Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość martusiaa17
Konieczynka: 14 dziurek w uszach!!!??? o ja go!!! mi np taka ilośc sie nie podoba...no ale jak Ty lubisz :) heh ja miałam ochotę zrobic sobie w jednym uchu "dodatkowego" kolczyka :P tak niedaleko tej normalnej dziurki...ale przeszło mi bo się napaliłam na pępek i teraz mam :D no moja mama najpierw się nagada,nagada...oj asz uszy bolą...a w pępku zrobiłam bez jej akceptacji mojego pomysłu i jakoś przeżyła ;) hehe teraz juz luzik jest ... :D fruti: nie wiem co bym wolała...mi jest to obojętne :D jak to moja siostra stwierdziła(w żartach):uszy ma miec po tacie,nos po mamie xD heh obojętnie czy chłopczyk czy dziewczynka będe je bardzo kochac :) :) już nie mogę się doczekac kiedy się urodzi...heh a ty fruti jak myślisz...pisałam wcześniej ze wybieram sie do aqua parku za 2 tyg.teraz kolczyka mam 1,5 miesiąca.Nic się nie bedzie działo przez ta chlorowana wodę?z jakieś 3 godzinki pluskac się bede napewno... niby dziewczyny mnie uspokoiły trochę,ale nadal mam jakieś obawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssaallookk
hej:) chce isc jutro przebic pępek?? na ile byscie ocenily ból w skali od 1 do 10??? boje sie masakra;/:) PoooOOOZZZZZDDDDRRROOOOOOOOO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konieczynka: heh u mnie zaczęło się tak że zrobiłam sobie drugą dziurke w jednym uchu potem trzecią potem drugą w lewym uchu:) a potem poprosiłam sis żeby ze mną poszła i poszła!!! fruti i amy: moja koleżanka po roku włożyła kolczyka nie to też był dla mnie szkok nie wkładała go ani razu a tu heh takie coś martusia; przepraszam że się wtrącam ale ja obstawiam (heh) że to będzie dziewczynka:) ja sama mam brata który ma 16 miesięcy:) Serdecznie pozdrawam te co zawsze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konieczynka 14141414
Hehehe ja szaleje za kolczykami ale uważam żeby nie zrobić sobie czegoś złego.Jednak kocham ten dreszczyk emocji przy przekłuwaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia: ja stawiam na dziewczynke :):) U mnie w rodzinie ostatnio sie dzieci rodzą non stop :D I cały czas dziewczynki :D:D CO do basenu to powinien być luzik, tylko jak to mi piercer powiedział \"Napakować tribiotyku ( nie pamietam jak sie pisze, sorka :D) przed i po\" :P ja tak zrobiłam i bylo ok :) A co do wyjmowania kolczyka... Ja jak nie mam kolczyka 3 dni, to mam problem z jego włożeniem, a co dopiero po roku :O Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia no właśnie ja tak samo... znaczy ja nie wyjmuję na 3 dni, ale np na 5 godzin raz wyjęłam i jakoś tak wydawało mi się, że gorzej wchodzi... rodzi CI się w rodzinie pełno dzieci i się nie chwalisz? ;D Już niedługo się nam ferie kończą a jak pomyślę o tym, że mam isc do szkoły to niedobrze mi się robi, i odrazu wszystkiego mi się odechciewa...:| martusia Kamcia ma rację :) bo napisałam bym tak samo jak ona (mamy wspolnego priecera :D ) i on właśnie też mi tak powiedział. Ze przed wejsciem do basenu posmaruj sobie pępek Tribiticim, i po jak wyjdzesz, to umyj się z tego cholu, polej solą fizjologiczną, i posmaruj :) Ja chyba już miesiąc po przebiciu bo pojechałam na wakacje, kąpałam się w basenie, i opalałam, i nic mi nie było :), i jeszcze kolczyki zmieniłam i też spoko ;) więc, nie masz się czym martwić, tylko uważaj, żeby ktoś się nie zapomniał i Cię tam nie walną czy coś.. amy no to ja