Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość monia 34
Ja kupiłam bardzo dobrą wersję z komputerem i takimi tam wszystko ładnie pokazuje. W tv-zakupy.pl dałam tylko 290 zł gdzie inny chcą 500zł. Nie kupujcie podróbek to się nie opłaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosh'aa
misteria19 - a ile czasu potrzeba zeby brzuszek spadł i nieco sie ujędrnił? Błagam ludzie odpisujcie bo naprawde nie wiem co mam zrobić... 10 KG TO DUŻO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosh'a, nie schizuj, w dwa tygodnie nic nie zdziałasz. W tym przypadku najważniejsza jest systematyczność- jak przy każdym ćwiczeniu. Przy ćwiczeniu na orbim pierwsze małe efekty można zauważyć średnio po ponad miesiącu codziennego ćwiczenia. Pamiętaj, że organizm bierze się do spalania tkanki tłuszczowej dopiero po ponad 30 minutach nieprzerwanego ćwiczenia, więc godzinka na orbim codziennie wskazana. Poza tym zero słodyczy, podjadania. Nie można też się głodzić, bo organizm wiedząc, że się mu nie da jedzenia, nabiera nawyku magazynowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a na brzuszek po godzinnym ćwiczeniu na orbim najlepiej zapodać ćwiczenia 8min abs, filmiki dostępne są w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karishia ;)
Hej ;) Chciałabym bardzo i to bardzo mocno wam podziękować ;) Od dłuższego czasu przymierzałam się do zakupu bieżni elektrycznej, lecz po przeczytaniu waszych komentarzy, wiem że mogłam popełnić błąd. Teraz marzę o orbitreku i nie mogę się doczekać kiedy zacznę ćwiczyć. Po za tym bieżnia elektryczna jest o wiele droższa od orbitreka! Mam nadzieję, że uda mi się zrzucić zbędne kilogramy. Serdecznie pozdrawiam, trzymam kciuki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karishia ;)
no właśnie, moje stawy nie będą obciążone i wszyscy będą zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) zamowilam wreszcie swojego orbitreka. i czekam teraz na dostawe, ma przyjsc dzis badz zaraz po dlugim weekendzie. kupilam thorna 860 P. moze ktos z was ma tez ten model? i moze napisac cos wiecej jak sie sprawuje? i powiedzcie mi, czy cwiczac 5 razy w tyg po ok 40 minut faktycznie mozna uzyskac dobre rezultaty? mnie zalezy przede wszytskim na tym by wyszczuplic brzuch i ujedrnic posladki i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karishia ;)
Kupiłam swojego orbitreka ;) jestem bardzo zadowolona ;D Kupiłam Kettlera 109 Verso. Polecam wszystkim! Jest praktycznie niesłyszalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karishia, ile masz do zrzucenia? Jaki masz plan? Będziesz się czymś wspomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karishia ;)
chcę zgubić ok. 8 kg. oczywiście będę wspomagać się dietą ( 1000 kcal), myślę, że to podstawa przy odchudzaniu. Do tego jeszcze brzuszki i raz lub dwa razy w tygodniu rower. Jeśli wytrzymam dwa miesiące z moim postanowieniem to będzie ekstra! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilka pytan..
