Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość marzemic
witam, dzisiaj zakupiłam swój orbitrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzemic
I mam nadzieję/ mocne postanowienie/ ,że nie będzie to mebel, tylko sprzęcik używany notorycznie.Przegladałam wasze wypowiedzi , i napaliłam się na orbitreka. Przegladnęłam wszystkie oferty. Najpierw miał być to York 720/ ale ta cena/ Nie chciałam tez kupować byle czego/ które zacznie skrzypieć , psuć się co chwila. Pojechałam do Macro, a tam obnizka 20 % na sprzęty sportowe. więc mój Kettler verso 100 kosztował mnie 896 zł.Teraz tylko rozłożyć to kieremiesło/ paczka jest olbrzymia/ i w drogę. Mam nadzieję, ze nie zabraknie mi zapału. Będę tu zagladać i proszę o doping. Czy ktoś ma taki sam model chetnie dowiem sie czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaevo9
witam!!!Mam pytanie od miesiaca codziennie ćwicze na orbitreku ważyłam się parę razy najpierw waga wskazała 69 po dwóch dniach 71kg., po następnych kilku dniach wskazała68 po dwóch następnych znowu 71kg.waga wskazuje dobrze więc co się dzieje???proszę o radę z góry dziękuję i wszystkich pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja ćwicze na obritreku popularnie zwanym "narciarzu" prawie codziennie. Ale traktuje go raczej jako urządzenie dodatkowe, gdyż głównie to chodzę na aerobic, a narciarz służy mi jako dobra rozgrzewka (ok 20 min). Uważam że pomimo tego iż faktycznie jest głośny to jednak 100000000000 razy lepszy od bierzni :) Wszystkim polecam. Aha najważniejsze kg też idą w dół ;) Z tego co tak sobie obserwuję, to przy 10 minutach spala się śrenio 115 kcal. Im szybciej obraca się nogami tym lepiej :) i ilość kcal spalanych rośnie :P Bardzo fajne urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chyba na poczatku jest, że się jakby puchnie jak się zacznie ćwiczyć, a potem to mija. Poza tym robią się mięśnie, nie są widoczne, ale one też wpływają na przyrost wagi. Tak więc wagą ja bym się nie sugerowała. Poza tym pewnie zauważyłaś że przed okresem też puchniesz i przybierasz na wadze, a potem wszystko się normalizuje. A ja mam pytanie odnośnie \'techniki\': Ostatnio ćwiczę w ten sposób, że ręce mam luźno opuszczone po bokach i w ogóle nie trzymam się orbitreka, ani tych jego \'ramion\', ani tej rurki na przodzie, tak że pracują tylko nogi. Cały czas na najlżejszym obciążeniu. Czy myślicie że w ten sposób szybciej osiągnę efekty? Nie zależy mi na ramionach, bo są OK, raczej o część ciała od pasa w dół. Tak mi jest po prostu wygodniej, bo nie chce mi się wymachiwać rękami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ja tez z reguly na tym najmniejszym obciążeniu, jako że nie chce dodatkowo rozbudowywac mięśni nóg, to stwierdzam że będę sobie biegać po tzw \"prostym\" i tez mam swoje efekty. Wystarczy że się wystepuję potem 1h na aerobicu :) Pozatym żadnej przyjemności nie sprawia mi bieganie pod \"góre\" :) i dyszenie na urządzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rąk to ja też mam różnie. Raz biegam razem z rekami na kijkach a raz mam ulozone wzdluz tułowia, ugięte w łokciach tak jakbym normalnie biegala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili ze wschodu
witam, moje drogie Panie błąd!!!!!!!!!!!!!!!!należy ćwiczyć rączki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili ze wschodu
piękne, smukłe ramiona to zaleta kobiet!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja i tak mam smukłe ramiona, zawsze miałam, nawet jak nic nie ćwiczyłam. Problemem jest brzuch i wszystko to co poniżej. A ramiona są OK. Ale chyba taka metoda ćwiczeń bardziej mi jednak odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili ze wschodu
hej.pisze o tych ramionach bo jestem "uczulona" jak widzę kobiety, właśnie po odchudzaniu ale bez ćwiczeń, obwisła skóra i wygląda to koszmarnie,tak się załatwiła mojej mamy kumpela schudła 20 kg stosowała diety-ale niezbyt ćwiczyła i wygląda jak spuszczony balon!!!ja na szczęście mam świetne ramoina ale mimo to ćwicze,z brzuchem troche gorzej ale chyba zaczne oprócz orbitreka robić jeszcze brzuszki???????pozdrawiam,,,,,,,,,,,,,,,najgorsze przede mnąSESJA EGZAMINACYJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzemic
Witam .Mój orbitrek już złożony i jestem zachwycona. Gorąco polecam to urzadzonko. Jest naprawdę genialne. Ćwiczę od tygodnia , i moja forma z dnia na dzień jest coraz lepsza. Ćwiczę z rekami , i bez rąk, szybki trucht do tyłu, i tak na zmianę. Puszczam sobie muzyczkę i jadę. Zaczynałam od 10 minut / i miałam dość. Dzisiaj doszłam do 25 minut/ a rano przed pracą 20 minut/ narazie rozkładam wysiłek na 2 raty.Mam nadzieje , ze juz niedługo dam rade jak co niektórzy 50 minut. Stopniowo zwiększam wysiłek. Dzięki za ten temat, to właśnie dzięki waszym opiniom skusiłam się na orbitreka. I bede tu stale zagladać/ żeby mnie dopingowało do ćwiczeń/ Jak długo trzeba czekać na efekty? pochwalcie się swoimi osiągnięciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Hello drogie Panie! KONIEC !!! Ale jestem szczęśliwy!!! Moja waga 73kg i na tym poprzestanę! Ogólnie spadek wagi o 19kg, czuję się świetnie! Ale nie to jest najważniejsze - wchodzę w ciuchy rozmiaru M-L w pasie 82cm (mniej o 14cm) - nigdy nie nosiłem takich rozmiarów :D - zawsze było XL lub XXL a pas 96cm. Chciałbym się podzielić z Wami moim szczęściem !!! Teraz uwielbiam zakupy! Ale teraz kolejne wyzwanie przede mną - nie przybrać!! Dlatego nadal ćwiczę na orbitreku po 20min co drugi dzień - chyba wystarczy? Życzę Wam wszystkim podobnych sukcesów no i oczywiście trzymam kciuki !!!! PAPAPA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmalenka
Witam. Poszukuję instrukcji obsługi do orbitreka favorit no: 1 performance. Czy ktoś poosiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszka07
Thomas 26 GRATULACJE!!!!!!!!! Podziwiam naprawdę. Proszę napisz jak się sprawuje twój orbitrek do dziś, ponieważ też chciałabym taki sam kupić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili ze wschodu
BRAVO BRAVO BRAVO DLA THOMASA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili ze wschodu
witam, ja mam nieco skromniejsze osiągi, moja waga powoli wskazuje 56kg!!!na chwile obecną nie czuje zebym schudła,ale waga pokazuje swoje!!!wczoraj do ćwiczeń na orbitreku dołącxzyłam brzuszki-na razie 20-więcej nie daje rady, ale mysle ze dziś już zrobie 30, najpierw biegłam przez 30 min na orbicie,potem zrobiła, 5 brzuszków-strasznie mnie bolało,więc zwątpiłam i wskoczyłam na orbitrek jeszcze na 10 min,i myśle sobie-spróbuje jeszce z 5 zrobic brzuszków i normalnie nic mnie juz nie bolało i trzasnęłam 20!!!!!!!!!!!Trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich orbitrekowcow:)czy cwiczenia 20 minut codziennie plus tabletki ograniczajace apetyt plus ograniczenie slodyczy ,chleba,ziemniakow pozwola mi zrzucic 5 kliogramow w 3 miesiace?pytam bo jestem w tym temacie nowa ,do tej pory cwiczylam na rowerku stacjonarnym(schudlam 5 klio)teraz zabralam sie za orbitreka i musze przyznac ze bardziej sie na nim poce niz na rowerze.Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich zapalencow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Hmm, orbitrek daje o sobie znać jego stukaniem i pukaniem, ale nie jest to jakieś bardzo głośne, także nie przeszkadza mi to praktycznie w ogóle, tym bardziej że teraz ćwiczę krócej. Z te pieniądze naprawdę polecam. Po tym ile przeszedł myślę że się opłaca. Poza tym ćwiczył na tym facet który ważył na początku 93kg!!! :D - na szczęście się to zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka00
Hej. Czy to prawda ze jak sie cwiczy na najwiekszym obciazeniu to tworza sie miesnie? bo ja wlasnie od niedawna cwicze na orbitreku, co prawda rezultatow jeszcze nie widze ale zalezy mi jednak na spaleniu tluszczyku a nie wyrobieniu sobie miesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili ze wschodu
do OLAFASOLA -hej, spoko,że schudniesz w 3 mc 5 kg!na luzie !!!!ewentualnie 30 min, na orbitreku i efekt murowany!!!!pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lili za odpowiedz.Jak narazie bardzo bola mnie lydki ,ale mysle ze z czasem to minie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Hmmm ciekawostka, jem już prawie wszystko, tylko w mniejszych ilościach, ćwiczę co drugi dzień po 20 min, a waga pokazała znowu 1 kg mniej, nie wiem czy się cieszyć czy martwić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaa123456
Dzień dobry, witam wszystkich! wczoraj dotarł do mnie orbitrek http://www.allegro.pl/item196235908_orbitrek_magnetyczny_olpran_z_pulsomierzem_hit.html, tatulek mi go skęcił ale regulacja obciążenia chyba nie działa, nie miałam zbytnio czasu wczoraj z nim walczyć ale kręciłam tym pokrętłem z regulacją i wydawało mi sie ze cały czas jest ten sam poziom. czy ktoś z Was może wie o co chodzi? Co powinnam zrobić? a może opór nie jest odczuwalny od razu tylko po jakimś czasie jazdy? Prosze o pomoc! Buziaki dla wszystkich ORBITREKOWICZÓW!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaa123456
Stronka chyba nie działa, chodzi o ORBITREK MAGNETYCZNY OLPRAN 92321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaa123456
Puk, puk! Nie ma nikogo, nikt mi nie odpowie????? Nie wierzę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili ze wschodu
do biedronki--ja mam tez olpran ale inny model, esli chodzi o pokrętło u mnie wszystko w porzo, byc może zle zostal złożony- na mom opór a raczej jego zmiana jest od azu odczuwalna!najlepiej skontaktuj sie ze sprzedającym!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili ze wschodu
ja teraz niestety mam duzą przerwe w ćwiczeniach zakuwam całymi dniami, jem nieregularnie i juz nie mam sił na cwiczenia, mam nadzieje ze ta sesje szybko minie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaa123456
Dzięki Lili napisz jaki model masz? Kontaktowalam sie ze sprzedającym, mowi że trzeba zrobic ok. 20 obrotów pokrętlem ale i tak nie czuje oporu.Wczoraj ćwiczyłam 40 min (pierwszy raz), spocilam się ale dzisiaj nie bola mnie nogi. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×