Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość zakrecona82
witajcie dziewczyny od dziś zaczynam kręcić razem z wami jak na pierwszy 10 km w 20 min woda się zemnie leje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Witaj zakrecona 82:-) trzymamy kciuki, nic nie chce mowic ale ze mnie leje sie non stop jak cwicze i jestem mega szczesliwa:-):-):-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
kaska222 :-) moja kochana mam tak jak Ty cwiczymy w te same dni :-):-):-)buziaki!!! Dziekuje za kazde Twoje wsparcie:-):-):-)NON STOP TRZYMAM KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkwiatuszek --- to zesmy się zgadaly :-) :-) :-) to super :-) :-) :-) dziękuje za to ze JESTES :-) :-) :-) Budziak dla ciebie :-) :-) :-) Zakrecona82--- witamy i do wspólnego pedalowania zapraszamy :-) :-) :-) :-) ja robię 20km w 30 minut to muszę powiedzieć ze zasuwasz na tym Or im :-) :-) :-) oby tak dalej :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
dziekuje za miłe powitanie jak na razie będę co drugi dzień kręcić żeby powolinabrać kondycji bo jest kiepsko a pasuje zrzucić z 10 kg mam nadzieję że mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakrecona82--- aż wręcz wskazane jest ćwiczyć co drugi dzień żeby mięśnie mialy czas się zregenerować :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
dziewczyny zdradzę wam że kręcę jeszcze na hula hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj godzinę orbitreka zaliczylam ale tez wino z sąsiadka obrucilam hahaha a co trzeba zaszalec czasami :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
orbitrek i hula hop zaliczone w sumie 50 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
dziś się ważyłam z rana waga 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakrecona82 ja też krece hula hop :) mam takie z wypustkami 1kg, a ty jakim kręcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
ja też mam z wypustkami i waży coś koło 2 kg dokladnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo niestety brak czasu :-( kaska222 i kwiatuczek jutro juz poniedziałek :-) dziewczyny swietnie wam idzie. Zakręcona powiedz mi jak nauczyc sie krecic hula hop, kurde juz tyle razy próbowalam i nic, ciągle spada. Pozdrawiam i trzymam kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witaj popierwsze koło musi być przynajmniej do wielkośc**pępka i obiążone wtedy super się kręci moje koło ma 105 cm i waży coś koło 2 kg kręce nim jak szalona nawet godzinę czasu porafie kręcić moja córa 7 letnia też kręci i wcale jej nie spada tylko ona ma mniejsze i bez wypustek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotis15--- witam kochana tak jutro poniedzialek :-). Wielki dzień hehe dzisiaj ćwiczyć chyba nie będę bo wczoraj by lam na super urodzinach i dzisiaj tragedia :-) :-) :-) ale jutro muszę to nadrobić :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotelowe Recenzje
według nas super sprzęt, na którym warto ćwiczyć :-) www.hotelowerecenzje.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak wzielam się za siebie i cwiczylam :-) :-) udalo się :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska222 super Ci idzie. U mnie spadek 1,2kg bardzo sie ciesze ze nam tak swietnie idzie. Wlasnie a gdzie Kwiatuszek ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
HEJ DZIEWCZYNKI:-):-):-)gratuluje, wiedzialam i nie mialam zadnych watpliwosci, ze znowu sobie pokrzyczymy;-);-);-)oczywiscie z radosci:-)!!! kaska222 nie zapomnialam non stop trzymalam kciuki ale mialam problem z internetem teraz juz wszystko jest ok, wiedzialam, ze dzielnie cwiczycie dlatego rowniez trzymalam sie NASZEGO PLANU:-):-):-)pozdrawiam...pa...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witam dziewczyny :) orbi zaliczony i hula hop również ,która dołączy z kółeczkiem będzie mi raźniej zapraszam....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wczoraj mieć dzień wolny ale kijki zaliczylam w godzinę 5 km fajna pogoda wiec skorzystalam :-) :-). A dzisiaj orbi :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
hej hej jestem 10 km za mną i 30 min hula hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i jak tam wam idzie? Kaska222 Tobie to wiem ze wspaniale :-) kijki, orbitrek, super;-) ja dzisiaj mam chyba jakis kryzys, nic mi sie nie chce,ale nie odpuszczam.:-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakecon82
ja dziś mam przerwę ,śpiąca jestem i zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90 minut zaliczone ale dzisiaj jezdzilam 5 minut w przod 5 minut w tyl :) oj ciezko troche w tyl :) tez bym odpoczywala co drugi dzien ale kolezanka chce chodzic na kijki wiec jej towarzysze a i mnie to pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×