Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

no i po treningu jednak nie było problemu wytrzymać godzinkę, bardzo się cieszę. to prawda schudłam tylko na orbim ale miałam na liczniku 90 kg po ciąży i te pierwsze kilogramy poleciały szybko a teraz organizm przyzwyczajony do ruchu i braku słodyczy i licznik stoi w miejscu ale znajomi mówią że widzą efekty bardzo mnie to cieszy i daje motywację do dalszej walki z kilogramami.żadnej diety nie stosowałam tylko po godzince na orbim (w dresie sauna pisałam o nim parenaście stron wcześniej ) i odrzuciłam słodkie ale jak mam ochotę to zjem sobie coś na ząb bo jednak organizm potrzebuje cukry. trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też dzisiaj śmigałam na orbim godzinę, ale było mi jakoś ciężko. Wyjątkowo czuję ból mięśni po ćwiczeniach, a przecież chodzę już regularnie od 3 tygodni i myślałam, że się przyzwyczaiłam. Czy macie jakąś specjalną dietę do orbiego? Ja ćwiczę, ale boję się, ze przez to co jem mogę nie schudnąc a wręcz przeciwnie - rozbudować się :( Ile kalori powinno się jeść dziennie, jeżeli cwiczy sie co drugi dzień na orbim a w wolne dni od orbiego jest stepper w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thorn- ja tez tak miałam 1 miesiac bez zadnego spadku wagi. Tez codzienie cwicze Potem spadło tyle co chciałam, ograniczam jedzenie-"mz" " Teraz tez mam zastuj. Ale wydaje mi sie ze osoba ktora ma niewiele do zrzucenia duzo ciężej to idzie. Ja sie uparłam ze chce zrzucic do 50 moze 48 a tak naprawde tego nie potrzebuje ale mam cel i chce do niego dobic.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chce wazy tyle jak bylam nastolatka a mam prawie 40 na karku))))) Napewno dam rade-mimo zastoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno próbowałam stosować dietę tłuszczową.... skończyło się na leczeniu wątroby... więc rzuciłam. myślę że najlepszą dietą jest ograniczenie jedzenia ale jeść wszystko z rozsądkiem. "Przysmaki" tylko w niewielkich porcjach, czasami....w nagrodę... Nie musisz wtedy bać się wyprowadzania z diety, jojo. Polecam zamiast chlebka wafelek ryżowy. przynajmniej dla mnie jest sycący. A najlepsza do ćwiczeń jest dobra muza, energiczna, dająca dobre tempo. Pozdrawiam wszystkich i ćwiczmy, ćwiczmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.kate
witam ponownie :) fakt, po ciąży pierwsze kg lecą szybko, ja od czerwca straciłam 13 kg (z 76 do 63), bez szczególnej diety. Zmieniłam nawyki żywieniowe, więcej ćwiczę, od 1,5 miesiąca chodzę na orbim, kręce hh, jeżdzę na rowerku, oczywiście nie w każdy dzień. chleb piekę sama, jest w nim tak dużo ziaren że po jednej, czasem 2 kromkach już mam dosyć. Gdybym nie jadła słodyczy ważyłabym już chyba 55kg, ale cóż.... ze słodyczy nie zrezygnuję nigdy! mogę jedynie ograniczyć. W pierwszym miesiącu jazdy na rowerku i orbim waga stała w miejscu, dopiero od drugiego miesiąca widzę spadek. życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
witam - nie jest prawda ze 2 po wysilku powinno sie jesc - co do tego ile sie powinno jesc przed wysilkim - to ok 2 godz - chodzi o to by w brzuszku nei zalegalo pozywienie, przez co zle robiloby sie trening...a po wysilku - niezwlocznie powinno sie dostarczyc weglowodanow prostych - by uzupelnic glikogen w miesniach i w watrobie - ktory zostal zurzyty podczas treningu - a dopiero pozniej dostarcza sie bialko w formie odzywki - czy tez zjada sie po np godzinie pelnowartosciowy posilek - z bialka i weglowodanow zlozonych - unikajac do 2 godzin po treningu tluszczu !!! bede mila - zdrowe odchudzanie to -300 do max -500 kcal mniej od ilosci kalorii w ktorej ani nie przybierasz ani nie tracisz /najprosciej rzecz ujmujac/ Z takich ciekawostek - ktore potrafia pobudzic metabolizm - to zjedzenie cheat meala /jedzenie smietnikowe najczesciej/ raz w tygodniu - nie caly dzien jesc zle jedzenie - tylko jeden posilek w tygodniu :) taka nagroda i ozywienie organizmu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
