Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość martusiaa17
ilona: wtrącaj się wtrącaj :) no to już 2:1 na dziewczynkę jest :) Kamcia,Fruti:no to "napakuje" tribioticu :) i sól i tribiotic wezmę ze sobą...mam nadziej ze bedzie dobrze :P co do mojego pępka to wqrzam się trochę,bo limfa mi cały czas leci :( wam też tak leciała?przemywam i codziennie tak samo..;/ Madzia:fotki bardzo ładne!!! szkoda ze Cie tak mało widac :/ a kloczyk też bardzo bardzo ładny :) ja na morskie oko też szłam 2 razy ;) i powiem ze inny widok jest latem, zimą(ja byłam latem :) ) no widze ze jakoś szczególnie nie tęsknicie za szkołą :D heh ja już się wkręciłam jakoś...jutro jade na 18-stke do kumpeli i musze jeszcze jutro leciec do kwiaciarnipo bukiecik jakiś :) a prezencik juz mam ;) aaa...ja dzis spotkałam koleżankę z gim i zrobiła sobie kolczyka pod pod ustami z lewej strony...i stwierdzam ze dziwnie wyglądała..może dlatego ze miała taki długi pręcik...no ale na początku to musi taki byc... buziaki i pozdrowienia dla:Amy,Madzi,Fruti,Kamci,Ilony...i innych :) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
i dla Sanderkasss...;) wiedziałam ze o którejś zapomne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ! ja to mam jakiegos pecha czy cos... dzisiaj czyscilam sobie kolczyka w nosku i troche go podnioslam, tak ze precik mi troche wychodzil. I sytuacja powtórzyla sie tak jak bylo z pepkiem... tzn uslyszalam takie \'pik\' jakby jakas blonka pekla. i na waciku byla malenka plamka krwi. Ale nic nie bolalo. Moze to nawet i dobrze, widocznie tak mialo byc zeby cos \'pstryklo\' :P ale jest to smieszne troche i ciekawe, ze mi sie tak stalo z pepkiem i nosem, a Wam nigdy cos takiego sie nie przytrafilo.... dziwne. Sanderkass: Janse, ekipa najlepsza:P zgrane dziolchy hehe :P A teraz calkiem z innej beczki... planuje sobie kupic motorek, Cross\'a oczywiscie :P ahh moje marzenie.... ale wreszcie je spelnie... ciesze sie jak male dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy tylko uwazaj na tym motorze! :P Ja tam nie lubie, ale wiem, ze niektórzy po prostu uwielbiają :) :P Martusia: No wez, wez pępek bedziesz miala idealnie chroniony :D Sanderkas: Wiadomo, nasza ekipa jest zajebista :) No i wszystkie podobnie myslimy :D Rozstrzał wiekowy, ale jaka rozmowa ciekawa:) Jedna z niewielu stronek. na które codziennie zaglądam :) Tylko czasem mi sie nie chce odpisywac na durne posty, ale zawsze mam na oku, co piszecie, wiec pilnowac sie :D Tak więc pozdro dla moich kochanych: Sanderkas,Ilona, Madzia, Fruti, Amy, Martusia :*:*:* P.s A najbardziej podoba mi sie to, ze zawsze mozna na chwile odbic od tematu i napisac o innym problemie :) Buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia: hehe bede uwazac:P Ale to raczej rekreacyjnie, dla sportu, freestyle, jazda po goreczkach hehe:P wiec jesli chodzi o predkosc to na pewno mi to nie grozi, jak juz to upadek z motoru, albo przygniecienie, tzn ze nie utrzymam go i mnie przygniecie:P no bo troche ciezkie to cacko... Ale co tam, to moja milosc... na razie rozgladam sie za czyms konkretnym, a jak znajde to od razu kupuje ;) I masz racje, mozemy tutaj pogadac jak stare dobre znajome, o wszystkim i o niczym... i to jest piekne... trzymamy sie razem, mozna powiedziec ze jest to \'nasze\' forum... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Emylka=
