Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Natalina1991
Mała poprawka ;) 60 minut orbi i 70 brzuszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lllaaalllaaa
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :) Nie,nie nie taka chojraczka to ja nie jestem :) Zaczęłam od 5 min i myślałam ze .......:( a teraz od tygodnia mam taki wynik :) Byłam u dietetyczki ale źle trafiłam Pani bardziej udawała fachowca niż nim była Tzn dała mi po-kserowane materiały z internetu jakich produktów nie używać i na co zwracać uwagę a ja nie mam problemów z odżywianiem tylko z brakiem ruchu TOTALNEGO :( .To jest tak kobietki jak się zaszyjemy w domku i kilogramki lecą a jedyne ścieżki w domu prowadza do lodówki i na kanapę :( Wiec przyszedł czas i w górę d....:) Jestem uparta wiec jak zniknę na miesiąc to będzie znak ze wymiękłam :) A tak na marginesie uważam ze orbi to na serio dobry wynalazek dla takich leniuchów jak Ja :) Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego długiego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
do naszego rodzynka nie jestem przy kości ćwiczę systematycznie na orbitreku i hula hop jest w ruchu :) dziś zliczony orbitrek 50 min hula hop 20 min chwilę miałam przerwy ale teraz już ćwiczę dalej :-) i czekam na dalsze efekty będę się chwalić jak cm polecą w dół :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89Kasia1989
Witam :) Można się dołączyć? Orbiego mam od stycznia jednak nie ćwiczyłam na nim regularnie, teraz postanowiłam to zmienić. Dziś zaliczone 10 min ćwiczeń na brzuch 35 minut orbi ->155 kcal ->13,5km ->najniższe obciążenie przy tętnie ok 130-150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoYak, napisałaś, że ćwiczyłaś 3 m-e efekty były!!!!!! Ale jak dla Ciebie, mało zadowalające i... :P Ja nie wiem, nie mogę sobie wyobrazić, jak po właściwie wykonywanych ćwiczeniach, efekty były mizerne. Nie wnikam, jakich być może cudów oczekiwałaś, ale dodaj Uparciuszku do tego dietę, albo chociaż ograniczenia wysokokalorycznych posiłków i... Jakie wtedy mogły by być efekty? Poczytaj wypowiedzi dziewczyn. One tutaj napisały lub sugerują, że nie ma nic za darmo. Najświeższy przykład idzie od Zakręconej!!!! "4 kg mniej i w cm też poleciało -7cm talia -7cm biodra -4udo oby tak dalej mój cel to 63 kg" Chociaż:D:D:D albo ona nas tutaj, czaruje, albo ktoś ją zaczarował;) Ale przykład, idealny! A ta, nasza nowa. Zaczęła od 5 min. A teraz mało jej gęby nie rozerwie. Tak się cieszy z postępujących efektów:) Lllaaalllaaa, tylko nam nie znikaj. Motywuj nas swoją efektywną pracą. GoYak Pamiętaj, że nigdy nie spotkałaś tak mądrego człowieka. Do dzisiaj, :Pwięc słuchaj dobrych rad;) A zresztą, Ty wiesz doskonale co trzeba zrobić i jak, aby poprawił się Tobie humor i zniknęły wyrzutu sumienia. No i, aby tyłek Cię nie bolał, bo wiesz...?;)🖐️ 89Kasia1989 - N I E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalinko, faktycznie, trochę się tutaj panoszę, ale taka jest rola trolla. Mnie wydaje się, że już wszystko zostało powiedziane na początkowych stronach tego forume. A reszta z nas, może tylko potwierdzić swoimi wpisami, że warto zawsze się ruszać.Do wad orbiego, należało by zaliczyć jego pasywność i prostotę. Stoi to takie i cudów nie robi. Trzeba na niego wleźć i ujeżdżać go.;) A teraz, dalej troluję lub truję. Nati! Lubię Twoją ciekawość. Jeżeli to tylko babska,:) a nie moherowa.:( Natomiast, nie lubię Twojego "przechwalania" się.;) Kto normalny zgina się jak sprężynka i to 70 razy! Chcesz sobie kręgosłup złamać? I do tego orbi wraz ze spacerem. http://youtu.be/X_xvtriEZs4Ale to już, zapewne wiesz. Ok. Idąc za Tobą moja guru, od jutra zaczynam na moje ;):Dmięśnie:D:P brzucha "5 Widera." Ja, wczoraj na orbim po raz pierwszy spociłem się jak młody wieprz na grillu. Po zasadniczych 50 min. myślałem, że zejdę z tego świata, ale tylko z orbiego było mi dane. Nawet się cieszę z tego ;) bo jutro, ponownie wejdę se, na niego. Tętno tak jak trzeba, ale kroki już szybsze.średnio 63/min. Zadowolenie:Oa po dojściu do siebie:D Nati z jaką szybkością "szusujesz"? Pozdrawiam całym sercem i... Kiedyś były kissy, a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
