Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Ojej no to widze ze dzisiaj wazny dzien ;) Kamcia wszystkiego naj naj naj kochana :* :* Madzia gratuluje, 4 lata to sporo... :P A ja dzisiaj mialam niefajna przygode :/ Bralam prysznic i jakims cudem zahaczylam reka o kolczyk w nosie i wypadl mi... Malo brakowalo a poszedl by razem z woda, ale szybko go zlapalam. OD razu wyszlam spod prysznica, wytarlam sie i 10 minut meczylam sie zeby go wlozyc !! Ale w koncu wlozylam :P i juz wiem jak, trzeba wkladac pod dobrym kątem. Bo przez te 10 min. wkladalam pod zlym, dlatego nie chcialo wejsc:/ Ale myslalam ze sie zalamie, na koncu troszeczke pokrwawilo a teraz troche boli... Mam nadzieje ze niedlugo wróci do normy. Ja to mam pecha jak nie wiem :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy jak to Ci wypadł?! Jeju to jaki on jest? Jak byś miała ten co ja to nigdy by Ci nie wypadl, on jest tak zawinięty!! Dobrze, że go złapałaś bo to takie małe coś, że by wpadło zaraz. Wlaśnie.. właśnie.. to trzeba wkladac pod kątem, tylko ja nie wiem jakim...:| i wiesz co teraz bedziesz miala? To co ja wtedy :D tak jakbyś dzisiaj przebijła nos... a nie 3 tyg temu..:( Bo od nowa sobie go rozpaprałaś, i zwłaszcza, że krew poszla tak jak mi...:( KAMCIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGOO!!!!!!!!!!!! DUŻO ZDRÓWKA SZCZĘSCIA< DOBRYCH OCEN, I ŻEBYS SIE DOSTAŁA DO TAKIEJ SZKOŁY JAKIEJ CHCESZ :) AA I SZCZĘSCIA Z CHŁOPAKIEM ŻEBYŚCIE SIE NIE KŁOCILI :))) :********** (jak w szkole po feriach?;) ) Ej.. to ten facet Ci ZAMRAŻAŁ??? nie wiedziałam...mi nic nie robil. madzia ja ze swoim tez juz jestem 4 lata praktyczniez pół roczną przerwą :P ale tego nie liczymy hehe to gratki :*** Dzisiaj juz wtorek :D jakoś szybko mi lecą lekcje :) to najwazniejsze :] oby do piątku jak zawsze xD Buźka dziewczynki :** ps. mowiłam, ze forum sie pieprzy;/...wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fruti i cześć wam wszystkim (dziewczynom co zawsze) ojoj nie podoba mi sie ta typka co nas do szkoły goni;/ wariatka jakaś (sorcia że ten temat poruszam ale no wiecie hmm... ona jest jakaś nie ten teges) Kamciu Wszystkiego naj naj lepszego zdrówka szczęścia i wszystkiego co jak uważasz będzie dla ciebie naj lepsze:):)(jeżeli to spóźnione życzenia to sorki) A o czym tak w ogóle gadacie??? ja mam przecież 13 lat i mam kolczyka w pępku (tzn teraz bende miała 14) no nie wiem co jeszcze pisać (bo nie jestem w stanie czytać wszystkich postów:() bo jestem często zmęczona po tańcach (bo chodze) Serdecznie pozdrawiam: fruti amy kamcie madzie marte sanderkasss i te których zapomniałąm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti: to jest ten zawijany !.... To bylo tak, ze bralam prysznic (lol:P) i mylam tez wlosy wiec twarz mialam mokra, nos tez. Pewnie troche sie rozmoczylo, a wiadomo ze jest kanal czy dziurka jest mokra to kolczyk lepiej \'chodzi\' wiesz o czym mowie. Lekko idzie go wyciagnac. No a ja sie zapomnialam i reka przetarlam twarz i zahaczyłam tez o kolczyk i wylecial... Ale na szczesnie sobie poradzilam. Musisz go wkladac pod katem na dól bo dziurka byla robiona przeciez nie idealnie prostopadle tylko troche w dól igla szla... I tak próbowalam wlozyc i wlozylam:) faktycznie jest troche ciezko z tymi zawijasami ale dalo sie. :P Teraz juz wiem ze musze bardzo uwazac nastepnym razem :/ Buzki dziewuszki :P :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karasta mia
Hej :* Słuchajcie mam mały problem. Mam kolczyk juz od roku. Nie pasuje mi w nim jedna rzecz. tzw. banan za bardzo mi odstaje....tzn, ze na gorze mam kuleczke potem mam kawałek skóry i na dole wystale mi ten pręcik z równy centymetr ;/ to dziwnie wygląda moje kolezanki mają tak, że widać tylko kulkę na dole i kulkę na gorze..nie widac im tego pręcika ;/ może za mało skóry jest wzięte nie wiem...co mogę z tym zrobic ? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka lol
