Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Trening30
Chcą ćwiczyć w domu zainteresowałam się takim sprzętem jak orbitrek. Uważam, że świetnie się na nim ćwiczy dodatkowo można wyrobić sobie mięśnie każdej części ciała. Polecam przeczytać ten artykuł jeżeli ktoś jest niezdecydowany. http://linuxnet.pl/jakie-sa-zalety-orbitreka/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie uzyskać szczegółowe informacje lub poradę jak dobrać dla siebie odpowiedni sprzęt zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Lord4sport:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izeek
Hallo. Hallo jest tu ktos? Jak Wasza 'jazda' na orbitreku? Jak z utrata kg?;) Ja dzisiaj zamowilam orbitreka i jestem gotowa do dzialania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwicze i widze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wczoraj dostałam nówka orbiterek... Nie chce jechać do przodu... do tyłu idzie ale też bardzo ciężko? W czym może tkwić problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę co drugi dzień godzinkę z prędkością 30 km / godz na średnim obciążeniu. Schodzę mokrusieńka. Tętno w granicach 130/150 uderzeń na minutę . Ciało zaczyna wyglądać lepiej gorzej z waga. Stoi praktycznie w miejscu (71 kg). Dieta 1800 kcal. Co robię nie tak?? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że to już prawie dwa miesiące więc chociaż co drugi dzień to jednak te 600 kcal mniemam że poleci. Sumując wychodzi ładny wynik na miesiąc a waga ani drgnie! Ale ćwiczę dalej bo to uwielbiam. Może w końcu zobaczę jakieś efekty na wadze. A jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam się przedstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
artek91 no to umoczyłaś kupując zabawkę :( ale nie przejmuj się jesteś spamerem z tego sklepu - STAĆ Cię , żeby umoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam orbitreka od pół roku. Schudłam już 12kg czyli jestem za połową t ego co chciałam schudnać. A dałam za niego dużo więcej niż tysiaka i nie żałuje. Po co kupować szajs na którym sie nie będzie ćwiczyć bo za chwilę się posypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam tani na dodatek używany ale działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orbitrek do 1000 zł to g***wno a nie orbitrek. Te zabawki sa reklamowane jedynie przez tanie sklepy. Jaka cena taka jakosc, czyli jednorazówka. oczywiscie zaraz ktoś powie ze nie wszytskich stać to kupują tanie. Owszem, nie wszytskich stać, mnie nie stać na ferrari to nie kupuje podróbki ferrari :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaMisia22
Ja skorzystałam z porad www.orbitrek-porady.pl Jest to facet, który jedynie doradza, ale nie sprzedaje nic, więc nie wepchnie Wam na siłę badziewia. Jak sam pisze, jest hobbystą. Ja ze swojego jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo zastanawiałam się nad zakupem orbitreku ,ale widząc pogodę za oknem dojrzałam do tego zakupu i nie żałuje.Postawiłam na zakup Finnlo Stressless , raz że obsługa jest banalnie prosta a dwa jest jest cichy jak myszka:) Dodatkowo ruch jest bardzo płynny , przez co trening staje się przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam orbitrek juz kilka lat, regularnie na nim ćwiczę. Świetnie człowiek może się zmęczyć:) przed wypijam Veroni Energy, mam więcej siły i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie z tej orbity
a co to jest? veroni kojarzy mi się z wodą, ale energy? jakaś nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jest nowość, w każdym razie ja ją kupuje w tesco od kilku miesięcy. To jest woda z dodatkiem naturalnej kofeiny. Smakuje jak zwykła woda, ma 0kcal a dodaje energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie z tej orbity
Dzięki, znalazłam w delikatesach centrum. Smak ciekawy, nie jak zwykła woda, ale całkiem smaczna. No i rzeczywiście czułam się jak po wypiciu kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaZielonaGora
Ja jestem bardzo zadowolona z orbitreka i moim zdaniem warto zainwestować. Zadzwońcie do Pana Tomasza, on prowadzi salon w Łodzi. Zna się na rzeczy i chętnie doradzi. Mi wysłał sprzęt do Zielonej Góry za pobraniem bez problemu. Szczerze polecam. Salon LORD4SPORT Łódź. Znajdziecie kontakt do niego :) HAMMER EX7 mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokkko
Polecam stronę www.orbitrek-porady.pl , facet zna się na rzeczy i nie handluje tym, więc jest wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam www.orbitrek-porady.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastas
Witam Was. Prosze o pomoc. Mam w planach zakupic orbik .. to temat rzeka chyba...Mam 155 a waze 75kg. Niestety otylosc dopadla-brak ruchu.. Nie chcialabym zeby sie szybko zepsul pod wielorybim ciezarem. POLECICIE COS ?osobiscie podoba mi sie hammer . Ale tyle ich jest ze juz sama niewiem. Cena jaka moge przeznaczyc to 1500-2000zl. P.S. nie lubie zbyt skoplikowanych bajerow. Oczekuje stabilny ladny i komfortowy orbitrek. Dziekuje z gory i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina_1
Ja mam Hammera Crosstecha. Jestem bardzo zadowolona. Jeśli masz możliwość to spokojnie mogę polecić tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikiii
Odświeżam temat ;) Przeczytałam tu wiele, wiele stron i zamówiłam dzisiaj orbitrek:) Mam nadzieję, że szybko do mnie dotrze i będę mogła podzielić się tutaj swoimi wrażeniami. Wcześniej zawsze jeździłam na rowerku stacjonarnym, ale musiałam go oddać przez co strasznie brakowało mi wysiłku w domowym zaciszu i postanowiłam dla odmiany zainwestować w orbitka, mam nadzieję, że się sprawdzi i wypocę na nim te parę upartych kilogramów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o orbitreku w parkach? Ktos cwiczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka11111
w parkach nie ma orbitreków, tylko kilka przyspawanych ze sobą rurek na tulejach i możesz sobie nimi mielić powietrze. to nie ma nic wspólnego z orbitrekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×