podobnie :) ale wiesz co zauważyłam? Ze tak to strasi mówią nie nie absolutnie, a jak się postawi ich przed faktem dokonanym to tylko pogadają, i nic :) NO takjak z tym nosem, o tym ze idę zrobić wiedziala tylko mama, tata nie bo jaby się dowieedział zaraz by gadał, ze absolutnie ble bl, tak to poszałam, zrobiłam on zobaczył i nic :] HEHe ale z pępkiem to oboje wiedzieli...kurczęale czasami też tak jest, że jak rodzice gadają te swoje farmazony to się powoli odechciewa tego czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia no właśnie ja tak samo... znaczy ja nie wyjmuję na 3 dni, ale np na 5 godzin raz wyjęłam i jakoś tak wydawało mi się, że gorzej wchodzi... rodzi CI się w rodzinie pełno dzieci i się nie chwalisz? ;D Już niedługo się nam ferie kończą a jak pomyślę o tym, że mam isc do szkoły to niedobrze mi się robi, i odrazu wszystkiego mi się odechciewa...:| martusia Kamcia ma rację :) bo napisałam bym tak samo jak ona (mamy wspolnego priecera :D ) i on właśnie też mi tak powiedział. Ze przed wejsciem do basenu posmaruj sobie pępek Tribiticim, i po jak wyjdzesz, to umyj się z tego cholu, polej solą fizjologiczną, i posmaruj :) Ja chyba już miesiąc po przebiciu bo pojechałam na wakacje, kąpałam się w basenie, i opalałam, i nic mi nie było :), i jeszcze kolczyki zmieniłam i też spoko ;) więc, nie masz się czym martwić, tylko uważaj, żeby ktoś się nie zapomniał i Cię tam nie walną czy coś.. amy no to ja podobnie :) ale wiesz co zauważyłam? Ze tak to strasi mówią nie nie absolutnie, a jak się postawi ich przed faktem dokonanym to tylko pogadają, i nic :) NO takjak z tym nosem, o tym ze idę zrobić wiedziala tylko mama, tata nie bo jaby się dowieedział zaraz by gadał, ze absolutnie ble bl, tak to poszałam, zrobiłam on zobaczył i nic :] HEHe ale z pępkiem to oboje wiedzieli...kurczęale czasami też tak jest, że jak rodzice gadają te swoje farmazony to się powoli odechciewa tego czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane :) już jestem:) ale stronek doszło, teraz nie mam siły tego przeczytać. Kurde szkoda że już musieliśmy wracać :( Było super, ale na nartach nie zdązyłam pojeździć , za dużo było zwiedzania i mało czasu, ale oscypki pojadłam. Tylko kupiłam raz owcze i były takie słone bleee a jak kupiłam drugi raz to był pyszne :):) Pogoda udała nam sie na wędrówka nad Morskie Oko, słoneczko grzało widoki przepiękne w ogóle całkiem inaczej wygląda niż latem. Niestety na Kasprowym i Głubałówce było gorzej bo trafilismy na deszczyk i było tyle mgły ze widoków prawie żadnych ale co tam. Wiecie co mi się przydarzyło z moim kolczykiem?? MAsakraaaa.. JEchaliśmy autem, no i w połowie drogi bolały mnie nogi więc wyciągnełam je sobie na siedzonko tzn tak podkurczyłam, że pas miałam na brzuchu. No i jak juz dojeżdzalismy do zakopca to poczułam ze cos mnie boli w pępku. Ja zaglądam a tam koszmar. Całe zaropiałe. Pręcik oblepiony strupami ropa cieknie litrami i jeszcze troche krwi bleeeee czyściłam to z 15 minut i było całe czerwone. No ale do wieczora jakoś opanowałam sytuacje i złagodniało. Dziewczyny iważajcie z tymi pasami w aucie żeby wam nie ocierało kolczyka !! A tak na marginesie to mam juz moj kolczyk wiszący ale focie wkleje potem. Teraz sie doprowadze do porządku. Całuje was kochane te co o mnie myślały. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ciesze sie ze sie dobrze bawilas:) faktycznie niektóre oscypki nie sa za dobre, albo za slone, albo za bardzo czuc to \'wedzone\' :P Ale ogólnie sa pyszne;) Ajc... nie fajnie z tym kolczykiem:( musisz uwazac... ja zawsze jak zapinam pasy to naciagam do konca zeby byl duzy luz, takze praktycznie nie czuje ze mam pasy zapiete:P Ale czasami mam podobnie jak np bluzke mam obcisla czy cos i mi ociera pepek jak sie ruszam czy cos to czasami mnie boli i mam troszke podraznione... Ale staram sie raczej nosic luzne bluzki. Czekamy na fotki kolczyka i moze jakies z Zakopca? :> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżastaDD
hej dziewczyny...mam problem...nie wiem gdzie mam isc do kosmetyczki zeby przekuc pępek...chcialam zeby to tak kosztowalo ok.100zł...odpiszcie mi gdzie moglabym isc przekuc...czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaaa
a co wy na to zeby sobie samemu zrobić kolczyk ten madonna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruti: mi też się tak nie chce iść do szkoły nie mam tak jakoś ochoty mi dwa tygodnie feri nie wystarczają. ooo miałam powiedzieć z pępkiem lepiej nawet dużo lepiej troszkę jeszcze mi leci tej ropy:) hmm... jak myślisz fruti czy mogę już wyciągnąć kolczyka?? wiecie co przepraszam ale nie przeczytałam wszystkich postów więc zaraz to zrobie jestem tak zmęczona!! bo byłam dzisiaj z przyjaciółką i z jej chłopakiem na mieście (bo mój oczywiście nie mógł bo trening) i połaziliśmy troszkę i zastanawiałam się czy mogę sobie już jakiegoś kolczyka nowego kupić i czy wymienić?? ale i tak narazie nie stoję dobrze z kasą więc jeśli coą to gdzieś jakbym sobie miała kupić kolczyka to za dwa tygodnie:) obiecuję że zaraz przeczytam wszystkie posty i odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia: ferie to miałaś suuuper:) no też mam nadzieję że wstawisz focie:) ja nie byłam nigdy w zakopanym ale byłam w innych górach:) fruti: a u mnie było podobnie z rodzicami tylko że obydwoje zgodzili się na kolczyka w nosie tylko że gadali że np. trzeba będzie iść do lekarza itp. ale z pępkiem to nie wiedzieli oboje tylko potem pokazałam mamie pogadała pogadała i przestała tylko gorzej było z tatą: powiedział że jestem za młoda że mam kolczyka natychmiast wyciągnąć ale potem dał se spokuj bo wiedział że ja nie ustąpię:) No i nie wiem co jeszcze napisać: aaaa... Boże wiecie co dzisiaj widziałam w bibliotece??? Słuchajcie poszłam do biblioteki oddać książki mamie i popatrzałam na babke przed sobą i jakoś tak skrzywiła się i popatrzała na swoją rękę!!! popatrzyłam na jej twarz to miała kolczyka na łuku brwiowym czy jakoś tak i na środku brody!! a wiecie popatrzyłam na jej rękę a tu taki ząk!! ONA MIAŁA KOLCZYKA DOSŁOWNIE NA RĘCE!!!! TZN NA DŁONI!!!! ten kolczyk był dłuższy od takiego kolczyka w uchu krótszy od kolczyka w pępku i miał dwie kuleczki na początku i na końcu!! wiecie nigdy nie słyszałam o czymś takim ani nie widziałam czegoś takiego nawet nikomu bym nie uwieżyła ale jak to sama zobaczyłam to mi się zdawało takie głupie!! po co komu kolczyk na dłoniona go miała między palcem wskazującym a kciukiem no może troszke wyżej a z tych dwóch stron miała czerwone!!! MASAKRA!! Buźka dla was wszystkich (no hmm... tych co zawsze) możecie mi nie wieżyć ale po co miała bym kłamać!!?? mówie prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Emylka=