York 202 12 widze ze masz podobnhy cel do mojego kiedys zaczynalam od 59, udaje mi sie zejsc latwo do 54 i chcialabym zejsc do 50 chociaz przypuszczam ze wtedy chcialabym wazyc 48 kg poki co waze 55kg bo troche podjadam to tu to tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po małej przerwie :) Choć nie przerwa z orbim, dziś jestem po 55min, wczoraj HIIT Wolno bo wolno ale lecą te kg, choć mam cel 10 kg do majówki- czyli 2miesiące.. a w tym miesiącu udało mi się pewnie ok 4 kg.. dokładne pomiary pod koniec tygodnia ;) Faktycznie czym człowiek ma mniej do zrzucenia tym ciężej gubić te kg :) Wziełam się ostro w tym tyg bo do poniedziałku chciałabym zrzucić ok. 1kg.. ciekawe czy to jest w ogóle realne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może nowa ćwicząca :)
witam, co myślicie o orbiterkach marki thorn ? bo zastanawiam sięnad kupnem a wole dołozyć niż ma mi się po jakimś czasie popsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanadyjka 2012
być może nowa ćwicząca :), Ja pilnie poszukuję orbiego marki THORN, ale w moim mieście nie ma go nigdzie :( Chyba zdecyduję się na zakup w sieci. Mam na uwadze dwa modele: Thorn E5000 oraz Thorn KH 704, które mają koła zamachowe o wadze 16 kg i zapewnia to płynność ruchów. Kurczę, nie wiedziałam że tak ciężko jest z dostępnością orbitreków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia252
Witam wszystkich:) Jestem nowa,właśnie dzisiaj kurier przywiózł mi orbitreka. Czy Wam też było ciężko na początku? Mam pytanie jak ćwiczyć żeby spalić jak najwięcej tkanki tłuszczowej i na jakim obciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może nowa ćwicząca :)
no własnie ja też upatrzyłam sobie thorna e5000, niby dużo ludzi jest z niego zadowolonych, ale tutaj wyczytałam żeby nie kupować thornów ... nie wiem co mam robić... ja jak już to tylko przez sieć kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia252
Ja kupiłam Thorna KH-703 koło zamachowe 7 kg. Czy dobry to nie wiem mam nadzieję że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elunia ćwiczę od prawie trzech tygodni, poczytałam trochę na necie jak ćwiczyć i stosuję się do tych różnych rad i zaleceń. Zaczynałam od dosłownie kilku minut na najmniejszym obciążeniu (u mnie jest 8 poziomów) tak aby nie zmęczyć się za mocno. Drugiego dnia dodałam sobie kilka minut, ale żeby się nie przeforsować. kolejnego dnia znów kilka i tak doszłam do 30 minut. po tygodniu, może po 10 dniach zaczęłam ćwiczyć już ponad 50 minut. Teraz śmigam po 55 - 60 minut codziennie, zaczynam od najmniejszego obciążenia, zwiększam sobie na 2, a pod koniec na 3 poziom. Robię 24 km i staram się aby tempo było dość szybkie. Wcześniej miałam średnio 22 km/h a teraz 26 km/h. jak do tej pory nie miałam zakwasów ale jak napnę pośladki, czy uda to czuję,że trochę popracowały.... Sama jestem jeszcze początkująca ale już wiem, że trzeba stopniowo poznawać własne możliwości i przygotować się do długotrwałej pracy nad sobą. Ale po sobie widzę, że efekty już są... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa/katarzynka
Droga oczi! Napisz proszę o efektach swoich ćwiczeń (ile zbędnych kg lub cm udało Ci sie zrzucić) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spektakularne efekty to to nie są.... ale jedna osoba powiedziała magiczne słowa "już widać po tobie". nie mierzyłam się ale ogólnie to spadło mi 5 kg, tylko,że jestem bardzo duża.... (ściślej to gruba) i wchodzę w spodnie o rozmiar mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia/katarzynka
Droga oczi! Wspaniała wiadomość! Ja też chcę się pozbyć 5-7 kg. Gratuluję dotychczasowych efektów i trzymam kciuki za kolejne ! Pisz tu na forum o swoich sukcesach, bo to bardzo motywuje inne osoby (mnie także) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa, ale od jakiegoś czasu śledzę to forum. Też chcę schudnąć ok. 8 kg. Obecnie ważę 61kg przy wzroście 164cm. Dlatego zdecydowałam się na orbitreka i jutro powinna przyjść przesyłka. Pozdrawiam wszystkie ćwiczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia/katarzynka
