Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość kafeteriapl
Witam. No to 3 tygodnie ciągłych ćwiczeń i wprowadzenia diety za mną.. Waga co prawda spadła o 3 kilogramy, ale to nie tłuszcz, tylko woda :). Gdybym na prawdę schudła, widziałabym jakieś efekty poprzez ubyte centymetry, a tu.. nic specjalnego. No cóż. Mam do Was pytanie: Ile jecie posiłków w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dlugo tu nie zagladalam ale musze wam powiedziec ze mam diete od 3 miesiecy i orbitka od 2.5 miesiaca cwicze 5/6 razy w tyg mialam troche przerwy zapalenie nerek i grypa ok 3 tyg mi odszlo trzymam dietke caly czas czasami sobie na cos pozwalam no i mam -9 kg 10 cm w pasie 5 cm w udach no i wszedzie mnie mniej bardzo sie ciesze jeszcze 10 kg przedemna mam nadzieje ze dam rade powodzenia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo tyle że przez 2,5 miesiąca 8 kg mniej :) w tym 4 tyg bez orbitreka bo awaria. I centymetrów też wszędzie ubyło. No i jeszcze 10kg przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSOTKA_1 no ja mam tez do zzucenia jeszcze 10kg mam nadzieje ze nam sie uda ale powiem ci ze juz wygladam w miare jednak prawie 10 kg roznica jest bardzo duza i czuje sie lepiej zreszta ty napewno tez powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psotka i Vivalex ja też właśnie chcę schudnąć 10kg! Orbitreka mam już chyba rok, ale zawsze brakowało mi motywacji, na poważnie zaczęłam ćwiczyć od 2 tygodni 40- 45min dziennie 5 razy w tygodniu i już widzę różnicę!!mieszczę się w spódniczki o których rok temu mogłam pomarzyć! no i całe ciało mam bardziej jędrne.co prawda wciąż noszę rozmiar S, ale mam taką budowę ciała, że gdy trochę tyję od razu wyglądam na pulchną, bo strasznie szerokie mam biodra i duże piersi -70E to mój rozmiar, a obwód bioder to 96cm, przy wzroście 158cm :( jednak gdy jestem szczupła to wygląda w połączeniu z moją strasznie wąską talią całkiem atrakcyjnie i właśnie do tego dążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta i obleśna
PODZIWIAM WAS ! Kupiłam orbiego kilka dni temu. Ledwo wytrzymuję 10 minut na "jedynce"--> jak można 30-60 minut ? Chyba, że z respiratorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłusta nie przejmuj się ja maksymalnie 20minut na jedynce wytrzymuję. Ale zobaczysz za dwa trzy tygodnie też będziemy śmigać po 60minut. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta i obleśna
Mam nadzieję, że to tego nie zniechęcę się i wytrzymam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Ja jak zaczynałam to po 15 minutach schodziłam mokra jak szczur i zmęczona jak zdepnięta mucha!Ale warto z dnia na dzień przedłużać trening o 5 min!i w moment będziecie po 40min śmigać :) Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie ciuchy za luźne, spodnie z tyłeczka spadają, samopoczucie lepsze, wygląd atrakcyjniejszy, aż miło jak się w lustro patrzy :) Dla takich efektów warto poświęcić te 60 minut dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem ze nie daje rady po 60 min poprostu mi sie nie chce ja cwicze 40 min dziennie i nie martwcie sie kazda zaczynala od 5/10 min bedzie ok i wszystkie bedziemy patrzyly w lustro z zadowoleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikanaa
mam małe zapytanie. zrobiłam taki mały eksperyment i.. przed wejściem na orbitek weszłam na wagę pokazało 57,8kg zaraz po zważeniu poszłam ćwiczyć ponad 60min jak skończyłam poleciałam szybko na wagę i pokazało 57,3kg! fakt zgrzałam się jak dzika świnia :P jest to realne czy moja waga świruje (dodam że ma tyle co nowe baterie) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka2109
kafeteriapl - Ja jem zazwyczaj 3 posiłki.. Chciałam właśnie to zmienić i jeść 5 mniejszych (chociaż moje posiłki nie są w cale duze) a Wy dziewczyny, ile jecie posiłków??? To ważne w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem że nie mam żadnej specjalnej diety. Jem wszystko co lubię tylko w rozsądnych proporcjach i nie przekraczam 1500 kalorii dziennie. Dużo pije wody miegazowanej i staram się nie jeść po godz 18.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza w żywieniu jest systematyczność, a organizm potrzebuje wszystkiego po trochu, co prawda dieta powinna być dopasowana do każdego indywidualnie, ale te rady które napisałam nie powinny zaszkodzić nikomu :) aha... a teoria nie jedzenia po godz.18 też nie jest tak do końca prawidłowa, bo dla organizmu to zbyt długa przerwa pomiędzy kolacją a śniadaniem, więc lepiej przekąsić coś lekkiego na 2godz. przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Hej dziewczyny.Mam do Was pytanie i mam nadzieje,ze bedziecie mogly mi pomoc. Cwicze od tygodnia na orbitreku,codziennie po 30 min,do tego dietka-po jakim czasie powinnam zauwazyc efekty? zostalo mi troche tluszczyku po ciazy i koniecznie chce sie go pozbyc :) Z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkkkkaa
aja cwicze na tym by miec ładnie wyrzeźbioną pupę - uda i nogi :) nie zalezy mi na tym by schudnąć bo jestem szczupła ale dla rzeźby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, polećcie mi jakiegoś orbitreka tak do 1000zł. tyle tego jest na allegro, nie chce kupić jakiegoś złomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaqqq
Hej, jestem ukryta orbitrekomaniaczka, cwicze regularnie po 30 - 40 minut na najmniejszym obciazeniu, wczesniej chodzilam na silownie i wszystko ladnie ubywalo, a kiedy moj luby mi kupik sprzet to nic nie ubywa, niestety znam juz przyczyne- niedoczynnosc tarczycy- i przez to mala przemiana materii itd itd, nie mam motywacji do cwiczen bo staram sie jak moge a rezultatow przez chorobe nie ma. Mimo wszystko zycze szybkich spadkow wagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta i obleśna
Właśnie skończyłam trening :) 25 minut !!!!! Mój rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta i obleśna
Charlotte03 Ja bym tego nie kupiła :( Brak podstawowej informacji o kole zamachowym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy odpowiednim treningu i dobrej diecie z pewnością schudniesz 5 kg w 3 miesiące. Moja teściowa na samej diecie przez 2 miesiące schudła 11kg. Polecam udać się do dietetyka. Wtedy dieta to czysta przyjemność. Nic nie czujesz a chudniesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po morderczej walce złożyłam mojego orbitreka...jest cudny. Mam nadzieję, że spisze się w pracy. Zaczynam od jutra. Moim celem jest zmniejszenie obwodu ud- to mój koszmar i poprawienie kondycji. Z waga nie mam problemu- przy wzroście 163 ważę 54kg. Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotte ja też zdecydowanie odradzam!ten orbitrek rozleci się po tygodniowym treningu i pieniądze wyrzucone w błoto!lepiej może poszukaj jakiegoś używanego skoro zależy Ci na niskiej cenie. Muszę się pochwalić!!przez równe 2 tygodnie ćwiczeń po 40 min każdego dnia mam wszędzie po 2cm mniej!a w kolanach- na czym mi najbardziej zależy-3cm!! :) jupiii :) No! to spadam ćwiczyć pozdrawiam i mam nadzieję, że moje postępy Was jeszcze bardziej zmotywują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta i obleśna
Uffff Po natrysku spieszę pochwalić się swoim wyczynem. Wytrzymałam DZIŚ PIERWSZY DZIEŃ - 40 minut !!!! Na najniższych obrotach (ale ponoć o to chodzi) :D :D Doliczając rozgrzewkę "przed" i rozciąganie "po " - to gdzieś (?) zniknęła mi godzinka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak trzymaj :) ja tak właśnie codziennie ćwiczę :) chociaż podobno nie można wciąż tyle samo ćwiczyć bo organizm się przyzwyczaja... lepiej później znów zmniejszyć czas treningu i znów ćwiczyć codziennie o 5-10min dłużej niż poprzedniego dnia, no i najlepiej gdy ćwiczy się 4 dni w tygodniu,bo musi być jakaś przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm może faktycznie poszukam jakiegoś używanego:) dzięki dziewczyny (są ty jacyś faceci?).. już nie mogę się doczekać ćwiczeń na sprzęcie;d narzazie pozostają jedynie ćw z DVD..;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotte przeszukałam allegro i z takich tańszych mi się podobają dwa!Pierwszy to niemieckiej firmy "schwarz" wygląda na całkiem solidny: http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-i1588190828.html No i drugi, też niemiecki, może i wygląda już nie tak stabilnie jak pierwszy,ale cena również jest atrakcyjna: http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-lincoln-od-1-zl-bcm-trenazer-i1575459583.html luknij sobie :) i podkreślam, że nie znam się na tym więc zapraszam też inne dziewczyny do oceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×