Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość panterka93
do Kubusia 78 to chyba jest ciutke inny ten twój rózni się w opisie mój jest wyższy a na takim mi zalezy . Przy wzroście 170 musi być w miare duzy zeby cwiczyć komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka93
czy ktoś z was jest z Wrześni albo bliskich okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka93
kubuś78 jak się dobrze przyjrzałam to jest ten sam ale ma podane inne wymiary , kiedy juz dotrze musze dobrze wypytać sprzedawce o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0lenka087
A ja się lekko załamałam... Bo piszczy i coś mi trze... ;/ Teraz weszłam na chwilę i nie da się tego znieść... Kupiłam też zapobiegawczo smar grafitowy i smarowałam smarowałam i sama sie wysmarowałam a on piszczy nadal... Gdzie Wy go smarujecie? :( Eh... Najwyżej cały dom jutro po 5 zbudze... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaj całą prawde o Dodzie!
Jej były manadżer wyciąga brudy! Artystka nie płaci , nosi podróby, nie wyjeżdża do Stanów.... i http://www.flesik.pl/doda-nie-zna-angielskieg o-nosi-podroby-i-nie-wyjezadza-do-stanow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiaak
Witam, Ja na tym ćwicze na siłowni 1h dziennie ale nigdy nie jest to 16km tylko 3-4 max a powiem ze szybkośc jest duza więc zastanawiam sie czy mój cos źle liczy czy o co chodzi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez w godzinke pokazuje okolo 14-15 km ale czytałam ,ze jezeli chodzi o km to z reguły one "oszukuja" podajac wiecej. Patrz na kalorie -ja na taki dystans mam okolo 350-450 kcl. Wczoraj miałam moj dzien przerwy)))ale za to miałam tyle innych zajec ,ze hej))) Powodzenia dzis moj orbi juz mnie woła ..ale dopiero jak wieczorkiem bede w domku to psmigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
hejka sprawdźcie czy nie macie jakiś przełączników na monitorku tylko od spodu ja tam poprzestawiałam i teraz mam dobrze wcześniej przez 1h 16 kl i 1400cal teraz 70 min 7km i 400cal niezła różnica co nie :) i tylko 1 guziczek przestawiony :)) a i kilogramy w zasadzie stoją mam lekkie wahanie -0,5-1kl ale zarazie się waha a to przez to ze ćwiczę nieregularnie:( a dresik rewelacja wczoraj po 70min jak opuściłam ręce na dól to pot mi się wylewał z rękawów hihihi mimo ze pod spodem miałam bluzkę bawełnianą z długim rękawem która była całkowicie mokra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mialam strasznego lenia i nie chcialo mi sie cwiczyc ale wiem ze jak jeden dzien sobie odpuszcze to nie bede w ogole cwiczyla dlatego tez 60 min za mna :P . Mi pokazuje ze spalilam 455 kcal, i 19.98 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedostrzegana
Witajcie, też chciałam zakupić ten dres sauna ale nie wiem na który się zdecydować bo jest kilka rodzajów na allegro a mam takiego pecha że zawsze zamowie i jest nie tak... poleciłybyście któryś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
ja mam z decatlonu kosztował 10e niestety nie mam możliwości kupowania na alegro :( ale dresik rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja również do Pań postanowiłam dołączyć :D z tym że ja zaczełam chodzić od dziś na siłownie- wcześniej tez byłam pare razy :) jutro też idę , przewaznie cwiczę własnie na orbitreku. Zaczynam od wagi 77,5 kg przy wzroście 175. Dodatkowo stosuję diete. Zobaczymy za tydz jakie będą rezultaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Witajcie ...nie bylo mnie tu jakis czas i widze sporo nowych osob ...fajnie... Moje osiagniecia po 3 tygodniach kochani to 4 kg mniej i dopiero po dwoch tygodniach sie ruszyla waga :)no to jeszcze 5 kg i plan wykonany ale wezme sobie to na spokojnie bo nie zalezy mi zeby tak na juz ...mam czas i dojde do swego :) Co do tego dresu sauna kochani to zamowilam tydzien temu i do dzis nie dostalam :(:( troche mnie to wkurzylo bo tak sie oferowali ze dostawa w 24h a tu tydzien i nic...Trudno pedaluje nadal choc w dresiku pewnie fajnie by sie pocilo:)moze zamowie u kogos innego ...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie:-) Ja śmigam od ok 3 tyg. codziennie wieczorem godzinkę i mężulko mówi, że widać sporą różnicę:-) nawet szef ostatnio zapytał mnie czy chodzę na jakiś fitnes:-) a ja mówię tak mam mojego orbiego...:-) panterka93 ja jest z okolic Wrześni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka93
