Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

witam:)tez nie dawno urodzilam i od jakiego czasu cwicze sobie ale zastanawiam sie nad zakupem orbitreku,jest sporo tego na rynku i nie bardzo wiem ktory jest wart zakupu. mam prosbe do osob ktore juz posiadaja to cacko o wklejenie linka:nazwa,wyglad itp:)z gory dziekuje,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze jedno:)przeprasza.....wolalabym taki z duzymi kolami zamachowymi..wtedy tez nie bola tak bardzo kolana..wspomnienia z silowni jakies 15kilo temu:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no wlasnie poczytalam kilka stron do tylu i duzo jest babeczek takich jak ja proszace o porade jakie sprzet kupic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalalona
mam orbitreka od paru dni ,kondycja niestety zerowa ,zaczęłam od 3minut i sukcesywnie zwiększam ,estem aktualnie na 8minutach ,przyjemnie się jedzie i ogląda tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAmelka
Cześć dziewczyny, ja mam magnetyczny orbitrek THORN KH-706 od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona, choć to spore bydlę ;O) Ćwiczę kilka razy w tygodniu po pół godzinki i największy efekt widać po brzuszku i nogach. Szwagier ( stały użytkownik siłowni) poradził mi abym za każdym razem wybierała inny program ćwiczeń, tzn. intensywność nacisku na pedały, ponieważ ciało przyzwyczaja się do powtarzanych tych samych ćwiczeń i wtedy nie ma wysokiego efektu ćwiczeń. Dwa lata temu schudłam 16 kg w trzy miesiące, ćwicząc na skrętnym stepperze, przy diecie do tysiąca kalorii dziennie, ale to polecam wytrwałym :o) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknelam na ten Thorn KH-706 i sa dwa Manual i Motorized jaka jest miedzy nimi roznica??srio ja sie kompletnie na tym nie znam:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Też ostatnio poważnie zastanawiam się nad kupnem orbitreka bo w czerwcu wychodzę za mąż i muszę zgubić parę kilo a przede wszystkim wysmuklić sylwetkę. Zainteresował mnie ten model http://www.allegro.pl/item879032019_orbitrek_magnetyczny_pro_laubr_be_940_do_150_kg.html Czy ktoś może mi pomóc w tej kwestii, doradzić i ocenić czy warto zainwestować w ten sprzęcik? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeki
Witajcie, chciałabym ostrzec przed niekontrolowanym zażywaniem środków odchudzających z l-karnityną. U mnie po ok. 3 tyg. dziennego wypijania wody ze środkiem aquaslim (ten rozpuszczalny w wodzie) nagle wystąpiły straszne bóle w okolicy serca, że nawet miałam podejrzenie zawału mięśnia sercowego. Myślałam że lekarz mnie zje jak go zapytałam czy to może być od tego specyfiku! Powiedział że powinien być on zakazany a już napewno pod kontrolą lekarza! Po odstawieniu aquaslimu bardzo silne bóle serca utrzymywały się jeszcze dobre 2 tyg. i miałam całkowity zakaz jakiegokolwiek wysiłku - o orbim mowy nie było. Do siebie wróciłam po ok 2 miesiącach i znowu zaczynam pomalutku ćwiczyć ale już bez wspomagaczy... Piszę to ku rozwadze - mamy dzieci więc myśląc o sobie myślmy też i o nich... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j133
witam ..też zastanawiam się nad kupnem orbitek-a..ale pojawił się dylemat ;orbitek czy orbitek z rowerkiem? takie 2 w 1 ..może ma takie "kombi" w domu ,jak się to sprawdza ?warte swojej ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
nie pomogę, bo się zupełnie nie znam dostałam niedawno, taki średniej klasy z dużym kołem, chodzi cicho, ale to nie ketler...jest ogromny! stoi w salonie...kiedyś na siłowni było o wiele lżej... 10 min i mam dość! będę powoli dokładać ... przez kilka lat uganiałam na rowerze i nartach, na basen i chcę w deszczowe i chłodne dni coś dorzucić :P ,bo brakuje mi czasu, ćwiczenia mnie zniechęcają, a nie chce wyglądac za kilka lat jak gruba berta:P mam b. szczupłe nogi, ale brzuch do zrzucenia, choć na to nie liczę w grudniu nie jadłam mięsa i wędlin i udało się 3 kg zgubić, wróciły bo mam siedzącą pracę myślę,że na dzienniku czy serialu troszke pomacham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
jak temat powstał, ważyłam 10 kg mniej! Mania ta od Frania A ja wczoraj poszlam na silownie i pierwszy raz sprobowalam cwiczyc na orbitreku.Niestety wytrzymalam ledwo 5 minut.Nie mam pijecia dlaczego?Trzy razy w tygodniu cwicze aerobic ,plywam,jezdze na rowerze wiec kondycje mam dobra a orbitrek mnie pokonal.Czulam sie koszmarnie w pewnym momencie myslam ze zemdleje!Dlaczego? mam to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoldka
witam serdecznie! od jakiegoś czasu czytam sobie wasze komentarze na temat orbitreka i czasem korzystam z informacji, ja kupiłam sobie jakieś 2 lata temu orbitrek Kettler Vito XS - i powiem że jest cudny, może i był drogi ale wart tego, cichy, dobrej firmy, bezawaryjny. Niedługo mam nadzieję się przeprowadzić i niestety nie ma tam miejsca na moje cudo, więc muszę je odsprzedać w dobre ręcę w okazyjnej cenie. Zachwalać go nie muszę:) więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę napisać. pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna01234556
