Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość xena.21
witam wszystkich, ja niestety dzisiaj nie ćwiczę bo dostałam okres, a Wy ćwiczycie? Jak tam efekty? joannanowo to dziwne że nic nie schudłaś ćwicząc trzy miesiące, ja już schudłam dużo ćwicząc po 120minut właśnie na orbim, 5tygodni i 7kg to bardzo ładny wynik gratulacje :) anual67 niestety nie wiem nic o tym urządzeniu, ale z tego co widzę to ćwicząc na nim ruszasz też rękoma więc chyba coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kupiłam orbitreka w ubiegłą środę. Ćwiczę na nim od kiedy tylko przekroczył próg mojego domu :) Postanowiłam sobie jakieś 11 dni temu, że odchudzam się i bez gadania. Chcę wreszcie schudnąć i osiągnąć wagę, o której od zawsze marzyłam czyli jakieś 60, może 58 kg ;) Jak na razie jest jakieś 70-69 przy 166 cm :) Jako tako lubię swoją figurę, jednak mam ODWIECZNY problem z udami. Kiedyś ważyłam.. ok. 80 kg :/ To był najgorszy czas, jakieś 5 lat temu.., wtedy też postawiłam na swoim i wzięłam się za siebie. Schudłam przez 1,5 miesiąca ok. 13 kg. Zero głodówek, zero jakiś drastycznych metod. Po prostu mniej jedzonka, zdrowiej, zastąpiłam chleb pszenny razowym, zero słodyczy, więcej wody mineralnej i codziennie ok. 1 h lub 1,5 h ćwiczeń typu brzuszki, przysiady, jakieś skłony, podskoki, wymachy, byleby się spocić do granic możliwości. Udało się. W dużej mierze zawdzięczam to swojej motywacji.. tej osławionej 'silnej woli', którą myślę, że mam po tacie :P Potem w miarę się ta waga trzymała, biegałam przez wakacje, chodziłam gdzieś z parę razy na aerobik, jadłam raczej podobnie, chociaż stopniowo zaczęłam wracać do pieczywa białego, pozwalałam sobie na jakieś słodkości, czasem na pizzę.., ale oczywiście nie do przesady. Od czasu do czasu. Nie wiem czemu wówczas nie walczyłam dalej.. wystarczyło mi te 13 kg mniej.., ale od niedawna moje uda zaczłęy mi przeszkadzać.. troszkę cm wróciło w pasie i biodrach, więc ciężej kupić spodnie w mniejszym rozmiarze (a mieściłam się w 40 lub 30, zależy od rodzaju numeracji :/) Jak wspominałam od 11 dni walczę o lepszą figurę.. znów mam zdrowe nawyki żywieniowe, codziennie robię 1 h na rowerze i ok. 25 minut ćwiczeń + 35 minut orbitreka. Zaczynam widzieć pierwsze efekty. Brzuch jest mniejszy, uda NARESZCIE zaczynają wyglądać przyzwoicie (a już wszystkiego próbowałam), pupa się ujędrniła.. to też zaleta roweru, bo jeżdżę każdego dnia, zawsze pedałując i w miarę w jednostajnym tempie. Wierzę, że tym razem osiągnę sukces. To moje drugie poważne podejście do odchudzania i myślę, że przede wszystkim do działania zachęca mnie obraz mnie o 10 kg lżejszej i bardziej wysportowanej oraz mniejsze ubrania na wieszakach :) Pozdrawiam Was i trzymam kciuki, proszę o to samo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Witaj Jasminka21, mnie też motywują moje zdjęcia i mniejsze ubrania, oczywiście trzymam za Ciebie kciuki , mam 175cm wzrostu i moja upragniona waga to 63KG:)Jeżeli chodzi o mnie, to jak zwykle czeka mnie 120minut na orbitreku, platforma wibracyjna i ostatnio dodałam też leg magic na wewnętrzną część nóg.Muszę tylko poczekać aż mi dziecko zaśnie. pozdrawiam serdecznie i życzę efektywnych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cię zdecydowanie, że masz dzieciaczka i znajdujesz czas na wszystko :) Jestem pewna, że Ci się uda i trzymam kciuki z całego serducha! :)) Ja zaraz właśnie mykam na rowerek, pogoda świetna, więc przy okazji coś się opalę :D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezyca
kulturysta6: http://allegro.pl/profesjonalny-orbitrek-magnetyczny-hs-4005-jakosc-i2485443325.html zerknij na ten orbitrek. Kupiłam go sobie jakieś 2 miesiące temu i mogę go polecić :) komputer ma sporo funkcji, 7 kg koło, czujniki pulsu poprawnie wskazują i co ważne do tej pory się nie popsuł :) chyba nie ma sensu wydawać 1000zł na orbitek, skoro np ten dobrze spełnia swoją rolę. pozdrawiam dziewczyny :) walczymy z wagą dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1983
Cześć wszystkim :-) Odkąd pamiętam na czymś ćwiczę. Do tej pory chodziłam na spining, ale niestety moje problemy z kręgosłupem troszkę mi plany pokrzyzowały. Mam również w domu orbitrek więc postanowiłam się z nim bliżej zaprzyjaźnić. Niestety jest jeden problem. On potwornie trzeszczy w momencie jak się na nim "pedałuje". Kupowany byl na allegro (jako nowy). Prędzej ogłuchnę niż on przetanie trzeszczeć :-) jeżdzę ze słuchawkami w uszach bo tego trzeszczenia znieśc nie mogę :-) masakra. Czy ktos może mi doradzić jak to zniwelować? badź kompletnie zredukować? Bo szału dostaj Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni987
Posiadanie orbiterka zmusza mnie do ćwiczeń :P Już nie leżę bezczynnie przed tv gdy się nudzę :P Fajna sprawa. Koleżanka namówiła mnie na kupno tego sprzętu na stronie fitbay.pl . Duży wybór w różnych cenach. Dziennie ćwiczę na nim ok. 20 - 30 min. Wzmocniły mi się nogi oraz spadł brzuszek. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja już po ćwiczeniach. Był rowerek, trochę dywanówek i orbitrek 35 min :D Jedzonko też w granicach rozsądku t.j. nie przekraczających 1200 kcal. Dzisiejszy dzień uważam za zaliczony :) Mam nadzieję, że Wasz zapał nie słabnie ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Jasminka21, mam dwie dziewczynki jedna ma 4lata a druga 14miesięcy. Czasami jest ciężko, staram się ćwiczyć w dzień, ale jak to z dziećmi nie zawsze to wychodzi i wtedy mój partner wieczorem po pracy sie nimi zajmuje a ja śmigam. Kiedyś bywało też tak, że kończyłam ćwiczenia o pierwszej w nocy, a mała budziła mi się o 4. na karmienie. Najważniejsze, to mieć bardzo dużą motywację i porządnie ćwiczyć. Szczerze to ja jestem już uzależniona od orbitreka, to jest taka chwila tylko dla mnie, włączam sobie serial na laptopie i śmigam . Pozdrawiam serdecznie i oczywiści życzę dużo silnej woli i energgi do ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Agniwszka1983 Czy dokręcasz regularnie wszystkie śrubki w orbitreku? Wiem , że jak trzeszczy, to ludzie smarują wszystkie ruchome części smarem grafitowym. Jak trzeszczy rura, na której jest osadzony wyświetlacz, to może trzeba ja rozkręcić i czymś tam wyciszyć, gdzieś już o tym czytałam na tym forum, a jak smarowanie , dokręcanie nic nie pomoże, to może szkielet pękł, ja tak miałam w poprzednim orbitreku i trzeba było to wszystko zespawać, zrobił mi to mechanik samochodowy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
witam cos tiu pusto na stronce wszyscy po uciekali ja kochane w miesiac schudlam 6kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
