Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość margo 15
Zapomniałam dodać że udało mi się zmotywować moją młodszą córkę i od wczoraj ćwiczy razem z nami, jej sposobem jest to że słucha muzyki, a starsza oprócz słuchania muzyki przypomina sobie sytuacje związane z danym utworem co pozwala się skupić na czymś innym i dłużej przetrwać :) :) otyta pupo powodzenia i pisz dzienni ile zdołałaś ćwiczyć. Będę Cię kontrolować! a Ty mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:)już tu kiedyś pisałam.mam orbitreka jakieś10 dni,na początku wytrzymywałam 10 min,ćwiczę codziennie i dzisiaj dałam radę 40 min.Ten tydzien tak zostawie a w następny dodam jeszcze 10 min,zobaczymy czy dam rade:)życzę wam i sobie powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
Witajcie! Margo:) wiec dzisiaj jestem z siebie dumna bo kolejny raz przejechalam 30 min, wlasnie jestem po kapieli i relaksuje sie ze szklanka wody. Wy tez tak sie pocicie w czasie cwiczen? ze mnie sie normalnie leje, a puls skacze mi jak szalony! Mam nadzieje ze nie walne na zawal;) dopiero dzisiaj czuje sie zrelaksowana po cwiczeniach, wczesniej bylam zmasakrowana:) moze moj organizm juz troszke sie przyzwyczaja. Ciesze sie, ze udalo mi sie wciagnac w rytm codziennych cwiczen, za tydz wejde na wage i zobacze czy sa jakies efekty;) pewnie gdybym nie jadla tyle slodyczy to by byly a tak to nie wiadomo. Ja ze wspomagaczy biore Colon C, jak mi sie skonczy chce sprobowac Colon slim. Trzymajcie sie laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Hey Dziewczynki :) no pięknie każda z nas daje rade :) jedym słowem KAFETERIA.PL jest super bo motywuje jak cholerka :). Ja dziś przejechałam 45 min i do tego 100 brzuszków. Oglądałam barwy potem zahaczyłam m jak miłość ale nie mogłam wytrzymać gdy mój mąż podszedł do mnie i powiedział będę Twoim osobistym trenerem ;). Do juterka trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
no witam Was wszystkie dziewczynki. wczorajszy trening zaliczony , tylko nie wiem jak to jest że jak przyspieszam to czuję że zaraz uniosę się do góry razem z tym orbimi ?:) jak juz wcześniej pisałam mam 6 kg koło i nie wyobrażam sobie pędzić na nim więcej niż 12 /h bo bym chyba wypadła za burtę:( w sumie to chyba ważniejsze utrzymać odp. tętno niż to ile jadę/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już po swoim godzinnym treningu. Czuje się świetnie, mam nadzieje, że starczy mi energii na cały długi dzień. Widzicie jakieś efekty u siebie? Ja jeżdżę od ponad tygodnia i jedyne co się zmieniło to mój biust. Zrobił się taki kształtny, ładny. Ponieważ karmiłam ponad rok dziecko wiec mnie to bardzo cieszy. Na resztę trzeba będzie poczekać. Dałam sobie czas do Wielkanocy. Pozdrawiam cieplutko dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Dzień dobry :) Stokrotko ja jade 6,7 do 7,1 i przy tej predkości 7,1 też moge wyskoczyć :), masz rację trzeba trzymać tętno na stałym poziom. Bella a co do różnicy w swoim ciele ja widze róznice w nogach znaczy się w udach robią się mniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
ja też widzę że ciałko robi się lepsze, i brzuch może trochę mniejszy , celulit na pupie zanikł!!!!! ale waga wciąż ta sama:( z Wami się motywuję i bardzo chciałabym dostrzegać codziennie zmiany za to mój mężuś sprowadza mnie z powrotem na ziemie :0 ) ja nie wiem czy on jest już ślepy jak kret !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Wcale się nie przejmuj,faceci tak mają-mój mężulek też nie widzi zmian,ale za to ja je widzę i to najważniejsze:-) przecież waga nie kłamie schudłam 3 kg,a spodnie wiszą mi na tyłku jak na wieszaku.Powiedzcie mi kochane dziewczynki jaka jest mniej więcej cena za spodenki i pas neoprenowy,nie mieszkam w Polsce i nie mam możliwości sprawdzenia,ale niedługo będę i chciałam sobie taki zestawik sprawić i gdzie się to kupuje w ogóle? w sklepach sportowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Stokrotko kum męzulkowi okulary :) wtedy zobaczy różnice :):). a co do spodenek Szukasiu :) ja zamawiałam swoje na allegro cena 64 zł teraz na nie czekam ;) wziełam z wyższym staten aby i brzuch spalać. A ceny na allegro są rózne od 29,oo do 100,00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie tez disiaj trening zaliczony, ale tylko 40 minut bo obudzila sie moja gwiazda i cwiczenia kaput:/ moze poznym wieczorkiem jeszcze podzialam jak pojdzie spac Dziewczyny cwiczycie na bosaka czy w butach? ja ciagle cwiczylam w adidasach, ale ostatnio jade na bosaka, na pedalach sa takie wypustki nie wiem czy we wszystkich orbitkach tak jest i czy to ma sluzyc masazowi stop czy nie ma zadnego zastosowania wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
