Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość szaki
Witam, chciałam Was zmotywować do orbitreka bo to jest rewelacyjny sprzęt, naprawde warty swojej ceny. Jestem na diecie ( takiej w stylu mniej żreć) od początku stycznia i prawie od tego czasu regularnie jeżdzę na orbisiu ok 3-4 razy w tygodniu po 40 mniut. A teraz efekty: pas - 9 cm mniej brzuch - 10 cm mniej biodra - 8 cm mniej uda- 4,5 cm mniej Naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I PRZYSZŁA CISZA I ZAPANOWAŁ SPOKÓJ -----NA TYM FORUM--------CZY TU NIKOGO NIE MA????? GDZIE JESTEŚCI WSZYSCY???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam1000
mam pytanko?wiem, że aby schudnąć muszę ćwiczyć min 35 min przy tętnie 65% mojego maksymalnego (max wynosi 191)tylko nie wim na jakim obciążeniu (watt).czy jak będę ćwiczyć na max 60 watt schudnę czy da to się w wieksze mięśnie.ćwiczę od 25 do 60 watt aby utrzymać odpowiednie tętno,ale nie wiem czy 60 to nie za duzo.Dajcie znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że nie piszę, ale nie mam czasu za bardzo na to, :( ćwiczę co drugi dzień, jestem na drugim etapie HIITa, mam zamiar wytrwać i wytrzymać te 8 tyg. :) powodzenia życzę wszystkim! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam1000--- http://www.pella.pl/Fitness/Treningi-cwiczenia/Cwicz-i-chudnij-trening-aerobowy.html gdzieś na wcześniejszych str chyba podawałam juz linki trzeba poszperać na internecie --jakie tętno np. na spalanie tk. tł. lub na... jest mnóstwo info tylko trzeba na to trochę czasu poświęcić kilka lub lilkanaście stron wstecz na tym forum były już linki z dokładnymi opisami jak będę miała troche czasu to odnajdę i podeśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam1000
dziękuję przeczytałam,BARDZO MI POMOGŁaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaki gratulacje, mozna wiedziec z jakiej wagi schodzisz i ile te piekne ubytki to kg?? dwa miesiace efekt imponujacy! super a ja tak nie moglam sie doczekac moje orbiego (w drodze) a tymczasem zlapala mnie potworna grypa, ledwo zyje, wiec jest i plus, ze jeszcze orbiego nie mam bo chyba bym sie wsciekla ze stoi nowiutki a ja nie moge zaczac cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -aaabbb-
Witam, mam pytanie, czy ktoś ma ORBITREK MAGNETYCZNY PROGRAMOWANY BE 5510, jeśli tak to proszę o opinię. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zastanawia mnie jedna rzecz - czemu tak strasznie naciskacie na orbitka magnetycznego? Czy problemem jest tylko głośność, czy macie inne złe doświadczenia? Jak dla mnie sprzet do cwiczeń powinien być mechaniczny - większy komfort w dopasowaniu ciężaru, pewność ruchów, etc. Muszę teraz kupić takie urządzenie do domu, a wiem że ono świetnie modeluje sylwetkę. ( poprzez siłownie moje uda i ramiona -i niestety kaptury- znacznie powiększyły swoją objętość ) Pytanie moje do Was jest takie, czemu uważacie że magnetyczne (elektryczne) orbitreki są lesze od mechanicznych z wielkim kołem zamachowym (nie poruszam kwestii kosztów)? Życze Wam powodzenia w uzyskaniu wymarzonej sylwetki i większej wiary we własne możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! chyba odpadnę ,po miesiącu ćwiczeń nadal nic,ani w wadze,ani w cm ,ćwiczę na przemian HIIT a na drugi dzień 90 min ,nie jem słodyczy ,w ogóle w porównaniu z tym co jadłam wcześniej ,to teraz jem 1/3 tego ,ostatni posiłekto skromny obiad, a potem ewentualnie jabłko i nic a ja głupia kupiłam sobie nową wagę co mierzy wszystko i o zgroza na nowej wadze ważę nie 70kg a 74kg więc ogólna załamka i po co mi to było????,nie wiem co jeszcze mogłabym robić ,jak szybko coś sie nie zmieni to ja stresy zajadam więc pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak często w tygodniu ćwiczycie na orbim i czy na siłownię chodzicie czy macie swój własny w domu? Ja już 3 tydzień chodzę 3 razy w tygodniu na siłownię. Mam stepper w domu i muszę się zmusić, zeby w pozostałe dni bez orbiego ćwiczyć właśnie na stepperku. A i napiszcie czy robicie dni przerwy od ćwiczeń np ćwiczycie co drugi dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TT299 - nie załamuj się. Każdy organzim reaguje inaczej. Ja 2 lata temu ćwiczyłam na orbim na wiosnę i to 3 miesiące i efektów nie było. A jak przestałam chodzić to w 2 m-ce zjechało ponad 10kg. I jednak myślę, ze to efekt wcześniejszych ćwiczeń był. Nie wiem, może orgaznizm miał blokadę - bronił się, bo wiedział że bedzie miał wysiłek. A jak przestałam trenować to i organizm przestał się opierać bo nie miał przed czym? Jakaś taka moja teoria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THORN