amy09: Ja z chłopakiem tez jezdze na motorze:P powiem ci szcerze ze ja bym wolała jakiegos Enduraka lub ściga:P bo Cross'em i tak nie wyjedziesz na miasto bo nie masz homologacji:P a na enduro mozesz smigac sobie po lesie i po mieście wystarczy załozyć tylko kostke na tył i las jest twój:D:D. a jesli chodzi o motor to narazie jezdze jako pleczek:P hehe ale tez sie bede szykowała zeby kupic motocykl:P:)) miałas wczesniej styczności z motorem ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emylka: wlasnie cos a'la Cross chcialabym... moj znajomy, (znawca motorów :P) tez raczej polecal mi Enduro, ale jeszcze musze sie zastanowic. Wiem jedno, na pewno chce któres z tych motorów. Stycznosc mialam wczesniej, wlasnie z Crossem:P pierwszy raz jechalam z kolega bo balam sie sama, ale pozniej juz sama. Pokochalam to, stad moje zamilowanie do Crossa, ale mysle ze faktycznie taki Endurek bedzie dla mnie lepszy... A ty co bys chciala kupic? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Emylka=
ja bym chciała jakiegoś ściga:P tak na poczatek to 125 honde CBR bo nie wyskocze odrazu na pojemność 600 bez przesady mam nadzieje ze kupisz cos dla siebie i naprawde radziła bym ci tego enduro bo jest lepszy niz Cross:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam kochane za opinie :)) Fruti co do mojego kolczyka to na szczescie dla mnie jest idealny i nic mi sie nie wpija, i juz w nim śpie i wszystko jest okej a dodam ze to 10 mm :) bo 12 mm juz mi bardzo haczy i musze miec krotszy ;p;p Sanderkass na Morskie Oko jest 9 km w jedną stronkę :) a zimą ciężej się idzie bo śnieg pod nogami i ciężkie buty :) Oj powiem Wam że latem Morskie Oko jest najpiękniejsze ale za to zimą lepsze góry po drodze, dlatego najlepiej tam jechać i latem i zimą bo całkiem inne krajobrazy :)) Kamcią pewnie że zawsze możemy pogadać o różnych sprawach tym bardziej że już troche się znamy :)) Fajne takie babskie pogaduchy o wszystkim i niczym :) A wiek nie ma nic do tego :) fajnie podyskutować i poznać opinie innych na pewne sprawy. Mój pępek juz doszedł do siebie i wszystko okej :) AMy kochana już wiem co to za \"pik\" u ciebie:) Miałam to ostatnio w pępku. Podniosłam pręcik żeby sprawdzić czy cos wycieka usłyszałam ten \"strzał\" i wyszła limfa ale nie żadna krew :):) hehehe to takie dziwne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia, amy a mi tam nic nie pika :D mi tylko pikało jak mi facet nos przebijał to słyszałam pyk pyk ;) Amy Ty i motor.. no no, ale będziesz śmigać :D ja bym chciala skuterek ;] w korkach nie stoi, wszędzie się wciśnie, wolno jedzie, bo stanie w korkach czasami.. mnie dobija ;/ Sanderkassss widocznie nie wchodzisz o tych godzinach co ja na forum a znajać moje szczescie to wlaśnie wtedy coś się sra tutaj :> albo znowu pisze się 5 postów z rzędu :| wrrr... Kamcia ja wiedzialam, że będzie dobrze z K.!!! Bo to tak zawsze jest, że chisteryzujemy i wyolbżymiamy problem mowimy, że nic już z tego nie będzie,a tu taki psikus :) i tak 3mać!! i nie kłoćcie się już. mam nadzieję, że porozmawialiście od serca sobie i on zrozumiał swój błąd i teraz tak nie będzie :) buźka:* na gg Ci napiszę moj nr :] ilona właśnie zawsze tak jest, że Oo jak mi sie nie chce iść do budy a póżniej jak juz się czlowiek wkręci w tą rutynę szkolną to jest lepiej :] więc myślę ze nie będzie tak źle. Już czekam na kolejne wolne dni xD igusiaaaa no mnie to bolało ale w jakiej skali to nie umiem określić. Ale w nosie np mnie nie bolało to zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie z nosem juz wporządku