Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

ehhh.... teraz wiem czemu to mi sie zrobilo... takie duze i brzydkie... brudne paluszki i dotykalam pewnie;/ wr... masz racje!:) dziekuje Ci kochana ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
hej dziewczyny ;) 1 sprawa: Nie mam już problemów z kasą na kolczyka , bo dostałam w sobotę od dziadka 100 zł :D Wiec teraz razem z wcześniej uzbieranymi mam 175 zł :D Więc na pewno nie zabraknie ;) Zostaje tylko kwestia przekonania rodziców :/ Z tym będzie gorzej... Ale kiedyś się w końcu muszą złamać ;D 2 sprawa: Jak już gadamy o wszystkim na tym forum to powiem Wam co dzisiaj zrobiłam... Nie mogę chodzić, strasznie mnie boli lewa noga i kuleje ;/ Mam spuchnięte nad piętą w lewej nodze :( dzisiaj na tańcach przy rozgrzewce poczułam że coś mi się wbija w skórę, jak położyłam tam rękę to poczułam jakiegoś robaka i szybko strzepnęłam z nogi. Okazało się , że to osa. Zdziwiłam się, że teraz - na początku marca jakimś cudem osa się znalazła. Jak odgoniłam ją z nogi to jeszcze mnie zdążyła dziabną w lewego kciuka ;/ Też strasznie boli :( kciuk jest cały czerwony, a noga spuchnięta i też czerwona ;/ Wrrr... Jak się prowadzący dowiedzieli co się stało to od razu przynieśli przekrojoną cebulę i kazali mi tak trzymać. Szczypie!!!!!! :( no, ale nic, będę żyła ;) Ja nic nie chciałam mówić , bo stwierdziłam że wytrzymam. Ale moja kuzynka która ze mną chodzi na tańce powiedziała instruktorom... sama nie wiem czemu nie chciałam mówić. Może gdybym powiedziała to od razu i okład byłby na świeże ukłucie to nie byłoby spuchnięte? hm... no trudno, chciałam to się męcze ;/ Ale nie takie rzeczy w życiu się zdarzały ;) Pozdrowionka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Van: no osa teraz...dziwne...ale widac ze możliwe ... ale moją kuzynkę osa dziabła w połowie października...:P oby opuchlizna zaszła szybko co bedziesz mogła iśc do salonu po swoje cudo :D heh buziaki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dipsetforever
co wy mowicie spirytus?? nie ma mowy! ja wczoraj bylam na przekluciu pepka u pierceman'a kazal przemywac sola fizjologiczna rano i na wieczor nie polecam przekluwac u kosmetyczki czy tam u kolezanki bo moze dojsc do zakarzenia. zaplacilam 80 zl w tym wybralam sobie kolczyk mysle ze nie drogo a jezeli nawet to oplacalo sie bo byl to zabieg czysty i szybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Van: UUUU to przykra sprawa z tą osą:( ale faktoza to troszkę dziwne;/ A mam nadzieję że uda Ci się nakręcić rodziców:):):) Buźka dla: Fruti Amy Madzi Martusi Sanderkasss Kamci (a jeśli któreś zapomniałam to ją:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
van to się ciesz :) ja musiałam sama uzbierać ;/ biedactwo :) a jakie dokładnie tańce tańczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaaa
Mam 15 lat i chce zrobić sobie kolczyk w pępku. Rodzice mi pozwolili, pieniądze to też nie problem, zastanawiam sie jednak czy nie poczekac jeszcze, czy nie jestem za młoda ? ;> Czekam na Wasze odpowiedzi ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaaa
Mam 15 lat i chce zrobić sobie kolczyk w pępku. Rodzice mi pozwolili, pieniądze to też nie problem, zastanawiam sie jednak czy nie poczekac jeszcze, czy nie jestem za młoda ? ;> Czekam na Wasze odpowiedzi ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaaaaaa
Mam 15 lat i chce zrobić sobie kolczyk w pępku. Rodzice mi pozwolili, pieniądze to też nie problem, zastanawiam sie jednak czy nie poczekac jeszcze, czy nie jestem za młoda ? ;> Czekam na Wasze odpowiedzi ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaaaaaa
Sorry, ze tyle razy ale nie chciało się dodac :(( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaaaaaa
Sorry, ze tyle razy ale nie chciało się dodac :(( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze nie wiek tu jest przeszkoda tylko to czy jestes pewna, ze chcesz go miec np przez najblizszy czas.. Jesli wyjmiesz nie za ladnie to wyglada a pewnie jako kobieta moze kiedys zajdziesz w ciaze i bedziesz musiala wyjac... Wiec jesli nie masz zadnych watpliwosci to nie widze przeszkod;** kiss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze nie wiek tu jest przeszkoda tylko to czy jestes pewna, ze chcesz go miec np przez najblizszy czas.. Jesli wyjmiesz nie za ladnie to wyglada a pewnie jako kobieta moze kiedys zajdziesz w ciaze i bedziesz musiala wyjac... Wiec jesli nie masz zadnych watpliwosci to nie widze przeszkod;** kiss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka i pati
