Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Witam. Polecam wszystkim gotowanie na parze. Ja mam taki specjalny parowar piętrowy. Od miesiąca gotuję na nim warzywa, ziemniaki (polecam w mundurkach). Po prostu rewelacja! Nie dodaje wcale soli i rodzina już się przyzwyczaiła. Moje nastoletnie córki stwierdziły, że mają też lepszą cerę, mniej trądziku. A warzywa na parze mają cudny, żywy kolor. Wypróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka 4444 - ja bym wybrała chyba Thorna, słyszałam lepsze opinie niż o hitonie dziewczyny, kady orbitrek pokazuje inaczej, nie przejmujcie się. mój np. podczas godziny treningu pokazuje mi ok 800kcal spalonych, więc wiecie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INKA4444
find-me dzięki, że sprawdziłaś. a może polecasz jakiś inny sprawdzony model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomianyzapał
heneczka 125 mam tak samo, schodzę zmęczona, ale efektów nie widzę. ale jak piszesz to na wadze zjechałąs, więc i tak super. ja nic a nic, nawet mam wrazenie ze utyłam, na dodatek teraz mam jakies bóle w jajniku, koło pachwiny i nie wiem czy cos mi jest, czy naciagłąm sobie mięsnie w tym miejscu. także lipa totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a powiedzcie czy macie jakieś sprawdzone specyfiki hamujące apetyt i chęć na słodyczy. Tyle tego wszystkiego, że nie wiadomo co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, za mna 6 dzien cwiczen ;-)) spocilam sie dzisiaj niemilosiernie, ale musze przyznac ,ze dalo mi to duzo satysfakcji ;-)) zaczelam zauwazac poprawe jesli chodzi o jedrnosc pupy i ud ;-))Nie waze sie ani sie nie mierze, mam zamiar to zrobic dopiero za miesiac;-) Słomianyzapał - tez mialam bol jajnika , dzisiaj juz mi przeszlo, ale wczoraj byla po prostu masakra i tak sie zastanawiam,czy zle cos robilam cwiczac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKA - no ja mam chritopeit i jestem baaaardzo zadowolona :) polecam big big- najlepszy specyfik to silna wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Słyszałam właśnie, że mechaniczne na tej taśmie łatwiej naprawić jak by coś było, no ale jakie też jest prawdopodobieństwo, że taki sprzęt się zepsuje. Dziewczyny ja cały czas szukam jakiegoś sprzętu nie drogiego. Mam teraz na oku Domyos VE 300 jak myślicie ile za używany taki można dać? Bo gościu kazał mi zaproponować cenę. A jeszcze jedno jak u Was z motywacja? Bo mój mąż twierdzi, że kupię orbika i nie będę na nim jeździć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slomianyzapal, chyba powinnam zaktualizowac stopke, odkad zaczelam cwiczyc tez mi troche przybylo kg niestety :( Ale dziewczyny tu pisza, ze to tylko organizm sie broni, albo po prostu to to, ze miesnie sa ciezsze od tluszczu. A jak dlugo juz ciwczysz? Po ubraniach nic nie widac? Ja wracam do domu okolo 19 albo 20 i mimo ze padam na pysk jakas daje rade cwiczyc codziennie oprocz piatkow (cos mi sie tez od zycia nalezy), cena orbitreka mnie motywuje wystarczajaco. Po a tym wiosna idzie i juz jestem przerazona co to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny po malej przerwie ;) find_me ziemniakow nie trzeba zastepowac ryzem czy kasza same w sobie maja bardzu duzo wartosciowych skladnikow, poczytaj na necie pojawilo sie kilka ciekawych artykulow,ktore obalaja mity, ze ziemniaki sa tuczace wrecz odwrotnie :) dla mnie na cale szczescie bo je kocham miloscia bezgraniczna, chodzi tylko o to by