Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Cześć! :) Ja wczoraj niestety nie znalazlam czasu na orbiego. Za to dziś mam zamiar poćwiczyć. Dziś rano stanęłam na wadze i na wyświetlaczu ukazała się magiczna liczba 59,00 kg! Jestem szczęśliwa. I pomysleć, że to dzięki orbiemu :) Jestem żywym dowodem na to, że ruch czyni cuda. Nie stosuję żadnej diety, w święta jadłam normalnie. Najważniejszy jest ruch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam nie gadajcie
Hej Wszystkim Ja wczoraj mialam przerwe (na regeneracje, poza tym za dobrze sie nie czulam) no i dzis tez, bo mi sie wlasnie @ zaczal... Zobacze co jutro bedzie, jak sie bede czula, ale byc moze dopiero w sobote bedzie orbi albo jogging. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam nie gadajcie
kanadyjka2012 - gratuluje spadku wagi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
do kanayjki2012 ja podobnie myśle do ciebie i stawiam na ruch myśle że ćwicząc codziennie lub co drugi dzień sumiennie po 60 min to w niedługim czasie pozbęde się tłuszczu i zbędnych kilogramów. GRATULUJE SUKCESU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
do eweliny18115 też się zastanawiałam nad tym modelem bo miał dużo pozytywnych opini ale jednak kupiłam hs 40 e ale wydaje mi się że mało się różnią między sobą.Pulsometr kiepski tylko ale mam zamiar kupić bo teraz pożyczyłam od koleżanki i co innego jest na mojej rączce a co innego na orbitku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
do kanadyjki2012 a powiec mi ile kilogramow zrzucilas i w jakim czasie? Bo ja jak narazie to cwicze 2 dzien ale mam nadzieje ze w ciagu miesiaca bedzie cos widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina18115, ćwiczę na orbim od 12 marca (tj. 6 tygodni), 3 x tygodniowo, ok. 40-50 min. Zaczęłam od wagi 62,2 kg, czyli zrzuciłam do chwili obecnej 3,2 kg :) Chciałabym jeszcze conajmniej drugie tyle zrzucić, a marzy mi się waga 55 kg do wakacji. P.S. Wszystko w skrócie jest w moim podpisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Cześć dziewczyny dziś 30 min i czuje się o wiele lepiej bo jakaś byłam nie wyspana i głowa mnie bolała i postanowiłam wskoczyć na orbitka i rewelacja nabrałam siły i energi na cały dzień ale już mi smutno bo musze przestać ćwiczyć na 1 tydzień bo jade na mazury na długi weekend.Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wiecie jakie to fantastyczne uczucie, gdy znajomi zachwycają się Waszą figurą? Np. ostatnio koleżanka w pracy powiedziała, że bardzo szczupło wyglądam, zwłaszcza w dżinsach. Teraz nie boję się założyć obcisłych spodni, idealnych do mojej nowej figury, szczuplejszej :) I wiecie co?.... wczoraj idąc chodnikiem rzuciłam okiem na wystwę sklepową, patrzę a tam w odbiciu szyby widzę jakąś smukłą dziewczynę!!! hehe ... tak, byłam to ja !!! Jestem mega szczęśliwa z powodu mojego nowego wyglądu :) Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że wkrótce będziecie mogły napisać to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenciik1
Hej, wczoraj drugi trening- 17 minut, 6,71 km i 77 kalorii. Dziś zamierzam zrobić 20 minut, jak się uda to 25, dąże do 60 minut dziennie, a potem będzie znacznie lepiej ;) Dajecie dużo siły - dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie wczoraj 20 km. W weekend muszę odpocząć przymusowo-szkoła. Od poniedziałku znowu. Ciepło dzisiaj-założyłam spódniczkę i podobam się sobie. Nogi dużo smuklejsze niż dawniej, zwłaszcza nad kolanami co było moja zmorą. Buziaki na ciepłe dni i ćwiczymy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
