Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość sweeeety28
sluchajce... potrzebuje pomocy .. spod dolnej dziurki wyszlo mi mieso.. boje sie nie wie mco zrobic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
sluchajce... potrzebuje pomocy .. spod dolnej dziurki wyszlo mi mieso.. boje sie nie wie mco zrobic, nie wiem czy to urwac obciac czy moze zostaeic..pomocy to wazne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
sluchajce... potrzebuje pomocy .. spod dolnej dziurki wyszlo mi mieso.. boje sie nie wie mco zrobic, nie wiem czy to urwac obciac czy moze zostaeic..pomocy to wazne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
sluchajce... potrzebuje pomocy .. spod dolnej dziurki wyszlo mi mieso.. boje sie nie wie mco zrobic, nie wiem czy to urwac obciac czy moze zostaeic..pomocy to wazne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
sluchajce... potrzebuje pomocy .. spod dolnej dziurki wyszlo mi mieso.. boje sie nie wie mco zrobic, nie wiem czy to urwac obciac czy moze zostaeic..pomocy to wazne ;( mam isc z tym do lekarza?? bedzie mi kazal wyjac kolczyka??? boze ja nie chce... pomocy prosze ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
sluchajce... potrzebuje pomocy .. spod dolnej dziurki wyszlo mi mieso.. boje sie nie wie mco zrobic, nie wiem czy to urwac obciac czy moze zostaeic..pomocy to wazne ;( mam isc z tym do lekarza?? bedzie mi kazal wyjac kolczyka??? boze ja nie chce... pomocy prosze ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavay
Ja przebijałam u koleżanki. Wszytko jest ok. Ale niestety dziurka jest krzywo pzrebita. Całego banan mi widac. Kolczyka juz nie noszę bo to pzrydko wygląda. Dziewczyny lepiej isc do kosmetyczki. Radze wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavay
Kąpać sie nalepiej miesiąc po przebicu. Ja przynajmniej tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavay
Kąpać sie nalepiej miesiąc po przebicu. Ja przynajmniej tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkaaa
sweeeety28 ja mialam podobny problem....jak chcesz mozemy na priv pogadac...kup sobie octenisept to powinno pomoc...bo mi ani sól fizjologiczna ani tribiotic nie pomagał a przeciwnie,tylko gorzej od tribioticu bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
emkaa dobra..t uejst moje gg jesli masz 5493125... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo laski :** Powiem wam że miałam przebić dzisiaj sobie u koleżanki xD To znaczy okazało się że ona chce mi to robić w takiej melinie i na powietrzu. No ale jak mi koleżanki uświadomiły że lepiej zapłacić więcej i mieć Ładnie zrobione u kosmetyczki Niż mieć zrobione w melinie na szybko z zakażeniem i krzywo Przebite to podziękowałam xD Heh... Masakra jakaś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 17
Szpileczka13 i dobrze zrobiłaś!! Ja przebiłam w salonie i zapłaciłam 120 zł . I nie żałuje! wole zapłacić więcej niż potem żałować . xd W sobotę jadę do Bułgarii czy tam mogę się kąpać skoro przekułam 23.07.? Jak myślicie.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika12343
a ja mialam kolczyka w pepku jakieś pół roku temu. Przekułam go u babki w domu. wszytsko było sterylnie zrobione ale i tak zaczelo mi sie babrać, myśle ze przekuła mi go troche za płytko. Samo przekłuwanie mnie nie bolało lecz mialam znieczulenie, tak troszke łaskotało. Po niecałym miesiącu musiałam go wyjąć bo wybił mi przed skórę i trzymnał sie dosłownie na milimetrze. Mam teraz paskudną bliznę, zagoiła się lecz jest dość widoczna. Zastanawiam się czy nie zrobić kolczyka drugi raz bo strasznie mnie korci;) Dziewczyny przebijałyscie pepek kilka razy? tzn, za którym razem sie udało i czy ból był wiekszy itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika12343