nie wiem czy się zagoiło już czy nie.. mam kolczyk od końca grudnia także no prawie 2 miesiace a mniej więcej tyle goi się nos. NIc mi juz nie leci ani nic :> Z pępkiem też juz dobrze, to nic tylko sie cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez z pepkiem ok, tylko strasznie wysuszoną wokół skórkę mam, ale musze czyms nawilżyć i bedzie gitez :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia uff juz myslalam ze tylko mi sie takie cos zrobilo i ze cos jest ze mna nie tak :P Fruti: to dobrze jesli wszystko jest ok, ja z nosem tez raczej problemów nie mam oprócz tego co mi \'piklo\' ostatnio, ale teraz jest wszystko ok;) pepek wczoraj robil mi na zlosc, bylo czerwone troche bolalo wkurzylam sie i posmarowalam tribiotikiem i dzisiaj jest juz duzo lepszy. Ale jestem zmeczona.... Bylam ze znajomymi w takim \'centrum gier\' .... tam sa kregle, billard, automaty do gry itd... i jest jeszcze taka gra \'laser quest\'... sa dwie druzyny 7 osobowe, i takimi laserowymi pistoletami sie strzela:P w takim ciemnym duzym pomieszczeniu... Ale bylo super, tylko za mna taka starsza babcia biegala z tym pistoletem hehe:P a pozniej bylam z moim skarbem u niego w domku ;) i jestem wykonczona...... Dzisiaj od samego rana próbowalam wejsc na to forum ale za cholere nie chcialo wejsc pisalo ze jest niemozliwe czy cos tam..... i tak przez caly dzien, dopiero teraz weszlam :/ Dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny, ja to już się boje swoich myśli :) kiedy zrobiłam kolczyk w pępku postanowiłam wiecej juz nie kłóć sie. ale potem coś mi odwaliło i zaczełam myslec o monroe , no ale wszyscy wypersfadowali mi ten pomysł. Mój chłopak powiedział żebym sobie lepiej w nosie zrobiła, bo nad wargą to tak jakos blee. No i teraz po głowie ciągle chodzi mi kolczyk w nosie :( Myśle o nim i myśle, a jak ja już tak myśle to nie wiele mi brakuje żeby to zrobić :( W sumie odkad miałam 18 lat to zawsze marzyłam o kolczyku w nosie, nawet w pępku nie ale w nosie. Tylko w pępku było mniej ryzykowne bo w razie co mozna wyjac i blizny pod bluzką az tak nie widać. Nie wiem co ja mam robić :( Boje się gojenia, bo na nosie widać czerwone i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam teraz na jednym forum o kolczykach w nosie i pępku i wkurwia mnie to że jakieś idiotki piszą że to niemodne , szpan itd. szlak mnie trafia jak cyztam takie cos. Oczywiście że dużo młodych dziewczyn robi to dla szpanu ale nie ma czegoś takiego jak modne i nie modne. Ja mam kolczyki w uszach i uwielbiam nosić długie wiszące kolczyki i mi sie to baaaardzo podoba. A nie że w iszach sa niemodne , bezsensu. Zgodze sie z tym ze kolczyki w nosie i pępku są przereklamowane bo teraz coraz wiecej dziewczyn robi ale to nie znaczy ze to tandeta i niemoda. Chcesz bo ci sie podoba a nie że inni mają. Grrrrrr osz się zdenerwowałąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuu dziewczynki wieki mnie tu nie było . ale to wszystko przez tą sesje!!!:/ wrrrr:[ ale juz mogę sie oficjalnie pochwalić zaliczylam Isemestr jestem na II :] widze,że spooro się u was pozmieniało :) co do mojego kolczyka w pępku to mam lepsze i gorsze dni:] jednego wszytstko ok a za jakiś czas znów wypły wa limfa no ale... co poradzić :D trzeba się przemęczyć dla dobra sprawy :DD strrrrrrasznie wam zazdroszczę 2 tygodni ferii jakie mialyście ja niestety tylko sesja.... ehhh:((( ale odbije sobie kiedyś:D hehe ja bym strasznie chciala jakis fajny motorek