czesc dziewczyny. Dzis 3 dzien mam za soba 20 km 42 minuty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanadyjka2012 zeszly ci uda? bo mi w 6 tyg nic a nic uda nie ruszyly, a tez gubilam 3 kg. ja wczoraj nadgodziny w pracy, jak wrocilam to musialam rozkrecic orbiego, dzis maja mi przywiezc nowego a starego skrzypiacego zabrac spowrotem. dzis go juz nie zloze wiec dopiero jutro :( nie lubie tej przerwy bo bardzo lubie na nim jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aNileWe_, nie mierzyłam obwodu ud, ale wydaje mi się że ogólnie nogi wysmukliły się (nie wiem ile mogło ubyć cm). Na pewno mój brzuch stal się płaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie wiem, czy ze mna jest cos nie tak... od dwoch tygodni cwicze na orbitreku, chcialabym zaznaczyc iz zdarzyly mi sie w przeciagu tych 14 dni 2 dni przerwy... dzis zrobilam 40min 13km i spalilam 215 kalorii, niestety efektow nie widac.. moze to przez puls? puls utrzymuje mi sie w granicy 130-133, cwicze na manualnym programie, na malym obciazeniu, dodam iz, mam orbitreka Kettler verso 309. Mam 32 lata, po obliczeniu wychodzi mi, iz muslalabym utrzymac puls( 220-32 =188x65% ) tj. 122, jak tego dokonac? zupelnie nie mam pojecia, moze cos robie nie tak? Gdy bede cwiczyc wolniej spale mniej kalorii, czy wtedy pozbede sie waleczkow i kilku centymetrow w udach? Moje wymiary 160cm 56kg udo 54 pas 78 biodra 92 Prosze o pomoc i rady, z gory dziekuje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam nie gadajcie
Jezdzisz na ok 70% swojego tetna maksymalnego czyli optymalnie do spalania tluszczu. Jesli chcesz utrzymac tetno na poziomie 122, to musisz po prostu wolniej jezdzic, co moze byc bardzo denerwujace. Wiem po sobie. Poza tym 14 dni to troche krotko na utrate wagi, bo nadwagi nie masz, chociaz w pasie moim zdaniem za duzo. Ja waze wiecej od Ciebie, bo 64kg, mam 162cm, lat 36 i w pasie mam teraz 68cm. W biodrach 96cm. Musisz byc cierpliwa po prostu. No i jeszcze wazne co i kiedy jesz... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dlatego musze cos z tym zrobic (nie nosze zbyc obcislych bluzek,takze brzucha nie bardzo widac, ale w dzinsach moje uda wygladaja okropnie), nie moge na siebie patrzec, do cwiczen chcialam dolaczyc brzuszki, ale to jakas masakra, z ledwoscia robie 50 i jestem wykonczona. 5 lat temu moja max waga bylo 50 kg, nie wiem co sie ze mna stalo... zakupilam orbitreka, ale dzis jak z niego zeszlam, zmierzylam sie ponownie i stwierdzilam, ze nic nie ubylo... stracilam nadzieje, ze przyniesie to jakiekolwiek rezultaty...dlatego postanowilam napisac na forum, dzieki za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliaga1980, w żadnym wypadku nie wolno Ci się poddawać!! Ja na początku też przechodziłam załamkę, gdy po ok. 2 tyg. moja waga zaczęła się wahać, tzn. straciłam kilo, a potem znów przybyło mi trochę. To chyba normalne. Nie powinnaś też mierzyć się i ważyć codziennie. Najlepiej robić to np. w odstępach tygodniowych i zawsze o tej samej porze. Ja np. ważę się raz w tyg. rano po przebudzeniu. Życzę wytrwałości dziewczyny i chłopaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam nie gadajcie
nie mierz i nie waz sie codziennie, bo zwariujesz i sie zniechecisz... wrzuc na luz i nastepny pomiar wykonaj za jakies 2 tyg. Jakbys miala do zrzucenia 20kg+ to by bylo szybciej widac efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliaga1980 uwierz mi chcialabym miec twje 54 cm w udach :P ja cwicze od ponoc miesiaca i uda stoja, mam 56,5 i ani rusz. chociaz widac ze sa inne to i tak wydaja sie w jeansach masywne. brzuszek i bioderka spadly.. nogi chyba najciezej ruszyc ;/ nie zalamuj sie, daj sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona POMOCY