załamka, ja również po 3 msc ćwiczeń prawie codziennych po 90 min, nie schudłam ani grama ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaki
do aNileWe_ wstyd się przyznać, ale moja początkowa waga to 80kg (zapuściłam się że ho ho) a obecna to 70 kg przez te 2 miesiące udało mi się 10 kg zrzucić :), acha ja do ćwiczeń na orbisiu zakładam jeszcze pas neoprenowy, wiem że niektórzy mają różne opinie na ten temat ale ja polecam mi pomaga. Dlatego najszybciej zjechał mi brzuch i moogę już zakładać ciuszki o 2 rozmiary mniejsze! Mój cel to 60 kg. Naprawdę polecam ten sprzęcik na początku jest ciężko, ale później ma się duużą ochotę ćwiczyć. Jak dostaniesz orbisia napisz jakie pierwsze wrażenia i wracaj szybciutko do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaki - zgadzam sie z Tobą, że fajnie się chudnie na orbim. Tylko jak ma się przeszło 80kg to waga leci. U mnie tak było. A jak już schudłam to myślisz, ze kolejne kg lecą tak szybko? Właśnie nie, ważę 70kg i mogę śmigać i śmigać i nic. Skóra jedynie się jędrna robi, ale spadku kg nie widzę. Ale ćwiczę wytrwale, dobrze, ze nie tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okey!,ale wam chociaż w cm ubywa,a mnie nic,to nie moja pierwsza próba odchudzania,ale tak to jeszcze nigdy nie było,zaczynałam od wagi 86kg 2 lata temu w tamte wakacje spadłam do 63kg,a września bez żadnych ćwiczeń i bez diety przytyłam do 72 kg,więc kupiłam orbiego,bo nie mogłam biegać (ciągle łapałam grypę),robi się ciepło i chyba orbiego zostawię na zimne i deszczowe dni ,może mój organizm potrzebuje kontaktu z naturą? he ,he he!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leci na diecie jesli jej trzymam to okolo 1kg tygodniowo :) Takze moze rozbudowuja sie wam miesnie, tym ktorym kg nie leca mimo takiego wysilku.. wazne jest tez zeby mimo godziny spedzonej na orbim nie zjesc paczka czy dwoch bo wtedy po cwiczeniach efektu nie bedzie bo nadrabiamy.. ja jak sie zawezme to trzymam diete, ale po jakims czasie cos mi odbija i jem wszystko co popadnie dlatego ciesze sie ze kupilam sprzet bo mam nadzieje, ze chociaz wymodeluje cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 posiłków dziennie i nie ma możliwości aby waga nie drgnęła, oczywiście zdrowe posiłki, u mnie w 2 tygodnie 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez wydaje sie to bardzo dziwne ze niektorym z was waga nie leci ale jedna kolezanka z tego froum byla i dietetyka i okazalo sie ze za malo je takze moze warto skorzystac z porady specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersza
Witam Chciałbym zakupić orbitrek ale ze względu na wielkość będzie mi go trudno przechowywać w domu. Czy możecie podać mi jakieś małe modele lub coś składanego jeśli istnieje? Chodzi mi głownie o długośc wszystkie maja ponad metr, a ja chciałabym taki ok 70 cm. Widzialam taki w internecie Roger Black AG-11213, ale w Polsce chyba niedostepny Slyszalam, ze w marketach sa takie mniejsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkaaaaa
wersza, nie kupuj orbitreka w markecie, są one tanie, ale wykoane z materiałów kiepskiej jakosci i szybko się zużywają. Wiem co piszę bo kupiłam kilka lat temu stepper w lidlu. Po tygodniu ćwiczeń zaczął "piszczeć". Żadne smarowanie nic nie dało. Nie da się na nim ćwiczyć bo strasznie hałasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Jestem szczęśliwą posiadaczką orbiego od dwóch tygodni. Cwiczę codziennie ok. godziny. Mam pytanie, czy po treningu mogę zjeść obiad, czy lepiej poczekać a po ochłonięciu coś zjeść? ogólnie stosuję dietę "Mż" i straram się jeść niewielkie śniadanka i leciutką kolację około godz. 17, ale obiad jem dość normalny. Czy taki sposób treningu i odżywiania pomoże mi schudnąć? Jeśli możecie, to proszę o odpowiedź, będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaki
będę mila, nie strasz mnie że później będzie tak ciężko bo gdy waga stoi to mnie najbardziej zniechęca do dalszej diety. Nie potrafiłabym ćwiczyć przez miesiąc bez żadnych efektów- za złości zjadłabym chyba całe litrowe lody! aż tak wytrwała to nie jestem. Ja liczę na to że do świąt zlecę jeszcze 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam ochotę na wielkie lody, ale dam sobie jeszcze tydzień , jak nic to chyba pozostanie mi wizyta u dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiolocezary dziękuję za radę, dziś tak spróbuję. czy dobrze przeczytałam,że schudłaś 12 kg? możesz zdradzic przepis na ten wyczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkaaaaa
patiolocezary, Czy ja dobrze widzę ? W ciągu 2 m-cy schudłaś aż 11 kg? Czy na taki spadek wagi miał znaczący wpływ orbitrek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×