Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Alka1762
A to ile sie goi to zalezy indywidualnie od każdego człowieka.jak dba o niego a przede wszystkim jaki ma organizm!Niektorym rany goja sie szybo i nie ma wiekszego śladu po nich a innym długo i maja pozniej okropne blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti no wsumie mozna powiedziec ze mamy tak samo na imie, bo Klaudia a Klaudyna to praktycznie to samo... :D Z moim nosem jest ok, nie mam z nim zadnych wiekszych problemów. Mysle wlasnie nad zmiana kolczyka, bo ten co mam niezbyt mi sie podoba, jest taki duzy:P ... A wlasnie tez mam zamiar kupic kolczyki, tylko znowu musze wybrac sie do tego salonu... tam maja duzy wybór i fajne wzory:D Co do plastra to ja sobie zaklejalam przez pierwsze kilka dni jak gdzies wychodzilam (ale zaklejalam nie do konca plastrem... tylko takim gazikiem, tazke byly dziurki do \'oddychania\') bo balam sie zachaczyc o bluzke czy kurtke no i poza tym troszke bolalo jak bluzka ocierala mi o pepek :/ .... Sluchajcie dziewczynki i kobietki ! :P WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI DNIA KOBIET !! Dla kazdej z Was, buziaczki ! :) :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Fruti: bąbel mi zginął i nie wiem gdzie jest ;) nie robiłam tym spirytusem,bo nie zdąrzyłam :D nie wiecie może ile ta ropa tak sobie może leciec z tej dziurki??? :P heh to jest wqrzające,bo oblepia mi pręcik i jak porusze kolczykiem to mi kropelka krwi leci...tak podrażnia...no to robie tak jak mi Madzia pisała i jak najczęściej mogę to pręcik przemywam,zeby strupka na nim nie było... aj...mam nadzieje ze u waszych pępków wszystko ok :P pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka1762
Wiesz co mi tez leciała ropa z pępka zaraz po przebiciu jak zachaczyłam kiedyś kolczyk o bluzke.Przemywałam sola fizjologiczną i po jakiś 3 dniach przestała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Dzięki już czuję się lepiej!!!!!!!!! Nasza Frutka zajrzała:);)Cieszę się bardzo:) a ta misTHia to mnie rozbroiła!!!!!!!! Buhahahahaha pępek goi się miesiąc hahahahahaha serio jeszcze nie słyszałam żeby pępek goił się tak krótko to jest śmieszne co niektóre dziewczyny wypisują takie bzdety aż mi ich żal!!! A zgadzam się fruti ma rację 100% Buźka dla was!! A I Wszystkiego naj naj lepszego z OKAZJI DNIA KOBIET!! I i żeby wasze pępki miały się db:) Buźka jeszcze raz dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha sanderkasss na pewno pomogą gorące pozdrowienia:);) Alka1762: uuuu... rok czasu dużoooo;) Van: Życzę Ci powodzenia!!! Moi dowiedzieli się dopiero po fakcie jak poszłam z sis po paplali po paplali i przestali mnie męczyć!! Właśnie db myślisz pytaj ich o to np. jak powiedziałaś na twoje urzodziny i inne takie:) naprawdę życzę Ci powodzenia z tym kolczykiem bo kolczyk w pępku to fajna sprawa:);) Jeszcze raz całuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka z tym gojeniem to nie do końca tak jest. Przewidziany czas jest 2-6 miesice. To, że komuś nie leci ropa, ani limfa nie oznacza, że już się zagoiło. Pępek jest miejscem najtrudniejszym do zagojenia każdy pricer to mówi, a to dlatego, że brzuchem wykonuje się dużo czynności, m.in jak się schyla człowiek to wiadomo brzuch się zgina. Ja przez 5 miesięcy po przekłuciu nie miałam nic , dopiwro później zaczęły robić się problemy, nawet teraz od czasu do czasu pojawi mi się limfa,a to oznacza, że nie jest pępek zagojony jeszcze. Pozdrawiam :) amy no PRAWIE tak samo :P strasznie mnie denerwuje jak czasami ktoś kto mnie nie zna mówi KLaudia. Klaudia a Klaudyna to 2 różne imiona tak jak Ada i Adrianna. Dlatego strasznie się denrwuję jak słyszę Klaudia hehe :) Ja już zamowiłam sobie wczoraj kolczyki na wildatie. 