Hej :) Od jakiegos miesiąca mam orbitreka i cwicze na nim prawie codziennie i mam kilka pytan. Pewnie juz nie raz padaly na nie odpowiedzi ale nie mam czasu zeby przejrzec te 140 stron, dlatego jesli mi ktos pomoze to bede wdzieczna. Chodzi mi przede wszystim o to by zgubic troszke ( a nawet wiecej niz troszke :p) tluszczyku- tak ogolnie ze wszystkiego, ale najbardziej to chyba brzuch i boczki. Zatem.. Czy cwiczenia mozna robic seriami czy ciagle? Ja zaczynalam od 4 serie x 0,5 km, teraz cwicze 3x1 km z 1-2 min przerwy i zajmuje mi to jakies 33 min czy lepiej pocwiczyc te 40 min bez przerwy? Wiem ze to nie rewelacyjne wyniki jak na miesiac cwiczen, ale mam astme wiec i tak musze sie wspomagac lekami, a jak kondycja mi sie troche poprawi to zaczne cwiczyc tak na serio. I wydaje mi sie ze lepiej cwiczyc z mniejszym oporem a dluzej niz na najwieszym oporze, ale krotko, prawda? Aha i mam nadzieje, ze od orbitreka nie umiesnia mi sie nogi za bardzo? Z góry dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursuu78
Kilka pytan.. Lepsze efekty będą, gdy będziesz ćwiczyć po 40 minut. Serie możesz sobie odpuścić. Nogi ci się nie umięśnią, jeździj na najniższym obciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
Kilka pytan.. ćwiczyć warto bez przerw ponieważ tłuszczyk zaczyna spalać się po około 20 min ja na swoim orbitreku Adku jeżdżę już około 3 lata i z czystym sumieniem moge polecić ten sprzęt .Tak jak Karishia mam Ketlera Verso 107 , bardzo dobry wybór kochana posłuży ci długo , jest cichy i nie psuje się. A co do oporu to ja ćwiczę zawsze na najmniejszym i nóg nie mam umięśnionych.Warto również wspomnieć że tłuszczyk spala się w środowisku tlenowym ,czyli nie jedziemy ile sił w nogach tylko spokojnie z równym oddechem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zastanawiam się nad kupnem orbiego reebok 11101. Czy ma ktoś z was ten model? Chciałabym przed kupnem zorientować się czy warto wybrać ten model. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura hura hura!! wreszcie!! kupiłam i ja swojego wymarzonego orbitreka kettlera rivo p, jest fantastyczny, w ogóle go nie słychać, i super się na nim jeździ, biega, pedałuje...co kto woli :) już dawno o tym marzyłam ale dopiero kilka dni temu podjęłam"męską decyzje" a raczej sprzątałam w szafie i okazało się że duuuża część moich ubrań jest po prostu na mnie za mała:( nie ważyłam się od kilku lat, kupiłam też wagę i się załamałam :( jeszcze 8 z przodu ale to już prawie 9 :( mam mnóstwo kilogramów do zrzucenia i potrzebuje wasze pomocy!! Kobiety kochane!! piszcie co się u was dzieje, jak wam idzie, musimy się wspierać...chce jeszcze dodać że przeczytałam chyba całe to forum od początku, od 2006 roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moj robitrek juz stoi zmontowany w pokoju. ale mam pewein problem. bo ja mam thorna 860 P. ale niestety do komputerka potrzebne sa beterie-akumulatorki, ktorych nie bylo dolaczonych do opakowania. jest tylko ladowarka. ale nigdzie nie ma napisane jakie to maja byc akumulatorki:( z tego co tu wyczytalam, duzo osob ma tutaj thorna. moze wy mi powiecie gdzie i jakie trzeba kupic baterie do niego? w sensie te akumulatorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się strasznie ciesze z mojego sprzętu! bolą mnie dziś nogi i ręce ale to dobrze, będę wytrwała bo mi się to bieganie baardzo podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma nikogo!! hallo dziewczyny?! i chłopaki?! ja dziś jeszcze bardziej obolała, mam niezłe zakwasy ale już nie mogę się doczekać kiedy skończę prace i już będę mogła pośmigać na moim orbim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas11965
Ja od dzisiaj zaczelam cwiczyc na orbiterku a tak naprawde od wczoraj. Wczoraj na sprobowanie 15 min i nie powiem troszke sie zmeczylam a dzisiaj juz 30 min. Troszke sie porozciagalam. Ale dziewczynki plan mam taki zeby rano i wieczorem po 30 min , czy to dobry plan? Czy moze lepiej bedzie jak jeden raz i 60 ale to mi strasznie bd ciezko wytrzymac.. do tego owijam nogi folia i zakladam gruba bluze. Nie jestem gruba jestem szczupla , ale mam celulit i jak myslicie dzieki takim codziennym cwiczeniom, bedac sumienna i wytrwala wypiernicze ten celulit i tluszczyk z mojego ciala, bo odklada mi sie tylko na udach... jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gem_ma