Hej :* Słuchajcie mam mały problem. Mam kolczyk juz od roku. Nie pasuje mi w nim jedna rzecz. tzw. banan za bardzo mi odstaje....tzn, ze na gorze mam kuleczke potem mam kawałek skóry i na dole wystale mi ten pręcik z równy centymetr ;/ to dziwnie wygląda moje kolezanki mają tak, że widać tylko kulkę na dole i kulkę na gorze..nie widac im tego pręcika ;/ może za mało skóry jest wzięte nie wiem...co mogę z tym zrobic ? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatianka lol: po prostu zmien na krótszy !! widocznie masz za dlugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide nosek przebić. tylko nie wiem czy isc dzisiaj i przebic na stal chirurgiczna czy poczekac tydzien na tytan ale strasznie chce juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia: poczekaj ja wiem że chcesz teraz ale ja bym poczekała:) amy: ojoj to faktycznie musisz uważać z tym kolczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej ide dzisiaj, w innym salonie mają tytanowe :) więc trzymajcie kciuki zebym po drodze nie zwiała ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za życzenia :*:*:* :) Kurde, tez bym sobie przebiła nos ,ale najwczesniej za rok :D Kurde jeszcze 2 dni i weekend :P Trzeba wytrzymac :D Buzka :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia trzymamy kciuki ! :) :) i czekamy na fotki kolczyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio jestem, już mam kolczyka hihi wcale nie bolało i nawet krew nie leciała :) ale zdjecia wsadze kiedy indziej bo juz dzisiaj mi sie nie chce :) tylko troche dłuuuuugi ten kolczyk ale za pare dni go zmienie na mniejszy i dopasowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajnie! :) a jaki on jest, to jest ten zawijany? czy taki prosty?:P Madzia opowiadaj jak bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soonia
Ja mam kolczyka w pępku. Przekucie kosztowało mnie 50 zł a moj własny kolczyk 16. Trzeba pamiętac ze kolczyk powinien być ze stali chilurgicznej, srebra lub złota.. jesli bedzie z czegos innego nie jest gwarantowane zagojenie sie. Przekucie nic nie bolałoo.. było tylko czuć lekkie uczucie wbijajacej sie igły. Polecam kolczyki .. ja mam i jestem bardzo zadowolonaa. Wygląda to ślicznie i nic nie boli xD Pozdrawiam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
hej dziewuszki :) po pierwsze: Kamcia...wszystkiego naj naj Ci życze :*...przepraszam że zyczenia spóźnione ale nie było mnie tu wczoraj :D a teraz Wam opowiem co mi sie dzieje z kolczykiem :( wczoraj tak spojrzałam na pręcik i miałam taką limfo-ropkę i strupeczek :/ no i tak troszkę przygniotłam skóre zeby ta ropa wyleciała a tak kilka kropelek krwi poleciało :( :( :( smauje teraz tribioticem...mam nadzieje ze już mi się takie cos nie powtórzy :( oj...ja narazie ochoty na noska nie mam :D ale fajnie ze wy robicie ;) pozdrawiam Fruti,Kamcie,Sanderkass,ilone,madzie,amy!! i inne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia: to świetnie że sobie zrobiłaś:) cieszy mnie to ale nie wiedziałam że masz gdzieś jeszcze inny salon:) buźka dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy taki prosty i kłoje mnie w srodku i jak tylko bede miala kase zmienie na krociutki :) No wiec tak. Poszłam do tego salonu. Tam nie przebijają igła tylko są takie specjalne pistoleciki jednorazowe do noska z kolczykiem. Oczywscie tytan :) No i usiadłam na fotel i cała wystraszona przygotowałam sie na mocny ból. No a pani mi pistolecik do nosa, pstryk i nie poczułam jak przebiła, w ogole i zaczełam sie smiać ze to juz koniec hehehe i nawet czerwone nie jest ani krew nie leciała . no troszke boli przy ruszaniu noskiem i musze uwaqzam zeby ten pret mnie w srodku nie kłuł al eprzezyje. Najlepsze jest to ze jak przebiłam pępek to moment i był czerwony przez długi czas a na nosie ani śladu , jakby był tak długooo i mam nadzieje ze nic sie nie zmieni ;p a powiedzcie jakie kolczyki kupowac?? z pretem 1.0?? ja nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSsSa=**