minerwa* Ja też na orbitreku wytrzymuję niecałe 5 minut. Na koniec serce wali jak szalone, mam uczucie że zaraz zemdleję. Na początu zrzucałam winę na model orbitreka, nie był zbyt drogi. U mnie wygląda to tak, że muszę wysilać ręce do ćwiczeń. Czasami myślę, że ręce są bardziej obciążone niż nogi. Gdyby nie praca rąk, nie dałoby się w ogóle pedałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
Błękitna, powoli...dojdziemy do formy ja teraz robię na raty rano 10 min, południe i wieczorem po 10-15 zaczynałam zlana potem od 2 min...mam go 2 tygodnie... a powiem Ci, faceci spróbowali i też ...się zasapali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
jumi..mój jest podobny, bez tych pedałek no, kawał sprzętu w mieszkaniu ale inna firma pewnie nie doradzę, bo się nie znam mnie on wykańcza! a zobacz na allegro, są połowę tańsze, ludzie kupią, nie dają rady i się pozbywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynałam od 20 min ,potem 30 a teraz tak mi szybko czas leci że zanim spojrzę a tam 50 min.I narazie na najmniejszym obciążeniu.Najfajniej się ćwiczy jak mam słuchawki w uszach i słucham głosnej muzyki,polecam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczę już 6 dni, zaczynałam od 10 minut teraz już wytrzymuje 20:) Jestem cała mokra, ale się nie dziwie bo mam co spalać. Na razie ćwiczę wieczorem jak dzieci śpią ale chce zacząć jeszcze rano, żeby efekty były szybciej widoczne. Pozdrawiam i życzę wytrwałości wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
loren83 powiedz mi jak to robisz???? bo ja po 20 minutach jestem całkowicie wyczerpana,a serce chce mi wyskoczyć,co prawda ćwicze dopiero 3 dni,ale myśle ,że dłużej nie dam rady ćwiczyć bo bardzo kręci mi się w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szukasia. Jak ja to robię? Popostu już się przyzwyczaiłam,jeżdzę już niecały miesiąc i jeżdzę coraz dłużej,bo 20 czy 30 jest mi już mało.Mnie bardzo szybko czas leci jak włączam muzykę lub oglądam mój serial.To polecam. Zaczynałam od 20 min ,też nie wytrzymywałam ,ale się zawzięłam.Potem 2 tyg ćwiczyłam po 30 min., które już mi lecą,jak niewiem co.A teraz postanowiłam 50 min. Daje radę , ale ciężko, noi schodzę mokra.Także życzę ogromnej wytrwałosci i cierpliwosci,a kg same zaczną lecieć .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.ninia
tak czytam i czytam te wypowiedzi i zastanawiam się czy ten orbi to spala tłuszczyk czy wyrabia mięśnie? chciałabym schudnąc i wyrobić sobie ładne ciałko. jak na początek to robię 20 min i serię 30 brzuszków. myślałam jeszcze o dołożeniu hula hop'u i skakanki (zaś słyszałam że ona to dopiero wyrabia mięśnie!) prócz tego raczej nie stosuję żadnej diety, mam 163cm i ważę ok 56kg, borykam się z oponkami na brzuchu i ciężkimi wielkimi nogami. myślicie że te ćwiczenia cokolwiek mi pomogą? i proszę o odpowiedz co do tego czy orbitrek wyrabia mięśnie czy spala tłuszczyk. dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.ninia
uciekaj spamowiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dzisiaj wytrzymałam 30 minut rano i wieczorkiem tez 30:)Nie było tak źle,przy fajnym filmie da się wytrzymać. Wczoraj mi trochę trzeszczał mój thorn 410 ale podokrecałam śrubki i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dokładam powoli ale ,jak schodzę , to nie jestem wykończona , tak jak przez pierwsze dni jednym słowem nabieram kondycji, a racze pseudokondycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.ninia
no właśnie ja też się zastanawiam, bo robię na razie 20 min i 30 brzuszków i.. nie czuje się strasznie zmęczona ani na drugi dzień nie mam zakwasów i zastanawiam się czy to coś daje, czy nie za mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolyska
Wczoraj kupiłam orbitreka,mają mi go przwieźć pod koniec tygodnia.Ostro wzięłam się za siebie,jestem na diecie 1000 kcal no i mam zamiar ćwiczyć codziennie ok 40 min na orbitreku. I w związku z tym mam pytanie do osoby,która ćwiczy już jakiś czas-Czy są widoczne efekty??Czy jest to może przereklamowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.ninia
kolyska - ja ćwiczę tydzień po 20 min (na razie więcej nie daję rady) nie stosuję diety, tylko staram się ograniczać do pewnych smakołyków i jak na razie wizę tylko poprawę kondycji. Najlepiej żeby wypowiedziały się osoby bardziej doświadczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od sprzętu na jednym 30 min się nie czuje, a na innym człowiek zlany potem pada! ja mam taki do fitnesu, to daje mi wycisk! pewnie,że daje, po miesiącu można obserwować zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×