To mi pocisnąłeś... Zaczęłam od 50 i w górę. Myślałam że się wypowiadam a nie przechwalam. Miłego weekendu majowego a ja znikam pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nieopacznie chlapnięte słowo spowodowało nieporozumienie. Przepraszam, przepraszam i przepraszam. Zamiast przechwalania się... zaraz... Hej, Nati! Wstawiłem ten wyraz w cudzysłów! To moje poczucie humoru kiedyś "zrzuci ze skały". Zawsze się cieszę, że piszesz szczerze bo to inspiruje mnie do podnoszenia poprzeczki dla swoich zmagań na orbi i od jutra na podłodze. Możesz, nie wybaczyć mi tamtego postu, ale będzie miło gdy zauważysz ten cudzysłów i okażesz swoją wspaniałomyślność. Przecież sama wiesz, że są gorsze trolle ode mnie. Miłego długiego i do miłego następnego. I żadne pa. :) Pozdrawiam całym serduchem ❤️;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GojaK
Dla mnie efekty były mizerne, ale chlopak mowil, ze bardzo widac roznice. Moze zbyt wiele od siebie oczekiwalam w tak krotkim czasie. Jakby nie patrzec nie przytylam w 3mce, a w 3 chcialam to zrzucic. Teraz mam zapas cierpliwosci, ograniczam fast foody jak tylko moge i kolejne 13km za mna :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrencona82
Ty nasz rodzynku jak chcesz to mogę Ciebie zaczarować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz1900
Witam, Możecie podzielić się waszymi radami dotyczącymi, początków na orbitreku ?? tz mam tutaj na myśli jaki stopień obciążenia, jakie tętno powinno być podczas ćwiczeń i podobnych tego typu rzeczy, byłbym bardzo wdzięczny za tego typu rady :) Panie "rodzynek" Czytając twoje posty domyślam się że mamy ten sam cel a raczej problem :/ ćwiczysz coś dodatkowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lllaaalllaaa
Do Jarząbek :) Daje rade spacery nad morzem dają swoje ( czyt oczyszczam zasyfione Śląskiem płuca :) ) A od jutra 60 min i basta!!!!! Ja nie dam rady????? ha ha ha już widzę jak złośnikom szczęki opadają( czyt; pseudo przyjaciółki mówią do Ciebie jak świetnie wyglądasz a za plecami hi,hi,hi widziałaś jak przytyła .... ???) Jak mówią to znaczy ze żyje i zazdrość d..... ściska:):):) A tak na marginesie kobietki nie róbcie wyznacznikiem swojej wartości waszych kilogramów !!!! Macie się cenić i być najlepsze niezależne od kilogramów a kto tego nie rozumie niech ,,,,,,,,,,,, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wilkowyjskie słowiki" zaliczone... moja pierwsza godzina, także. Wiedziałem, że kiedyś doczekam się do tego pierwszego razu. Przywitać się wypada. Tak więc witam was pełną gębą :D🖐️ Zakręcona! Czaruj mnie tak, abym efekty miał takie same jak Ty, poza udami.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoYa to zdanie, będzie mnie trzymalo na właściwie obranym kursie: "Jakby nie patrzec nie przytylam w 3mce, a w 3 chcialam to zrzucić" Dziękuję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xyz, rodzynek dobra rada:P napisze teraz Toobie coś co znalazł w instrukcji obsługi, odnośnie tętna. Poprawne tętno, tak zwane aerobowe czyli 200 - nasz wiek, a do wyniku należy dodać tzw.tolerancję, czyli +/- 10. I tak np: 200 - 30(lat)= 170! do tego + 10 oraz odjąć 10. Wynik obliczeń daje nam wolność wybiegu z tętnem od 160 do 180 uderzeń na minutę! A teraz spróbuj utrzymać to przez godzinę?:D Ja jestem pełen podziwu dla naszych orbi-maniaczek za wytrwałość i za to, że są:) Co w necie piszą na ten temat? To Ty nam powiedz. Podzielimy się swoimi spostrzeżeniami. Co do moich dodatkowych ćwiczeń to mam "5Widera" dla mojego maćka i założę sobie drążek do podciągania, aby odciążyć kręgosłup. Najpierw kilogramy na bok:Ppfu, z boku, także! a następnie "w pi stę i na gaz!" Jak mnie orbi nie wykończy:D A jak to wygląda u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalalunia, :D:D:D Ci pseudo, są naszą niesamowitą motywacją. I tak trzymaj babo. Ty grubasie ze Ślunska!:D;) "Nie wszystkie prawdy są dla wszystkich uszu." Ale każda motywacja jest dobra, jeżeli skuteczna. Nie wiem jak to jest do końca z dziewczynami, ale może wiedząc, jak boli zdanie "Jesteś gruba" nie chcą Ciebie urazić? Ale to fakt bo widziałem, słyszałem, że dziewczyny mają koleżanki przy kości, aby przy nich wyglądać na szczupłe i konkurencyjnie w oczach chłopaków. Ale niejednokrotnie to, tylko ich pobożne życzenie. Na szczęście. Ale masz nerwa. :D Ile spadło? Ja od dzisiaj, za pomocą wag,i będę śledził swoje kilogramki. Muszę wiedzieć czy cholery, idą w dobrą stronę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GojaK
