Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość martus84
Hej dziewczyny!!! Czytając wasze wpisy strasznie nakręciłam się na kupno orbitreka. Ponieważ fundusze mam ograniczone chciałam kupić ten : http://koweline.pl/product-pol-324--Orbitrek-HoRnet-KOLO-12kg-16-funkcji-do-135kg.html, niestety okazało się że jest niedostępny i będzie dopiero na przełomie czerwiec-lipiec, zaproponowali mi inny http://koweline.pl/product-pol-1283-Orbitrek-GraViTy-KOLO-10kg-do-135kg.html Dziewczyny bardzo was proszę napiszcie co o nim sądzicie albo podajcie jakieś dobre z których same korzystacie do kwoty max 800 zł. Dzięki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałaś orbitreki z mechanicznym ustawianiem koła magnetycznego - pokrętła, znajdz taki sterowany przyciskami, jest bardziej precyzyjny i ma więcej możliwości ustawień oporów koła, marki nie są mi znane. Idż najpierw do sklepu sportowego, najlepiej do sieciowego gdyż mają fajne promocje - do go sportu albo decathlona. popytaj. Nie kupuj na wczoraj, mnie udało się kupić kettlera z upustem prawie tysiąc złotych bo wchodziła nowa seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus84
Wielkie dzięki Ag77, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERSO ma dobrą jakość za rozsądną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... Dziś dotarł do mnie mój orbi. Ćwiczyłam na nim, ale zdołałam wytrzymać tylko 5 minut i ledwie żyję... Nie sądziłam, że mam tak kiepską kondycję :( Posłucham Waszych rad i codziennie będę ćwiczyć o kilka minut więcej. Mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... Dziś dotarł do mnie mój orbi. Ćwiczyłam na nim, ale zdołałam wytrzymać tylko 5 minut i ledwie żyję... Nie sądziłam, że mam tak kiepską kondycję :( Posłucham Waszych rad i codziennie będę ćwiczyć o kilka minut więcej. Mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... Dziś dotarł do mnie mój orbi. Ćwiczyłam na nim, ale zdołałam wytrzymać tylko 5 minut i ledwie żyję... Nie sądziłam, że mam tak kiepską kondycję :( Posłucham Waszych rad i codziennie będę ćwiczyć o kilka minut więcej. Mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanadyjka, w ogóle się tym nie przejmuj, codziennie będzie lepiej i nic na siłę, w miarę możliwości, to nie będziesz miała zakwasów i nabierzesz większej chęci do ćwiczeń. Nawet się nie obejrzysz jak szybko dojdziesz do długich dystansów. przeszłam to wszystko jakiś miesiąc temu, więc się mądrzę. trzymam kciuki i pisz jak ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaa :):)
czesc, czy ktos byc moze ma thorna e5000 ?? chodzi mi dokładnie o funkcje monitorka ? a dokladnie gdzie sie go włącza i wyłącza bez użycia zasilacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 18 marca w decathlonie jest wyprzedaż orbitreków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia/katarzynka
nowaaa :):) No sama pomyśl... jak niby jak ma działać wyświetlacz bez jakiegokolwiek zasilania (elektrycznego lub bateryjnego)? Zasilacz musisz dokupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanadyjka 2012 ----> nic a nic sie nie przejmuj.... pewnie napaliłas się jak ja gdy dostałaś ORBIEGO ;) ..... pamiętaj nie przetrenuj się i nic na chama!!!! Stopniowo ale do celu ;) ;) Dziennie wydłużaj czas ( według własnych możliwości) a niebawem bedziesz śmigać!! ;) ;) trzymam za ciebie kciuki...... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa:):)
zasilacz mam , ale zle mnie zrozumiałas, chodzi mi o to że podlaczam zasilacz sam sie włacza monitor, zebym mogła wyłączyc monitor musze odłączyc zasilacz od gniazdka i wtedy ani zadne dane sie nie zapisuja ani nic. w instrukcji obslugi nic nie pisze, nie ma przycisku na monitorku on/off ani nic, i moze mysle ze jest jakas kombinacja klawiszy aby zapisac i wyłączyc monitorek bez koniecznosci wyjecia zasilacza z gniazdka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie monitor po paru minutach sam sie wylancza,moze u Ciebie jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THORN