ale narazie zostało mi poruszanie sie po miescie moim autkiem;p pozdrawiam Was Dziewczynki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczara nie ma czego zazdrości bo jutro do szkoły i... dzisiaj normalnie jak wstałam to dostałam jiś skurczy brzucha jak o tym pomyślalam, a właściwie to o wstawaniu o 6.30....tragedia! KIedy będą znowu jakies dni wolne? heh naszczęscie 1,2,3 mam rekolekcje ;D wiec nie bede chodzila do szkoły ;] amy ale fajnie miałaś :) lubię grac w kręgle ale nie zawsze mi to wychodzi :P kiedyś wzięłam jakas ciezką jak diabli kulę bilardową, że ledwo ją uniosłam...Wrr... Ale mi zrobilaś smaku na tego bilarda :D chyba pomęczę swojego chłopaka żeby ze mną poszedł :) NO z tym forum to tak jest, też tak mam czasem, że sie nie otwiera...;/ madzia jeżeli sądzisz ze nie będzie Ci pasował i inni tak mowią, no to może sobie nie rób?? A takimi głupotami w stylu że to nie modne nie należy się przejmować bo to gówno prawda. Jest takie powiedzenie, jak dobrze się w czymś czujesz to znaczy ze to CI pasuje. Pomyśl, czy czuła byyś się dobrze z takim kolczykiem...w tym miejscu :> i odpowiedz sobie czy kolczyk pasuje dla Twojego charakteru, i czy ogólnie do wyglądu, ubioru, stylu bycia Ogólnie mam taką koleżankę która sądzi, że kolczyk w nosie wygląda wulgarnie i pasuje do takich dziewczyn wrednych, z ciętym językiem itd...Dlatego ona by sobie nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie przejmuj sie tym, ludzie pisza co im sie podoba, byle co, byle tylko pisac.... A gojenia sie nie bój, ja wogóle nie mam czerwone, ani zadnych oznak gojenia nosa u mnie nie widac tak jak ktos na mnie patrzy.. wiesz o czym mowie. Dopiero jak wysune troche precik to jakis strupek malenki czy cos...tylko w pierwszy dzien po przebiciu mialam lekko spuchniete, ale to doslownie troszeczke... Ale wiadomo, kazdy reaguje inaczej, tak akórat jest u mnie;) i tak jak juz napisala Fruti, musisz sie dobrze zastanowic czy na pewno tego chcesz i czy bedziesz sie dobrze z tym czula. Ja przez zrobieniem myslalam o kazdym za i przeciw :P i w koncu sie zdecydowalam i ani troche tego nie zaluje, z kolczykiem wygladam lepiej niz bez:P (takie jest moje zdanie) .... Fruti ja tez lubie kregle tylko nienawidze tych butów które musimy ubierac do gry:/ sa okropne !! blee..... i jak pierwszy raz gralam to bylam ostatnia (na 5 osób) a za drugim razem juz wygralam:D pózniej to juz mialam 2 lub 3 miejsce hehe .... Ale ogólnie gra jest super, tak samo bilard. Ale te wczorajsze pistolety to byla ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczara: ja teraz mialam tydzien wolnego i jeszcze 3 dni, do srody i pozniej szkola.... ja tez na razie autko (tzn mojego brata:P) a w tym roku bede robic prawko ;) juz sie nie moge doczekac kiedy bede mogla legalnie wyjechac na ulice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiem ze jestescie
bardzo mlode. Ja tez kiedys bylam mloda i wszyscy kiedys mlodzi byli..ale dziewczyny takich bezmyslnych stworzen to jeszcze nigdy nie spotkalam. Przykro mi ze mlode Polki sa takie durne. Ciekawe czy wasze dzieci beda jeszcze gorsze i za kilka pokolen zrownamy sie z poziomem mapl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slucham? Prosze, wytlumacz dlaczego wedlug ciebie jestesmy bezmyslne. Co takiego cie urazilo w naszych wypowiedziach? Widocznie sama jestes durna skoro tak piszesz, bo nie piszemy tutaj nic zlego, forum jest o kolczykach w pepku i o tym wlasnie