Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja zaczynam - BASIA
Babulki we wt przychodzi mój Orbi http://www.fithome.pl/ORBITREK_FITGYMI_FGE_731E-2.html Jestem już podekscytowana.... Moja szwagierka tez ma Orbitreka takiego za 500zł nie jest profesjonalny ale strasznie mi go chwaliła.... Czy warto wydać na to urządzenie pieniążki, bo inwestycja w samego siebie i w dobrą formę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Długo tu nie zaglądałam a w końcu muszę sie pochwalić moimi efektami a więc od lutego zgubiłam 20KG :) hip hip hurra :) Co do ćwiczeń to codziennie po 60 minut orbitrek 2 razy w tyg aqua aerobik, potem włączyłam do tego 60 minut hulahop co drugi dzień i pije ok 4l dziennie wody, ograniczylam słodycze, i oprócz tego żadnej diety nie stosuje. Efekty rewelacyjne, ciało smuklejsze i jędrniejsze, samopoczucie MEGA lepsze aż chce się żyć :) Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i do tego ćwicze w spodenkach neoprenowych :) a co do sprzetu to taki za 500zł rozleciał mi sie po 3 tyg przy codziennych 1-godzinnych treningach więc nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja zaczynam - BASIA
Czyli ten co ja kupiłam to jest dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu myślę że dobry, przede wszystkim ogromne znaczenie ma waga koła zamachowego te tanie modele mają nie za ciężkie koło zamachowe i lekką konstrukcje, no i żeby to nie było chińskie g... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianr
tak, tak pić duzo wody to numer jeden na liście rzeczy do zrobienia w drodze do schudnięcia. Ja zasadniczo nie lubię słowa DIETA - czerpię przyjemność z jedzenia. Nie chodzi o obżarstwo, ale o smakowanie, delektowanie się... Dieta to rygory, zakazy, nakazy... Piję wodę bo oczyszcza organizm z toksyn, poza tym skóra jest lepiej nawilżona. Zaczęłam ćwiczyć żeby zrobić coś dla siebie, zainwestować w swoją przyszłość. Chodzi o zdrowie przecież. Szczupłym jest lepiej pod wieloma względami, nie tylko zdrowotnymi. Nie wiem jak Wy, ja lubię raz na jakiś czas wyskoczyć do second-handu. Kupuję tam masę fajnych ciuszków dla swoich chłopców. Dla siebie ku rozpaczy rzadko, bo fajne rzeczy kończą się na rozmiarze 38... Nie zmienię przecież świata, ale siebie mogę. To takie uproszczenie ale myślę, że wiecie co mam na myśli. Hula hop dobra rzecz, mięśnie brzucha bolą, bolą... To nie jest coś co w ostatnich dniach wskoczyło na nasz rynek. Pas Mango - bzdura. Pożyczyłam od koleżanki przez podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie - poobijałam sobie wątrobę na najwyżej częstotliwości czy jak to się tam nazywa. To samo z platformą wibracyjną. Jak siłą własnych mięśni nie wypoci się tłuszcz to nic tego nie zrobi. No może chirurg odsysając tłuszcz... Psotko moje GRATULACJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny super jestem pelna podziwu ja nie ćwicze juz drugi tydzień starsznie mi ciezko bo lubiłam sobie polatac na orbim ale tak jak opisywałam przybierałam puchłam i robiłam się coraz to wieksza teraz mam zabiegi i powoli nogi wracają do siebie ale baaardzo powoli tak więc ja Wam gratuluję i zazdroszcze takich efektów ja walcze ze skotkami ubocznymi orbitreka pozdrawiam i dużo silnej woli i samozaparcie pozdawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,od pół roku posiadam orbitrek ale jak narazie to nie ćwiczyłam na nim zbyt regularnie więc nie ma żadnych efektów :( Po przeczytaniu wpisu psotka_1 postanowiłam wziąć się za to na poważnie...mam nadzieję że tym razem nie poprzestanie na słomianym zapale... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psotka_1 na jakim obciążeniu ćwiczyłaś? Ja na jedynce bo słyszałam że na większych bardziej pracuje się nad mięśniami niż spalaniem tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas ćwiczę na 1 najmniejsze obciążenie, bo przecież nie chce obrosnąć w mięśnie tylko chudnąć i nabrać formy i wyglądu :) Ćwiczcie ćwiczcie bo to potrafi zdziałać cuda ! Wystarczy tylko troche samozaparcia a potem to już normalny rytm dnia i sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M*****
najwazniejsza to jest jednak przerwa. ja - niestety uzalezniona od cwiczen nigdy nie potrafilam tego zrozumiec :P po codziennych treningach niestety moje miesnie nog tylko sie rozbudowywaly. teraz zmienilam trening na 4 razy w tygodniu po ponad 30 minut i 3 dni przerwy...dopiero podczas tych 3 dni widac jak orbitrek dziala cuda ;) serio babeczki =) tylko potrzeba troche cierpliwosci. ale trzymam kciuki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianr
Jeśli chce się zrzucić tłuszcz nalezy ćwiczyć na najmniejszym obciążeniu, min 30 min. Jesli pracuje się nad rzeźbą mięśni pracuje się na wysokich obciążeniach. Ważne jest też picie baardzo duzej ilosci wody, ja dzien zaczynam od 2 szkl minerlanej, dopiero po okolo pol godzinie siadam do sniadania. Woda wypelnia żołądek, łaknienie się zmniejsza. Wypłukuje też toksyny. W ciągu dnia jak tylko najdzie mnie chęc na podjedzenie czegokolwiek pomiędzy posiłkami sięgam po wodę. Oczywiście zdarzają się wpadki ;) Wdrozylam tez do swojego zycia 6 wadera, ćwiczenia na mięśnie brzucha. Może i Wy się skusicie? :) http://blog-o-odchudzaniu.blogspot.com/2011/04/chcesz-miec-paski-brzuch-a6w-jest.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gordi
Ja mam orbitreka Hamer Ventano. Ćwiczę 4x/tydz. po ok 30-40 min. Obciążenie 5 (skala manualna do 10 max). Po 3 tyg. schudłam 2 kg i po kilka cm w obwodach. Uważam, że to dużo bo nie mam nadwagi a tylko walczę z celulitem. Ćwiczę w neoprenach i naprawdę pomaga. Być może to prawda, że trzeba ćwiczyć na małym obciążeniu, ale u mnie się to nie sprawdza. Przy oporze 3 w ogóle nie widziałam żadnych efektów i takie ćwiczenie to tylko strata czasu dla kogoś o w miarę dobrej kondycji. Nastawiam opór na 5, ćwiczę tyle ile trwa jedna piosenka na CD, przerwa 20- 30 sekund na złapanie oddechu i znowu 3 min ćwiczeń itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja zaczynam Basia
a gdzie dostać te neopreny i czy dzięki nim sa lepsze rezultaty ? Ile kosztują i czy Wy stosujecie je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gordi
Ja kupiłam na allegro. Jestem zadowolona. Na forum wyczytałam, żeby nie prać w pralce a tylko wietrzyć ale jakoś mnie odrzucało ćwiczenie w przepoconych neoprenach (spodenki + top). Wrzucam do pralki na 30 stopni, płyn do prania i są jak nowe po każdym praniu. Robię tak od miesiąca i nie widzę, aby im to szkodziło. Kupiłam spodenki i top bo była to wyjątkowa okazja ale zastanawiałam się wcześniej nad zakupem pianki neprenowej do nurkowania. Ponieważ ćwiczę w domu, to nikt by się nie dziwił takiemu ubiorowi. W Decathlonie koszt takiej pianki od 60-100zł. Mam wrażenie, widząc moje efekty, że warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam1000
Poleca Kettler satura E.Rewelacyjny jest i bardzo cichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja zaczynam - BASIA
a czy któraś z was miała taką większą nadwagę 20-30kg i je zrzuciła na Orbitreku ??? Kruca ja bede właśnie tak powoli powoli się ruszać by zrzucić choć 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M*****
moja kolezanka miala taka nadwage. duzo spacerow biegi i orbitrek pozwolily wiekszosc zrzucic. na polepszenie trawienia polecam tez grzybka tybetanskiego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juta30
hej dziewczyna waga ruszyła dostosowując się do waszych wskazówek zrezygnowałam z 2 treningów po 30 minut do jednego po 45 żeby mięśnie odpoczęły bo nie ukrywam byłam cała obolała i tak jest lepiej, dziś zamówiłam spodenki neoprenowe nie mogę się doczekać kiedy przyjdą pozdrowienia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianr
ja tez czekam na swoje spodenki :) mam 106 cm w biodrach i okropny cellulit - mam nadzieje ze neopreny choc troche pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dopiero od dziś biorę się do ćwiczeń,w weekend miałam totalnego lenia :( Na początek pokręcę HH i trening na orbitreku. W sierpniu mam wesele mam cichą nadzieję że do tego czasu pojawią się jakieś efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) właśnie zastanawiam się nad kupnem orbiterka tylko nie wiem jakiej firmy jest najlepszy...może macie jakieś sprawdzone modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja zaczynam - BASIA
generalnie warto wydać pieniądze na większy sprzęt taki gdzie waga koła sięga 12kg i więcej, liczy się także wielkość łuku jaki zataczamy na orbitreku - im większy tym lepiej. Firm jest kilka ktore maja dobry sprzęt. Na pewno nie opłac się wydawać 200 - 500zł. na coś małego bo nie będziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja zaczynam - BASIA
Na allegro są już przyzwoite orbitreki od 700, 800zł. Nie ma tez sensu wydawać 1500zł. Wydaje mi się że od 700 -1300zł kupicie porządny już sprzęt na lata. Ja mam Fit Gymi 731 z niemieckiej firmy który kupiłam za 1000zł. Moja szwagierka kupiła taki za 500zł z kołem 7kg i wagą dopuszczalną 70kg. Myśli żeby kupić coś większego chociaż i z tego jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×