Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

doda a nie mozesz sie skontaktowac z osoba od ktorej kupilas? tylko zapytac o kolo ile ma, a patrzylas pod wyswietlaczem nie ma tam modelu? chociaz jak juz kupilas to kola i tak nie wymienisz wiec pozostaje sie tylko przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Nalazłam taki opis tylko na innej aukcji gdzie ktoś chciał sprzedać takiego. rozmiar : 97x52x156 (cm) waga : 29kg koło zamachowe : 6kg 8 stopniowa regulacja oporu komputer : prędkość, czas, kalorie, dystans, funkcja scan, puls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to praktycznie takie same parametry jak moj pierwszy tylko ja mialam 5kg kolo i to na nim najwiecej schudlam wtedy :) wytrzymal rok niestety spaw w glownej rurze puscil, ale jeszcze poszedl na sprzedaz pewnie komus teraz sluzy takze spokojnie nie obawiaj sie jak bedziesz cwiczyc to schudniesz nawet przy malych kroczkach :) a ile masz do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
uff nawet nie masz pojęcia jak mnie pocieszyłaś tym :* Ja mam już niewiele, ale właśnie te ostatnie kilogramy są najgorsze i sama dieta już niewystarcza, dziś rano na wadze 58,4 miałam. Więc biorę się za robotę liczę, że po 2 tygodniach będzie 2kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
A próbowałyście 3-minutowego odchudzania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam prawie 1,5 kg mniej i 3 cm mniej wzrostu hehe to praktycznie mamy ten sam problem jesli chodzi o tluszczyk :) ciekawa jestem jakie beda u Ciebie efekty :D jeszcze napisz, ze jestes rocznik 88 :) a co to za odchudzanie? pierwsze slysze 3 minutki brzmia zbyt pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
No prawie:) 86 jestem. W 3minutowym w skrócie chodzi o to, że 30sek jedziesz na najwyższych obrotach musisz dać z siebie wszystko a potem 30 na lajcie całkiem spokojnie i znowu 30max i tak przez 3 minuty. Można to też wykonywać biegając itp ja kiedyś przez kilka dni robiłam to na biegu w miejscu to uwierzcie albo i nie ale po 3 minutach byłam wykończona bardziej niż po biegu przez godzinę i podobno to daje super efekty. Chcę to też wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche poczytalam o tym, oczywiscie opinie sa podzielone, mysle, ze mozna sprobowac to taki skrócony hiit, a to daje po dupie oj daje chyba bede musiala na orbim bo z bieganiem u mnie krucho kiedys trenowalam gimnastyke mialam mala kontuzje i prawe kolano juz nie takie przy dluzszym bieganiu cos mi tak jakby przeskakuje potem pobolewa, to samo przy przysiadach, a na orbim zero dolegliwosci dziewczyny jecie magnez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doda mój pierwszy orbi kosztował o ile dobrze pamiętam 200zł, też miałam wrażenie, że robie małe kroczki. Najważniejsze to ćwiczyć, bo nawet najlepszy kettler nie wiele pomoże jak nie będziemy na nim biegać. Spokojnie dasz radę i będziesz laska :-) Black carmen ja jem magnez i witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomianyzapał
bllack-carmen ja wstaje o 5 rano niestety na 6 do pracy, ale plusy, że wczesniej jestem w domu, i zaraz po obiedzie koło 16 jadę. Jak wstanę to parę łyżeczek jogurtu naturalnego, koło8.30 śniadanie bułka z ziarnem (warzywa+wędlina, ser, ryba wedzona< zalezy od dnia), koło 11.30 albo owoce albo jogurt z płatkami, koło 15 obiad, i tu jest juz problemy, bo jakies mioeso, ryba smaozna surówka, ale nieraz frytki, nieraz kasza, makaron, zależy od dnia i od tego co dzieciaki chcą, no i wieczorkiem znów jakis jogurt, owoce. Czasem zdaza mi się jakas kanapka, jak swieże bułeczki pachną hi, hi, no i lampka wina, drink(niestety w ramach odstresowania sie po ciązkim kolejnym dniu). Cięzko niektórych przyzwyczajeń sie pozbyc, zdarza sie w miedzy czasie jakaś czekoladka, batonik musli, cukierecek, wiec cięzkim jestem przypadkiem, ale jezdze codziennie i czytam was i podziwiam ze macie dziewczyny taka silna wolę. Zaczełąm tez pić po łyku octu jabkłowego, oczywiscie duzo zielonej herbaty, prawie inne nie pije, kawe oczywiscie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena pytalam o ten magnez bo juz kilka wyprobowalam ostatnio mialam ten co reklamuja hela mag.. cos tam i dalej zdarzaly mi sie skurcze lydek, skaczace miesnie pod okiem ( jak to smiesznie brzmi) wyczytalam, ze super zamiennkiem sa orzechy wloskie, podjadam w ciagu dnia i sie skonczylo, tylko nie wiecej niz jakies 20/30 gram bo w 100 gramach maja jakies 600kcal, ale podobno samo zdrowie polecam :) a jaki magnez bierzesz? pomaga? slomianyzapal po objadku 0 weglowodanow chyba, ze w postaci warzyw jak jogurt to tylko naturalny, owoc odpada zamien na warzywko, pieczywo wiadomo odpada a pachnace buleczki w ogole( wiem wiem boli) nienawidze chodzic wieczorem na zakupy do lidla.. ten zapach wrrrr cukiereczki, czekolada bye bye jak juz owocowa maslanka najlepiej z rana zebys zdazyła spalic cukier albo ten batonik musli, sera zoltego tez jak najmniej, frytki spokojnie mozesz najlepiej domowej roboty z piekarnika, albo jakies lodeczki w mundurkach, rybka smazona to nie jest wielki grzech zeby usmazyc nie trzeba nie wiadomo ile tluszczu najlepiej na oliwie albo oleju rzepakowym, bialko z tluszczem nie robi tak duzej krzywdy jak tluszcz z weglami, lampke wina najlepiej zostawic na weekend, mam to z piwkiem kocham zimne lodowate gorzkie piwo :/ w jakim wieku masz dzieciaki? dopinguja mamuske? :) przerabane ile czlowiek musi sie nameczyc, 2 tygodnie sobie popuscilam i 2 kg na plusie, a teraz zeby zrzucic jeszcze dwa bede zapierniczac caly miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem raczkująca w tym temacie i dopiero mam w planach rozpoczęcie pracy nad sobą. Bardzo proszę o radę jaki orbitrek najlepiej kupić - nie chciałabym wyrzucić kasy w błoto- max 500 zł chcę przeznaczyć na ten zakup. Proszę o wasze dobre rady bo widzę że tutaj to same profesjonalistki są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomianyzapał
black-carmen dzięki za rady, kurcze a ja myslalm ze owoce wieczorkiem to luz, a własnie zjadłąm pomarańcza i kiwi, ale zgrzeszyłam, hi hi. No to z tymi cukierkami i tym winkiem to tragegia he, nie no żartowałm, ale boje sie ze tyle silnej woli to ja nie mam. Dzieciaki to chyba za duzo powiedziane, to juz prawie dorosłe, jeden 16 drugi 12, z tym dopingowaniem to tak bym nie powiedziała, chłopaki inaczej na to patrza, zainteresowanie w tym temacie jest takie, że ograniczają sie do zadania pytania- ile bedziesz jeżdziła?, hi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka84 nowy czy uzywany? jesli nowy to moze bede monotematyczna, ale obstawalabym przy thornie to jednak dosc znana i solidna firma co nie znaczy, ze nie moze trafic sie bubel jak wszedzie do 500zł moze cos takiego http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-thorn-7598-kolo-5-kg-okazja-i3004048100.html niech inne