2 do nosa. jeden to ten co zgubiłam własnie z tytanu a ten drugi z bioplastu, z ciemno niebieskim oczkiem. A i do pępeka ze stali zamówiłam sobie taką kroplę deszczu, bo nie chciałam nic wiszącego tylko coś normalnego, ale znowu nie chcialam mieć takiego zwyklego banana tylko taki jakiś inny kształt :) ciekaw czy to wygląda tak jak na zdjęciu sie okaże :) a i oczywiście dł 12mm :] martusia, uciekł pewnie :D no i dobrze, bo te bąble są strasznie upierdliwe, ciesz się, że zniknął. I nie poruszaj kolzykiem jak maz na nim strupki, bo to booli i stąd ta krew pewnie. No u mojego pępka dobrze, jak tam troszkę ścisnę tą skórkę to trochę limfy mi wylatuje tak pozatym to good =] ale już bym chciała mieć z tym spokój żeby było pięknie i czysto :) ilona no, co zrobić jak niektóre wiesz... :) osobiście nie znam tak bardzo szybkiego przypadku zagojenia się pępka. nosa tak. Mam w nosie już kolczyk no 2 miesiące i coś. 21 marca będą 3. i stwierdzam, że się zagoił :] No właśnie dziewczynki Wszytskiego dobrego!!!! :))) :**Co tam od chłopakowdostałyscie? Ja juz wczoraj dostałam :D kwiatka i kebaba :D smiesznie było bo uwielbiam kebaby a już dawno nie jadłam i moje Kochanie mnie zabrało :)))) a dzisiaj dostałam na e-maila kartkę z neta z żabą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlOajnaaa
Hey...Mam Do Was Pytanko :) hehe eeej od ilu lat można sobie robić kolczyk w pępku?? No Bo ja nie mam żadnego pojecia :P Juz Niedlugo będe miała 14 latek wiec sie zastanawiam czy to nie za malo hehe..... jesli cos wiecie na ten temat to napiszciee :) hmm.....bo ja mam zamiar isc do kosmetyczki na wakacje:)) BuZkaa Dla Was 3majcie Sie Cieplusioo :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzium
Friutka Ci powie, że 14 lat to za mało ;) nie dziwie jej się, ale to forum jest chyba, żeby nie tylko krytykować ale doradzać, nie?! Bo tym i tak decyzji nie zmienicie, a jak powiecie - doradzicie to wszyscy będą czapi xD Nie żebym coś do was miała :) Dziewczyny trzymają się razem ;) Pozdowionka i naj z okazji dnia kobiet!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy zamówilam zawijasa tytanowego i czekam na niego :)) wczoraj znowu sie pokłułam tym zjebanym kolcem i krew mi leciała i mam dosc tego kolczyka. najchetniej juz bym go wyjebała ale co musze czekac :( ogólnie z nosem nie mam zadnych problemów :) z pępkiem już też nie, ale ostatnio zachaczyłam moim wiszacym kolczykiem i czerwone mi sie zzrobiło i narazie włozylam zwykły bananek i juz prawie doszło do siebie. jestem zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przekonać rodziców
Ja bardzo chce mieć kolczyk w pępku, ale niestety moj tata powiedział że nawet mam o tym nie myśleć... Co mam zrobić zeby go przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...pokłociłam się z chłopakiem ;( jakaś dziewczyna z jego klasy miała jego zdjęcie na gronie ...i jakis tam podpis zobaczylam to i normalnie dostałam furii! I napisałam mu ze ja chyba udusze..a ten ze mną zerwal!! Rozumiecie?! Z powodu,ze jakaś dziewczyna wzieła jego zdjecie wstawila a ja sie przyczepiłam do niego!! To juz..fajny mam dzień kobiet!!i na co mi ten jego wczorajszy prezent! ;( jestem załamana!!! ehh madzia, czekaj na niego:( nie wiem kiedy zamowiłaś, ale mi przyjdzie pewnie w czwartek albo w środę, bo w poniedziałek dopiero zrealizują zamówienie...:( jak przekonać rodziców -jeszcze jest kwestia tego ile masz lat, bo może TWój tata nie bez powodu przeciwy jest abyś przebiła pępek. Powiedz np,ze dobrze się ucze mam dobre oceny to możecie mi zrobic taki mały prezent..albo,że chcesz to na urodziny, ale powiedz ze jak na koniec roku bedziesz miała dobre oceny to Ci niech pozwolą zrobić... wiesz takie pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frutek to tak jak ja, zamowilam wczoraj w nocy wiec w poniedzialek wysla to w srode bedzie bo zawsze idzie mi 2 dni :)) Kurde to neiciekawie z tym twoim chłopakiem. Miałas słusznosc sie zdenerwować ale ze on zerwał?? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżessi
To nie fajnie wygląda...Macie fimla na tym punkcie.Fajniej wygląda w języku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruitku, nie martw sie ;) nie ten, to inny ... i tak kazdy kolejny będzie najfajniejszy .. a z dziurką każda się zagoi ... tylko nie jest sprecyzowane kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia no ja właśnie nie wiem ;(;(co to będzie ...;( on uważał, ze nie mam słuszności się zdenerwować nie....no wcale!!! Moi koledzy jakoś nie mają na gronie moich zdjęć, a pewnie by było niezłe gadane. Wiesz jak ja się poczulam jak zobaczyłam tam jego zdjęcie?! Jestem w kropce nie wiem co mam zrobić ;(... i czy coś ten dziewycznie powiedzieć, najchętniej to bym jej...eh:( załamka..ale miałam dzień kobiet... bzzzium to nie taka łatwa sprawa... ja jestem z nim JUŻ prawie 4 lata...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti: nie martw sie wrócicie do siebie, w koncu tak dlugo byliscie razem... Nie odzywaj sie do niego kilka dni to sam zmieknie zobaczysz ! Wiem cos o tym... :P A ta dziewczyna to jakas ku***a nie przejmuj sie nia, trzeba byc idiota zeby tak zrobic wiedzac ze on ma dziewczyne =/ Madzia a ja wlasnie mysle nad jakims fajnym kolczykiem do pepka wiszacym (mam juz chyba 3 wiszace ale chce jeszcze inny jakis:D) Dzessi: w jezyku tez fajnie wyglada :D ale to forum jest akórat o kolczykach w pepku :] (no w sumie nie tylko, teraz to forum jest o wszystkim :P ) bzzzium: moze i bedzie fajniejszy ale szkoda rezygnowac z tak dlugiego zwiazku =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka1762
Fruti wiem że pępek bardzo ciezko sie goi bo mi samej goił sie ok6miesiecy i do dzisiaj czasami zaczerwieni mi sie wtedy musze wyciagnac kolczyka na pare dni.Od organizmu takze duzo zalezy.np organizm moze nie tolerować kolczyka i wtedy najlepsze maść i odstęp czasu nie pomoze. Nie martw sie kochana facetem zobaczysz ze wszystko sie ułoży amy09 ma racje nie odzywaj sie,zlej to najlepiej to wtedy zrozumie co stracił i zobaczysz że bedzie cie prosił o wybaczenie predzej niz sie tego spodziewasz.Tym bardziej ze jestescie juz ze soba kawał sporego czasu i przez jakoś głupią panienke mialoby sie to wszysko popsuc?podią pochopna decyzje pod wpływem emocji.Głowa do góry tego kwiatu to pół światu:):):)trzymaj sie ilona22 tez byłam w szoku ze utrzymałam go tak długo w tajemnicy przed rodzicami tym bardziej ze moja mała siostra go przez przypadek kiedys zobaczyła,ale przekupiłam ja słodyczami zeby nic nie powiedziała:)jestem okropna wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Fruti : nie przejmuj się nią... szkoda czasu na zniżanie się do jej poziomu. Wiem, że to tak się łatwo mówi, ale wytrzymaj ;) Ja ostatnio też się wkurzyłam na faceta i ustawiłam sobie opis na gg : " FACECI TO ŚWINIE!!!!! Oj , nie.Przepraszam. Nie obrażajmy świnek!!!! " I wtedy wszyscy chłopacy z listy kontaktów się czepiali, że mam zmienić opis.a ja im na to ,że nie bo to cała prawda!! I że jestem wkurzona i nie zamierzam się z tym chować!! Taka prawda... Ale znajdzie się lepszy facet, na pewno ;* Pozdrawiam, buziolki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy mój facet juz gada ze ja nic tylko kolczyki kupuje hehehhe ale to wciągające ;p;p Fruti zalezy jakie to zdjecia bo jesli kolezenskie hmm ciezka sprawa zalezy skad sie znaja i co to za fotki, bo jesli chodzili razem kiedys do klasy no to okej ale jesli to bylo cos innego no musisz sie dowiedziec. a tak na marginesie to ja wiem jak to jest po 4 latach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaa1
