Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość gość
Ludziska ratujcie! Kupilam nowy orbitrek. Zostal zlozony i skrzypi! Nie moge tego zmiesc. Zostal potem rozkrecony i zlozony ponownie. Zostaly posmarowane rurki i ciagle skrzypim mam wrazenie ze rozchodzi sie dzwiek z rury glownej, czy to mozliwe? jestem zalamana . Dalam 800 zl. Co mam robic? Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RysiekSZC
nic dziwnego ze skrzypi kupiłaś badziew :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosienkaGonia
co to jest RURA GŁÓWNA? wiesz kupiłaś coś co pewnie wyglada jak orbitrek za 800 zł i spodziewasz się, że będzie pracował jak orbitrek? kiedys to juz przerabialam i powiedzialam sobie ze juz nigdy taniego g*wna nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosienkaGonia
230 zł powiadasz, nie rozsmieszaj mnie, to zabawki dla dzieci są droższe!! ja kiedys nieswiadomie tez kupilam taki cos co wygladalo jak orbitrek, dalam 699 zl w jakiejs niby super promocji. podzialal 2 tygodnie bez awarii a potem caly czas cos mu dolegalo i 699 zl poszlooo sie walic. Co dziwne nie zniechecilam sie co w sumie do mnie nie podobne, ale jak poczytalam co i jak i o co chodzi z tym sprzetem, wtedy zrozumialam, ze importerzy badziewia za kilka stow tylko żerują na nieswiadomych i nieobeznanych klientach. niestety nie ma cudow, za pare groszy nie kupisz nic dobrego i nie mowie tutaj tylko o orbitrekach. wystarczy rozejrzec sie dookola, taki mamy swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smarowalam, skrecalam ponownie i skrzypi w okolicach dolu przy panelu glownym pod wyswietlaczem. Moze i go...o ale nie moglam pozwolic sobie ani na drozszy ani na wiekszy. Jest naprawde ok aby nie skrzypial. Kontaktowalam sie ze sklepem. Maja zabrac do serwisu ale nie wiem na jakich warunkach bo ja potrzebuje go szybko. Cwiczylam pare dni ze slychawkami w uszach i naprawde mialam motywacje a tutaj przerwa. Szkoda, zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosienkaGonia
Było trzeba poczekać, odłożyć sobie trochę pieniędzy i kupić w tych rozmiarach, ale coś lepszego. Jak kupujesz zabawkę, to nie wymagaj od niej niewiadomo czego. Podziała aż w końcu się rozleci - taka kolej rzeczy. Przykre to, ale ktoś wcisnął Ci bubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimimimimimimimimisiak
kiedyś też dałam się nabrać na super rowerek, jaki miał by piękny i super. rozpadł się pod kilku tygodniach. szmelcu i badziewia pełno. jedyna rada, jak coś chcesz kupić porządnego to niestety nie za kilka groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orbik naprawiony, nie skrzypi, jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek w tym
Poczekaj kilka tygodni. Wszystko wróci do normy i znowu padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosienkaGonia
Aneciatkoo wysłałaś link do mnóstwa obrazków google. Pomijając to, widać, że nie masz doświadczenia, ani porównania. Oczywiście ktoś powie, że można machać nogami w powietrzu i też się rusza. To prawda, tylko po co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosienkaGonia
Tak, mam doświadczenie, ponieważ wiele lat uczęszczałam na siłownię. Zanim kupiłam sobie go do domu posłuchałam ludzi, trenerów itd jak również przetestowałam wygodę, dlatego też mogę powiedzieć, że mam porównanie. Coś jest dobre lub złe w zależności do czego to odniesiemy :) Niektórym w Korei też się żyje dobrze, bo nie mają odniesienia i niektórzy nigdy nie poznali wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DajanaStrejson
muszę przyznać, że GosienkaGonia ma rację, tak zeby sobie troche pokrecic moze byc ok. ale jeśli ktoś chce tak na serio trenować to twoja zabaweczka nie da rady. wszystko jest kwestia jakosci. w sklepie mozesz kupic wyrob seropodobny, a mozesz kupic i ser. to zjesz i to zjesz. mozesz kupic cos na raz, a mozesz i kupic na lata. o efektywnosci nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortunka
kupiłam wczoraj orbiterek na avans.pl bez siodełka, tak się zastanawiam czy czasem nie dokupić siodełka męcze się okropnie, po wysiłku nogi mam jak z waty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, fortunka spokojnie. Przejdzie Ci to. Potrzeba czasu i wprawy. Potem bedzie lepiej, uwierz mi na słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fortunka po co ci siodełko? będziesz najwyżej troszkę luźniejsza na dole. w sumie jak sztyca w dupsko wchodzi troszke kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu syf aż się zaglądać nie chce . Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i napewno ten wasz badziew co się rozpada po 2 miesiącach, z tego sklepu? nigdy więcej tam nic nie kupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, to centrum rowerów cały czas wstawia jakieś linki swoje i podpisują się niby jako klienci, czy użytkownicy. jest to poniżej jakiejkolwiek krytyki. Tonący brzytwy się chwyta. firma która oszukuja na publicznym forum ludzi podszywajac sie pod innych nie ma prawa istnienia na rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Prowadzę salon sprzętu fitness w Poznaniu. W swojej ofercie posiadam m.in. orbitreki, bieżnie, wioślarze, rowery magnetyczne i spinningowe. Każdemu szukającemu odpowiedniego sprzętu chętnie doradzę i pomogę dobrać odpowiednie urządzenie. Zapraszam do kontaktu: poznan@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szukam orbitreka z przednim napędem. Czytałam sporo o maszynach i sama nie wiem co wybrać. Byłam w salonie firmy Kettler i polecono mi Skylon 3 w cenie 4999zł. Na innym portalu polecono mi też orbitrek IMPETUS IE500. Moja waga 80 kg wzrost 167cm. Proszę o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ala1981, Bardzo dobrą maszyną jest Orbitrek FINNLO ELLYPSIS SX1. http://lord4sport.pl/orbitrek-finnlo-ellypsis-sx1.html Ma 20 kg koło zamachowe oraz 3 lata gwarancji. Warto również zastanowić się nad wyższym modelem - FINNLO ELLYPSIS E1000 http://lord4sport.pl/orbitrek-finnlo-ellypsis-1000.html Jest on dodatkowo wzmocniony, a jego rama pomalowana proszkowo na czarny mat. Również objęty jest 3 letnią gwarancją. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami mailowo warszawa@lord4sport.pl lub telefonicznie 22 841 00 12 , odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy podjąć właściwy wybór, jak również ustalimy ostateczną cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdtgnc
orbitrek za cenę 3 moich samochodów, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepskie auto masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×