hej :) mam pytanie jak sie nazywają te szczypce do łapania skóry podczas przebijania poszczególnych częsci ciała? I ile one moga kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drodze na morskie oko http://www.fothost.pl/show.php/367185_S7300947.JPG.html Tu morskie oko, zamarznięte i zaśnieżone a ta głowa to jakiś koleś stanął. http://www.fothost.pl/show.php/367184_S7300942.JPG.html To szlak na Morskie Oko, taki skrót, ale było śliskoooo http://www.fothost.pl/show.php/367183_S7300900.JPG.html A to ja z moim miśkiem, też po drodze na Morskie http://www.fothost.pl/show.php/367182_S7300890.JPG.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałam dopisać, że nad tym Morskim Okiem było duużo ludzi i widziałam klientke która miała kolczyka w brodzie ale coś mi tam nie pasowało i tak patrze patrze az była całkiem blisko a ona miała ten kolczyk normalnie wciśnięty w skóre tak jakby miała za krótki i jej sie wpijał i wyglądało to jak by miała wklęsłą brode w tym miejscu bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia wyszłaś na tych zdjęciach ładnie:) nawet bardzo ładnie:) a kolczyk też śliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IguuSiaa
hej:) jutro ide sobie zrobic kolczyk w pępku:) napiszcie jak byscie ocenily bol w skali od 1 do 10:)?? napiszcie?? i czym powinnam smarowac pepek i po jakim czasie moge sie zginac, grac w siatke tanczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie moj post do cholery? Napisałam wczora :[.. wrr jak mnie to forum wkurza, albo tekst ucina, albo wcale się nie wysyła... Napisałam do Madzi, że fajnie, że wróciłaś :) ja nigdy nie byłam nad Morskim Okiem chociaż bylam w Zakopanym :) Ale podobno w lato robi jeszcze większe wrażenie :] Śliczne zdjęcia :) pewnie razem z Twoim chłopakiem dobrze się bawiliście i wypoczeliście, aż szkoda było wracać. Szkoda, że tylko na nartach sobie nie pośmigaliście ale to następnym razem, zwiedzanie też jest fajne (chociaż ja nie lubię hehe) A kolczyk od niego cuudo :) ale dla mnie by był za krótki, to kółeczko by mi się wpijało, jakbym siedziała, bo mam takiego motylka i właśnie tak mi się dzieje... Ale z tym kolczykiem to miałaś przygodę..:| matko... a właśnie jak są te strupki na pręciki i one się wpijają w dziurkę to strasznie boli..:| sam tego doświadczyłam. ilona jak ja myślę o szkole (staram się nie ) to... normalnie aż się chora robię..jeszcze tylko tydzien ferii by się przydał :D Ale ja i tak mam wcześniej koniec roku bo jestem w 3LO heeh już nie mogę sie go doczekać normalnie, bo już mam tej szkoły doscy! Na studiach to jest fajnie..mozna sobie chodzić lub nie chodzić na wykłady, ma się przerwy 3 godzinne czasami...żyć nie umierać, a nie w takim LO gdzie juz niektórzy mają 18/19 lat a traktują nas jak dzieci;/ A widziałam kolczyki w ręku, np w nadgarstku... obżydliwe to jest, można od tego martwicy dostać.. Kolczyk masz już prawie 2 miechy?? No nie wiem wiesz...jeżeli wszytsko z nim OK to możesz wymienić, ale dobrze by było na jakiś tytanowy kolczyk a prawdziwy tytan znajdziej na ildcatie..albo na bioplast ewentualnie. Nie radze zakladać jeszcze stali hirurgicznej bo on jest na wygojoną ranę, ale jeżeli już masz zamiar kupić ze stali to tez na wildcat-ie!! Bo od takiej z jakiegoś straganu można uczulenia dostać i sie wszystko spieprzy...