Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość BEAGULEK 1
orbitek już w domu - na razie składam sama i jest ok, choć okaze się pewnie wieczorem jak już uda się wszystko zmontować i ruszyć..Mam nadzięję że od 1.07 ruszę z kopyta po nową sylwetke i lepsze samopoczucie. I będe mogła również dzielić się z wami wrażeniami i osiągnieciami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) godzinka zaliczona:) Beagulek 1 życzę powodzenia a ze składaniem na pewno sobie poradzisz! miłego popołudnia pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
moje dzisiejsze 45 minut tez juz zaliczone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Zmontowałam - nie powiem było do pewnego momentu szło niespodziewanie łatwo - aż zerwało mi się połączenie tych kabelków i musiałam rozkręcaą - ale jestem z siebie dumna - zmotnowałam działa - komputerek też - jeszcze nie rozgryzłam co i tylko sprawdziłam czy nic nie trzeszczy...Ale weszłam na orbiteka bez butów i od razu starłam sobie kostki - albo wina ustawienia że jest za szerokie albo po prostu bez butów ani rusz..Dziś mam nadzieję troche go rozpracować..i przejechać więcej. Pozytywnie nastawiona ruszam do dzieła - dziś wieczorkiem...I zdam relację. Milego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetbe
ile razy w tygodniu i po ile minut musze cwiczyc conamjniej by shcudnac? cwicze roznie, czasem wcale, ostatnio staram sie 2-3 razy w tyg, boli mnie czasem srasznie kolano, nie wiem ile ciwczyc by byly efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetbe
ile razy w tygodniu i po ile minut musze cwiczyc conamjniej by shcudnac? cwicze roznie, czasem wcale, ostatnio staram sie 2-3 razy w tyg, boli mnie czasem srasznie kolano, nie wiem ile ciwczyc by byly efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka:) niestety dzisiaj i jutro całkowicie odpuszczam mam "TE" dni i nic nie poradzę!w sobotę postaram się zaliczyć chociaż pół godz a w niedzielę już dam radę normalnie:( Sweetbe polecam poczytanie postów z poszczególnych stron znajdziesz dużo potrzebnych inf.(tez tak zrobiłam:) buziole pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Kurcze co mam zrobić - mój orbitek trzeszczy i stuka Kettler Rivo P. Jestem pewna że go dokładnie złożyłam - jak slucham to wydaje mi się że to w tej jednostce centralnej? Zdołowałam się - i jak tu się zabrać do biegania? A tak sie nastawiłam pozytywnie. No nic moze coś jeszcze wymyśle a jak nie to przyjdzie mi go reklamować. Obym go nie musiała nigdzie zawozić. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Zostaje mi go zareklamować i czekac na serwis - jak nie będzie mi bardzo stukanie przeszkadzać to mimo wszystko troszkę pobiegam - chyba się nie rozwali ...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje kupno orbitreka na co powinnam zwrócić uwagę? (bardzo żałuję ale moje oszczędności pozwalają na sprzęt w granicach 700 zł) Jutro lece do sklepów.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
Beagulekk ja tez mam taki problem z moim orbitrekiem!zdarza sie ze tak trzeszczy, ze odechciewa mi sie cwiczyc, a nastepnym razem jest cichutki i jest oki.Moj misiek ciagle mi go dokreca, i raz to pomaga, a raz nie.Tam w ksiazeczce od orbiego pisze, ze raz w tygodniu powinno sie podokrecac, ale kurcze nie wiem czy to normalne.Jak tak dalej bedzie to tez dzwonimy do serwisu, myslalam ze Kettler to jakosc i takich problemow nie bedzie, no ale...W moim orbitreku to tak jakby w tej lewej raczce, co sie nia porusza, w kolanku trzeszczy.Ale dziwne ze raz tak, a raz nie!zycze cierpliwosci!Tobie i sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladałam w internecie orbitreki i jeden mi się spodobał kosztuje 659 zł to HS 40E Hop-Sport, Opis: czujniki pulsu umieszczone na kierownicy (umożliwia pomiar tętna za pomocą sensorów dotykowych) wzmocniona konstrukcja bardzo wygodne i duże stopki do ćwiczeń 8-stopniowa regulacja siły oporu niezwykle cicha praca podczas ćwiczeń rączki kierownicy naciągnięte pianką wysokiej jakości instrukcja obsługi w języku polskim maksymalna waga ćwiczącego 150 kg wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem zliczający: - puls - spalone kalorie - kroki na minutę - funkcja SCAN (umożliwia co 5 sek. podglądać daną wartość) CO WY NA TO? wielkość nie ma większego znaczenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
a zapomnialam dodac, ze moje 45 minut juz zaliczone!!ale uff bylo ciezko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagulek sprawdź tylne nóżki, trzeba podnieść do góry i przykręcić dwie śruby pod spodem, mi tam raz trzeszczało bardzo ale przeszło jak dokręciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