mysle, że dasz radę, tylko po 45 minut 2x dziennie spróbuj. ja jestem na etapie szukania orbiego - York x202 mi sie marzy, ale wszedzie piszczą, że za małe koło, więc sama juz nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zeszłam ze swojego orbitreka - rano 30 min ( na więcej nie mam czasu przed pracą) ale teraz 50 minut. Ja polecam kettlera rivo p, dostępny w go sporcie, jak dla mnie jest zajefajny!! a cena prawie ta sama co yorka x 202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mam orbiego już od dwóch lat ale ostatnio przez rok nie był w użyciu. Wracam do ćwiczeń. Mam do zgubienia 5 kg. Trzymajcie kciuki za mnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka dasz rade! ja mam duuużo więcej do zgubienia ale nie poddam sie :) dopiero zaczynam więc nie spodziewam sie efektów wcześniej jak za miesiąc albo dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Swój orbitrek kupiłam w listopadzie 2009. Ćwiczyłam 1,5 miesiaca, później niestety zaniechalam tego i tylko sporadycznie korzystałam ze sprzętu. Niestety ostatnio nie mogę na siebie patrzeć i postanowiłam, że regularnie raz dziennie będę ćwiczyła. Zaczełam 30 maja i jak narazie opuściłam tylko ubiegły weekend. Ćwicze po 50-60 min na róznych programach. Czy uważacie że owijanie sie folią i ubieranie grubo do ćwiczeń naprawde pomaga? Ja najbardziej chcialabym stracić z ud, pośladków, bioder, a przede wszystkim boczki i brzuszek - bo od tego siedzenia jest coraz większy :P (czyli tak naprawde wszędzie przydaloby się zmniejszyć obwód) :D Do porannego wstawania nie moge sie jakoś zmusić, żeby ćwiczyc jeszcze rano. I tak wstaje o 6:10 żeby sie wyrobic do pracy :P Mam nadzieję, że dzieki Waszej pomocy i wsparciu nie zaniecham kolejny raz ćwiczeń. Życzę wszystkim wytrwałości i trzymajcie kciuki za mnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas11965
ja wlasnie zeszlam z orbiterka a cwiczylam 40 min..Jestem z siebie dumna, coraz dluzej.. ale pupa mnie tak boli,ze ledwo co siedze:) Dziewczyny, nie wazne ile siedzicie na tym orbiterku.. Jedni mowia,ze 30 min albo 60 , najwazniejszy jest ruch i jego regularnosc. Takze nawet jak bedziesz cwiczyla jakies 20 min to i tak bedą jakies efekty. Aczkolwiek zycze wam jak najwiecej. Ja zaczynalam od 15 a juz po 3 dniach robie 40 takze zalezy od dnia i samozaparcia :) Powodzonka. Ja narazie 3 dzien.. więc na efekty bede musiala poczekac jeszcze z miesiąc jak nie więcej.. ale wazne ,ze w ogole cos robie z tym moim celulitem..!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam na rano do pracy wiec musiałam wstać o 4! i niestety zaniechałam orbiterkowania bo po wczorajszej godzinie wieczorem bolały mnie jeszcze dziś nogi:) ale najgorsze jest to że bardzo bolą mnie ręce od machania to pewnie tylko zakwasy ale mam nadzieje że szybko przejdzie. Dziś wieczorem nadrobię za rano i obiecuje wszystkim i sobie już nie opuszczać biegania rano - to tylko dziś :) TRZYMAM KCIUKI DZIEWCZYNY ! zaglądajcie i piszcie jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania11111111111111111111111111
Mam zamiar kupić orbitreka thorn e 860 p ,może ktoś go ma i prosiła bym bardzo o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris1215
Witam wszystkich!!! Jestem tu nowa i bardzo imponują mi Wasze osiągnięcia. Kupiłam orbitreka 3 dni temu. Jestem z niego bardzo zadowolona. Oto link: http://www.allegro.pl/item1067127859_orbitrek_elektro_magne_stamm_ergo_cross102_17progr.html Postanowiłam się odchudzać ponieważ przytyłam 10 kg. Najprawdopodobniej to efekt rzuconych papierosów (nie palę od stycznia b.r.). Ćwiczę na orbitreku codziennie około 30 minut na minimalnym obciążeniu. Jednak znajomi mówią że to za dużo. Do tego dołączyłam jeszcze delikatną dietę: odrzuciłam smażone mięso, ziemniaki, jasne pieczywo i alkohol. Staram się jeść 5-6 posiłków dziennie w małych ilościach. Piję 2-3 litry wody niegazowanej i zieloną herbatę. Mój kolega jest masażystą i polecił mi masaż anty-cellulitowy, ponoć daje świetne efekty, także może jeszcze to...zobaczymy:) Narazie moja waga wynosi 81,4kg. Kolejny pomiar za tydzień. Życzę wszystkim powodzenia!!!! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×