fajnie się czyta ze orbi daje efekty ja czekam az będą dostępne moje typy . niby mają być w przyszłym tygodniu a jak nie to rozejze się za czymś podobnym . Do Agulek _sz miło słyszeć że mam orbitreczke w swojej okolicy , lepiej będzie się ćwiczyć wiedzoć , że wsparcie jest tak blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !! Ja po tygodniu cwiczen na orbim mam 1,1 kg mniej :P. Wczoraj sobie odpuscilam bo zapomnialam rano lyknac tabletek przeciwbolowych i niestety umieralam wczoraj z bolu. ale dzisiaj juz dawka odpoweidnia zarzyta i zaraz bede smigac 60 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzak8310
Witajcie, tydzień ćwiczeń na orbim już za mną i już widać pierwsze efekty mianowicie 1 kg mniej:):) dzisiaj już 60 minut zaliczony:):)bardzo się cieszę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona8989
hej dziewczyny tak wczytuję się w Wasze forum i nabieram strasznej ochoty iść jutro na siłownie, powiedzcie mi tylko czy wadze 67 kg i wzroscie 166, codziennie godzinka na orbitku da jakiś efekt? czy to za mało i czy będzie to się opłacalo jak bede cwiczyla w godzinach mniej wiecej 15-16, pytam bo zawsze mowia ze najlepiej jest rano a ja nie moge bo pracuje do 14 albo wieczorami to tez w moim przypadku odpada bo od silowni do domu mam kawalek drogi, w sumie nie zalezy mi na schudnieciu tak duzym, wystarczy mi 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona8989
zuzak8310, a oprocz tej godz na orbi cwiczysz na czyms innym? i jaka jest Twoja waga i wzrost? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Hej dziewczyny.Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę,ja na orbim ćwiczę dopiero 3 dni po 30 min,więcej raczej nie dam rady,a i tez nie chcę zakwasów się nabawić.Ale dzisiaj rozczarowanie ,moja waga poszła w górę o 2kg,czy to jest normalne?Nie oczekiwałam spadku kg,ale waga w górę nie jest za bardzo motywująca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sylwka cześć nie przejmuj się wagą mięśnie ci napuchły lub twój organizm zatrzymał wodę. lepiej zmierz się w pasie ,biodra i łydki i wtedy porównasz sobie efekty witam wszystkich nareszcie jestem zadowolona waga poszła w dół a i ciuszki są luźniejsze. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona8989 waże 70kg, 166cm:( ćwicze tylko na orbim, stosuję delikatną dietkę czyli nie jem słodyczy,pije ok 1 l wody niegazowanej codziennie jem dużo warzyw i owoców zrezygnowałam też z chleba jasnego, powiem szczerze, że nie przypuszczałam że uda mi się schudnąć w tak krótkim czasie teraz wiem że jednak to możliwe, marze by zrzucić 10 kg:):)po pierwszym efekcie chcę ćwiczyć, ćwiczyć i chudnąć chyba się uzależniłam od orbiego!!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia605
cześć dziewczyny forum śledzę od kilkunastu dni bo i od kilkunastu dni mam w domu orbitreka. Zależy mi na zrzuceniu ok 4 kg i poprawieniu brzucha, nóg i pośladków po ciąży. W piątek godzinka, wczoraj nic a dzisiaj właśnie wybieram się pokręcić. Chętnie poczytam o Waszych osiągnięciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po weekendzie. W niedziele sobie odpusciałam i jechałam tylko 30 min....jakos tak mi sie dzien nie poukładał..miałam tyle innych zawirowan. Ale nie ma co nie odpuszczam smigam dalej waga po malutku zaczyna mnie zadawalac ale do celu jeszcze długa droga ale do wakacji tez wiec sie nie martwie. Juz marze o nowych spodenkach na lato w jakims super rozmiarze..)))och marzenia sa za darmo))))) dal nowych oritrekowiczanek ja przez 1 miesiac ani grama nie schudałam a cwiczyłam codziennie dopiero po miesiacu waga zaczynala sie poprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D ja też wczoraj odpuściłam siłownie bo znajomi mnie wyciągneli na party :) ale waże 75 kg dieta działa orbitrek też :) na razie jest dobrze kryzys przyjdzie jak waga stanie w miejscu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smukłatalia-juz niedługo :P
Słuchajcie jakie macie orbitreki ja planuje zakup ale nie mogę wydać więcej jak 200-250zł mam jakieś szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_ula
Słuchajcie jakie macie orbitreki ja planuje zakup ale nie mogę wydać więcej jak 200-250zł mam jakieś szansę? Proszę odpiszcie nie wiem czy warto kupić z allegro kupił ktoś i poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×