No własnie na spokojnie się temu mojemu orbitekowi przyjrzałam i wpadłam na pomysł - coś nie podobaly mi się te kółka - i tak pomyślałam że ten panel z nóżkami który miał być na przód co założyłam na tył - no i odkręciłam - było ciężko musiałam go przewalić a to kolos - i udało się - nie skrzypi - nie puka - Oby już tak zostało bo naprawdę się zdenerwowałam - Nie jeżdziłam co prawda od razu kilkudziesięciu minut - ale kilka razy po kilka - i jak na razie myślę że będziemy walczyć - jutro jak nie będzie nic pukać to zrobimy pół godzinki - powinnam dać radę..UFF - cała ja Kw dziękuje - pewnie gdybym nie wpadła sama na ten pomysł z nózkami gdybym zobaczyła twoją wiadomość była by bardzo pomocna...Dziękuje Wam za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Asiunia 28 - a jakiego masz orbiteka Kettlera ? Jakby co będziemy sie radzić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziasta
Pomocy...... ćwicze na orbitreku regularnie od 6 miesięcy 5 razy w tygodniu po 50-70 minut. Chciałam wyszczuplić nogi zwłaszcza uda a odniosłam przeciwny efekt. Mięśnie ud się powiększyły i teraz mam jeszcze gorsze uda, doradźcie jak ćwiczyc żeby wyszczuplić uda. Bardzo proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udziasta, na jakim obciążeniu ćwiczyłaś? Żeby wyszczuplić nogi najlepsze jest jedno z najmniejszych obciążeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
Beagulek moj Kettler to Verso 109!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
do udziastej: moim zdaniem agunia ma racje, powinnas cwiczyn na najmniejszym obciazeniu, bo w przeciwnym razie idzie w miesnie!!jak jezdzilam jeszcze na rowerku stacjonarnym to wyczytalam to na jakims forum, i tego tez sie trzymalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkiem wpadałam na waszą strone : > ile trzeba wydać na orbitreka tak by był to solidny, dobry sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
45 minut zaliczone! trzeci tydzien orbitrekowania minal!!a teraz zasluzone 2 dni przerwy!huuuuuuraaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Zaliczone 45 minut również - ale znów trzeszczy - i się denerwuje zamiast cieszyć...Upocona ale nie za bardzo szczęśliwa bo chyba przyjdzie mi dzwonić po serwis. Podokręcałam znowu i trzeszczy, dobrze że nie puka bo zupełnie stracilabym zapał. Ale nie odpuszczę trudno...Pozdrawiam i jak widać nie zawsze pieniądze idą za jakością..Obym się nie myliła..Wierzę jeszcze w mojego orbisia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
lenka ja już ci nie doradzę - niektóe kupują tańsze orbiteki i jest ok - ja kupiłam solidniejszy na moją wagę i coś trzeszczy - może to mały pikuś ale i tak jest to trochę denerwujące- musisz iśc do sklepu - spróbować i wybrać - chyba innego wyjścia nie ma ..Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziasta
Dziewczyny ale ja cały czas ćwicze na najniższym obciązeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jak ćwicze to zakładam słuchawki na uszy i włączam sobie radio, no biegnie się super :) ja mysle Beagulek ze musisz poprosić faceta zeby ci to wszystko bardzo mocno poskręcał, mój się nieźle napocił zanim te śrubki przestały się ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udziasta ja cwicze miesiąc i tez widze że poszło mi w uda ale łudze się nadzieją ze jednak to sie jakoś rozłoży bo uda tez mam duże i chciałabym tłuszcz spalić, ale im więcej mięśni tym wiecej spalonych kalorii i tłuszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka:) wszystko wraca do normy:)wczoraj tylko 30min i dziś tyle samo jutro już normalnie to zn. godzinka:)miłego wypoczynku życzę pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Jeśli chodzi o orbiteka to nie skrzypi o ile się stabilnie ruszam i nie przeginam na boki...Więc to dla mnie dobrze bo skupiam się na tym jak wykonuje ćwiczenia i robię to spokojniej...Poskręcałam naprawdę mocno bo ja silna dziewucha jestem (nie żartuję) Ale dzisiaj myślałam że zejdę z tego świata - oj jak mnie parzyly stopy - raz zeszłam zdjęłam buty, potem je założyłam...Kurcze i pot lał się gorzej niż wczoraj..A i chyba jednak muszę robić dłuższa rozgrzewkę bo coś czuję że mam ponaciągane mięśnie w plecach - tak jakoś sztywność czuję - masaż by się przydał..ale jestem dumna z siebie że wytrzymałam ...Zobaczymy jutro albo zrobie sobie przerwę albo nie...Pewne jest jedno gdybym nie kupiła tego sprzętu nie wzięłabym się za dietę a tak jestem z siebie zadowolona i oby kilogramy spadały i sylwetka się poprawiala...Pozdrawiam i czytamy się jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×