Dusia81, mamy podobną wagę :) ja ważę 62 kg przy wzroście 168.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mnie tu nie było a w zasadzie to juz rok, ja ćwicze w spodenkach neoprenowych po 45 - 60 minut 6 dni w tyg, z tymże w tej chwili wspieram sie z adi i trzymam diete nie wiecej niz 1000kcl dziennie i po 3 tyg mam 7kg mniej. Wczesniej ćwiczyłam tylko na orbitreku codziennie po 45-60 minut i 3 razy w tyg chodziłam na aqua aerobic działa cuda, zeszło mi wtedy 8kg w 3 miesiące, bez diety tylko ograniczyłam do zera słodycze. Więc jak sie chce to wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psotka jak się ćwiczy w spodenkach? skusiłam się i je zamówiłam. A jak sobie pilnujesz tych 1000 kal.? układasz wcześniej jadłospis (co będziesz jeść), czy zjesz to co akurat przygotowujesz w domu, tylko w ilościach takich, aby wyszło 1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w spodenkach jak dla mnie super a i efekty na bioderkach i brzuchu szybciej widać co do jedzenia to nie układam jadłospisu, nie jem słodyczy i jasnego pieczywa, i ziemniaków, tak poza tym to wszystko jem i licze zeby nie wyszło wiecej niż 1000-1200kcl. Ćwicze wieczorem i wtedy juz nic nie jem tylko woda. Kolacje jem ok 17-18 najpóźniej potem juz nic tylko woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mi trudno liczyć te nieszczęsne kalorie, ale mój jadłospis wygląda tak: śniadanie o 8 - płatki owsiane na wodzie + kefir i ewentualnie 2 śliwki suszone, II śniadanie o 12 - jabłko, o 15 - trening do 60 min i potem obiad (normalny), a póżniej o 17 - jabłko, albo wafelek ryżowy czasami pozwolę sobie na pół kromki chleba razowego, i co o tym myślisz, dużo tu może być kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartuuuuch
co myślicie o thornie e5000 ? czy ktoś ma ? może ktoś się wypowie :) wszystkiego najlepszego kobitki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy jaki obiad zjadłaś, ale powinno byc ok o ile obiadek przyzwoity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psotka_2--> masz racje co do posiłków... co prawda może i nie jestem specem od diet ale wiem, że grunt to racionalne posiłki to podstawa.Ja np. rono jem 2lub 3 kromki razowego chleba z pomiodorem,ogórkiem i chudą szynką i popijam kawą.Na drugie sniadanie -jogurt naturalny z otrębami.Obiad-surówka i pierś z kuraka( nie smażona na tłuszczu).Kolacja(do godz. 17) -jabłko,narchew lub coś w tym stylu.I to mój dzisiejsze menu.W mojej diecie wyeliminowałam-- ziemniaki,białe pieczywo,słodycze i większość tłuszczy.To plus ćwiczenia na ORBIM i jest super..... ale mimo to na efekty trzeba poczekać... jasna sprawa ;) TAKŻE MĄDRZE DOBIERAJCIE POSIŁKI BEZ GŁODÓWEK ;) ;) pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie no i za panów też bo jednak też są forumowiczami...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuu!! Dzwonili dzisiaj ze dostawa mojego orbitreka nastapi w srode :))) co prawda jeszcze prawue tydzien ale chociaz juz wiem kiedy. Ja osobiscie bym nie wytrzymala jak mialabym od 17 juz nic nie jesc, jesli ide spac okolo 23. teraz czesciej sie slyszy zeby jest na 2-3 godz przed snem czyli w moim przypadku do 20 kolacja - tu sie wszyscy zgadzaja ze najlepiej biaalkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!Czytajac wasze opinie postanowilam kupic orbiego i cwicze na nim od 2 tygodni!Cwicze min 30min dziennie i widze jak moje cialo sie zmienia,celulit znacznie sie zmniejszyl i kilogramow tez ubywa,tylko,ze od miesiaca jestem tez na diecie!!!Generalnie orbi jest super!!!!Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam jeszcze dodac,ze ziemniaki jak najbardziej mozna jesc tylko nie wolno ich laczyc z bialkami czy tluszczami,ale z surowka nie zaszkodza!!Ja ze swojej diety wyeliminowalam cukier,smazone wieprzowe mieso,chleb jem tylko ciemny albo chrupki, raczej unikam jedzenia makaronu i ryzu!Ostatni posilek jadam kolo godz.19 czasami 20 i jem duzo wiecej niz Wy tu piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia252
Ja zaczęłam w pierwszym dniu od 3 minut dłużej nie dałam rady niestety słaba kondycja i zmęczenie po pracy(praca w sklepie),jednak powoli zwiększam dzisiaj jest trzeci dzień i wytrzymałam 12 minut niby nic wielkiego ale zawsze coś. Także od dzisiaj zaczęłam brać tabletki Linea Detox może w połączeniu z ćwiczenia pomoże. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×