ja ćwiczę w zwykłych kapciach :) i jest OK. Ale na moich pedałkach :) są takie jakby kulki , Black Carmen to teraz dałaś mi do myślenia , dziś spróbuję na boso . Zobaczymy jak lepiej Narazie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie cos mi sie wydaje ze te kulki sa do masazu niby pobudzaja jakies tam punkty na stopach przez co jest lepsze krazenie itp itd i pewnie lepsza przemiana materii :) mnie na poczatku wkurzalo bo to niby masaz niby smyranie, noga mi sie slizgala, ale jest juz git ba lepiej niz w butach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Haj dziewczyny te kropki czy wypuklosci na pedalach sa do masazu masuja stopy no i zeby noga sie nie slizgala :) a ja od kilku dni cwicze w skarpetach i jest spoko :) Otyta pupo jestem z ciebie dumna trzymaj sie i czasami jak wejdziesz na wage to sie nie przejmuj jakbys nic nie zjechala z wagi ale mam nadzieje ze zjedziesz :) aha i staraj sie robic tak ze cwiczysz po kolacji a kolacja np o 17, 18 :) SZUKASIU wejdz na nasze polskie allegro wpisz www.allegro.pl wejdz na sport fitnes itp tam napewno ktos wysyla za granice :) ja tez dzisiaj dalam rade 40 minut :) i moje corki cwicza ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
To znowu ja :) dzień zaliczony 50 min i 100 brzuszków. A jak u reszty ;) kobitek idzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
a co do jazdy boso ;) ja nie daje rady :( i ćwicze w adidasach bo z paputków wyskakiwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cwicze w addidasach, w papciach mało wygodnie;) a na boso jeszcze nie próbowałam:) Moze jutro rano spróbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
no dziewczyny dzień się kończy:) właściwie to już wieczór:) 42 min. zaliczone w sumie parę km przejechanych a nieszczęsna waga pokazuje więcej niż przed jazdą:(! , dzieci śpią więc moŻna teraz odpocząć bo dziś mnie orbi trochę zmęczył :) Black CARMEN jechałam bez paputków i trochę mi było nie wygodnie, nie wiem pewnie to kwestia przyzwyczajenia , no każdy ma swoje sposoby TO DO JUTRA DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
dziękuje moje skarby za odpowiedz,zaraz wejdę na allegro i sprawdzę jak to wygląda.Ja też ćwiczę w adidasach,jej może to błąd,może lepiej będzie na boso,jutro spróbuje;-) może będą lepsze efekty.Ja dziś tylko 30 minutek zrobiłam,bo też maluszek mi nie pozwolił(ma problem z kupką;-)) buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja juz po 45 minutach Gwiazda nie pozwoli na wiecej chcialaby na rece a takim mocarzem jeszcze nie jestem hehe musze sobie zrobic jakas tabele ile cwiczylam co cwiczylam i ile poszlo bede sie wazyc co tydzien, dzisiaj waga pokazala 57,8kg :/ zalamka a bylo juz 56 zawalilam sprawe jak tylko mam lekkiego lenia to zaraz wlanczam fotki sprzed ciazy i momentalnie przychodzi nieziemski zapal :) musze poszukac jeszcze jakiegos aerobiku na necie i tak sobie mysle zeby 4 razy w tygodniu smigac na orbim normalnie od 40-60 minut a dwa razy robic interwaly podobno tez bardzo dobre na spalanie tkanki tluszczowej no i niedziela wolna :) a co do diety to bede jadla normalnie bez slodyczy na szczescie nigdy mnnie do nich nie ciaglo, kolacja 3 godzinki przed snem i tylko bialko zadnego chleba itp najlepiej serek wiejski albo jaja :) a powiedzcie jeszcze w jakiej pozycji smigacie na orbim? na ugietych kolanach, wyrpsotowane? przechylone bardziej do tylu czy do przodu czy na prosto ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
