Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość gość
P. S. Nie wierzę, że masz samochód za 1500 zł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina666
Witam :-) Pisałam na tym forum z dziewczynami jakieś 2 lata temu i widzę że się sporo zmieniło... W ciąży przytyłam 20 kg, zostało mi jeszcze do zrzucenia ok 8 kg więc od wczoraj zaczęłam swoją walkę na orbitreku. Moim zdaniem orbitrek za 200 zł z marketu czy za 1000 zł ze sklepu sportowego da takie same efekty bo akurat ja mam orbitrek za 400 zł i jak ćwiczyłam na nim 2 lata temu systematycznie codziennie przez 1 godzinę to schudłam prawie 10 kg więc moim zdaniem nie wart wydawać na niego sporych pieniędzy. Może odezwie się któraś z dziewczyn z którymi pisałyśmy te 2 lata temu i się motywowałyśmy do działania ??? Pozdrawiam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, patrzcie co mam. Bratowa mi poleciła. Testowanie za darmo, właśnie dostałam emaila o tym, że załapałam się na kampanię testowania jogurtów, przyjdzie do mnie cały karton, nie wiem kto to zje :D Ale dietetyczne jest :P Też możecie spróbować: https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/672057f7976a889f87b90709c4cde7ae Wystarczy się zarejestrować. Zapodam wam zdjęcie jak przyjdą te Activie, mają być w ciągu 2 tygodni. Ale są też kampanie proszków do prania, słodkości, szamponów, kremów itd. Dostaje się całe pudełka, potem tylko trzeba wystawić opinię. A ponoć na starcie każdy się łapie na jakąś kampanię, no tak jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSyszko
Do: Natalina666 - ewidentnie widać, że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina666
Do Ani Szyszko Wyraziłam tylko swoje zdanie jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie każdego stać na drogi sprzęt. Tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSyszko
Potrafię i czytam ze zrozumieniem. Takie sprzęty to nie towar pierwszej potrzeby, albo mielonka z supermarketu z promocji. Jeśli miałabym kupić g*wno, które ledwo się telepie, to lepiej nie kupować wcale. A jak coś kupić to coś minimum porządnego, nie mówię o wariactwie, ale chociażby żeby było solidne, żeby sobie na tym krzywdy nie zrobić. Są granice rozsądku, gdzie wiadomo, że jeśli coś kosztuje 1/2 lub 1/4 ceny to nie jest super jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSyszko
Na swój samochód przeznaczyłam 3000 zł, wiem, że są droższe, ale to max jaki mogę wydać. Wolę jeździć starym, psującym się sztruclem niż poczekać, odłożyć i kupić lepszy ;) Następna wyskakuje z mądrością życiową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskkaa
Ja myślę przeznaczyć koło 2000. Za taką cenę kupi się sprzęt dobrej klasy. Wybieram i oglądam modele tutaj http://forum.polki.pl/showthread.php?26009-Orbitrek-jakie-dzialanie&p=1075346&posted=1#post1075346 Na pewno nie kupię nic poniżej 1000 zł bo to zabawka dla dzieci a nie sprzęt do ćwiczeń. A mi zależy na efekcie a nie tylko na tym aby sobie pojeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaMisiurka
zgadzam się, okolice 2000 zł (może niecałych) to jest najniższy pułap jaki się powinno brać pod uwagę, jeśli się chce kupić coś dobrego. zastanawiam się jak można kupić orbitrek za 700-800 zł i na nim ćwiczyć? przecież to karykatura a nie sprzęt do ćwiczeń! porównywałam takie cudeńka w marketach. dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzisz jest to przedsprzedaz, czyli jesli chcesz byc krolikiem doswiadczalnym i wydac w ciemno ponad 2000 zl? kupuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czytałam o nim opinie na jednym blogu i jakość wykonania była oceniona 2/5, więc nie spodziewaj się, że kupisz super orbitka za psie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ,jestem tu nowa ,czytam wasze possty i tez musze schudnąć :). Prosze Was bardzo o radę odnośnie orbitera doradztwie jakiego kupić , chce wydać w maksie 1000 zł coprawda wolałabym mniej bo chce jeszcze bieżnię zakupić a ona zdecydowanie droższa. Jednak zaczene od orbitreka także prosze napiszcie co i gdzie kupić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzie ok