Dokładnie tak , monitor w thornie wyłancza się sam po kilku minutach bez potrzeby wyłanczania zasilacza,pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaa :):):)
no tak ale on sie nie wyłącza tylko przechodzi w stan uśpienia a nie o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia/katarzynka
nowaaa :):):) Upsss.. sorrki. Wybacz mi :) U mnie wyświetlacz sam się wyłącza po 4 minutach. Gdy jest wyłąvczony widnieją na nim tylko takie jakgdyby "ramki", gdzie potem są wyświetlane wartości podczas ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierkaa ------------------------------- Dziękuję za pomocne rady i wsparcie w dążeniu do upragnionego celu (tj. wysmuklenia ciała, poprawy kondycji oraz zrzucenia 5-7 kg). Dziś mój II dzień z orbim. Wieczorkiem, gdy będę już "po" zdam relację. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaiw
ehhh dziewczyny blagam dodajcie mi sily bo wymiękam:)cwicze ok 3 tyg ok 4-5 razy w tyg plus fitnes 2 razy w tyg..na poczatku raz dziennie 30 min na programie weight loss...i pierwszy tydzien zlecialo 3 kg..potem 1kg wrocil...i trace nadzieje niestety..chyba to normalne..dodam ze jem racionalnie jak dietetyk przykazal...czy tez mialyscie takie zastoje?doradzcie cos:)od wczoraj cwicze 2 razy dziennie po 30 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zastoje to normalna rzecz u mnie po dwóch tyg był tygodniowy zastój a teraz po kilku dniach znowu waga stoi, chociaz jak waga leci w dół to motywuje a jak stoi to juz ma sie wszystkiego dośc, i tylko czekanie kiedy znowu zacznie spadać :) za to jak juz spadnie to od razu chce sie żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mój orbi już dotarł:-). Pierwszy raz wytrzymałam 20 min, chociaż po 5 min myślałam że się poddam (bolały nogi), ale się przemogłam i później już nic nie czułam. Drugi dzień 20 min, 5min przerwy i znowu 25 min. Czuję się super, żadnych zakwasów, czy bólu nóg. Dzisiaj trzeci dzień ćwiczeń, zaraz zaczynam:-). Mam tylko pytanie, bo mój wyświetlacz nic nie pokazuje, cały czas jest 0:00. Wie ktoś może jaka może być tego przyczyna. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziaiw czy możesz ćwiczyć raz ale około godziny niż dwa razy po 30min? Organizm przy treningu aerobowym a tym jest ćwiczenie na orbitreku spała dopiero po 30 min, czyli Twoj organizm zaczyna spłacić tłuszcz a ty konczysz trening. Pilnuj tez pulsu, powinnas ćwiczyć na 60-70% procent twojego tetna maxymalnego. Przed treningiem jedz weglowodany a pontreningu białko, waga powinna znów spadać w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo podobnie.W pierwszych dwuch tygodniach ubylo 4 kg,a pozniej jakies dobre dwa tygodnie byl zastuj,a teraz znowu waga leci w dol.Przez poltora miesiaca udalo mi sie pozbyc 6 nieszczesnych kg!Wiec nie zniechecaj sie tym chwilowym przestojem,walcz dalej i bedzie dobrze!!!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka......
Ewa1999, wspaniały wynik!!! Gratuluję! :) Dziewczyny, cieszę się że natrafiłam na to forum. Dzięki za to że piszcie o swoich osiągnieciach i podpowiadacie jak ćwiczyć na orbitreku. Oby tak dalej.. i będziemy laseczki na wiosnę i lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaiw
Dzieki dziewczyna za slowa otuchy:) Z ta godzina bedzie ciezko narazie...ale moze chociaz z 45 min postaram sie...cwicze wieczorem kolejne 30min bo lepiej mi sie spi...ehhh moze macie racje..trzeba czasu i konsekwencjii...ale dolujace to troszke ze nic sie niedzieje..przed 30tką nie mialam problemow z waga jak chcialam chudnac to wystarczyly mi 2 tyg na zrzucenie 4 kg a teraz mam 32 i jakby metabolizm dostal ostro w d...e..no nic nie poddam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ag77 ma racje spalamy kalorie na orbitreku dopiero po 30 minutach, wiec minimalny czas treningu powinien wynosic 45 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×