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia wiem o czym mowisz z tym kolczykiem w wardze... FUj też widziałam taką jedną co to wyjmowała.. o matko myślałam, że zwymiotuję... nie ładnie to wyglądało... To jak ona miała to tak wciśnięte to chyba za krótki ten pręt miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruti: no jeszcze tydzień feri by się przydał!! a ja dopiero bende szła do drógiej gimnazjum więc jeszcze trochę czasu muszę się pouczyć!!!!!!! żeby iść na studia:) do moich urodzin jeszcze miesiąc i telefon pieniadze:) a jutro buty i inne sprawy bo starszy dostał hajs!!:)a co do kolczyka no już gdzieś bendą spokojnie dwa miesiące więc chyba sobie jutro kupię sobie kolczyka z tytanu:) jakie ty masz szczęście wcześniej zaczynają Ci się wakacja:) a kończą normalnie jak np w podstawówce???? bo u mnie to jest nie fer i kończą sie z podstawówką:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonko
faktycznie musisz sie pouczyc jeszcze , szczegolnie ortografii.:-D Z kolczykiem daj se spokoj bo na studiach to nie jest wazne.Wazne jest to co masz w glowie a nie w pepku. Zycze ci wszystkego najlepszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusiaaaa
hej jutro ide sobie zrobic kolczyk w pępku napiszcie jak byscie ocenily bol w skali od 1 do 10 ?? napiszcie?? i czym powinnam smarowac pepek i po jakim czasie moge sie zginac, grac w siatke tanczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konieczynka 14141414
Hmmm...Mnie w takiej skali to bolało na 7.Ale to zalezy od wielu rzeczy,wiec nie chce straszyć ;) Moja kolezanka zemdlała z bólu wiec...chyba troche przesadziła...Smarować pepek powinnaś maścia TRIBIOTIC ona jest w takich jakby saszetkach a jest podobna z koloru do wazeliny.Kup sobie też sól fiziologiczną i przemywaj nią 3 razy dziennie pepek.Pamiętaj ona może stać od otwarcia tylko 24 h.Później trzeba używać nowej ampułki.Grać w siate powinnaś zacząś jakieś 2miechy po przekłuciu,dlatego że inaczej bedzie ropiał itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból 0,5 na 10 :P Do \"Ilonko\": Ty taka świetna we wszystkim jestes ? Do studiów jeszcze jej daleko, wiec moze sobie pisac co chce ( chyba nie musi byc mistrzynią ortografii, kazdemu sie moze zdarzyc), a kolczyk nie musi swiadczyc o inteligencji wiec STFU o ile wiesz a quoi je parle ;] Madziu- zdjęcia boskie :) Fajnie, ze CI sie wypad udał :):) Fruti- napisz mi Twój numer bo mi połowe ksiązki w telefonie skasowało :( Ale z Karolem juz wszystko ok :)) na szczęście :D Pozdro Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Fruti nie wiem co ci się z tym forum babrze. U mnie wszystko ok. Może to dlatego że się zawsze rozpisujesz nie wiadomo na ile ;) Nie żebym się czepiała albo coś. Madzia fotki naprawdę fajne :) Raz byłam na Morskim Oku z moją klasą w 4 klasie. To wiebie tam razem jest ileśtam kilosów-7 w jedną stronę cos takiego). Doszliśmy ledwo ledwo a co ja mam powiedzieć o powrocie. Wczasie drogi jeden sklep i wszyscy zdychali :):):) No ale wtedy to małe dzieciuchy były :) Ilonka małe pytanko. Gdzie ty mieszkasz? Tak z ciekawości się pytam w końcu w tym samym wieku jesteśmy :):):) Nom to by było na tyle. W kwietniu robię kolczyka doczekać się nie mogę ale moja mama musi mieć jakis dowód na to że będę miała jakieś przyzwoite świadectwo :):):) Buziaki dziewczyny :*:*:* Fanie mi się tu zwami gada o tym i owym :) Można zawsze na was liczyć :):):) To jest chyba jedyne frum na które wchodzę codziennie i regularnie piszę :) Wiec dzięki wielkie :):):) Za to że jesteście i pomagacie :) Ekipa take że hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×