Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Serdecznie witam wszystkich orbitrekowiczów. Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i sama chcę spróbować. Upatrzyłam sobie Thorna E5000 i proszę podpowiedzcie, czy ktoś używa? Czy może coś innego w podobnej cenie tj. do ok. 1500. Zaznaczam, że chciałabym coś stabilnego i powinien być to sprzęt na którym mógłby ćwiczyć mój 100 kg - Mrufek. Z niecierpliwością czekam na Wasze zdanie i podpowiedzi. Z górki olbrzymie dzięki - jeszcze gruba Mrufka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Czytam o waszych osiągnięciach więc i ja tez się pochwalę.Zaczęłam swoją przygodę z odchudzaniem w grudniu przy wadze 84 kg(mam 172 cm wzrostu).Po miesiącu schudłam 4 kg.To było trochę zmian w żywieniu i ćwiczenia.Na początku stycznia zainwestowałam w orbiego i na dzień dzisiejszy ważę 77,6.Oczywiscie nie na samych ćwiczeniach się konczy dochodzi jeszcze zmiana żywienia no i pigułki.Ale wszystko razem daje efekty.Wielka radość:).Moim celem było 76 kg ale że idzie mi coraz lepiej to chyba podniosę ją do 74 kg.Zobaczymy co z tego będzie pozdrawiam wszystkich i wytrwałości dla tych co tracą chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san-mania
no w końcu przeszło na 83.7 możne nie dużo ale mi dziś poprawiło humor i dodało jeszcze więcej chęci do ćwiczeń wczoraj 50 min rano tak jak codziennie i wieczorem 40 min no czuje się świetnie zaraz wskakuje na orbiego pozdrawiam wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamcia 40 hej ja od 1 stycznia zaczynalam z ta sama wago i z takimsamym wzrostem zmienilam sposob odrzywiania i w styczniu spadlo mi 3.5 kg pod koniec stycznia kupilam orbitka takiego z kolem zamachowym 20 kg dos konkretny i cwicze na nim od 3 tyg i waga mi spadla nastepny 1 kg w ten piatek mam wazenie i mam nadzieje ze bedzie jakis spadek ale dodam ze w sobie czuje sie swietnie jestem lzejsza i mam nadzieje ze uda mi sie wytrwac jeszcze ok 12 kg ale dziewczynki trzymajmy sie w koncu pracowalysmy nad sadelkiem latami i nie da sie go zlikwidowac po 1 miesiacu ale damy rade pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziąchy! Tak sobie myślę, że gdyby nasze odtłuszczanie trwało tyle ile nasze spasienie:) czy jak tam zwał..... to byłaby załamka. Na szczęście u większości dziewczyn po paru miesiącach (a nie latach) widać już naprawdę zadowalające efekty /często w połączeniu z bardziej regularnym i rozsądniejszym jedzeniem/ . I to jest coś co MOTYWUJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano 26 min - pokazało 1100 kilojuli, czyli dzisiaj miałam trochę szybsze tempo. To tak na marginesie, bo wcześniej nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do was dziewczyny po kilku dniowej przerwie, z powodu tych moich nadwyrężonych mięśni jestem o kilka dni do tyłu z ćwiczeniami :( no i mimo że jeszcze nie do końca mogę obrócić głowę w lewo to jednak wracam do ćwiczeń na orbitku i przed chwilką 60 min zaliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomóżcie mi w wyborze orbiego :( duże koło i niech bedzie stabilny. Cena ok. 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaliczone kolejne 60 minutek na orbitku :) Dziewczyny czy któraś z was używała TERM LINE II ? Jeśli tak to jak je brałyście, czy przed treningiem czy np pół godz przed jedzeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek...aaa to juz dzisiaj:):)przywioza mi sprzecik:):):)ciesze sie bardzo..doradzcie mi jak bedziemy go skladac popsikac czyms zeby nie skrzypial??np.VD40..kurcze nigdzie na polskich forach nie znalazlam opini na temat orbitreka ktory zamowilam mam nadzieje ze bede z niego zadowolona...jezeli po kilku dniach zwatpienia i padania na pyszczek stekania z powodu zakwasow moge liczyc na wasze wsparcie?? a w ogole klika tutaj ktos z uk?? Pozdrawiam i wytrwalosci zycze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Ojojoj Jakie Wy jestescie wytrwale!!! mialam teraz 4 dni przerwy, troche z lenistwa ale na usprawiedliwienie dodam ze mialam "te dni"... Moim celem jest zrzucenie okolo 7kg - 10 kg (to juz by byl