Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

elunia będę cię podpytywać o tę lineę. nie brałam nigdy takich specyfików, kiedyś piłam herbatkę slim-figura ale mi się po niej strasznie serce rozkołatało. Czy znacie może jakieś dobre kremy ujędrniające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia252
Linea Detox nie wiem czy działa dostałam od koleżanki ona na tym schudła dużo ale teraz ze względu na ciąże nie może brać-będę pisać czy działa chociaż na kilku forum wyczytałam że się nie nadaje i ogólnie nie działa. Zobaczymy w razie czego przestanę brać te tabletki. Wolę sobie nie zaszkodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przeciwniczką jakichkolwiek tabletek na odchudzanie. Wydaje mi się, że to tylko naciąganie na pieniądze i można sobie narobić więcej szkody niż pożytku. Zdecydowanie preferuję ćwiczenia i ruch. A orbitrek naprawdę pomaga. Jeśli nawet na wadze niewiele ubywa to ciało super się zmienia:). Niestety teraz mam grypę i muszę na jakiś czas odstawić orbitrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W setów nie ma nic oprócz kodeiny i trochę pokrzyw, tej koleżance w ciąży nie zaszkodzi, pieniądze wyrzucone w błoto. Oczi masz zła dietę, za słabe śniadanie, owoce tylko do południa nigdy na podwieczorek, marchewka tak ale jedna na kolacje to przegięcie. Piszesz "obiad normalny" ale jaki to jest normalny obiad? Wafelki ryżowe to kit, wywal i zastap np sokiem z warzyw, z selera, pomidorów, buraków, najlepiej robionym w domu. Kefir super. Brakuje wody, nic nie piszesz albo niedoczytalam to przepraszam. Iskierkaa ma lepsza dietę, tylko bez tego jabłka na wieczór. Chodzi tu o to ze owoce dłużej sie trawią i maja cukier. Ps. Czesc psotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być w linea detox nie ma nic oprócz kofeiny, sprawdzcie same skład. Oczi, obiadu nie jedz od razu po treningu. Najlepsze będzie białko, zwykły jogurt lub kefir, organiz nie będzie korzystał z własnego białka tylko spalal tłuszcz. Normalny obiad jest obciążeniem dla organizmu, zjedz go odpowiednio pózniej, do 2 godzin. Moze być tak ze zaraz po treningu jesteś baaaaardzo głodna, to organizm domaga sie paliwa ale białko wystarczy, głód minie a ty szybciej schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu świetny artykuł na ten temat http://www.kobietkibiegaja.pl/pl/kategorie/81/jedzenie-po-treningu Na wszystkich prawie wątkach jest reklama jakies strony tabletek na odchudzanie, ktoś pod pozorem jak to mu te tabl pomagają wymienia glownie jedna firmę, nie dajcie sie nabrać, ta osoba pod różnymi nickami reklamuje swoją firmę ale tylko idioci to kupią, zreszta możecie sie same szybko zorientować o kogo mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek forumowicze ;) Chcę się pochwalić wynikami po 3 tyg. ćwiczenia na ORBIM....... -->pierwsze mierzenie było po pierwszym tygodniu ćwiczeń... Są rezultaty i to bez głodówek.Jestem baaaaaardzo zadowolona.W swoim tempie dojdę ( A RACZE DOBIEGNĘ ;) ) do celu .pozdrowionka... ;) ;) ;) udo- przed 62-po - 61 pas-przed 105-po -101 biodra-przed-110 - po-107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja przy ćwiczeniach na orbim mniej widoczne są ubywające kg na wadze za to bardzo szybko zauważa sie ubywające centymetry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psotka_2 ---> masz rację ... dlatego ja się nie ważę... bywa tak że waga powoli spada a brak spadku może mnie dołować i zniechęcić wiec mam inne kryteria... To pozwala mi na rozsądne podejście do treningów i diety.pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś ostatnio spać nie mogę, do trzeciej, czwartej, pózniej nie mogę sie dobudzic rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia/katarzynka Dusia81,ja waże podobnie jak wy 165 cm i 63 kg, orbitrek stoi cwicze ale nie moge sie zmotywować kurde udawało mi sie prze ztydzuien 40 min teraz juz nie daje rady wchodze na 10 min i patrze na zegarek kiedy koniec nie wiem co ze mna nie tak nie daje rady ...:,,,(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingside---> jeśli mogę doradzić to nie patrz na wyświetlacz(najlepiej go zakryj) w pracy na ORBIM jest jeden minus-monotonia- ;( ... Ja podczas ćwiczeń skupiam się na muzyce i patrze przed siebie... to dla mnie wystarcza , no i oczywiście myślę o celu-- mnie to bardzo motywuje ;) A uwierz mi ja mam więcej do zrzucenia ;) (jakieś 15 kilo) ...... więc wytrwałości tobie życzę.. pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze klub orbitrowiczek się powiększa :) I piszcie o efektach, to motywuje innych ;) Ja wyczytałam kiedyś, ze jazda na orbim do tyłu nieźle kształtuje tyłek. No i przyznam że widzę to u siebie. Spróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) właśnie jestem po ćwiczeniach z ORBIM ;D .... przyznam szczerze , że uwielbiam na min biegać ;) Mam go zaledwie miesiąc i już są rezultaty ;) superaśnie!!!!! I wiem , że ja i orbi zostaniemy przyjaciółmi -hi hi hi . Życzę Wszystkim takiej przyjaźni .... powodzenia kochani i do dzieła....... ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za dobre rady. oczywiście wodę piję źródlaną w dużych ilościach i przyjmuję witaminy. niestety dwa dni przerwy w treningu z powodu zjazdu rodzinnego. Ale są tu dwa sukcesy: po pierwsze; poczułam, że warto było wylać tyle potu na orbim.... te spojrzenia.... i te słowa..."o skubana! oby tak dalej" mówią same przez się, po drugie w sobotę wieczorem stół uginał się od różnych pyszności A JA NIC NIE TKNĘŁAM!!! - można? - można! (kiedyś było to nie do pomyślenia). Co znaczy odpowiednia motywacja i postanowienie, że po 18 nic się nie zjada. trzymajmy się i wspólnie się dopingujmy! Pozdrowienia, a od jutra znów treningi i nie ma zmiłowania! i spróbuje poćwiczyć 2 godziny przed obiadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierkaa super, motywujesz :) mam nadzieje, ze orbi tez okaze sie moim przyjacielem a nie tylko przymusem będę miła ksztaltna pupa powiadasz?? bedzie trzeba sprobowac chociaz od samych ruchow na orbim na bank idzie w gore :)) pogratulowac !! oczi to jest dopiero podejscie, grunt to byc twardym Ewa1999 co do tych ziemniakow to coraz czesciej dietetycy powtarzaja ze one nie tucza takze nic nie zaszkodzi raz kaszy, raz ryzu, a raz ziemniakow ******* A teraz jeszcze mam pytanie w jakich butach cwiczycie? wkladanie zwykle adidasy czy macie jakies do biegania do fitness? bo ja mam zwykle zgrabne pumki ale nie sadze by one mialy jakies szczegolne przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biegam w normalnych butach, pumy albo adidas, lub ecco :) Warto biegać na orbim,bo szybko widac efekty, chociaz wiadomo że nie zawsze sie chce, ja sobie robie 1 dzień wolny bez biegania, za to dodatkowo krece hula hopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiss
Witam wszystkich mam problem postanowiłam kupić sobie orbitrek ale nie mam zielonego pojęcia jaki wybrać mam 160 cm wzrostu czy możecie mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kettlera, są tańsze i droższe, mechaniczne i magnetyczne. Nie kupuj najtanszego bo zaraz sie rozwali, będzie trzeszczał. Idz do sklepu sportowego i zapytaj o promocje, co chwile są jakieś, no w decathlonie. Wzrost nie jest taki ważny bo masz regulacje stop, ale warto wejść w sklepie na taki złożony i sie przymierzyć. Nie kupuj takich marketowych, wydasz tylko pieniądze w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam przed tv, puszcze muze albo film i godzina mija migiem, bez tego chyba umarlabym z nudów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta i chłopcy! W sobotę, w sklepie sportowym w swoim mieście zakupiłam tego oto orbiego: Orbitrek Athlon Program G2336, więcej o nim na stronie: http://hellhound.pl/sprzet-fitness-do-silowni/orbitreki/orbitrek-athlon-program-g2336-c-1388.html Dziś ma być dostarczony do mojego domku :) Więc jeśli się uda to dziś wieczorkiem będę po raz pierwszy na nim ćwiczyła! Już się doczekać nie mogę! ------------------ Jeśli ktoś z czytających to forum posiada ten sam model, to proszę o opinie :) Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam kettlera, nie kupuj mechanicznego tylko jak już to magnetyczny nie chałasują i nie trzeba co chwile śrubek dokręcać, tani z marketu napewno sie zaraz rozwali, one nie nadają sie na codzienne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiss
Dzięki wielkie a możecie podać symbol jaki ego macie kettlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiss
który model lepszy.( TOLEDO HO130 - PLIANT) czy KETTLER VERSO 109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiss
a co sądzicie o tym http: llegro.pl/orbitrek-trenazer-elektro-magnetyczny-kolo-18-kg-i2190171395.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiss nie ma lepszy czy gorszym cwiczysz tak samo moze sie różnic programami ale uwierz ze one nie są Ci potrzebne. Ważne zeby miał pulsometr ale każdy orbitrek już ma. O verso czytałam duzo dobrego, faktycznie weź magnetyczny, psotka ma racje. Zaraz sprawdze te które pokazujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumiss ten link z allegro to ładny orbitrek ALE firmy nie znam. Zawsze zapytaj o rachunek i gwarancję, to ważne bo sprzęt się psuje. WAŻNE by była door to door, masz wtedy problem z głowy. Z tych co wymieniłaś to oba są podobne, może wybierz tańszy, verso jest chyba bardziej popularny. ja mam kettlera RIVO P, bardzo go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiss
wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×