boje..! Czy to boli i czy ropieje.?? .. Prosze odpowiedzcie mi..;* ..;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi pępek już prawie sie zagoił a mam go juz 4 miesiace u 2 tyg jakoś tak. limfa leciała mi całe 4 miesiące, ale wreszcie postanowiłam przestać przemywać bo to już duzo czasu i od poltora tygodnie nic mi nie wycieka a dziurka super sie zasuszyła, mam minimalnie czerwone przy dornej dziurce zwłaszcza jak sie spoce ale szybko schodzi :):) teraz juz nie przemywac wogóle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza0303
hej dziewczyny. w sobote przebilam sobie pepek u kosmetyczki(przebijalam u kosmetyczki bo u mnie w miescie nie ma studia tatuazy i precikow). jestem zadowolona. musze przyznac ze mnie nie bolalo. nieprzyjemy byl moment na poczatku jak zalapala mi za skure szcypcami, ale potem juz nie odczuwalam tego tak bardzo, igly wogule nie czulam. jestem bardzo zadowolona:) mam tylko takie pytanie po ilu miesiacach moge zmienic na jakiegos innego kolczyka? POZDRAWIAM:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mieć kolczyk ale...
Hey dziewczyny może wiecie czy po przekłuciu pępka można mieć jakieś powikłania??? Chcę przekłuć ale boję się powikłań. Jeśli takowe mogą wystąpić to prosiłabym o przykład. Z góry dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka: nie, nie boli. Ropieje wtedy, kiedy nie dbasz, lub cos jest nie tak, ale raczej nie powinno ropiec. iza0303: ja wyciaglam po miesiacu... To zalezy w jakim stanie jest twój pepek, wiadomo ze im pózniej zmienisz tym lepiej, bo jak sie okaze ze za wczesnie wyciaglas to moze ci sie pózniej babrac. chce miec kolczyk: powiklan raczej zadnych nie ma. Jedynie alergia (kiedy nie masz kolczyka z tytanu, tylko z innego materialu na który mozesz byc uczulona), czasami dzieje sie tak (bardzo rzadko) ze kolczyk \'\'wyemigruje\'\', jesli twoje cialo nie przyjmuje cial obcych. Moze ropiec, jesli nie dbasz itd... Ale raczej powiklan nie ma. Po prostu musisz dbach o przeklóte miejsce, a bedzie wszystko ok ;) Dziewczynki jak tam wasze pepki?:P u mnie jest wszystko ok, nic sie nie dzieje, nic nie leci itd... Madzia ja tez juz nie przemywam... i widze ze jest calkiem ok. No wiadomo i tak sie moczy kiedy sie kapie, ale tak poza tym to juz niczym nie przemywam i jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Szkoda, że narazie nie ma Fruti :( m.in. zależy mi też na jej zdaniu :) Proszę Cię Fruti: jak będziesz to odpisz mi na wcześniejszą wiadomość- proszę i z góry dziękuję ;) buźka dla Was dziewczyny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka16
Ja mam kolczyk w pępku już 3 tygodnie... :)) I wszystko jest ok... ;d Trochę bolało przy przekłuwaniu ale kosmetyczka powiedziała że to zależy też od grubości skóry... :) Powikłania?? Jak przebijesz w lecie i pójdziesz się od razu kąpać nad jeziorko to może się paprać tak jak mojej koleżance, dlatego warto przebić póki jest chłodno i nie ma wakacji... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Van jeśli mogę to też sie wypowiem. Napisałas że kase bedziesz miałą moze nawet w kwietniu. Ja bym przebiła jesienią, wiem ze to kusi ale jak przebijesz w kwietniu to masz maj i czerwiec kiedy mozna juz na basen a to za krotko, Kamcia napisała ze mozna napakowac maści ale po co babrać to i faszerowac sie antybiotykiem, o opalaniu sie nie ma mowy po 2 miesiacach, bedzie sie babrać. Ja bym nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolczyk pnad 4 miesiace ale jak bym miala dzisiaj wejsc do basenu to jeszcze bym nie weszła a mam kolczyk od pazdziernika, i mysle ze do czerwca bedzie akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam sobie kolczyk w kwietniu tamtego roku, ale mi sie szybko goją rany i juz w miesiąc miałam zagojone, nie radze babrać antybiotykami ale jak ropieje to raczej posmarować ale pamiętać trzeba ze uodparnia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka16
Fakt ja też bym poczekała do jesieni... :))będzie miało dużo czasu na zagojenie sie... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×