nie laczyc ich z tlustymi sosami bo wtedy to fakt bomba kaloryczna no i wiadomo wszelkiego rodzaju frytki odpadaja,ale ziemniaczki pieczone w piekarniku najlepiej w mundurkach jak najbardziej juz zacieram rece jak sie mlode pojawia :P tez wybralabym thorna bo sama go mam i jestem mega zadowolona u mnie jutro wazenie,ale chyba zbedne bo mialam 2 tygodnie przerwy( od niedzieli znowu w ruchu) a z tymi licznikami to az smiac sie chce mi znowu pokazuje po 50/55 minutach max 300, a jade juz z prawidlowym pulsem, predkosc od 25-26 nie wiecej nie mniej bo puls szaleje,ale z ta predkoscia tez wiemy jak jest :) na kolacyjke jeszcze polecam oprocz tego co find_me podala sledzika w sosie pomidorowym pychotka,gotowe w puszkach nie trzeba sie bawic a mam pytanko cwiczy ktoś na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam orbitrek firmy thorn i jestem bardzo zadowolona. Odnośnie wagi to to nawet na nią nie staje. Znowu mialam pare dni przerwy, bo mi dziecko bardzo gorączkowalo, ale dzisiaj już mogę pobiegać , tylo teraz okres mi si zbliża i caly czas organizm chce jeść a ja na jedzenie patrzec coś nie mogę i taka głodna chodze. Dla mnie dobry zapychaczem jest marchewka z jablkiem, poprostu pychota :-) święta racja wiosna idzie i trzeba się wziąść porządnienza robote, żeby ne trzeba było chować fałdek pod sukienką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki:) Dość długo się nie odzywałam i również miałam przerwę w ćwiczeniach:( bo nałożyło się parę spraw rodzinnych...a przede wszystkim urodzinki, 40-stka męża;) no i oczywiście "zgrzeszyłam" bo sobie pozwoliłam na nie małe co nieco :P a teraz pokuta :D Od wczoraj znowu zaczęłam ćwiczyć,więc KONIEC z obżarstwem muszę w końcu być konsekwentna! Dziewczynki po przeczytaniu parę wpisów można powiedzieć że mamy już nasze motto: "wiosna idzie trza się wziąć do roboty" ;) pozdrawiam i razem dojdziemy do celu! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black-carmen,ja ćwiczę na czczo,ale powiem Ci jest ciężko,jestem jakoś osłabiona jadę tylko 30 minut bo jakoś więcej nie daje rady,wolę jednak wieczorem tak koło 20.00 to mogę wtedy dłużej nawet 50-60min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
find_me jakiego masz christopeit? ja też go mam ax6..ma spory opór max na 3 daje rasę a ma 16 stopni... też jestem zadowolona ale ostatnio coś mi stuka w rączkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomianyzapał
haneczka125 ja nie stosuje diety, jem normalnie, poza wieczorami, i moze tez to jest powód ze nic mi nie ubywa, po ubraniach tez nic nie wiedzę. Dlatego jak piszesz ze pare dni i ci ubyło to jestem w szoku i jednoczesnie sie załamałam totalnie. a ty dietke uskuteczniasz?. Dziewczyny do wiosny faktycznie wypadałoby, ale co mam zrobić, żeby zdarzył się cud, sama jazda nic nie da? Pomózcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniska2002
witam potrzebuje instrukcje obslugi do orbitreka firmy STAMM TORNADO XTE kupilam wczoraj i nie moge sobie poradzic z obciazeniem caly czs jest bardzo ciezko na roznych programach bo jest ich az 12 chodzi tak samo sprzet kupilam prawie nowy bo raptem 5 razy uzywany ale facet sprzedal mi poza allegro i nie odp na maile wiec nie wiem co mam zrobic pomozcie mi :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słomianyzapał hmm... jak już wiemy,każdy organizm jest inny,ale raczej żeby schudnąć to jednak wymaga to pewnego poświęcenia,aby jednak odnieść sukces, musimy