hej, racja bardzo cicho na forum :( Dziewczyny ćwiczycie? Ja 5 dni w tygodniu i ubrania są coraz luźniejsze :) Ewelina118115 gratulacje, ile chcesz jeszcze zrzucić kg? Naoala jak tam guam?Tak sobie pomyślałam,że będąc poza domem możesz robić nożyce na pewno zawsze coś pomogą i organizm nie odzwyczai sie od fizycznego wysiłku . Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
do xena.21 ja chce jeszcze zgubic 10kg bo waze 68kg:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
do xena.21 ja chce jeszcze zgubic 10kg bo waze 68kg:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaxxdd
Hej, ja również jeżdżę na orbitreku i odwiedzam to forum, ale teraz potrzebuję pomocy. Zbieram punkty na shinybox i brakuje mi już niewielu, reklamuję to tylko dlatego bo jest sprawdzone, miesiąc temu dostałam pudełko firmowych kosmetyków i to nie próbek tylko normalnych. Jeśli będziecie miały czas to załóżcie tutaj konto: http://shinybox.pl/?ref=5006b45 , z góry dziękuję :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTITKA28
WITA:):) WŁASNIE JESTEM W TRAKCIE ZAKUPU ORBITREKU MAM NADZIEJE ŻE NA DIECIE I NA CWICZENIACH SCHUDNE OK 20 KG :):)JESTEM PO OPERACJI KREGOSŁUPA NIE MOGE SIE FORSOWAC ALE I TAK MAM ZAMIAR SPRÓBOWAC:)I 8 MIESIECY JUZ NIE PALE :):0ŻYCZCIE MI POWODZENIA:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja dzielnie ćwiczyłam cały tydzień, jadłam zdrowo i przestrzegałam swoich złotych zasad :) Nie próżnowałam. Dzisiaj w nagrodę zjadłam mały kawałeczek ciasta do kawki, aby się nagrodzić za tą wytrwałość :) Zaczynam kolejny tydzień. Efekty widać. Ubranka wchodzą luźniej, brzuch zmalał, udka też, pupa się ujędrniła. Motywuje mnie ten fakt. Życzę Wam samozaparcia i trzymam kciuki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-)) ja jeszcze w Pl na wakacjach,ale nie zapominam o Was :-))) ewelina18115- gratulacje,ładnie schudłas jak to zrobiłas?? xena.21 - kochana na razie odpuściłam sobie tą rapidę ,bo usuwałam naczynka z ud i jednak nie będę ryzykować,kupiłam tansze preparaty,a jak juz wezme sie faktycznie za ćwiczenia to wtedy będe inwestować w lepsze kosmetyki,bo bez ćwiczen nic mi to nie da :-/ jasminka21 - ja przy mojej dwójce tez cwiczyłam po nocach...nawet mamy dziewczyny w podobnym wieku ;-)) trzymajcie się kochane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miało byc do xena.21 nie do jasminka hehe ,ale jasminka tez gratuluje ci super efektów ;-)))wybaczcie,ale jestem troche zmęczona i ta pogoda w Pl zle działa na mnie ... joannanowo- skadś znam ten problem ,mam 33 lata i też juz chyba problem z utrata wagi :-/// też ćwiczyłam ostatnio po 90 minut ,ale zbyt krótko,by oczekiwac wyników ,poniewaz jak wczesniej pisałam jestem teraz na wakacjach w Pl .Jak wróce do UK to biore się znów za siebie ;-P pozdrowionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Witajcie Dziewczyny, coś mi ostatnio waga stoi, ale już tak kiedyś miałam dwa razy więc wiem, że muszę to przeczekać oczywiście dalej ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Najważniejsze, że ciuchy są coraz luźniejsze, a co do wagi to organizm się "broni" przed dalszym spadkiem kg więc nawet na nią nie staje. Marititka28- widzę że mamy tyle samo do zrzucenia i wiem że to zrobimy :) Jasminka21- bardzo się cieszę, że widzisz efekty to mnie motywuję do dalszej pracy nad swoim ciałem i oby tak dalej Naoala- jak masz problemy z naczynkami to lepiej kup sobie guam ale fredo(on nie ogrzewa a chłodzi, bo po tamtym to na 99% zaczną Ci pękać naczynka) Czyli obie mamy tyle