cud) i ja nie wiem jak to zrobie z takim oslabionym zapalem ... Naprawde trzeba cwiczyc codziennie, zeby byly najlepsze efekty? Jak macie linki do jakis fajnych artykulow na ten temat to dawajcie. Zawsze myslala ze najlepiej trenowa co drugi dzien okolo 4 - 5 razy w tyg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki jestem taka szczesliwa ze musze sie z wami szybko podzielic swietna wiadomoscia dzisiaj bylo wazenie i przez tydzien - 2kg czyli juz za mna -6 kg ale powiem wam ze nigdy bym nie pomyslala ze moge schudnac 2 kg przez tydz weszlam na wage i oczom nie wierzylam a cwicze tylko po 30 min dziennie na najmniejszym obciazeniu no i dietka no i sa efekty ktore mnie bardzo mobilizuja zycze wam dziewczynki tego samego pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawusiowo:)od rana kombinuje gdzie postawie moje cudo:)za duzo miejsca to ja nie mam bo polowe pokoju zajmuja zabawki corci:)ale mysle ze podzieli sie z mamusia powierzchnia:) Dziewczyny prosze odpowiedzcie na moje pytanie dotyczace konserwacji czy popsikac go czyms w czasie skladania??bo to dosc wazne..zalezy mi na tym sprzecie nie powiem troche kasy na niego wydalam i chcialabym zeby sluzyl mi jak najdluzej bez zarzutwo. pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja bym go niczym nie pryskala nowy sprzet bedzie dzialal ok po jakims czasie mozesz go troche naolowic oczywiscie jak bedzie taka potrzeba poprostu wsiadaj cwicz daj z siebie wszystko i niech waga spada pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
do Mrofisko idź poprostu do sklepu ze sprzętem sportowym i tam ci doradzą każda z nas ma napewno inny sprzęt ja osobiście kupowałam na necie i poprostu sugerowałam sie opiniami nie jest też jakaś duża różnica między kupionym za 500 a za 1500 może się wyświetlaczem różnią i wielkością a jak bedziesz cwiczyć systematycznie to schudniesz tak samo:-) ja osobiście kupiłam tańszy bo stwierdziłam ze bez sensu wydawac kase na coś droższego jak na tym tańszym będzie podobnie a dodatkowo za to nie wydane kupuję na wiosne mazażer wyszczupłający :-) zamiast jednego sprzętu będą dwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO PRAWDA CENA TU NIE MA ZNACZENIA POPROSTU TRZEBA CWICZYC SYSTEMATYCZNIE A JAKI ORBITEK I Z JAKIM KOLEM TO NAPRAWDE DROBNOSTKA JA KUPILAM 20 KILOWE KOLO AKLE TYLKO DLATEGO ZE OD KOGOS I TO BYLA OKAZJA POPROSTU KUP ZWYCZAJNY I CWICZ CWICZ POZDRAWIAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ten http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3357482/Trail/searchtext%3EREEBOK.htm szukalam juz od jakiegos czasu na ebayu i innych stronkach ze sprzetem uzywanym az w argosie pojawila sie promocja za uzywany z reeboka na ebay chcieli o wiele wiecej niz tu za nowy dlatego sie skusilam. Nie ma tam w opisie wagi kola zamachowego a sumie to malo informacji w necie znalazlam na jego temat a opinie tylko na stronie argosa. :):)przyjde z pracy zjem jogurt na kolacje poloze dzieciaczki spac i do dziela:):):):) powedzcie mi czy wspomagacie sie jakimis ziolkami itp oo i czy smarujecie sie przed cwiczeniani np zlelem na celulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boozka_118
Witam! A ja kupiłam taki oto model: http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-z-pomiarem-pulsu-i-lcd-et550-i1404173084.html za 400 zł z przesyłką i po niedługim czasie zaczął szwankować mi wyświetlacz, a po 3 tygodniach użytkowania złamał mi się metal , do którego przykręcony jest pedał (pod plastikiem, na którym stoi noga). Obecnie jestem w trakcie reklamacji :( Zobaczymy, co z tego wszystkiego wyniknie. Narazie zmuszona jestem pedałować na rowerku stacjonarnym. A wolałam biegać... Zazdroszczę Wam.... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO selena1515 powiedz mi mieszkasz w irlandii czy angli bo widze ze sprzet kupilas w argosie ja mieszkam od 4 lat w irlandii i tez tu kupilam mojego orbitka sory ze troche zmienilam temat ale chyba mi dziewczynki wybaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znowu 60 min zaliczone, tyle że cos sie ze mna dziwnego dzieje. Piszecie że macie pełno energii a ja do południa mam jakąś chęć do życia a potem z sił opadam i tylko bym spała albo leżała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