słuchajcie mamy pi 11 lat i chcemy mieć kolczyk w pępku cz potrzebujemy zgody rodziców u kosmetyczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie było mnie, ale juz jestem i słuchajcie.. miałyscie rację! Przeprosił mnie i wszytsko sobie wyjaśniliśmy szczerze!! A z ta panna sobie pogadałam i usunęła jego foto..uff.... Ale teraz jest inne sprawa jakaś się podobno z jego klasy w nim zakochała... PODOBNO... ta co wstawiła jego zdjęcia tak mi mowiła, ale ją ani tą która się NIBY w nim zakochała w klasie nikt nie lubi i są brzydkie i w ogole, i jeszcze uchodzi ta co mi to powiedziała za ściemniarę i w ogóle... Ale ja się dowiem jak to jest :] chociaz spokoju mi to nie daje zabardzo :P sam fakt mnie denerwuje Ciesze się, że wszytsko jest już dobrze bo byłam załamana...Nie ma to jak rozmowa na spokojnie gdy emocje ochłoną..dowiedziałam,się ze bardzo mnie kocha, i mu zależy na mnie i nic inne ani nikt się nie liczy.. ojoj :) to było takie miłe że az mi łezka wtedy poszła :) No nic dziewczyncie odezwę się jutro wpadłam tylko teraz żeby podzielić się moją dobrą wiadomością :) Dziękuję za wsparcie:*:* A kolczyki mam nadzieję, że dostanę jutro :> bo wysłali mi wczoraj a jak nie jutro to w czwartek! Oby w tym tyg :] POzdrówka dla was!!!!!!!!:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
dziewczyny, ma ktoras z was kolczyka w uchu, w chrząstce?? pytam bo w przyszlym tygodniu ide zrobic i chce wiedziec na jak duzy ból sie decyduje....:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
dziewczyny, ma ktoras z was kolczyka w uchu, w chrząstce?? pytam bo w przyszlym tygodniu ide zrobic i chce wiedziec na jak duzy ból sie decyduje....:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Van troszkę przeczytałam Twojej histori... ale osy o tej porze ???? Jeszcze żadnej nie widziałam...matko nie pamiętam kiedy mnie osa użądliła... chyba jak byłam mała :) ale nie pamiętam jaki to ból. Wiem, że bąk sie do mnie przyczepił taki wielki a ja uciekałam bo się go bałam :P w ogóle os się boję,a jak lata po klasie w czasie lekcji to tragedia, raz na całą klasę wrzasnęłam bo czułam, że coś mnie swędzi i tak patrzę a to osa po mnie chodzi!! :D mało zawału nie dostałam :P ale jak się jej nie drażni to nie dziabnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domina troszkę boli, ale da się przeżyć :) Ja nie mam ale mówię z tego co koleżanka mi mówiła pozatym można to sobie wyobrazić :)) chrząsta jest twarda to przebicie troszkę może boleć, ale czego się boisz hehe :) pępek przeżyłaś to i to też, najgorzej jest potem. NIe można spać na tej stronie bo strasznie boli... wiec to takie fajne miejsce na kolczyk nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti ciesze sie ze sie wszystko ulozy:) Wiedzialam ze sam do Ciebie przyjdzie i Cie przeprosi- a nie mówilam?:P Tak to juz z tymi facetami jest, zbytnio nie chcialo mi sie wierzyc ze po tak dlugim zwiazku okazalo sie ze cie nie kochal... Pewnie powiedzial to w zlosci. Ale najwazniejsze ze juz wszystko wrócilo do normy i oby mniej klótni i nieporozumien :) Za to teraz ja mam \'ciche dni\' z moim=/ ehh szczerze to juz mnie to wszystko troche meczy :(.... olka i pati: lepiej zajmijcie sie nauka, jak ja mialam 11 lat to jeszcze uwielbialam bawic sie lalkami Oo i pamietam ze lubialam tez kucyki Pony :D Polecam, na prawde sa extra:P A o kolczyku pomyslcie tak za 4,5 lat ;) Van osa w marcu hehe ciekawe:P Ojj ja tez nie lubie os, dokladnie tak jak Fruti, jak cos latalo po klasie i bron boze wokól mnie to wychodzilam z lawki zeby sie odczepila:D Domina: mój brat ma w chrzace:D w sumie to ma dwa kolczyki w jednym uchu, jeden standart a drugi wlasnie w chrzastce Barbell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti ciesze sie ze sie wszystko ulozy:) Wiedzialam ze sam do Ciebie przyjdzie i Cie przeprosi- a nie mówilam?:P Tak to juz z tymi facetami jest, zbytnio nie