Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Właśnie .... ruchu nie bedzie rezultatów a i samozaparcie jest ważne ;)no i jakaś dobra dietka.Te trzy elementy a efekty bedą-nie ma co!J dziś zaczynam brzuszki ale........ wedłóg ''6'' WEIDERA ;) w tym ćwiczeniu liczy się systematyczność-bez dnia przerwy! Tak więc ORBI i WEIDER ..mmmmmm..... juz sie nie moge doczekać!!! ;)........ pozdrawiam i gratki dla spadkowiczów wagi ;) mam nadzieje że niebawem ja bede w waszym gronie spadkowiczów hi hi hi ---no to jazda kochani!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po malu do wszystkiego od razu sie nie chudnie. Ja do piero po 1 miesiacu cwiczen prwsie codziennie zauwazyłam ,ze waga drgneła po malu. Trzeba pamietac o systematycznosci i celu do ktorego sie dazy. Wazna jest tez nasza kondycja bardzo sie poprawia. A orbitrek stosowac jak dobry serial do ktorego codzinnie sie wraca!! Ja cwicze juz od grudnia codzieninie i jestem zadowolona z efektów!!! Choc wiadomo do celu jeszcze mi zostało. Ale załorzenie mam takie ,ze do lata dam rade wiec malutkimi kroczkami daze do efektu koncowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziak000 dobre efekty w poprawie metabolizmu daje jedzenie otręb jak najmniej przetworzonych ja stosuję takie pszenne do każdego posiłku tak ze 3 łyżki stołowe można je dosypywać do jogurtów,do zup,posypywać kanapki ,stosować jako panierkę,czy gotowane ,czy na sucho dobre w każdej postaci,wymiatają z organizmu zaległości jak miotełka, a przy tym tanie,ja czasem piję jeszcze takie zioła z apteki FIGURA 1 ,ale trzeba uważać bo nie żle przeczyszczają spróbuj i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano ważenie- 0,5 kg w 6 dni (podczas których miałam okres) -w końcu moja "magiczna cyfra" na wadze która lubi stać w miejscu drgnęła w dół! niby pół kg ale dla mnie sukces :) jestem zadowolona bo teraz powinno powoli lecieć :) Wstałam pełna energii i już przed pracą zrobiłam trening 60 min. przed TV Jestem z siebie dumna że po raz pierwszy udało mi się zmobilizować rano :) TT299 -> dziękuję za poradę! faktycznie jak byłam na diecie Dukana wcinałam otręby w dużych ilościach, więc mam zapasy hehe. Spróbuję od dzisiaj. Ale ja chyba mam więcej otrębów żytnich niż pszennych.. jest duża różnica między nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziak000 nie ma żadnej róznicy byle były jak najmniej przetwożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka123
Witam, może ma ktoś model HoRnet marki Koweline? Ostatnio rozglądam się za orbitrekiem i ten mi wpadł w oko, może mi ktoś poradzić czy ten model jest w miare solidny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę miła moj orbitrek tez ma wbudowany pulsometr na podstawie pomiarow cwiczacego, pokazuje ilosc spalonych kcal podczas cwiczen i mam nadzieje, ze to twoje pomiary sa bardziej wiarygodne niz moje bo bylabym zachwycona widzac chociaz 500 spalonych kcal po godzinie ostrej jechanki hehe a nie marne 300 :) zreszta ile by nie bylo kazde kcal na minusie to kroczek do sukcesu :) 4gosi5 podziwiam, ze wytrzymalas na tej kapuscianej, ja kiedys wytrwalam 4 dni, bylo to jakies 2 lata temu i do tej pory nie moge patrzec na kapusniak :) zaliczylam dzisiaj 60 minut z rana, teraz uciekam z moja lobuziarą na maly spacer, a potem wyciagam leg magic moze jeszcze nie zardzewial udanego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanadyjka2012
Madziak000, wiesz mam podobny wzrost (168 cm) a ważę obecnie 61 kg. Bardzo chciałabym osiągnąć wagę 55 kg. Niestety mam pracę "siedzącą" i niewiele ruchu, dlatego też wraz z mężem palnujemy zakupić orbitrek. Mamy już nawet upatrzony model: Orbitrek magnetyczny Sapphire SG-511E THUNDER, w cenie 748 zł. Mam nadzieję, że pomoże mi uzyskać wymarzoną wagę :) A oto link do modelu naszego orbitreka: http://www.sk-sport.pl/produkt/wybrany/2430,Orbitrek%20magnetyczny%20Sapphire%20SG-511E%20THUNDER.html Co dziewczyny (i chłopaki) myslicie o nim? Pozdrawiam wszystkich ćwiczących na orbitrekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka93