piszemy, dodatkowo i innych rzeczach... co ci sie w tym nie podoba? sama jestes na poziomie malp, skoro takie glupoty piszesz. Kochana dokoncz swoja wypowiedz bo nie rozumiem tych aluzjii :] i nie bede sie znizac do twojego poziomu zeby pisac o tym ze np twoje dzieci sa lub beda gorsze od ciebie. Boze co za debilów pusciles na swiat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy , to jest typ osoby, która pisze \"Polki są brzydkie, głupie itd\" ;] A, że jest prymitywna i nie umie sie wysłowic i wyjasnic swojego poglądu ? Cóż.. Szkoda tylko, ze takie geny dalej idą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy09 ja też się dziwięc czemu Bóg takich debilów wypuścił na świat. Gdy czytam wypowiedzi takich osób to czasami myślę że aborcja nie jest taka zła...Ale nie wiem jak można pisać że polki są głupie. Jak ktoś piszę to [po polsku to też uważa się za głupiego? To można nazwać ewentualnie bezmyślnością. Chyba to coś co to napisało miało sparaliżowanie obie części mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxXcrazolaXxx
Hehh patrze na wasze opinie pozytywne;) super nagatywnych jest nieco mniej .. nie mam az tyle lat labym miala zgode rodziców i mogla isc do kosmetyczki bo watpie ze moi rodzice by sie godzili ale... xD i tak zastanawiem się czy sobie przebic czy niee.... chodz tak mi sie to zajebiscie podoba i ślicznie wyglada xD nie boje sie tak strasznie snowu bólu ale...mysle ze jak sie namysle co do tego to że bedzie sie spoko goic i wogóle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie powiedzialam
ze wszystkie Polki sa glupie tylko ze wy jestescie glupie. a to jest roznica. Na dodatek nie umiecie czytac . Nie wince calej Polski za wlasna glupote. Do szkoly marsz !! Nuczyc sie czytac i pisac!! Nie myslec o kolczykach w pepkach!! A ta ostatnia z ta aborcja to juz zupelnie sie zblaznilas. Wstyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za kretynka... :/ a na dodatek zapewne jesteś osobą która zawsze chciała mieć kolczyk a nie pozwalali jej na to rodzice i w związku z tym nie próbowałaś ich nigdy przekonać... nie musisz innym zazdrościć kolczyka w taki sposób, po prostu sobie też zrob skoro żal ci, że my mamy i nie obrażaj nas bo nas nie znasz, do szkoły to powinnaś iść ty bo jeśłi już ci się kolczyki nie podobają to możesz napisać coś w stylu: wg mnie kolczyki sa glupie: koniec a nie pisać,że jesteśmy głupie... porażka! do szkoły to idź sama nauczyć się tolerancji!!! żałosna osobo.~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna tolerowac
glupoty. Taka tolerancja bylaby nie etyczna. Kolczyk tez nie moze byc glupi. Tylko czlowiek ma te mozliwosci. Zegnam was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no czy ty aby na pewno skończyłaś szkołę podctawową. Bo czasami w to wątpię. I kto tu nie potrafi pisać? Pieczara kretyn to mało powiedziane. Ignorujmy tego psychicznie chorego człowieka bo jeszcze na nas źle wpłynie. :D Ale nie nas już nic nie pzestawi bo jesteśmy \'\'głupie\", mamy iść się nauczyć pisać i czytać... Bullshit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dajmy juz spokój, kazdy ma inne poglady na rózne sprawy, jesli ta osoba ma taki poglad to wogóle nie powinna wchodzic na to forum i obrazac innych. To swiadczy tylko o niej. Wszystko jest dla ludzi, kolczyki tez. Ale zawsze znajdzie sie ktos kto mysli inaczej i pozniej tylko klótnia. Dajmy juz spokoj, nie ma sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×