Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość MARIOLKA 29
Pamiętajcie, że jeżeli kupujecie Orbitreka to musicie również zastosować dietę. Jeść mniej kalorycznych rzeczy typu smażone mięso czy słodycze. To razem połaczone da na pewno dobre rezultaty. Trzeba zastosować dietkę bo inaczej nie zobaczycie rezultatów. Na Orbitreku należy ćwiczyć co drugi dzień, by nie wyrobić sobie za dużej masy mięśniowej, chyba że komuś na tym zależy. Zacząć sobie od 10-20min i zwiększając za każdym razem o 10,5 min do np. 50min. Jeżeli ktoś nie będzie się objadał i będzie regularnie ćwiczyć to na pewno się przekonacie o tym jakie to przyjemne. POZDRAWIAM! I NIE ZNIECHĘCAĆ SIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san-mania
cześć dziewczyny długo nie zaglądałam ale nie miałam czasu -praca która tez wpłynęła na moje nieregularne ćwiczenia i całkowity brak diety :( do tego mój sprzęt się rozleciał oczywiście go wymieniłam na ve 590 5kl.kolo i muszę powiedzieć ze jestem bardzo zadowolona przy 45min jadę jakieś 13 km przy tętnie powyżej 130 spalam 700cal na dzień dzisiejszy waga 74kl było 87 pas 95 było 107 biodra 106 było 118 możne do wakacji uda mi się zgubić jeszcze chociaż 5kl :) powodzenia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie jak narazie to szału z ćwiczeniami nie ma,w tym tygodniu tylko dwa razy,późno wracałam z pracy i już nie miała siły :( Może w następnym tygodniu będzie lepiej. Dziewczyny podziwiam Wasz zapał i efekty jakie osiągacie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowyherbacianyogrod123
czesc Wszystkim, cwiczenia na orbitku to bajka.Przy muzce czy przed tv poprostu czas leci i super sie cwiczy+ efekty odchudzajace i ke sylwetke swietne!!!! kiedys 20kg schudłam w bardzooo szybkim czasie ,ale przyznam ,ze ćwiczylam codziennie na orbim -gorąca 5 z listy muzycznej czyli ok 30min. Samopoczucie po tym bajkowe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggy32
Od połowy marca jestem na diecie ćwiczyłam po 45 nim codziennie, przez 2 miesiące straciłam 10 kg. w połowie maja włączyłam dodatkowo około godziny jogi 5 razy w tygodniu. waga bez zmian. Na początku czerwca byłam przez tydzień w szpitalu z dzieckiem- zero ruch i po powrocie nie mogłam uwierzyć bo straciłam 5kg w tydzień. teraz półtora tygodnia ponad półtora godziny ćwiczeń codziennie-waga stoi. . Ogółnie w 3 miesiące 15kg nie jest żle. Od piątku mam orbitrek -18kg koło zamachowe. pierwsze wejście na najmniejszym obciążeniu 10 min-masakra, wczoraj 3 razy po 10 minut na najmniejszym obciążeniu odpływałam przy każdej przerwie. Dziś na orbitreka mam przerwę ale rano uda o sobie przypominały mi przy każdym ruch. Na chwile obecną nie wyobrażam sobie jak można wytrzymać godzinę-podziwiam!!! Moim osiągnięciem bedzie 30 minut bez przerwy.Moi synowie po 15 minutach stwierdzili że lepiej-łatwiej i biec w terenie-ale na nogi nic nie narzekali następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gordi
Moje uda też przez pierwsze dni po 2-3 min. ćwiczeń odmawiały posłuszeństwa, ale po tygodniu się poddały i zaczęły mnie słuchać. Zakwasów żadnych nie miałam co mnie dziwiło, bo padałam ze zmęczenia. Ważę się tuż przed i tuż po ćwiczeniach dla podniesienia nastroju (przecież wiem, że to głównie wyparowana woda ale miło zobaczyć jak waga spada). Moje koło ma 18 kg ale spróbowałam w decatholnie na ekspozycji ćwiczyć na takim z 8 kg i nie widziałam różnicy. W większych sklepach sportowych są powystawiane różne modele i można spróbować, który najbardziej pasuje ze wzgl. na dł. kroku i pozostałe parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliwa
Witam. Od 3 tygodni jestem właścicielką orbitreka Hammer. Jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolona. W pierwszym dniu jak weszłam i ćwiczyłam 5 minut, to myslałam, że umrę. Z każdym następnym dniem robiłam 10 min i 10 min przerwy tak do 30 minut. Jednak po każdej przerwie było bardzo ciężko znowu wejść na orbitreka. Dlatego teraz robię 30-40 minut bez przerwy i jest o niebo lepiej. Mnie te przerwy cholernie dodatkowo męczyły. Mam nadzieję, że zrzucę kilka kilogramów i moje nogi będą smukłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja zaczynam - BASIA
Orbi jest super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja zaczynam - BASIA
Byle by nogi nie zrobiły się mięsiste bo to nie ładnie wygląda u kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja zaczynam - BASIA
Kocham tego orbitreka...jak się na nim cwiczy to poprawia sie forma i od razu czuje sie lepiej..Od razu człowiek ma kopa i łatwiej się zmobilizować do ćwiczeń.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorbi
O nogi się nie martwię. Nie ćwiczę aż tak intensywnie, żeby mięśnie poprzerastały. Z orbim jest tak jak z basenem- nie chce się ćwiczyć dopóki się nie położy nóg na pedałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, byłam na tym forum z 2 mce temu, kiedy zaczynałam moje orbitrekowanie. Niestety od okolo 1,5 miecha mam problem z plecami. Straszny bol w odcinku lędzwiowo-krzyzowym. Moze ktoras sie z tym zmierzyla? Czekam na info. Trzymam kciuki za wszystkie orbitrekujące kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggy32
Witajcie, u mnie już lepiej po poniedziałkowym bieganiu 2x 20 min we wtorek było bez boleśnie. Dziś 1x30 rano i teraz jest O.K. jeszcze po południu powtórka- i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że się rozkręcam. Jadę na 50wattach obciążenia - 5 min ruch 30 sekund odpoczynku na picie-przez te pół godziny treningu wypijam pół litra wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo13
Witam ! Pisałam tutaj wczesniej gdy zaczelam swoja przygode z orbitrekiem. z dieta i cwiczeniami schudlam 9 kg w 2 miesiace. od kwietnia zaczelam normalnie jesc. minely prawie 3 miesiace a ja dalej jestem przy swojej wadze. jestem ciekawa czy dopadnie mnie efekt jojo? czy ktoras go juz miala? niby minely te 3 miesiace a ja dalej nie zgrublam wiec mam nadzieje ze go nei bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo13
mrofisko ! ja mialam to samo. lepiej nie cwicz dalej bo bedziesz miala wiekszy problem ;/ . poprostu zle cwiczylas...na nim trzeba umiec jezdzic bo inaczej mozna sobie krzywde zrobic. trudno mi to teraz opisac jak trzeba prawidlowo cwiczyc. musialabys to poczuc. trzeba poprostu skupic sie na nogach i rekach. miec miesnie napiete caly czas.musisz czuc bol miesni na nogach i rekach jak cwiczysz.nie na plecach. poprostu musisz biegac w jednym poziomie. nie mozesz bujac sie w gore i w dol... wiekszosc osob biega nim lekko myslac ze tak ma byc. niestety to jest blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Kilka tygodniu temu pisałam, że przestaję ćwiczyć, bo nie ma żadnych efektów!Otóż tak jak większość mi mówiła moje mięśnie podczas gdy ćwiczyłam wciąż zatrzymywały wodę, a gdy tylko przestałam (fakt minęły chyba z 3 tygodnie)bardzo schudłam!!wyjechałam jeszcze na tydzień do spa, masaże i??!!wróciłam do PL patrzę, a ja mieszczę się we wszystkie sukienki sprzed 2 lat!!nogi mam szczupłe a na tym najbardziej mi zależało!!i wszystko dzięki mojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mrofisko Jojo ma rację!nie możesz wyginać się!ani podskakiwać!Ja też mam bardzo chory kręgosłup, skolioza kifoza oprócz tego jakiś problem z płynami pomiędzy kręgami, a lekarz nie zabronił mi orbitreka!Wręcz przeciwnie, gdy będziesz prawidłowo wykonywać