a ja mialam kolczyka w pepku jakieś pół roku temu. Przekułam go u babki w domu. wszytsko było sterylnie zrobione ale i tak zaczelo mi sie babrać, myśle ze przekuła mi go troche za płytko. Samo przekłuwanie mnie nie bolało lecz mialam znieczulenie, tak troszke łaskotało. Po niecałym miesiącu musiałam go wyjąć bo wybił mi przed skórę i trzymnał sie dosłownie na milimetrze. Mam teraz paskudną bliznę, zagoiła się lecz jest dość widoczna. Zastanawiam się czy nie zrobić kolczyka drugi raz bo strasznie mnie korci;) Dziewczyny przebijałyscie pepek kilka razy? tzn, za którym razem sie udało i czy ból był wiekszy itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika12343
a ja mialam kolczyka w pepku jakieś pół roku temu. Przekułam go u babki w domu. wszytsko było sterylnie zrobione ale i tak zaczelo mi sie babrać, myśle ze przekuła mi go troche za płytko. Samo przekłuwanie mnie nie bolało lecz mialam znieczulenie, tak troszke łaskotało. Po niecałym miesiącu musiałam go wyjąć bo wybił mi przed skórę i trzymnał sie dosłownie na milimetrze. Mam teraz paskudną bliznę, zagoiła się lecz jest dość widoczna. Zastanawiam się czy nie zrobić kolczyka drugi raz bo strasznie mnie korci;) Dziewczyny przebijałyscie pepek kilka razy? tzn, za którym razem sie udało i czy ból był wiekszy itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie xDD
Ja zroniłam sobie kolczyk sama, zwyczajnym kolczykiem.. Przebijan ie troche bolało, ale raz sie żyje.. Użyłam zwyczajnego napiłowanego kolczyka.. Bardzo szybko sie goiło i nie miałam z nim żadnych problemów.. Ale świetnie to wyglądało i ja jestem bardzo na tak za kolczykami w pępku..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AluSS144
Hej mam na imie Ala i mam 14 lat. Mialam kolczyka,ale gdzieś w maju wyjełam dziurka mi się zagoiła i chciała bym se drugi raz zrobić w tym samym miejscu powiedzcie mi po ilu miesiąchach można se w tym samym miejscu zrobić dziurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AluSS144
Witam! Mam na imię Ala i mam 14 lat od stycznia do maja miałam kolczyka w pępku,ale musiałam wyjąć i chciała bym se teraz zrobić jeszcze raz w tym samym miejscu kolczyka.Powiedzcie mi po ilu miesiącach można jeszcze raz wbic kolczyk w te same miejsce.Jeżeli ktoś by chciał to może mi napisać na emaila w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nAnuśś
szpileczka ... ja osobiscie przekuwalam u przyjaciolki.. i nic mi si enie stalo ;] co to za roznica czy w melinie czy cos ? jesli kumpela dlugo w tym siedzi to niech Ci zrobi.. prtzynjamniej ja wychodze z takiego zalozenia.. tez mam troche krzywo koclzyk ale czy ktos stoi nademna z linijka i mi patrzy czy jest rowno do centymetra ? :D ale coz.. rob jak chcesz.... nie moja sprawa .. :D ja tylko doradzam ^^ nie wiem poprostu po co wywalac 120zl w bloto.. no chyba ze Cie stac.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanuś
szpileczka ... ja osobiscie przekuwalam u przyjaciolki.. i nic mi si enie stalo ;] co to za roznica czy w melinie czy cos ? jesli kumpela dlugo w tym siedzi to niech Ci zrobi.. prtzynjamniej ja wychodze z takiego zalozenia.. tez mam troche krzywo koclzyk ale czy ktos stoi nademna z linijka i mi patrzy czy jest rowno do centymetra ? :D ale coz.. rob jak chcesz.... nie moja sprawa .. :D ja tylko doradzam ^^ nie wiem poprostu po co wywalac 120zl w bloto.. no chyba ze Cie stac.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
