Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

WITAM , MAM DO SPRZEDANIA KETTLERA VERSO 307 , SPRZET ZAKUPIONY W PAZDZIERNIKY 2008,SKRECONY I ....STOI NIESTETY, UZYTKOWANY DO 10 RAZY MAX, CENA 1000 Zł DO NEGOCJACJI TEK KONTAKTOWY 601616516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auris69
Witam, chciałbym kupić orbitreka za około 400-500zł... Co radzicie z Allegro.pl albo jakiegoś sklepu w koninie? Moja propozycja to: 1. http://allegro.pl/item509463125_prof_orbitrek_magn_bodysc_obc_12okg_handpuls_gw24.html 2. http://allegro.pl/item513121613_orbitrek_magnetyczny_energetic_kolo_5kg_bk7569.html 3. http://allegro.pl/item507167059_okazja_orbitrek_od_do_150_kg_f_ra_duze_kolo.html CZekam na wasze propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auris69
Witam, chciałbym kupić orbitreka za około 400-500zł... Co radzicie z Allegro.pl albo jakiegoś sklepu w koninie? Moja propozycja to: 1. http://allegro.pl/item509463125_prof_orbitrek_magn_bodysc_obc_12okg_handpuls_gw24.html 2. http://allegro.pl/item513121613_orbitrek_magnetyczny_energetic_kolo_5kg_bk7569.html 3. http://allegro.pl/item507167059_okazja_orbitrek_od_do_150_kg_f_ra_duze_kolo.html CZekam na wasze propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auris69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auris69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannai
cześć, mam orbitreka od kilku lat. Niestety do tej pory ćwiczyłam w porywach (np. jedna seria przez miesiąć po około 45 minut)...(niestety taki miesiąc był tylko jeden w roku ;-)). Postanowłam, że od dziś będę ćwiczyć przez około 1h/1,5h każdego dnia (dziś mam za sobą 80 minut ćwiczeń). Chcę w ciągu 3 miesięcy schudnąć 10 kilko. Czy ktoś będzie mnie dopingował? Na forum będę zdawać relacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AurisS
A czy taki orbitrek z allegro za 399zł też jest wart uwagi ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AurisS
A czy taki orbitrek z allegro za 399zł też jest wart uwagi ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbifanka_
Trudno powiedziec czy będzie wart, róznie z tym bywa. Jednym posłuży przez lata, a innemu rozleci się po tygodniu. Tego nie ugadniesz. Warto jednak inwestować w sprzęt markowy a nie "made in china". Ja sugerowałam się opinią róznych osób, osłuchałam/oczytałam się samych superlatywów na temat thorna 4145, kupiłam go i gorzko się rozczarowałam. Po dwóch tygodniach dosłownie się rozleciał, sprzedający nie chce uznać reklamacji bo kupiłam przez allegro więc wiecie jak to jest. Jest to sprzęt "made in china", niezbyt dobrej jakosci ale za tą cenę nie spodziewałam się rewelacji. Więc trudno powiedzieć czy warto kupować. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM , MAM DO SPRZEDANIA KETTLERA VERSO 307 , SPRZET ZAKUPIONY W PAZDZIERNIKu 2008,SKRECONY I ....STOI NIESTETY, UZYTKOWANY DO 10 RAZY MAX, CENA 1100 zł TEK KONTAKTOWY 601616516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM , MAM DO SPRZEDANIA KETTLERA VERSO 307 , SPRZET ZAKUPIONY W PAZDZIERNIKY 2008,SKRECONY I ....STOI NIESTETY, UZYTKOWANY DO 10 RAZY MAX, CENA 1100I TEK KONTAKTOWY 601616516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM , MAM DO SPRZEDANIA KETTLERA VERSO 307 , SPRZET ZAKUPIONY W PAZDZIERNIKY 2008,SKRECONY I ....STOI NIESTETY, UZYTKOWANY DO 10 RAZY MAX, CENA 1100 TEK KONTAKTOWY 601616516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM , MAM DO SPRZEDANIA KETTLERA VERSO 307 , SPRZET ZAKUPIONY W PAZDZIERNIKY 2008,SKRECONY I ....STOI NIESTETY, UZYTKOWANY DO 10 RAZY MAX, CENA 1100 TEl KONTAKTOWY 601616516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannai
cześć to ja TA z postanowieniami. wczoraj było 40 minut.Czy ktoś ćwiczy ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakuszka
Hey, Jutro będę mieć orbitrek-a. Już nie mogę się doczekać. Wiec od jutra chętnie się przyłącze. Pozdrawiam i życzę miłego \"biegania\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakuszka
Hey, Jutro będę mieć orbitrek-a. Już nie mogę się doczekać. Od jutra chętnie się przyłącze. Pozdrawiam i życzę miłego \"biegania\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Jutro będę mieć orbitrek-a. Już nie mogę się doczekać. Wiec od jutra chętnie się przyłącze. Pozdrawiam i życzę miłego \\\"biegania\\\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Jutro będę mieć orbitrek-a. Już nie mogę się doczekać. Wiec od jutra chętnie się przyłącze. Pozdrawiam i życzę miłego \\\"biegania\\\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artuś grubasek
bedę z Toba ja tez zaczynam ale cwicze na 75 % serduszka 35 min 300 ckal moze ktos odpowie czy dobrze cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannai
cześć, ja mam 3 dzień za sobą. Dziś przepedałowałam 70 minut..... Ciekawe czy coś z tego będzie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam verso 100 z makro od wczoraj, sprzęt jest ok ale chyba musze jeszcze raz wszystko mocniej podokręcac masa robi swoje . Wczoraj dwa razy po 10 minut dziś 6 przed śniadaniem :) Byłam mokra jak foka a mam za sobą 1,5 roku chodzenia na spedding fatburn (rowery) jak ktoś chodził to wie że to masakra. Ostatnio pół roku przerwy i 10 kg przybyło jak nic. Dlatego jedna rada jeśli już zaczynacie ćwiczyć to wiedzcie że efekty są ale po odstawieniu ćwiczeń wszystko wraca. Przy ćwiczeniach waga na początku może wzrosnąć z uwagi na budowanie się mięśni, są cięższe niż tłuszcz, efekty widać raczej po ciuchach niż po wadze. Nie jedzie za dużo białka (nawet chude mięso , jajka) bo będziecie nabierać masy mięśniowej zamiast chudnąć. To jest dobre dla facetów. Waga zacznie spadać potem. Trzymajcie za mnie kciuki a ja za was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam verso 100 z makro od wczoraj, sprzęt jest ok ale chyba musze jeszcze raz wszystko mocniej podokręcac masa robi swoje . Wczoraj dwa razy po 10 minut dziś 6 przed śniadaniem :) Byłam mokra jak foka a mam za sobą 1,5 roku chodzenia na spedding fatburn (rowery) jak ktoś chodził to wie że to masakra. Ostatnio pół roku przerwy i 10 kg przybyło jak nic. Dlatego jedna rada jeśli już zaczynacie ćwiczyć to wiedzcie że efekty są ale po odstawieniu ćwiczeń wszystko wraca. Przy ćwiczeniach waga na początku może wzrosnąć z uwagi na budowanie się mięśni, są cięższe niż tłuszcz, efekty widać raczej po ciuchach niż po wadze. Nie jedzie za dużo białka (nawet chude mięso , jajka) bo będziecie nabierać masy mięśniowej zamiast chudnąć. To jest dobre dla facetów. Waga zacznie spadać potem. Trzymajcie za mnie kciuki a ja za was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formatka_
Muszę sie pochawalić. Posiadam to cudo od miesiąca i codziennie na nim cwiczę 30 minut i juz widzę efekty. Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaaaaa
Witam. Dzis przyszedl mi dlugo wyczekiwany orbitrek Christopeit Sport EL20. Nie dostalam niestety instrukcji ani montazu ani obslugi ;/ Ze skreceniem jakos maz sobie poradzil ale na sam koniec jak chcielismy podlaczyc zasilacz to okazalo sie ze nie wiemy gdzie !!! Nigdzie nie ma zadnego wtyku gdzie mozna by go podlaczyc a bez tego monitorek nie dziala. Moze ktos wie lub ma instrukcje do tego lub podobnego modelu w pdf? Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Mam go ;). Verso 307 Kettlera. Cudeńko :). Działa bez zarzutów. Drugi dzień ćwiczeń za mną. Pomierzyłam się i poważyłam ;P . Teraz czekam na efekty :) :) :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia85
Kochani orbitrekowicze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2009 postanowienie noworoczne :wyglądać zdrowo i kwitnąco, Ja mam za sobą etap zrzucania zbędnych kilogramów ale teraz pozostaje cel utrzymania i jeszcze polepszenia sylwetki… trzymam za wszystkich kciuki , bo wiem sama po sobie jak lenistwo potrafi wiele ciężkiej pracy zniszczyć więc moi drodzy WYTRWAŁOŚCI na ten Nowy Rok…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia85
Kochani orbitrekowicze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2009 postanowienie noworoczne :wyglądać zdrowo i kwitnąco, Ja mam za sobą etap zrzucania zbędnych kilogramów ale teraz pozostaje cel utrzymania i jeszcze polepszenia sylwetki… trzymam za wszystkich kciuki , bo wiem sama po sobie jak lenistwo potrafi wiele ciężkiej pracy zniszczyć więc moi drodzy WYTRWAŁOŚCI na ten Nowy Rok…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×