poznać zasady diety i nauczyć się ustalania swego menu.Konieczna jest również praca nad samym sobą(ja też mam z tym problem) Staram się jednak,żeby moje posiłki były niskokaloryczne,pije maślankę,jem ciemny,chlebek (bez masełka) obiad przygotowuje sobie na parze itd. find_me też pisała o jedzonku i też pewnie można skorzystać z jej porad ;) ,ale wydaje mi się słomianyzapałku,że bez diety to raczej się nie da,no może jakbym miała te 20 lat i jeździła tylko na rowerku to tak(wiem coś na ten temat bo kiedyś było mi łatwiej schudnąć) ale jak się ma te 30+ ;) to bez dobrej diety ani rusz! (ja tak mam) :( ...cierpliwość to podstawa skutecznego odchudzania... :) życzę wszystkim cierpliwości sobie też:) Skusiłam się dziś do kupna tabletek CLA z zieloną herbatą+L Karnityna spróbuję i dam znać czy coś "daja" pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia- przed 30 tez nie jest łatwo bez diety :-) dopiero jak zaczęłam inaczej jeść, waga zaczęła spadać. 70% odchudzania to dieta, taka prawda :) mija 2216 - ja mam christopeit el8, ja już próbowałam na 4 nawet, ale wtedy jechałam jak żółw, raczej zostaję przy 2 i 3 poziomie. black carmen- dzieki za info odnośnie ziemniaków, ja i tak za nimi ni eprzepadam, więc z chęcia zamieniam na coś innego :D ale zakupiłam teraz dwie książki, czekam na dostawę "odchudzająca książka kucharska" i "kuchnia dietetyczna 1001 przepisów", ponoć fajne, zobaczymy :) a wczoraj na kolecję zjadłam kanapkę z jajkiem (ciemne pieczywo) i sałatkę z pomidorka i mozzarelli, mamuniu, jakie to było pyszne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia1977 ja przy pierwszym zderzeniu z orbitrekiem po ciazy cwiczylam w zasadzie tylko na czczo i efekty byly super, na poczatku troche ciezko, ale potem juz godzinke spokojnie dawalam rade teraz cwicze wieczorem i efekty marne,dlatego tak odwlekam ten moment, ale chyba od poniedzialku trzeba bedzie ruszyc obceluli... dupsko i wstawac o 5 nie ma sily, kazdy organizm jest inny moj chyba woli poranne katusze co do diety ( nienawidze tego slowa :D ) rano kolo 7 jem otreby owsiane z mlekiem, kolo 11 ciemna bulke z ziarnami, kolo 14/15 obiad typu ziemniaki z kurczakiem ( bez sosu) z salatka, 18 cwicze i 1,5h po troche twarogu, kawalek piersi, albo troche sledzika i wszystko pieknie ladnie poki nie nadejdzie weekemd :/ niedzielne obiadki u rodzicow/tesciow, sobotnie spotkania ze znajomymi fuck jak tu zacisnac gebe kiedy wszyscy sie delektuja napojami wyskokowymi w ostatni weekend mi sie udalo i to byl chyba jeden z nielicznych no przeciez czlowiek tez musi miec jakies przyjemnosci deniska2002 na internecie szukalas? dlaczego sprzedajacy nie dolozyl do sprzetu? co za typ:/ najlepiej teraz nie odpisywac zgarnac pieniadze i nara :/ find_me jak nie przepadasz za ziemniakami to pewnie,ze kasza i ryz najlepszy :) zdradz jakies fajne przepisy jak przerobisz ksiazke jakby cos bylo ciekawego z ziemniaczkow hehe to wiesz :) słomianyzapał a napisz tak po krotce od rana do wieczora co jesz :) takie przykladowe menu moze wspolnie z dziewczynami cos zaradzimy, moze wystarcza tylko jakies male modyfikacje :) najwazniejsze, ze sie na noc nie objadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Przyjmiecie mnie:)Dziś kupiłam sprzęcior co prawda chiński i takie mam wrażenie że małe kroczki na nim się robi ma któraś z Was takie wrażenie na swoim? Może uda mi się już jutro poćwiczyć coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia...
