Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

No tak ruch to ruch, a już 2 godziny dziennie to jestem pełna podziwu. Chociaż mi zależy tylko na spaleniu tkanki tłuszczowej, nawet na najniższym obciążeniu kształtuje się ładna sywetka. A ja nie chcę żeby mój tłuszcz zamienił się w mięśnie tylko chciałabym aby zniknął z mojego ciała ;) Ostatnio oglądałam program i mówili w nim że każdy organizm potrzebuje przerwy chociaż jedego dzienia wtedy ćwiczenia dają lepsze efekty. Może któraś z Was powie mi dlaczego??? Jest tyle sprzecznych informacji, że już sama nie wiem co jest prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Hej Dziewczyny!! Naoala :) Waga leci w dol widze :D Ja tez nie narzekam. Udalo mi sie wstac znowu o 6.00 i zrobic 40 min. Jutro moze uda sie dluzej. Tyle, ze ja do pracy sie musze potem zbierac, wiec czasowo jestem ograniczona, chyba, ze wstane jeszcze wczesniej haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ZAlogowałam się kiedyś na tym forum bo trenowałam na orbim. Niestety jestem nie systematyczna aczkolwiek kondycja się wyrabia. ale to tylko tyle... Mam pytanko z innej beczki: Nie wiem jak mam odznaczyć śledzenie forum na moim koncie mailowym? Dostaję całe odpowiedzi z forum choć w nim nie uczestniczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina bloguje ja także jestem już po swoim, dziś wytrwałam 70 minut i także mokra jakbym spod prysznica wyszłam. Jestem pełna podziwu że ćwiczysz 2 godziny dziennie. Zauważyłam, że mam o wiele lepszą kondycję. Jak zaczynałam biegałam w tempie 16 teraz 19,5 coraz lepiej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 2 tygodniach jazdy widze ze cwiczenia coraz łatwiej mi wykonywac, zwlaszcza ze dodatkowo wspomagam sie l-karnityna dzieki ktorej tak nie mecze miesni i moge wydłużać treningi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja kiedys słyszałam,ze jak sie karmi to po 4 miesiacu dopiero waga zaczyna spadac,bo fakt,że z kolacjami skonczyłam dopiero teraz i wzielam sie porzadnie za ćwiczenia,ale zeby tracic w oczach i po kilka gramów dziennie to jest dla mnie szok....no i tez z pulsometrem ustawionym w ten sposób,ze mi dobiera te parametry,takze nie wiem teraz czego to zasługa,ale waga wreszcie spada Osz przegapiłam ciag dalszy jednak warto sie pocić!! he he Kocham orbiego za to miłością odzwajemnioną ,bo w końcu pomaga mi chudnąć ;-P Pierdoły piszę,a do rzeczy... ja mam pulsometr Polar FT40 biały na allegro ok 500 zl ,wczesniej zle mierzylam puls na orbim a poza tym orbi mi nie wyliczy jaki mam miec ten puls,takze zakupu nie załuje :-) Ja jezdze przewaznie 40-godz rano i wieczorem godzine-połtorej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula82 swietny spadek wagi,a ile masz zamiar schudnac???,zaczelysmy podobnie i czasowo i wagowo.Ja w pewnym momencie nawet ponad 71 juz wazylam.Moj mnie juz zaczal upominac i sama sie w nic nie miescilam, wiec twardo sie wzielam za siebie.Widze,ze duzo spadl mi nawet brzuch.Ja cwicze w spodenkach neoprenowych,ktore tez polecam.Mam takiez wysokim stanem i do kolan. Jak widze spadek wagi to wiem,ze sie nie poddam tym razem,nawet jak bedzie zastoj na wadze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
cześć dziewczyny tak piszecie że się pocicie ja teraz już jakoś się nie poce ćwicze 70 min i mam mokre troche włosy i pod biustem i to wszysko nie rozumiem nawet się nie męcze dlaczego coś chyba robie źle no i waga mi stoi w miejscu? Ćwicze na 2 lub 3 ale nie przekraczam pulsu 130 a więc jak dla mnie ćwicze bardzo wolno i dlatego się wogule nie męcze ale to troche denerwujące wole szybciej bo przynajmniej lepiej się czuje. Jak ćwicze szybciej to puls mam 140 145 a to już jest prawie 80%. Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
cześć dziewczyny tak piszecie że się pocicie ja teraz już jakoś się nie poce ćwicze 70 min i mam mokre troche włosy i pod biustem i to wszysko nie rozumiem nawet się nie męcze dlaczego coś chyba robie źle no i waga mi stoi w miejscu? Ćwicze na 2 lub 3 ale nie przekraczam pulsu 130 a więc jak dla mnie ćwicze bardzo wolno i dlatego się wogule nie męcze ale to troche denerwujące wole szybciej bo przynajmniej lepiej się czuje. Jak ćwicze szybciej to puls mam 140 145 a to już jest prawie 80%. Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie organizm się przyzwyczaił i dlatego się już tak nie pocisz. Wiem, że jak się regularnie ćwiczy to podnosi się wydajność organizmu. Może podkręć sobie obciążenie, albo po prostu wydłuż czas biegania. Ja na początku biegałam w tempie 16km/h teraz 19.5km/h co do pulsu to ciężko mi powiedzieć bo ten pulsometr na orbitreku jest do niczego. Ale wydaje mi się że mam taki sam bo jakoś bardziej się nie męczę bardziej i nie czuję zadyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naolala mam zamiar schudnąć tak do 59kg - 60kg, wtedy czuję się najlepiej i najlepiej wyglądam. Zresztą nie pamiętam żebym ważyła mniej, kiedyś ważyłam 55 kg ale to było dawno dawno temu. Niedługo moje urodziny więc namówię mężusia na pulsometr :) Może też zrezygnuje z kolacji albo wydłużę czas biegania. U mnie dodatkową przeszkodą jest ta wstrętna niedoczynność tarczycy, potrafi spowolnić metabolizm nawet o 300%. No ale nie dam się!!! Coś czuję, że u mnie orbitrek zagości na bardzo bardzo długo :) Mi także spadł brzuch i to bardzo - w dwa tygodnie -8cm, na wadze tylko 2 kg no ale ogólnie bardzo dobrze się czuję. MAm więcej energii, ciałko zaczyna wyglądać super. Nie poddam się. meg13 często też jest tak, że organizm się broni i przestajesz chudnąć może to trwać nawet do miesiąca więc nie poddawaj się :) Trzeba przeczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zdecydowanie zwiekszyc obciazenie podczas cwiczen, bradziej intensywnie cwiczyc; lepiej krocej a z maksymalnym wysilkiem niz bez celowo pedalowac i nie widziec efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Dzięki dziewczyny za szybką odpowiedz nie poddaje się i zwiększe sobie obciążenie najgorszy u mnie jest brzuch wielka olbrzynia opona tragedia chyba zaczne używać kremu na to folia i orbitek może ten brzuch się troche zmniejszy bo narazie nie mam pieniążków na spodeki neoperowe a w nich chba wygodniej :)dzięki Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja rowniez stosuje folie i moge polecic, pocisz sie jak mysz; a dzieki temu skaldniki balsamu szybciej wnikaja w skore i spalsza podskorny tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stosuję folię codziennie, i myślę że stąd moje -8cm w talii. Naprawdę tłuszczyk mi się zmniejszył, widocznie. Ja też jak już nie będzie mnie męczył dystans to będę zwiększać obciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
hej hej :D dzisiaj znowu udalo mi sie wstac o 6.00 i pocwiczyc 40 min... bede chciala wydluzyc ten zas, ale to w weekend pewnie i moze w przyszlym tygodniu... z folia musze sprobowac... moze jak poloze kolo lozka i od razu sie owine jak wstane, to mi sie bedzie chcialo, bo tak to jak juz sie ubiore i zejde na dol na orbiego, to mi sie nie chce rozbierac znowu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
dzięki dziewczyny z tą folią to zaczynam od środy napewno a dziś zwiększyłam sobie na 4 było ok dzięki chyba już za długo ćwiczyłam na 2 i 3 czas zwiękrzyć obciążenie ale przy tym puls mam cały czas natawiony na spalanie tłuszczu czyli u mnie max 130:)DZIĘKI EWELINA I ASIULA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
U mnie o dziwo pulsometr na orbim i ten w zegarku (plus transmitter pod biustem) pokazuja mniej wiecej ten sam puls, wiec jak chce zmierzyc, to korzystam z tego w orbim jesli nie chce mi sie zakladac tego transmittera i zegarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Witam serdecznie, też kiedyś używałam spodenek neoprenowych i pamiętam, że pot się ze mnie lał.Latem kupiłam kombinezon neoprenowy i zastanawiam się nad ubranie go podczas ćwiczeń, któraś z Was próbowała w czymś takim ćwiczyć? Chyba jednak mam coś nie tak z waga, bo dzisiaj mierzyłam ubrania które są moim wyznacznikiem utraconych kg i teraz mam rozmiar 40 :) a waga pokazuje cały czas tak samo bądź nawet więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was jestem tu nowa, mam zamiar zakupić orbitrek ale nie bardzo wiem jaki może mi coś polecicie?! zależy mi na tym żeby nie był drogi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
cześć xena ten kombinezon chyba będzie extra musisz go wyprubować gratuluje rozmiaru ja naraźie 42 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.pl
witam wszystkich ja dzisiaj 8 dzień z rzędu na orbim na spacery nie miałam czasu brzuch jakby mniejszy zaczęłam stosować spalacz zobaczymy jak będzie zarazie się nie mirze ani nie wazę .a co do tego dresu to super sprawa mam taki ale ćwiczę w nim jak temperatura spada poniżej 20 stopni bo inaczej nie mogę wyrobić potliwość masakra wszystko ściągam mokrusienkie oprócz tego używam pasa ale jakoś nigdy nie wpadłam na to by nałożyć krem pod pas jutro spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
witam wiole87 ja mam hop sport hs 40e jestem zadowolona od czasu do czasu trzeba go naoliwić ale jest ok jak na początku za tą cene ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.pl
a i ćwiczę po 50 min na zmiennym obciążeniu 5 == 4 == == == 3 == == == 2 == == == == == == == 1 == == == == == == == == == tak mniej więcej wygląda skala mojego programu najpierw na najlżejszym później ciężej z powrotem spada i znowu do góry mogę to podnieś do 6kl. dzisiaj udało mi się spalić na tym programie 1020 cal przejechałam 12.8km wczoraj nie podnosiłam i przejechałam 12.9km i spaliłam 850cal wiedz im większe obciążenie tym więcej spalamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.pl
skala nie wyszła jak powinna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez stosowalam krem wyszcziplajacy pod neopren,bylo to kilka razy,ale faktycznie to pomaga lepiej spalic tluszcz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×