nAnuśś, roznica jest taka ze jak zrobisz sterylnie i w salonie to jest DUZE, nawet BARDZO DUZO wieksze prawdopodobienstwo ze nie wda ci sie zakazenie lub jakis inny syf. Moim zdaniem lepiej jest wydac te 100 czy 120 zl i pozniej miec okej. Jezeli kolezanka zle ci przebije mozesz dostac nawet zapalenia otrzewnej a to juz bedzie bardzo bardzo zle. Tobie moze i nic sie nie stalo ale nastepna osoba moze nie miec juz tyle szczescia, a pozatym jak dostaniesz zakazenia to wiecej pieniedzy pojdzie na leczenie niz za cene profesjonalnedo przebicia pepka. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcja
mam 13 lat i na początku lipca przebiłyśmy sobie z koleżanką pępki oczywiście same nic nie czułam moja koleżanka trochę i brzebjiałyśmy bez wiedzy rodziców moja mam dzisiaj zobaczyła jak wstawałam i mi się bluzka od piżamy zadarła ale nic nie się nie odezwała tylko się śmiała a koło potem się zapytała czemu się jej nie zapytałam ale się jej podoba po za tym kolczykiem ma jeszcze parę w uszach prawie wszystkie tesz sama przebiłam tylko kosmetyczka mi po 1 trzebiła jak miałem 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcja
mam 13 lat i na początku lipca przebiłyśmy sobie z koleżanką pępki oczywiście same nic nie czułam moja koleżanka trochę i brzebjiałyśmy bez wiedzy rodziców moja mam dzisiaj zobaczyła jak wstawałam i mi się bluzka od piżamy zadarła ale nic nie się nie odezwała tylko się śmiała a koło potem się zapytała czemu się jej nie zapytałam ale się jej podoba po za tym kolczykiem ma jeszcze parę w uszach prawie wszystkie tesz sama przebiłam tylko kosmetyczka mi po 1 trzebiła jak miałem 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcja
mam 13 lat i na początku lipca przebiłyśmy sobie z koleżanką pępki oczywiście same nic nie czułam moja koleżanka trochę i brzebjiałyśmy bez wiedzy rodziców moja mam dzisiaj zobaczyła jak wstawałam i mi się bluzka od piżamy zadarła ale nic nie się nie odezwała tylko się śmiała a koło potem się zapytała czemu się jej nie zapytałam ale się jej podoba po za tym kolczykiem ma jeszcze parę w uszach prawie wszystkie tesz sama przebiłam tylko kosmetyczka mi po 1 trzebiła jak miałem 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcja
mam 13 lat i na początku lipca z koleżanka przebiłyśmy sobie pępki oczywiście same i bez wiedzy rodziców moja mama dzisiaj zauważyła jak wstawałam najpierw nic nie powiedziała tylko się śmiała a potem powiedziała, że jak bym się jej spytała to by mi pozwoliła i jeszcze żeby nosił mi się dobrze a tata chyba jeszcze nie wie poza tym kolczykiem jeszcze pare w uszach mam i tylko po 1 mi kosmetyczka przebijała a resztę sama ale na te w uszach rodzice się zgodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcja
mam 13 lat i na początku lipca z koleżanka przebiłyśmy sobie pępki oczywiście same i bez wiedzy rodziców moja mama dzisiaj zauważyła jak wstawałam najpierw nic nie powiedziała tylko się śmiała a potem powiedziała, że jak bym się jej spytała to by mi pozwoliła i jeszcze żeby nosił mi się dobrze a tata chyba jeszcze nie wie poza tym kolczykiem jeszcze pare w uszach mam i tylko po 1 mi kosmetyczka przebijała a resztę sama ale na te w uszach rodzice się zgodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×