chcialo mi sie wierzyc ze po tak dlugim zwiazku okazalo sie ze cie nie kochal... Pewnie powiedzial to w zlosci. Ale najwazniejsze ze juz wszystko wrócilo do normy i oby mniej klótni i nieporozumien :) Za to teraz ja mam 'ciche dni' z moim=/ ehh szczerze to juz mnie to wszystko troche meczy :(.... olka i pati: lepiej zajmijcie sie nauka, jak ja mialam 11 lat to jeszcze uwielbialam bawic sie lalkami Oo i pamietam ze lubialam tez kucyki Pony :D Polecam, na prawde sa extra:P A o kolczyku pomyslcie tak za 4,5 lat ;) Van osa w marcu hehe ciekawe:P Ojj ja tez nie lubie os, dokladnie tak jak Fruti, jak cos latalo po klasie i bron boze wokól mnie to wychodzilam z lawki zeby sie odczepila:D Domina: mój brat ma w chrzace:D w sumie to ma dwa kolczyki w jednym uchu, jeden standart a drugi wlasnie w chrzastce Barbell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
W chrząstce jest wiele możliwości przekłucia,ja mam w jednym uchu industriala i w tym przekłuciu trzeba zrobić 2 dziury w chrząstce i połączyć je jedną długą sztangą,mnie to nie bolało.W drugim mam helixa i też nie bolało,przekłucie pępka bardziej boli moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat chcial industriala ale piercer mu powiedzial ze nie da rady bo cos tam ucho ma zle ulozone czy cos (Marilyn666 chyba wiesz o czym mowie, nie wiem jak to nazwac:P) , wiec zrobil zwyklego Barbell\'a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka i pati -> jest potrzebna choc ja mam 16 lat i mnie nie pytał facet jak przebilal mi pepek moze dlatego ze wygladam na starsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti: Bardzo się cieszę że Ci się znowu ułożyło:):):) olka i pati: ja na waszym miejscu przebiłabym za parę lat!!!! (hmm... chociaż ja sama mam 14:) heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie wkurwilam, dzisiaj przyszedł mi zawijas do nosa i chuj z tym jak sie nie da włozyc, nie mam cierppliwosci w ogole sie nie da. to jest pojebane. albo mam złą dziure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Fruti: dobrze, że skończyła Ci się już ta męczarnia. Nazwałam to dlatego bo wiem co przeżywałaś i rozumiem to ... byłam już w podobnych sytuacjach. Dobrze, że zmądrzał ;) Faceci są jak dzieci :D bzzzzzzium : tańczę ... ( hm... w zasadzie wie wiem dokładnie jaki to jest ) ale nowoczesny/hip hop. Zaczęłam chodzić do tej szkoły tańca 9 marca a na drugi dzień od razu przygoda z osą ;/ ale jest już ok, opuchlizna zeszła, tylko trochę swędzi, ale wytrzymam ;) ilona: uuuuu... to nie za ciekawie :/ współczuje... 3majcie się , buźka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez dzisiaj przyszly 3 zawijasy:P Zamówilam z Bioplastu i musze przyznac ze sa super. Jeden z rózowym oczkiem, drugi z niebieskim a trzeci taki co sie tak ladnie mieni na rozne kolory :P Ale troche przycielam bo byl strasznie dlugi i wystawal troszke. A dziurka w nosie juz mi sie chyba zagoila, przynajmniej tak wyglada jak wyciagam kolczyka. Madzia spróbuj pod katem w dól, moze ci sie uda. A pózniej od srodka jak poczujesz ze ci wszedl to go wpychaj dalej, tylko musisz krecic tak jak te \'zakrety\' ida:P Albo moze kupilas zbyt gruby dlatego nie chce wejsc? ... Nie wiem. Albo idz do tego studia i popros zeby ci ktos wlozyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
amy myślę że piercer powinien twojemu bratu zrobić industriala bo zawsze się da,trzeba tylko dobrze zmierzyć i odpowiednio zaplanować miejsce dziurki żeby nie nachodziła na wystającą chrząstkę ale nie spotkałam się żeby ucho było nieodpowiednie...mój industrial się przyjął,na początku miałam obawy bo się naczytałam że wielu osobom się nie przyjął i musieli wyjąć albo się długo goił a u mnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Amy myślę że dało się zrobić u twojego brata industriala bo u każdego się da,ustawienie sztangi może być inne bo u każdego ta wystająca chrząstka jest inaczej ułożona i trzeba tak zrobić żeby sztanga nie nachodziła na nią ale wystarczy dobrze odmierzyć i zaplanowac miejsce kłucia i powinno być dobrze...ja miałam obawy że się nie przyjmie bo się naczytałam że u wielu ludzi się nie przyjął i musieli wyjąć ale u mnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×