cześc :) po powrocie z pracy o 1 w nocy wskoczyłam na orbitreka i wiecie co aż 45 min pedałowałam :) jestem z siebie dumna zrobiłam 14 km i 400 cal mniej ;) thorn E5000 jest super mam go już 2 tyg łatwy w obsłudze licznik spore koło i w miare cicha praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja mam orbiterek Dunlop sport aktualnie jestem w Holandii jako au pair dzis pzejechalam 5 km w ciagu 15 minut i spalilam tylko 60 kacal ... gdzies na internecie wyczytalam ze spala sie okolo 300 kcal w ciagu 30 minut moja waga to okolo 79 kg ... nie wiem co z moim orbim jest nie tak ... tak czy inaczej jezdzic nie przestane bo musze w 3 miesiace schudnac okolo 15 kg i oprocz diety jazdy na normalnym rowerze to mam nadzieje ze orbi mi pomoze zamierzam jeszcze robic a6w ale zawsze wytrwam max 7 dni hee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziak000 uważaj z czerwoną herbatą pijąc ją pamiętaj aby uzupełniać magnez bo ona go wypłukuje z organizmu,a za godz. randka z orbim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaiw
Witajcie,dzisiaj dolączylam do szczesliwych posiadaczek orbiego.Mam yorka202,fajny sprzet tylko jakis duzy,od razu wskoczylam na niego i na programie 1 czyli weight loss zrobilam 40 min,spalilam 270kcal,i 10km,czy to dobry wynik jak na pierwszy raz?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THORN
Witajcie, kolejne 90 min na dziś zaliczone . jak narazie 2 kg. mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziaiw niezly wynik, z tego co podczytywalam za pierwszym razem ciezko 10 min wytrzymac :)) szczesciara z ciebie, ze juz masz orbitrek, ja jeszcze nie zamowilam bo czekam na odpowiedz z zagranicznego reeboka odnosnie programow jakie ma, ale nie moge sie doczekac ciekawe jak pojdzie ci jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaiw
aNileWe_ Dzięki doczekasz sie i Ty,cwiczy sie super,mam jeszcze ochote wskoczyc i popedalowac z pol godzinki,przed chwila zmierzylam sobie swoj body fat i nic z tego nie rozumiem pokazuje mi E-1 nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaiw
hmmm..ucielo mi czesc wypowiedzi,no nic,pisze od nowa..zrobilam sobie rowniez test na kondycje i pokazalo ze jest bardzo zle..hihi ale nie wierzee w to ..3 razy w tyg wycisk na Zumbie i pierwsza przygoda z Orbim 40 min chyba maja ludzie gorsza kondycje prawda??Wlazlam na wage wczoraj,i juz wam pisalam wczesniej ze dietetyczka kazala mi jesc wiecej ok. 1600kcal,robilam tak od tyg i cooo??? 3 kg mniejj,sama sie zdziwilam ale i ucieszylam,cos w tym jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę! Ja chcę już mieć orbitreka! A muszę czekać do soboty :( A powiedzcie mi dziewczyny - czy mozna na nim ćwiczyć codziennie, czy też lepiej np. co drugi dzień? Swego czasu chodziłam na aerobic, ale 2xtyg. gdyż słyszałam że mięśnie muszą się zregenerować. A jak z orbim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanadyjka2012 z tego co ja sie orientuje to mozna cwiczyc codziennie oczywiscie czasami jednodniowa przerwa jest wskazana, ostatnio czytalam, zeby trening byl najbardziej efektywny nalezy cwiczyc nie mniej niz 40 i nie wiecej niz 60 minut jednorazowo bo wtedy cierpia na tym nasze miesnie i ciezej im sie zregenerowac ja przy moim pierwszym zderzeniu z orbitrekiem troszke ponad 2 miesiace cwiczylam codziennie, przezylam i schudlam 6/7 kg i moge smialo stwierdzic, ze to zawdzieczam wlasnie tej maszynce poniewaz secjalnej diety nie stosowalam wiadomo MŻ, ale bez zadnych katuszy, gdyz jestem wielkim smakoszem takze powodzenia !