samozaparcia żeby ćwiczyć nawet w nocy , no ale co zrobić jak to mówią piękno wymaga poświęceń ;) Pozdrawiam serdecznie wszystkie orbitrekomaniaczki i idę ćwiczyć 120minut+platforma wibracyjna i leg magic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie kupuję guamu ,kupilam z Farmony serum i krem oraz serum z Eveline.Nastepnym razem Guam,teraz za duzo wydatków ;-) W UK tez stosuje z Nivea zel na cellulit.Kiedys jak sie odchudzałam stosowałam równoczesnie kremy i zele wyszczuplajace tych firm i tez pieknie skóra wróciła do siebie :-) Tymczasem siedze w Pl i dalej sie objadam :-/ pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga98
Witajcie, rok temu w kwietniu rozpoczęłam dietę dukana, do sierpnia 2011 schudłam 16 kg, obecnie utrzymuję wagę, odżywiam się normalnie ale nie jadam już pewych dań,zmieniłam nawyki żywieniowe, codziennie chodzę "na kijki", zajmuje mi to ok. 1 godz. na lekkim marszu, chciałabym kupić orbitrek, bo kończą się wakacje, od września wracam do pracy, a jesienią i zimą to różnie z pogodą, więc wtedy trening w domu, poza tym chciałabym zrzucić jeszcze jakieś 5 kg, ale bardziej dZięki ćwiczeniom, bo mam już dość kurczaka. Poradźcie mi jak orbitrek do 700 zł, ćwiczyć będę tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz przegapiłam ciag dalszy, jaa123 co z Wami?????? aga98 nie pomogę ci ,bo nie wiem jaki dobry sprzęt w Pl Ci poradzić,ale na pewno dobrze jak poszukałabys markowych orbitków w niższej cenie ;-) sama mam Kettlera i chodzi cichutko,płynnie, na tym mi zależało ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Hello!! Od zeszlego wtorku zaczelam jogging z kolezanka. A dzis o 6.00 rano wstalam i poszlam na orbiego pierwszy raz od ponad miesiaca (wszystko przez operacje i szwy na plecach!!). Zrobilam 30 min, wiec nie jest zle jak na taka przerwe i pore dnia haha ja jestem nocny marek, a nie poranny skowronek, ale dalam rade :D 28.08 jade do PL na 1.5 tygodnia, wiec znowu bede miala przerwe w cwiczeniach :/ zawsze cos, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Tzn. jogging zaczelysmy juz w marcu, ale potem w maju ona pojechala do PL na 2 miesiace, sama troche biegalam, wiecej na orbim cwiczylam, jak wrocila to ja mialam operacje i tak sie opoznialo wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , Ty to jestes i tak twarda zawodniczka :-) A ja po moim obżarstwie w Pl chyba nabrałam kilogramów :-/ stwierdzę ostatecznie jak wróce do UK ...wracam 5 września i biorę się za ćwiczenia :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Naolala - hej!! :) Dzisiaj powtorka z wczoraj!! 6.00 rano pobudka i 30 minut orbiego! Az sie sama sobie dziwie hahah no ale jest power! Wczoraj wieczorem kolezanka nie miala sil na bieganie, ale namowilam ja na orbiego u mnie, wiec ona zrobila 15 min na orbim, a ja w tym czasie krecilam hula hop :) Ciekawe jak bedzie wygladal dzisiejszy wieczor heh Ja juz drze na sama mysl o wyjezdzie do PL, bo zazwyczaj konczy sie to dodatkowymi kg... juz mysle jak tego uniknac, bo ten caly wysilek pojdzie na marne, a tego nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Cześć Dziewczyny, ja przez dwa dni ćwiczyłam w basenie ale dzisiaj już normalnie na orbim 120minut +platforma wibracyjna i dziś zmierzy łam obwód bioder i mam mniej o kolejne 2cm :) Pozdrawiam i życzę efektywnych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×