Podsyłam stronę o prawidłowym ćwiczeniu na orbitrek. Po 20 min dopiero zaczynamy spalać tłuszcz ciśnienie powinno wahać sie pomiędzy 140 a 160 tylko wtedy spalamy tłuszcz. by przyspieszyć efekt kupujemy w biedronce owsiankę zaparzamy na wodzie dodajemy słodzik i można dodać np. płatki lione (jedną Łyżkę) śniadanie ma być nie później jak godzina po przebudzeniu to Bardzo ważne (wtedy ur******* się metabolizm) odstawiamy chleb makaron bądź - lub całkowicie bez mięsa kto co woli. Używam tylko słodzik zero cukru po 18 godzinie tylko woda jeśli bardzo głodna spróbować wypić na silę przygotowaną CIEPŁĄ wodę dwa kubki pomaga zahamować głód. Dziewczyny wierze w NAS Damy radę idzie lato!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trevvor
gość lilly 2016.02.25 A zna ktoś tę maszynę? Przymierzam się do zakupu, jakieś opinie? http://axxo.pl/pl/p/Orbitrek-Xterra-FS3.5/216 Parametry ma dobre, jak nie będzie ćwiczyć cały blok to powinien dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno to bylo jako przedpremiera. jakis no name i tyle. kto odwazny to kupi, ja bym sie nie odwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Prowadzę salon sprzętu fitness w Poznaniu. W swojej ofercie posiadam m.in. orbitreki, bieżnie, wioślarze, rowery magnetyczne i spinningowe. Każdemu szukającemu odpowiedniego sprzętu chętnie doradzę i pomogę dobrać odpowiednie urządzenie. Zapraszam do kontaktu: poznan@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapraszam serdecznie do salonu sprzętu fitness w Bielanach Wrocławskich. Chętnie doradzę w kwestii odpowiedniego sprzętu. Polecam nowość na rynku - Orbitrek HAMMER Pro Line EX7. Dobry orbitrek z kołem zamachowym z przodu w rozsądnej cenie. Szczegóły: wroclaw@lord4sport.pl http://olx.pl/oferta/orbitrek-hammer-pro-line-ex7-super-cena-CID767-IDeUFY1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z efektów miesięcznego treningu. Mogę nawet podrzucić linka gdzie kupiłam sobie swój sprzęt, o to było tutaj https://www.hop-sport.pl/orbitreki/ Bardzo lubię ćwiczenia na orbitreku, mi pomogły zrzucić parę kilo. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka205
Ćwiczę 8 dzień na orbitreku 45 minut do godz około15-20 km dziennie i waga pokazuje 3 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie proszę o pomoc Panie w wieku 35+ W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety. Liczy się każda ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! :) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/suplementacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anka205 po tylu dniach to już coś, rozumiem, ze nie wspomagasz się żadną dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakura_
Ja dopiero zamówiłam i czekam na przesyłkę. Jeśli mój słomiany zapał nie ulotni się to będę się tutaj też chwalić wynikami:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość nie mam żadnej diety ale ograniczam troche jedzenie jem mniejsze porcje słodyczy nie jem praktycznie wogóle herbaty i kawy również nie słodze, kolacja do godz 19 max lekka przeważnie na kolacje nie jem chleba tylko płatki ryżowe lub jakąś sałatkę warzywną albo jogurt, śniadania jem normalnie jak do tej pory obiady też lecz staram się jeść mniejsze porcje, nie wspomagam się też żadnymi suplementami diety jedynie stosuję żel spalający tłuszcz i pas na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, że nie stosujesz jakieś diety 100 kalorii czy podobne bo to pustoszy organizm, a dużo masz do zrzutki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×