Witam was wszystkich serdecznie. Kiedy czytam o waszych wspaniałych osiągnięciach to już nie mogę się doczekać by osiągnąć podobne wyniki. Do rzeczy: mam wielki problem i dylemat, proszę pomóżcie jaki orbitrek byłby najlepszy w cenie tak do 400zł, wiem , że to może za mało na porządny sprzęt, ale obecnie nie mogę wydać więcej, a poza tym trochę mi szkoda bo mam dużo innych wydatków. Na allegro jest sporo ofert ale nie mam pojęcia jaki wybrać. PLIS pomóżcie napiszcie jakieś nazwy i czym się sugerować przy kupnie. Powiedzcie jeszcze, czy posiadacie te orbitreki z programami gotowymi czy takie normalne z 8 stopniowym obciążeniem. Czekam z niecierpliwością mam nadzieję, że mi pomożecie i będę mogła dzielić się z wami osiągnięciami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
do ilona Pomocy. Ja sobie kupilam pare dni temu na allegro orbitreka firmy hop sport HS-4030 kosztowal 550 zl kolo zamachowe 7 kg i gratisy pas neoprenowy rekawice i e-book "odchudzanie fakty i mity" i szczeze polecam jest fajny stabilny ma dystans jaki sie przejechalo tentno i cos tam jeszcze ale jeszcze go dobrze nie rozpracowalam ale szczeze polecam. I zycze powodzenia i wytrwalkosci ps. Kolo zamachowe najlepiej 7 kg nie mniej a moze byc i wiecej tylko byle bys trafila za takie pieniadz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olique
Do ewelina18115 Powiedz mi proszę, czy ten orbitrek ma jakieś programy treningowe? Czytałam, że dobrze jeśli orbitrek posiada coś takiego. Właśnie przymieram się do kupna, a model który opisałaś jest jednym z moich 3 kandydatów. Więc proszę, daj znać, co z tymi programami. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ilona pomocy witaj ja kupiłam swój pół roku temu za 299 +99 przesyłak na allegro firmy abarQs koło 8 kg ale nie ma żadnych gotowych programów pokazuje puls ile się przebiegło kalorie prędkość czas ja jaestem z niego zadowolona bo jedzę już pół roku i jak narazie bez awarii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
do olique. Nie nie ma on zadnych programow ma tylko puls kalorie przebyty dynstans i czas. Mi osobiscie on odpowiada nie patrzalam na to czy ma jakies programy byle by tylko efekty dal. Ja polecam jak najbardziej. I zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
a i moj orbitrek kosztowal 550 zl razem z przesylka a koszt przesylki to 12 zl za pobraniem bo przy wplacie na koncie przesylka gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam za dobre rady i mile slowa, rzeczywiscie "wolna jazda" jest bardziej denerwujaca... poza tym mniej kalorii spalam, mniej sie poce, dzis zrobilam 50min, 13,5 km, 210 spalonych kalorii :( , puls max 125 (wynik zblizony do wczorajszego)... choc musze przyznac, ze czasem w stanie spoczynku puls dobija mi do 100 , taka moja natura ... dlatego tez moze dlatego podczas cwiczen trudno mi utrzymac sie w przedziale 120-122, wracajac do kalorii powiedzcie mi dziewczyny jakim cudem udaje sie Wam spalic do 600 kalorii dziennie???? pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olique
do ewelina18115 Mam jeszcze jedno pytanie: mogłabyś napisać, jaki masz wzrost i czy długość kroku jest ok? Chciałabym też żebyś napisała czy regulacja oporu działa (natknęłam się na opinie, że w tym modelu to tylko atrapa...) i czy masz z nim problemy pt. trzeszczy, rozkręca się itd. Dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
do olique. Ja mam 164 wzrostu jak dla mnie krok mi pasuje a co do regulacji oporu to nie ma ruznicy czy na najmniejszym czy na najwiekszym mozna powiedziec ze roznica jest bardzo malutka wrecz minimalna ale jak dla mnie to sprzet jest ok kupilam taki bo tylko tyle moglam zaplacic chyba ze jestes wstanie dac wiecej to mozesz w lepszy zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
acha ja mam sprzet od tygodnia i jak narazie sie nie rozkreca ani nie trzeszczy ale najlepiej jest nasmarowac troche smarem bo ja tak zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×