hej :) kolczyka w pępku mam od dwóch tygodni - wszystko się ładnie goi wiec z tym nie mam żadnego problemu ale jest jedno - ale - mam go zrobionego tak o 2-3 mm za krzywo . w sumie dopiero jak sie przpatrze to wtedy to wiadać takze nie rzuca sie tak w oczy no ale jednak widać. Czy jest jakas szansa żeby mi to sie troche wyprostowało ? Czy ktoraś z was miała tez cos takiego ?:) Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulaa nie, nie wyprostuje się, poprostu masz krzywo przebite i już tak zostanie. Moja koleżanka tez ma lekko krzywo przebite i tez widac jak sie przypatrzysz ale tak juz ma. Przyzwyczaj sie do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Fruti:wszystko się ułoży...i nie rezygnuj ;) bo to nie rozwiązanie :) trzeba walczyc do konca...a ta dziewczyna to naprawde...szkoda słów ;/ ale znajdą się właśnie takie którym zwisa to ze ktoś jest ze sobą taaaaaaak długo....normalnie jestem pod wrażeniem tak długiego związku ;) ze mną nie da się tak długo wytrzymac :Dhehe ja wierze ze się Wam ułoży...wróci skruszony...hih pozdrawiam Was wszystkie :** i widze ze dużo nowych dziewczyn przybywa do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Fruti : ja popieram martusie17 ma rację! Nie wolno się poddawać!! trzeba walczyć o swoje !!!! ;) 3 maj się :) Buziolki : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On z tą opanna chodzi do klasu (ona jest brzydka jak...pół dupy za krzaka) i umieściła jego zdjęcie i tam ma jeszcze 2 koleżanek i chłopaków też z klasy, ale ma taki podpis pod jego zdjęciem atomus.... cochyba miało byś a tu miś... normalnie... ja już sama nie wiem czy ja mam do niej jutro pojdeść co powiedzieć, co mam powiedzieć zeby usunęła? ;( mam mętlik w głowie. On sie do mnie nie odzywa zablokował mnie na gg, ma wyłaczone tel, pisałam do niego z innych gg to mnie nazywywał, i też zablokowal, Normalnie załamana jestem mam za niedługo maturę miałam się do niej uczyć a nie płakać ;(;( a nie mogę na niczym się skupić ;(... Dziewczyny boję się ,ze nie wroci do mnei skruszony, on ma wielką dumę, która muu na to nie pozwoli ;( zawsze tak było, ze to ja pierrwsza dzwoniłam, łaziłam za nim prosiłam on nigdy nie zrobił pierwszy ruchu!! ;(;( poprstu to koniec, jezszcze napisał mi,ze nigdy mnie nie kochał i nie pokocha.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co najbardzmniej mnie dołuje? Ze jak ja chciałam mu zdjęcie robić to się zakrywał nie i nie a jej się dał!!! ;(;( a jak ja chciałam wstawić na jakaś stronę to mnie opierniczył, że nie a jej?!!!!!! Jakos chyba nic nie powiedział! Podobno powiedział, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyć. On bardziej szanuje obcyhc niż własnych ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie...Mam 16 lat i miesiac temu przebilam pepek... nic sie nie dzialo ... no na poczatku troche bolalo ale to normalne... po jakims czasie w dziurce na dole wyszla mi tak jakby skora i to widac... strasznie brzydko to wyglada a co najgorsze leci z tego ropa... :( nie wiem co mam z tym zrobic.. pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka1762
anulaa1 wiesz co ja też mam krzywo przebity pępek mniej wiecej tak jak ty ok2-3mm.Na poczatku bardzo mi to przeszkadzało ale z czasem sie przyzwyczaiłam.To nie rzuca sie w oczy że jest lekko przekrzywiony. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka1762
Fruti zlej to bo jemu właśnie o to chodzi żebyż za nim chodziła i go przepraszała!przyzwyczaił sie do tego że to ty zawsze pierwsza wyciagałaś ręke.i nie pokazuj mu jaka jestes nieszczesliwa wrecz przeciwnie!moja kolezanka była w identycznej sytuacji i gdy ona wylewała strumienie łez w domu to wtedy on sie świetnie bawił w najlepsze.jak to olała i pokazała mu że wcale nie jest taka nieszczesliwa ,jak mu sie wydaje to wtedy role sie odwrociły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×