Siemkanko =** mam zamir przbic sobie kolczyka w pepku czy jak ide sie wykąpac lub cos takiego to wyciagac kolczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia: ja mam grubosc preta 1.0 , Fruti ma 1.2 ... Nie wiem jaki ty masz, w tym salonie Ci nie powiedzieli ? hmm.. to albo kupowac na oko, albo idz do tego salonu i zapytaj! i pistolecik? nie wiem, nie znam sie na tym ale troche przerazaja mnie te wszystkie pistolety do przeklówania ciala :P no ale byc moze sie myle... Ja tez mam z diamencikiem xD Ale wiesz co, sama tez sie dziwie ze nic nie widac zadnego zaczerwienienia ani nic, myslalam ze bede miala spuchniete, czerwone itd a tu nic. Widac tylko wtedy kiedy wysune precik, jakis strupek czy cos. Ale tak to ok, mam nadzieje ze Ty tez problemow nie bedziesz miec ;) OluSsSa : kapanie w wannie nie jest wskazane przez ok 2-3 miesiace. Na poczatku najlepszy jest prysznic. I pod zadnym pozorem nie wyciagaj go przez jakis czas, bo zacznie Ci sie paprac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia masz prosty...?! Jak możesz mnie od przebicia prosty?! Bo ja taki kupilam na początku jak nie wiedziałam co i jak i poszłam do salonu a facet powiedział, że absolutnie! Bo taki wylatuje np podczas spania, a potem możesz nie włożyć rano kolczyka! Zawsze dają zawijasy ( w salonach)........ Jak dla mnie to ten.. zakład w którym byłaś...to jakiś nie teges..:| powinnaś mieć zawijanego, taki napewno Ci nie wypadnie. To, że prosty no dobra już po ptakach ale mam nadzieję, że na końcu to chociaż kulkeczki na nim nie masz... A no i ja mam teraz kolczyk w nosie 1,2 ..a ten co zgubiłam co kupilam na wild catie to był 1.0 musze znowu kupić, bo tamtego nie mam... amy...Uhum, ale wiesz co powiem Ci tak, że są rózne zawijasy. Np t co na wildcatie (to moze masz takiego) to są krótkie w porównaniu do tego co mam w nosie. Jak go wyjmę kiedyś to zrobię zdjęcie, ale jak ja go porównałam z tamtym to masakra! Dłuższy z 2 razy...a z nosa go wyciągałm i końca widać nie było. To pewnie bolało jak tak pociągnełaś AJJĆ bo jak ja ręcznikiem zachaczyłam i wyszło tak... z 5mm to bolało jak cholera...dobrze, że uratowałaś go przed \"śmiercią\" w kanałach :D...bo by pooopłynął :P ilona jak zauważyłaś my gadamy o wszystkim i o niczym xD hehe Pozdrówka:* no nareszcie jutro czwartek :] :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti u mnie w mieście niestety tak jest , są tylko 2 takie salony gdzie robią piercing i w obu tak samo więc nie miałam wyboru. Ten kolczyk jest prosty ale jest zakonczony takim stożkiem. bo całkowicie prosty by wypadł. Nie znam sie na tym ale i tak nie mialabym zadnej innej mozliwosci :) Amy pistolecik super. Sekunda i bez bólu :):) no miałam rozmiar napisany na pudełku ale ciapa nie zapisałam a nie pamietam , najwyzej tam zadzwonie i zapytam ale chyba jak dobrze widzialam to jest cos takiego jak 1.1 ?? tak czy siak to chyba wymienie na cienszy. Fruti nie straz mnie. A co miałbyc nie zakonczony>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzien kupie sobie malutkiego labrecika do noska bo nie chce tych zawijasów a z moim kolczykiem to nie wiem co zrobie bo jak on ma tez stozek na koncu to jak bede chciala go wyjac to chyba rozwale dziurek bo ona sie dostosowuje do precika a koncowka kolczyka jest szersza. No ale czytałam ze mozna obciac gore tzn to oczko i wyjac dołem. Bede kombinowac jak kupie kolczyka. A narazie musze z tym kłujcem. Fruti to sa takie kolczyki jak w tych jednorazowych aparacikach do przekłuwania nosa. One sa ostre na koncu zeby przebic nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zmieniłam kolczyk na taki z kuleczką , jest bardzo malutki ale o to chodzi, tylko dziurka musi sie skurczyc :) wyjęłam bez bólu ani krwi , heheh dziwne w ogole nic nie czuje. niepodobne ze bez zadnych komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzaia:) bardzo ładny kolczyk i ty oczywiście też wyszłaś bardzo ładnie:) frutka: heh no wiem że gadacie o wszystkim i o niczym a ostatnio jestem taka padnięta że nawet nie mam siły czytać postów (przepraszam:() za to że nie uważam zbytnio o czym gadacie a potem się głupio pytam o czym gadacie;/ buźka dla was moje kochane (chciałam powiedzieć że bardzo polubiłam to forum i was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy masz takiego w nosku??? a madzia ja też mam z kuleczką :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×