cześć Black carmen no czytasz w moich myślach!:) też chciałam o to zapytać:) Jak poczytałam o orbitreku i o prawidłowym treningu na nim to piszą że trzeba być wyprostowanym, ręce trzymać na wysokości drążków(rączek) i tak tak wykonywać ćw. aby się prostowały w łokciach... nogi proste... a ja nie mogę tak cały czas ćwiczyć ponieważ po ok. 15-20 min. to zaczynam odczuwać ból w okolicy krzyża i w kolanach? dlaczego ?- nie wiem mam troszkę skrzywione kręgi być może to jest jeden z powodów :( Ćwiczę więc na zmianę raz wyprostowana lub lekko odgięta do tyłu , a jak się już męczę albo mam bóle to wtedy spieram się na tych nieruchomych uchwytach i wtedy jadę w takiej pozycji jak np. na rowerze górskim :). Zauważyłam że wtedy szybciej przyspieszam ogólnie to tak mi wygodniej:) Tętno mam miarowe ale nie wiem czy efekt jazdy ten sam?????Co Wy na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
black-carmen proszę Cię masz wagę o której ja mogę tylko marzyc,a ty piszesz załamka;-) no nieźle.Nie wiem czemu ale jak zaczęłam ćwiczyć waga zaczęła szybko spadać,było juz 67kg,a na początku ćwiczeń 70,7kg,a dziś weszłam na wagę i pokazala68,9 nie wiem czemu,ja tez słodyczy nie jem bo nie czuje takiej potrzeby,ogólnie jem mało,ostatni posiłek o 17.ja jak ćwiczę wyprostowana to bolą mnie kolana po 15 minutach,wtedy opieram ręce tak jak "stokrotka rosla polna" i w takiej pozycji ćwiczę,czasem pochylam się do tylu i to przynosi mi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKASIA to zalezy ile masz wzrostu ja mam zaledwie 158cm wiec waga zdecydowanie za duza wlasnie posmigalam 50minut lacznie dzisiaj 90 minut i moge stwierdzic ze na ta chwile mam dosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chudnę nic. Waga stoi a może i wzrosła. Nie trzymam specjalnie diety, ograniczyłam tylko słodycze ( moja wielka słabość) Dołuje mnie to że nic nie spada, odbiera motywację A może za krótko jeżdżę bo tylko 40min. Black-carmen tylko pogratulować Ci kondycji. Dziewczyny używacie jakiś wspomagaczy spalających tłuszcz? Może by tego spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Bella a jaki czas już śmigasz na tym swoim orbim ?? ile dni. Pamiętaj nic odrazu :) po tygodniu nie bedzie róznicy trzeba poczekać do 4 tyg. ja tak miałąm we wrześniu jak smigałam cały wrzesień schudłam.a co do wspomagaczy ja biore linee ale czy ona coś daje nie wiem, no i aqua slim do wody- chyba bardziej działa na psychike niz na to że mniej chce się jeśc. słyszałam też że dobry jest cidrex w sumie stosowałam go kilka lat temu i rzeczywiście pomagał. A teraz z innej beczki włąśnie dostałam swoje spodenki neo - coś tam :) ledwo się w nie wcisłąm i czuje się jak płetwonurek ciepło w nich jakoś odrazu się zrobiło , tak mnie opinają że żadnej fałdy nie widac :). ide robić obiad dla męża a potem lece do "orbiego" bo skubany zasdrosny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
a i wiecie co jeszcze... te spodeki robią więcej hałąsu niż mój orbitrek. przy pocieraniu nogą o nogę heheh :). i Bella jeszce jadna sprawa ćwicząc też nabieramy mięśni dlatego może masz tendencje wzrostową, albo jestes przed.... wiesz przypadłościami comiesięcznymi kobiet :) bo ja własnie w prownaniu do zeszłego tyg mam o 1kg wiecej a jestem w stanie "przypadłościowym " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
no tak masz racje,ja mam 170 cm wzrostu.belunia powiedz opłaca się kupić te spodenki? Jakie one są długie,chodzi mi o zrzucanie ciałka po wewnętrznej stronie ud.Ładny wynik black-carmen,gratuluje,ja zrobiłam 32 minuty,ale wieczorkiem chce jeszcze poćwiczyć.Ja nic nie używam-zadnych wspomagaczy.tak czytam rożne opinie i zaczynam się obawiać o to ze nabiorę zbyt dużo mięśni,a ja nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mam tylko jedno krótkie pytanie czy utworzona przez Was grupa wsparcia pomieści jeszcze jedną walczącą? Mój niezauważony wpis miał na celu wstępne przedstawienie się - brak jakiejkolwiek reakcji mnie zmartwił :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mam tylko jedno krótkie pytanie czy utworzona przez Was grupa wsparcia pomieści jeszcze jedną walczącą? Mój niezauważony wpis miał na celu wstępne przedstawienie się - brak jakiejkolwiek reakcji mnie zmartwił :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×