Nie ma za co gosc:) ja tam na wage nie zwracam uwagi bo im dluzej sie cwiczy tym bardziej miesnie sie wyrabiaja i waga poleci w gore. ja lece cwiczyc bo mialam 2dni przerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
hmm na efekty trzeba sobie zapracować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj, zacznę dalszy ciąg, efektywnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witajcie jak wam idzie kręcenie bo u mnie powiało nudą i poszłam do fryzjera ścięłam włosy na krótko ,nowa figura i nowa fryzura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do was pytanie czy ma lub miała któraś z was taki na karku jakby garbek tłuszczowy? myslicie ze orbitrek pomoze sie tego pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lllaaalllaaa
Gościu już Cie polubiłam a tu taka wpadka .......zrównałam was z Ziemią na innym portalu ups ups ups a tak poza tym co do kg nie miałam motywacji i całe życie mam powodzenie u facetów więc wiesz jak to jest ( pisałam o obłudzie kobiet ) którym notabene współczuje ale każdy ma to na co zasłużył PRAWDA ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuszczyk na karku. Uuu, może jest go tyle samo co u wszystkich, tylko garbisz się lub już Masz krzywy kręgosłup? Jak ja spadłem ze swoich pierwszych kilogramów to schudły mi nogi :P o których do tej chwili, myślałem, że są tak pięknie umięśnione:D Nogi chude, a wyżej beczka bez zmian;) Dzisiaj oklapły mi piersi. Były napięte i męskiego, atletycznego kształtu. Lecz ta złudna budowa była ukształtowana przez tłuszcz. Piersi, niczym u kobiety, ale cieszę się z ewolucji. Dosyć złudzeń! Miękuśne to tylko kobiałki powinny być, więc ten Twój tłuszczyk na karku, jeżeli jest go faktycznie w nadmiarze, powinien z biegiem czasu, także odpaść. Takie mam ja zdanie, a co dziewczyny na to? Zakręcona, jedna wystarczy ;) po co jeszcze ma Tobie wiatr kręcić włosy. To chyba pozytywne zmiany? Skąd powiew nudy? Może nie czytaj moich postów.:D Dobrze radzę:) Najpierw Niunia, teraz Lalunia. Podaj link, poczytam w cierpieniu i z szacunkiem do Twoich wpisów. Już mnie nie lubisz? A ja tak chciałem się przypodobać. :) Albo nadinterpretujesz mój wpis, albo zasłużyłem sobie na gromy. Jeżeli myślę o tym o czym myślę to proszę o trochę dystansu do siebie i takich jak ja. :) Chyba, że chcesz mi powiedzieć coś, prosto w oczy? Pozdrawiam. Dziewczyny, każdy wasz wpis, choćby najkrótszy, powoduje zwiększenie motywacji do wejścia na orbiego w celu pozbycia się kilogramów z ciala mojego. Za co wam bardzo dziękuję. Jesteście :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle90
Cześć wszystkim:) Mam na imię Kasia i ważę około 97 kg. Dodam, że mam 24 lata. Zakupiłam sobie orbitreka kilka tygodni temu. Nie wiem za bardzo jak ćwiczyć, żeby mi nie zaszkodziło. Mogę ćwiczyć codziennie albo 5 razy w tygodniu? Ile czasu mogę ćwiczyć? Zależy mi na zrzuceniu kilogramów szczególnie z brzucha. Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GojaK
Hej Kasia. Jak to kilka tygodni temu i jeszcze nie zaczelas? wskakuj i chwal sie efektami ku naszej motywacji :D co do cwiczen to zacznij od kilkunastu minun i z czasem zwiekszaj tempo. Nie wiem w jakiej kondycji jestes wiec tez ciezko powiedziec. Ja cwicze 2 dni i dzien przerwy tak zeby miesnie odpoczely. Powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wczoraj dwa razy po 40 minut !!!!!!!!!!!!!:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy po 40 min. to chyba przygotowania do maratonu? Ach... żeby w życiu tak móc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziś 40 też zaliczone ! :) jupiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×