dziewczyny sie wypowiedza :) slomianyzapal owoce to same zdrowie witaminki,mineraly ale niestety tez cukry dlatego najlepiej gora do 16, musze sie przekonac do bananow bardzo je lubie, ale jakos utrwalilam sobie, ze to bomba kaloryczna nie wiem skad mi sie to ubzduralo, a podobno samo zdrowie to Ty juz masz doroslych facetow przynajmniej nikt Ci nie przeszkadza bo ta moja agentka jak widzi, ze cwicze to zaraz by chciala dolaczyc wlasnie zjadlam troche twarozku z zielonym ogorkiem jakis nowy wynalazek z biedronki fuj ohyda chemia zalatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black carmen,pije magnez często kupuje w biedronce zawsze przy kasaxh jest taki do rozpuszczania w wodzie. Czasami kupie w aptece i do tego witaminy centrum albo tez takie do wypicia. Tez mi często powieka drgała' i odkąd stosuje magnez to na szczęście przeszło. Również polecam ornitreka firmy thorn , moj ma już ponad rok i nic nie trzeszczy, jest stabilny i jak do tąd nie mial żadnej awarii (odpukać) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Witajcie z rana, wiecie co hehe chyba uda mi się sprzedać tego moje orbika którego właśnie co kupiłam i pozbieram więcej kasy i kupię chyba lepszego z większym kołem, bo to mi się wydaje za małe i tak nie dobrze mi się ćwiczy. Coś poszukam:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena tez myslalam nad takim do rozpuszczania, ale on ma chyba cukier i substancje slodzace, zobaczysz czy cos takiego pisze na opakowaniu? ja juz tego cukru unikam jak ognia, ale jak mam wypic piwko to skladu nie analizuje haha a jakiego masz thorna-a? ciekawa jestem jaka ci srednia predkosc pokazuje bo te liczniki powinny pokazywac podobnie doda a masz juz jakiegos na oku? bedziesz brala nowy czy uzywany? ja wczoraj myslalam, ze juz mam po sprzecie, gdzies o ta jedna " pletwe" zawinal mi sie kabel z zasilacza i jak ruszylam to go wyrwalam z wielkim hukiem i powiem brzydko jebn.. na ziemie, az milo :/ na szczescie chodzi, ale ciekawe jak dlugo, sama sobie narobilam dobrze, ze meza nie bylo w domu bo by biadolil, ze nie uwazam co tam macie dzisiaj dobrego na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thermo stim
Ja szukam używanego bo taniej a czasem można dostać sprzęt w super stanie tak jak ten teraz połowa taniej a prawie nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
chyba se musze zaczernić jakiś nick bo tak to piszę zawsze pod innym jakoś tak anonimowo a tak bede jedna ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda zaczernij bedzie wiadomo, ze Ty to Ty kasia kolo troche male i firmy w ogole nie kojarze, poczytaj troche wyzej doda ma kolo 5kg i chce sprzedac bo za male, ale mozesz sprobowac moze Tobie akurat bedzie pasowalo ja tez na takim zaczynalam wyzej podalam linka do thorn-a dla Majeczka84 moze lepiej taki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Ja się na tym nie znam jeszcze tak ale uważam, że każdego orbika należy przez zakupem, wypróbować jeśli chcesz kupić wysyłkowo to lepiej podjedz gdzieś w Twojej okolicy i pojeździj sobie na jakims o takim samym kole, bo te 5kg to naprawdę jak dla mnie porażka. black-carmen Ty się na tym znasz jak te koła idą 5kg potem są 6kg 7 8 9 itd czy 6 a potem dopiero 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black-carmen dzięki :) Pójde jutro do kumpeli i wypróbuje zanim sie zdecyduje.Ech pora sie zwiasc za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda 5,6,7,8,9,10 nie widzialam tylko 11 potem 12,13,14 ,15,16 nawet 23 i pewnie wiecej ciekawe jak sie na tym cwiczy ja na pewno mam za krótkie kopyta i gryzłabym wyswietlacz :D ale dobrze mowisz warto sprawdzic przed zakupem ja tego pierwszego kupilam w makro to sprawdzilam wtedy jeszcze nie wiedzialam co i jak bylam napalona bralam do razu nie ma, ze nie hehe a z tym drugim sie wycwanialm troche bo sasiadka przyszla do mnie zebym jej jakiegos wybrala na necie i ten thorn mi sie tak strasznie spodobal wiec jej polecilam, jak do niej przyszedl weszlam obadalam z kazdej strony i zamowilam takiego samego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) jestem tutaj nowa, od nie dawna śledzę wasze wpisy. Potrzebowałam dużej motywacji bo nie należe do osób lubiących sport i jakikolwiek wysiłku. Mam 168 cm wzrostu i waże 80kg tak więc do zrzucenia mam conajmniej 15kg! :( fajnie by było 20 :) wiem że nie będzie łatwo ale mam nadzieje że się uda, nigdy jeszcze nie miałam takiego zapału jak teraz :D Miałam wątpliwości co do kupienia orbitreka ale w końcu zdecydowałam sie i to dzięki wam :D Mam go od 2 dni, wczoraj ćwiczyłam rano i wieczorem po 15 min (mam słabą kondycje) dzisiaj już 20 min, jutro postaram sie 25 min :) na początku chciałam kupić z kołem 5 lub 6 kg ale sprzedawca określił te orbitreki jako "nieporozumienie" i że lepiej dołożyć troche więcej pieniedzy i kupić większy bo te mniejsze robią takie małe kroczki, są nie wygodne i mało stabilne więc kupiłam z kołem 9 kg firmy SPOKEY DETROIT i powem wam że jest świetny i co najważniejsze nie trzeszczy a tego najbardziej sie obawiałam :) A wam dziewczyny bardzo dziękuje za motywacje wasze wypowiedzi bardzo pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) kupiłam tę książkę "kuchnia dietetyczna 1001 przepisów" liczyłam szczególnie na dania obiadowe, bo tu brak mi pomysłów, ale nie zachwyciły mnie :( większość z ryb i owoców morza, na które jestem uczulona :( ale za to desery są świetne! czekam jeszcze na tę drugą książkę, ponoć lepsza. ćwiczę ciągle, choć wczoraj miałam przerwę, bo się fatalnie czułam. martwi mnie to, że za 2 tygodnie jadę na 3 koncerty pod rząd, i większość czasu spędzę w autokarze, więc nieregularne posiłki, jedzenie w pośpiechu, co wpadnie w ręce, no i zero orbitreka. Mam nadzieję, że to nie zaprzepaści 2 miesięcy walki :( trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
no nic Kochane sprzedałam wczoraj mój orbi, który przed wczoraj jeju ja to jestem niezdecydowana strasznie, na szczęście nic na nim nie straciłam i zaczynam poszukiwania od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
find_me jestes piosenkarka czy kims z ekipy? :D fajnie masz 0 nudy :D probowalam wczoraj ten kuskus w koncu hehe faktycznie dla mnie w smaku nie ma nic wspolnego z taka typowa kasza :) bardziej cos w kierunku ryzu/makaronu doda to udanych poszukiwan :) oby teraz okazaly sie owocne czy Wam tez podczas cwiczen zatykaja sie uszy? nie wiem czy to zmiana cisnienia czy co, ale tak po 15 minutach do samego konca prawe ucho mi sie co chwile zatyka.. wku.. to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja mam po ćwiczenia, złapałam jakieś dziadostwo od moich dzieciaków, i już odczuwam tego skutki, a przy mojej astmie to pewnie ze dwa tygodnie potrwa. Ostatnio trwało to prawie miesiac :( A miałam schudnąć na wesele, na które idziemy za miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×