do zaawansowanych powiedzcie mi po jakim czasie zmieniłyście poziom na orbitreku???? pozdrawiam grunt to motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_anka5
hej , ja wracam dzis po kilku dniach przerwy, grypa mnie dopadla i polozyla w lozku, ale juz jest lepiej i jestem gotowa do cwiczen:) vivalex2 , ja tez jestem w irlandii, skad dokladnie jestes?, jaka diete stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Sprzecik zlozony oo rany jaki on duzy:):)jak narazie moglam tylko sprobowac go doslownie 2 minytki moj M i synek na zmiane smigali teraz mam spokuj,cisza dzieciaczki spia M do pracy a ja siedze i sie przygladam:):)mysle ze zaczne od 30 min zeby jutro w pracy normalnie chodzic:):) problem......nie wiem jak go zaprogramowac:(:(w necie nie umie znalezc polskiej instrukcji a to co dostalam nic nie daje:(:( Do vivalex2-mieszkam w Anglii okolo 5 lat,argos to wsumie jedyny ze sklepow w ktorym sa zawsze fajne promocje. Ok laseczki do dziela mam 174cm i 68 kg zobaczymy jak to z moimi kilogramami bedzie:):)nie chce stosowac diet bo co do tego nie bylam kosekwentna zastosuje diete "MŻ"-czyli mniej zrec:):) jak byscie mialy jakies wskazowki to z gory dziekuje.. lece opanowac te cale ustawienia:(:(:( Buziaki i powodzonka..nie obrazicie sie ze bede sobie tutaj zagladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny masakra!!!!!!zero kondycji:(:(:(po 10 min tylek,nogi trzesly mi sie jak galareta:((:(jak tak czytam ze wytrzymujecie po 60 min to wielki szacun!!!!!!!! a ja kiedys taka wysportowana bylam:(:(:(coz starosc nie radosc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DifQ
Hej :) Kilka dni temu kupiłam świetny orbitrek. Oczywiście magnetyczny, ze wszystkimi bajerami. Moja waga jest już na takim poziomie, że muszę zbarać się za siebie :). Tak jak pisali inni- na początku jest koszmarnie ciężko, ale sądzę że za kilka miesięcy moja kondycja wzrośnie, a waga spadnie :P. Napiszcie proszę ile udało Wam się już schudnąć odkąd ćwiczycie. Pozdrawiam Was cieplutko i 3mam kciuki za Was i za siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak tam? Ja kupiłam L- karnitynę i przerzuciłam się na czerwoną herbatę. Wczoraj 20 km na 4 obciążeniu pierwszy raz przebiegłam i nawet lekko poszło ku memu zdziwieniu, jak widać kondycja coraz lepsza i samopoczucie tez. Dobre i to jak na prawie 2 miesiące ćw mam nadzieję że wiosną odzyskam talię :) może nie osy ale od czegoś trzeba zacząć. Mam też nadzieję że l -karnityna i herbata choć trochę pomogą. A Wy stosowałyście, dało coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
dziewczynki prosze o odpowiedz pytałam o cos wczesniej czy te zaawansowane już tu nie zaglądaja????:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przejechałam 15 km o 5 mniej niż wczoraj więcej nie dalam rady, ale myślę sobie najważniejsze to nie zejść niżej niż te 15 km które już od jakiegoś czasu codziennie biegnę na stałym obciążeniu czyli 4. Kiedyś oczywiście zwiększę ale póki co 4 wystarczy. Pozdrawiam i powodzenia w gubieniu kg. Jak siebie znam jutro nie odpuszczę pączków więc może w ramach zadośćuczynienia :) znów w dobije do 20 km jak wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,jestem w końcu zadowolona,jeszcze ponad tydzien temu skarzyłam się, ze waga ani drgnęła po 8 tygodniach codziennych,godzinnych treningów i tu wchodze tydzien temu na wagę minus 2 kg,ale spokojnie ,jeszcze nie dowierzam i postanowiłam że nie pochwalę sie dopóki nie utrzyma się tydzien. No ale jest utrzymana więc dziewczyny nie poddawajcie sie ,nie jest to wiele dwa miesiące dwa kilogramy,ale coś sie dzieje i będę dalej cwiczyć z nadzieją na więcej! Nie wiem czy sie kwalifikuję do tych zaawansowanych ale odpowiadając na pytanie ja ciągle ćwiczę na najniższym obciążeniu bo nie chcę za dużych mięśni tylko spalić tłuszcz. Pozdrawiam i trzymajcie się!(orbiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×