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziaiw->gratki!!trzymaj tak dalej ;) ..... a ja dziś 50 min na ORBIM ;) pierwszy rekord taki w moim wykonaniu!!!!! ; ) ale jestem dumna z siebie!!!! kanadyjka2012-> ja nie robię przerw ..... dla mnie jest lepiej gdy ćwiczę co dziennie .... jeden dzień przerwy to jeden dzień straty czasu... Także ćwiczmy forumowicze!!!! Do napisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black-carmen ----> właśnie marzę o schudnięciu 6-7 kg :) iskierkaa ----> też zamierzam ćwiczyć codziennie, by do lata wysmuklić ciało :) Dzięki za dop. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.medigo.pl/a,i,17660,jak_podkrecic_metabolizm/1 dieta j=kapuściana obniża metabolizm tak się doczytalam , ale po tygodniu tej diety------ tylko 1 kilosek do tyłu--- to mało ale cóż może lepiej powoli a skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzisiaj się ważyłam! :) i jest sukces! Najlepsze jest to, że zaczynałam od 72kg, a teraz mam ponad 63! :) na orbim robię sobie trening HIIT i w tym tygodniu jeździłam na nim co drugi dzień i tak pozostanie. Bardzo zdrowo się odżywiam! :) Czuję się cudownie, jutro nadrobię wszystkie zaległości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanadyjka nie ćwicz codziennie. Co parę dni zrób przerwę, mięśnie muszą odpocząć. I tak zobaczysz rezultaty. Zresztą lepiej chudnąć powoli. Ja nie trzymam jakiejś specjalnej diety. Chociaż piję tylko zieloną herbatę i oczywiście bez cukru, jem ciemny chleb i odkąd ćwiczę na orbim nie mam ochoty na słodycze. Jem tylko takie, które sama upiekę, ale znacznie mniej mnie ciągnie do słodkości niż kiedyś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agarozm40 - Ja też nie zamierzam stosować żadnych diet, a jedynie zjadać więcej owoców i warzyw. Słodycze niestety uwielbiam i często podjadam wieczorem przed tv :( Pora to zmienić. Muszę sie wziąć za siebie! :) Co do picia, to moim wielkim grzechem było pochłanianie dużych ilości coli. Teraz jej już nie piję wogóle. Na codzień piję czerwoną herbatę, oczywiście bez cukru i bardzo ją lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanadyjka2012---> ja tez nie stosuje wymyślnych diet.Uważam tylko na to co jem ;) ..... czyli ; zero cukru,tłustych potraw,białego pieczywa itp.To wystarcza ;) no i oczywiście trening no orbim ;) Jak pisałam wcześniej ćwicze codziennie..... minimum 15 kilometrów .... znam swój organizm i wiem ze mu to nie zaszkodzi ;) Także powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaiw
Witam Wszystkich:) Chyba sie wczoraj przetrenowalam,ledwo wstalam z lozka,mam straszne zakwasy ...ehhh no i nie wiem co teraz robic czy cwiczyc dzisiaj znowu czy dac miesniom odpocząc..hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TT299 -> wcinam powoli te otręby i zobaczę jakie rezultaty przyniosą, chociaż też kupiłam wczoraj SENES- czyli ziółka które są w tej herbatce Figura, czyli przeczyszczające- pani farmaceutka powiedziała że jak mam takie problemy to mogę spróbować się oczyścić i "nakręcić" metabolizm a za tydzień góra dwa, odstawić i zostawić same otręby Co do mojej czerwonej herbatki to pije raz dziennie, czasem 2- to za dużo? powinnam łykać magnez mimo to? kanadyjka2012-> widzę że chcesz się wyszczuplić bardziej bo chyba dużego problemu już z wagą nie masz :) gratuluję i myślę że orbitrek zdecydowanie pomoże. Ja też pracuję "na siedząco" więc ruch w domu przed ulubionym serialem bardzo poprawia kondycję i SAMOPOCZUCIE :) Twój orbi wygląda bardzo fajnie, ale ja oczywiście przyczepię się (jak już wcześneij robiłam hehe) że jest manualny... :( nie warto dołożyć i kupić automatyczny i gotowymi programami? wiem że chodzi o pieniążki ale jednak nie kupuje się sprzętu co rok, pomyśl nad czym Ci zależy andziaiw-> jak na początki to bardzo dobre wyniki, gratulacje :) jeju jak to zrobiłaś że 3 kg w tydzień ?? podpowiedz Nam co Ci dietetyczka kazała / zabroniła jeść?? 4gosi5->dzięki za artykuł,zaraz poczytam, a co do metabolizmu to napisałam wyżej co będę teraz stosować żeby dać "kopa" mojemu organizmowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×