ćwiczenia tylko wzmocnisz sobie mięśnie kręgosłupa i będzie git ;) Ja na Twoim miejscu poszłabym na siłownię i skorzystała z rady instruktora poćwiczysz tam tydzień pod jego opieką a jak już będziesz wiedziała co i jak ćwicz sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny. ja zakupilam orbitrek MARS FITNESSw sklepie z uzywanymi niemieckimi rzeczami. dalam za niego 180zl. jest duzy,jesli dobrze rozumie to kolo napedowe to jest obciazenie??tzn przy "pedalowaniu" albo jest delikatnie albo strasznie ciezko sie idzie..mam specjalne pokretlo do regulowania tej mocy,jestem zadowolona,sprzet uzywany ale dziala,komputer tez ok,na wstepie pyta o wage i wzrost,na raczkach ma tez pola magnetyczne ktore wyczuwaja puls,cwicze od tyg.mam nadzieje ze po 1mies. efekt bedzie widoczny:(,szukam teraz instrukcji obslugi to tego komputerka bo nie wiem o co chodzi za bardzo:P ale czytalam wasze posty i podnioslam sie na duchu ze efekty widac :) a moze ktos ma MARS FITNES ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchełka i jojo dzięki Wam za rady, napewno skorzystam i spróbuję bardziej poprawnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiKi1978
Hej Mój brat ma tego orbitreka i rezultaty ma oszałamiające , poza małym minus z biegiem czasu zaczął strasznie głośno chodzić ...... A ja musze się pochwalić że od ponad 2 tygodni staram się ćwiczyć na orbim ok 5 razy w tygodniu po 1h na najmiejszych obrotach ...\chcę zredukować sporą ilość kg . Włanczam telewizor szuakm interesującego programu i dreptam sobie :) Wczoraj usłyszałam pierwszy komplement że zesmukniały mi uda i biodra :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
SPRZEDAM ORBITREK THORN 707 -4,5 MIESIĄCA GWARANCJI KUPIŁAM POĆWICZYŁAM MIESIĄC I STAŁ JAKO WIESZAK NA UBRANIA. Stan bardzo dobry,nie trzeszczy,chodzi płynnie jak na magnetyczny przystało. http://images01.olx.pl/ui/11/12/47/1297770941_167310547_1-Zdjecia--orbitrek-thorn-707-magnum.jpg Koło zamachowe 12 kg Cena 600zł Informacje na maila: magtom007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Proszę o poradę jaki model orbitreka wybrać mam 180 cm wzrostu i ważę ok 90 kg, chcę zrzucić kilka kilogramów ale główny mój cel to poprawa kondycji. Nie wiem czy wybrać model z większym lub mniejszym kołem, z programami itp. Mogę wydać maks 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlona31
Inez, Poczytaj forum a znajdziesz wszystkie informacje Ci niezbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja zaczynam - BASIA
Ja mam to uradzeni drugi tydz i ćwiczę intensywnie po 30 min co drugi dzień... znacznie lepiej się czuję i ćwiczę dla przyjemości... troche mi brakuje czasu na ćwiczenia ale staram się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san-mania
no ja zaczęłam jeździć na programie z większym obciążeniem ale nie cały czas mam takie programy ze się zmienia obciążenie samo raz jest trochę lżej raz ciężej wczoraj na jednym z tych programów przez 60 min przejechałam 18km i spaliłam 1484kal dzisiaj na ciut cięższym programie 60 min 17kl i 1502kal nogi od wczoraj mnie bolą ze zejść po schodach nie mogę ale jak widzę różnice w kaloriach to aż chce mi się ćwiczyć a nogi pobolą i przestaną :)mam nadzieje ze szybko :) wcześniej jeździłam na najniższym obciążeniu 50 min 14.5kl i spalałam 820kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
san-mania sporo tych kalorii na 60 minut jazdy i tyle km, niewydaje mi się, że aż tyle mozna spalić. A z jaką prędkością jeździsz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia848
witam kupię orbitrek magnetyczny do 200zł inowrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia848
magnetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×