black-carmen,a już chciałam z ćwiczeń (na czczo) z rana zrezygnować bo naprawdę mi kiepsko szło po tej jeździe zawsze się czułam jak zbity pies :P ale kochana zmotywowałaś mnie,pisząc,że efekty były super:)będę dalej ćwiczyć rano na czczo choćby nie wiem co! pa dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 1977
Joasia...to ja Joasia 1977 chciałam skrócić pseudonim,ale chyba wyszło coś nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Przyłączam się do dyskusji rano czy wieczorem. Jak kupiłam orbiego (ponad rok temu) to jeździłam i rano (słabo się czułam) i wieczorem (nie chudłam). Ogólnie było to wszystko zniechęcające. Jedyne, co mnie motywowało, to kolejne odcinki seriali ;-) ale teraz odkryłam jeżdżenie wieczorem, przy bardzo dynamicznej muzyce. Niedługo, a szybko. Fantastycznie mnie to relaksuje. Powiem Wam, że ja, która nigdy nie chodziłam nawet na wf w szkole, teraz nie mogę się doczekać wieczora, żeby wskoczyć na orbitrek! Pierwszy raz także powoli, ale skutecznie chudnę. No i skóra jest widocznie jędrniejsza. Polecam. Wszystkim życzę wytrwałości, a przede wszystkim przyjemności z ćwiczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeżdżę jak mam czas... raz o 13, raz o 23... ważne żeby w ogóle jeździć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Kochane możecie mi odpowiedzieć na moje pytanie...czy któraś ma tak że na orbim robi jakby małe kroczki i czy to w czymś przeszkadza czy chudnie się wolniej itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazonko za mna jest 57,1 i ciesze sie bardzo bo jak wazylam sie w piatek po tej 2 tygodniowej przerwie waga pokazala 58,5 :/ Joasia 6,5 kg w 2 miesiace to chyba niezly efekt nie? teraz za skurczybyka nie moge tego osiagnac dlatego sie przestawie na poranne na poczatku jest ciezko wiadomo,przyzwyczaisz sie i pamietaj zeby po cwiczeniach na czczo od 30 do 60 minut spozyc jakies bialko najlepiej kawalek piersi zeby nie doszlo do katabolizmu miesni, nie powiem bo wieczorem cwiczy mi sie najlepiej najwiecej energii, ale co z tego jak rezultaty marne, a z drugiej strony wole rano wczesniej wstac jak dziecie spi, odwalic swoje i miec spokoj find_me masz racje wazne zeby sie ruszac, ale pora jednak ma jakis tam wplyw na to wszystko kazdy musi to u siebie wybadac doda hmm a jakie kolo zamachowe ma twoj orbi? ile masz wzrostu? moze wystarczy przesunac te "płetwy, narty" czy jak to sie tam nazywa w ktorych trzymasz stopy chya w wiekszosci sa regulowane moj pierwszy orbi mial kolo zamachowe 5kg i troche mialam takie wrazenie jak Ty teraz mam 12 kg i jest ok zreszta musi bo ja mam 157 cm wiec, krotkie nozki to i krok niezbyt pokazny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia...
black-carmen 6,5kg w 2 m-ce to naprawde świetny wynik! też bym tak chciała :) Ja dzisiaj zaliczyłam 40min na czczo :p Oczywiście o białku będę pamiętać:) (dodam tylko że ja ćwicze rano i wieczorem też;) ) Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
No ja mała jestem też 160cm niestety to jest taki z tych najtańszych i nawet nie mam specyfikacji ile ma koło itp i regulowane te spody też nie są. No nic poćwiczę dziś i zobacze jak bedzie, może to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda nie wazne czy chinski czy nie wazne, ze jest :) a to kupilas uzywany, ze nie ma zadnych info o kole itp? pocwicz zobaczysz moze to takie pierwsze wrazenie mialas, a jak nie to to tak jak piszesz przyzwyczaisz sie :) joasia dwa razy dziennie ? super :) moja 4-latka chyba nie dalaby mi tak poszalec, a sama juz cos probuje ledwo dosiega, ale jak przywali to kreci 2 minutki smiesznie to wyglada orbitrek chodzi a cwiczacego nie widac hehe ptaszki za oknem spiewaja dziewczynki wiosna idzie :) meg a jak rzucanie palenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Tak używany i że chiński to nigdzie nie ma info o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×