Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Berunetka
Dzis kupilam orbitreka i jestem poki co bardzo zadowolona, widze ze kalorii spala sie dosc duzo i rusza sie cale ciało. Mniej wiecej 10 kalorii na 1 minutke:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aagnes
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z tymi kaloriami? ile się w końcu spala i w jakim czasie? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REEEEEEEEE
Wydaje mi sie ze co firma to inne naliczanie kalorii, przejechalam 16 km. i spalilam 220 cal..A u Was jaki jest przelicznik ile km. przejezdzacie i ile spalacie przy tym cal.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
Mam prosbe do osobn cwiczacych na orbitreku.czy po cwiczeniach zeszlo Wam cos z ud?wiem ze bylo juz wiele wypowiedzi na ten temat,przeczytalam caly watek ale chcialabym jeszcze raz wyraznie to przeczytacod prawie zawsze moja zmora sa grube uda.sa otluszczone,przede wszystkim wewnetrzna strona.lydki tez sa grube ale nie az tak tragiczne.reszta mojego ciala nie jest idealna ale jakos ujdzie...uda w ogole nie pasuja do mojej sylwetki.wg tabeli idealnych wymiarow wiekszosc moich wymiarow jest z budowny drobnej natomiast uda mam grubsze niz dla budowy mocnej:-(probowalam juz wielu rzeczy ale nic nie rusza tego tluszczu:-(poza tym wole cwiczyc na jakims urzadzeniu niz wykonywac cw np z karki.pomyslalam o kupnie orbitreka ale niestety nie mam zbyt duzo pieniazkow i boje sie ze beda to pieniadze wyrzucone w bloto.na pewno kupilabym uzywany ale dla mnie to i tak spory wydatek.dlatego baaaardzio prosze o rady czy inwestowac w niego czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monix77
smutnaania ja dopiero zamówiłam orbitrek i czekam na kuriera wiec konkretnie ci nie odpowiem. Wiem ze orbitrek pomaga kształtowac sylwetke. jesli jestes z wiekszego miasta po porstu pojdź do dobrej siłowni i zapytaj trenera - moze powie ci jak cwiczyc na orbitreku zeby zrzucić z ud. Być moze nie bedziesz musiala kupowac tylko wystarczy jak skorzystasz z orbitreków na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
no wlasnie w tym problem ze mieszkam na wsi i nie oplaca mi sie dojezdzac na silownie:-( gdybym mieszkala w miescie na pewno pochodzilabym sobie z miesiac na silke zobaczyc czy sa jakies rezultaty no ale niestety nie mam na to szans...moze ktos jeszcze sie wypowie?bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REEEEEEEEE
dzisiaj przejechalam 18km. spalilam 250kal. ito wszystko w godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REEEEEEEEE
zapomnialam napisac ze ja cwicze na obciazeniu nr.2 . ACHA I JESTEM NAWET ZADOWOLONA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby schudnać trzeba ćwiczyć na najmniejszym obciażeniu czyli na 1 w przeciwnym razie rozbudowac mozna sobie mieśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
pamietaj ze zawsze mozesz sprzedac orbitreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitia
Aagnes dzięki za odpowiedź. Powiedzcie dziewczyny czy na orbitreku można jeździć do tyłu. Pracują wtedy inne partie mięśni, ale czy on się nie popsuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REEEEEEEEE
Mi na 2-ce cwiczy sie wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
tak,to prawda,zawsze moge sprzedac orbitreka.ale juz nie moge patrzec na te trzesace sie galarety:(w talii mam 62 cm a w udzie 50.masakra:(i na dodatek nie sa ani troche jedrne szczegolnie ich wewnetrzna czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulalala
w tym tygodniu juz osattecznie mam zamiar kupic orbitreka dlatego jeszcze raz zadam pytanie o HAŁAS ----->czy sa wśród Was osoby mieszkające na piętrze w bloku nad kimś i uzywające orbitreka?????????bo jak bedzie hałasował sąsiadom to lipa:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monix77
smutnaania jeśli dluzej cwiczysz na orbitreku to poprawia sie jedrnosc ciała. Wiem bo moja przyjaciółka cwiczy na tym od dłuższego czasu. ja dopiero swój zmontowałam. A o orbitrek konkretny najlepiej spytaj osoby które go zakupiły na allegro. - wyslij im emaile z prosba o opinie. aniulalala Orbitreki sa zazwyczaj ciche - zalezy od modelu. Ja mam takiego który w ogóle nie hałasuje. ja mieszkam w bloku wiec na bank to nie przeszkadza moim sasiadom. zwroc uwage lepiej na miejsce zebys miala go gdzie trzymac bo zajmuje troche miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REEEEEEEEE
Mam moj orbitrek od niedawna i narazie prawie go nie slychac. Poprzedni ktury mialam tez nie chalasowal .Ja tez mieszkam w bloku na pierwszym pietrze i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
Monix77 a czy Twojej przyjaciolce schudly uda?bo wlasnie w tym celu chce kupic obitkera. z gory dziekuje za odp.i dzieki za pomysl z zapytaniem o opinie osob ktore juz go kupily.tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monix77
Tak ona jakos cala schudła. Wiesz co ja jestem po jednym dniu cwiczen moze z 40 min wytrzymalam. Faktycznie pracują miesnie nóg. Duży nacisk jest na uda i łydki bo mnie dzis bolą wiec co jak co ale to raczej plus. Troche sie zawiodlam bo myslalam ze kolo zamachowe (mam to 12,5kg) robi wiekszy obrót i ze bardziej beda pracowac ręce. Noa le nie ma co narzekac na efekty i tak trzeba poczekac i potem ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salana
Witam wszystkie fanki orbitreka. Zakupiłam to cudowne urządzenie i mam do Was pytanko- chcialabym zgubic centymetry w dolnych partiach ciala, potrzebuje wiec rady od was na jakim programie/obciazeniu najlepiej jest to zorbic. Bede wdzieczna i z góry dziękuję. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulala
Dzięki dziewczyny:***juz sie nie moge doczekac;)) Salana-na jak najmniejszym obciążeniu,w takim tempie żebyś mogła prowadzić swobodną rozmowę.na większym obciążeniu wyrabia się mięśnie(przeczytaj sobie cały wątek)aha i dobrze jest okręcić np.uda taśmą spożywczą:-)jak już ktoś tu pisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REEEEEEEEE
http://kup.ebay.pl/orbitrek Ja mam taki, narazie jest ok. ale mam go od niedawna.Podobno jest lepiej kiedy pedaly sa przymocowane bezposrednio do kola , a nie jak przy rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REEEEEEEEE
Sa tam dwa ,ale ja mam ten BE 6910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaa
hejka mam zamiasr sobie zamowic orbitreka:D i chciała sie dowiedziec czy taki jest ok... ORBITREK MAGNETYCZNY firmy OLPRAN model 92321 i kosztuje 450 zł mozna go zoabczyc na stronie http://allegro.pl/item224284817_224284817.html prosze o szybka odpowiedz :) i z góry bardzo dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaa
Nie ma nikogo kto mógł by mi pomóc?? proszę odpiszcie mi i pomóżcie w wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salana
Hej dziewczyny! Cwicze na swoim cudzie juz pare dni, ale czy ktoś z Was ma model THORN 4145? Ogólnie jest super, jestem b. zadowolona, nie hałasuje, ale albo ja jestem tępa albo moje czujniki do mierzenia pulsu jakoś słabo reagują...Raz miezrą puls, raz nie :( Czy któraś z Was ma ten model i wie o co kaman? Dzięki z góry, pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×