Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

jolantaanna spodenki zamówiłam w czwartek, przyszły wczoraj...całkiem nieźle jak na naszą pocztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex70
Cwiczę na najprostrzym orbitreku mechanicznym który kosztuje 315 zł w marketach od 4 lat.W ciągu 1roku stosując dietę,co drugi dzien lub dziennie 20 min.orbitreka plus gimnastyke i czasem Jogging zrzuciłem 40 kg.Teraz utrzymuje wagę ok 70 kg,mam 38 lat wygladam 10 lat młodziej..Pozdrawiam genialna maszyna !! Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1983
Hej wszystkim ja mam orbitreka v-700 koło zamachowe 9kg i mam go od kilku dni wczoraj pierwszy raz na nim ćwiczyłam o kurde wytrzymałam z 10 min porażka:-( a Wy ile wytrzymujecie ??? bo ja to kondyncje mam do bani...... i jak mozecie to napiszcie ile najlepiej na tym ćwiczyć i czy też mieliście takie początki?......dzieki z góry zza odpowiedż. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justek1987
Ja ćwicze codzienie około 80 minut i mój orbi spala 250 kcal przy 21,50 km i nie wiem czy ten wskażnik troche nie oszukuje. Każdy orbi inaczej wskazuje. :-( Ale mi to nie przeszkadza bo teraz nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń na moim cudeńku, sama przyjemność. Pozdro dla wszystkich wyrwałych orgirekowiczów. Trzymajcie się :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justek1987
ja moją maszyne kupiłam około 3 tyg temu w selgrosie za nie całe 500 zł. Nie jest drogi ale świetny cichutki ( raz na tydzień go nasmarowywuje). To super maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trenuje po godzinie dziennie 6 dni w tygodniu bez problemu mogla bym wiecej ale leniwa jestem i mi sie strasznie nie chce .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla1983 z tymi poczatkami to bylo roznie u kazdego inaczej.W moim przypadku nie bylo zle bo spokojnie wytrzymywalam 30 min., ale kondycje mialam i mam dobra z wysilkiem nie mam problemow, po cwiczeniach na orbitreku nigdy nic mnie nie bolalo. Gorzej to wyglada jezeli chodzi o diete :( Wytrzymalosci zycze a napewno wszystko sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1983
Dziewczyny ale wasz orbitrek ile ma kg wartosci koła zamachowego bo mój ma 9 kg dlatego mi jest tak cieżko.,.....:-( Ile można zrzucić na tym sprzęcie widzicie skutki hmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
BUZIAKI dla Thomasa na poprawienie nastroju:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka
dot orbitreka Kettler VITO XS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka
do Monsiu Bardzo proszę opisz jaki dźwięk wydaje twój Kettler Vito XS. Mój w trakcie pracy, gdy płozy przesuwają się po obwodzie koła wydaje cichy i dość przyjemny dla ucha świst. W pewnym momencie obrotu koła słychać jednakże tarcie koła, już nieprzyjemne dla ucha. Proszę o informację jaki prawidłowy dźwięk powinien wydawać Kettler Vito XS, czy może powinien pracować bezgłośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1983
Dziewuszki czekam odpiszcie mi.......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1983
Dziewuszki opiszcie mi czekam na waszą odpowiedż......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka
karla1983 Mój Kettler Vito XS ma 14 kg koła zamachowego. Jeździ się na nim super. Jazda nie jest ciężka lecz bardzo cierpną stopy mam wrażenie, że aż palą). Nie wiem ile można na nim spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ ma 9,5kg. kolo zamachowe na 1 jest az za lekko prawie jak bez obciazenia na 2 wsam raz lekki opor cwiczy sie plynnie, a pozostalych nie uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1983
wooow jestem w nieziemskim szoku 14 kg koło zamachowe no nieżle i co ćwiczysz na 1 programie czy na 2 i ile czasu ćwiczysz czasu-ja właśnie wróciłam z ćwiczen wytrzymałam na nim 11 min przerwa 4 min i drugi raz 10 min.....i jestem z siebie dumna hihiihih:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1983
Rikora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 To masz podobnego orbitreka do mojego i ćwiczysz na 2 woow ja jak narazie jestem na etapie 1...... I długo wytrzymujesz ćwicząc na 2? I jak często ćwiczysz i czy widzisz jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex70
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex70
Moi kochani ćwicze na najprostrzym orbitreku mechanicznym,który kosztuje w tej chwili tu w katowiacach 315 zł. Od 4 lat w pierwszym roku stoasując dietę i czasem jogging oraz gimnastykę schudłem w 12 miesięcy 49 kg ,z 108 kg na 70. bardzo polecam te maszynę jest genialna ,również na kwestie samopoczucia oraz zdrowia psychicznego oraz układu krwionosnego.Wszystkich was pozdrawiam i serdecznie zachecam do wytrwałego treningu(systematycznego) conajmniej 20 min co drugi dzien plus gimnastyka też siłowa(bardzo ważna). Olek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex70
To najlepsza maszyna do fitnesu jaką znam i najbardziej skuteczna mam 37 lat a wyglądam na 27...podstawa to systematyczność.nie wyobrażam sobie życie bez niej Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex70
dziewczyny kochane ćwiczcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe01_1972
Witam wszystkich po raz pierwszy.Bardzo ciekawe sa Wasze opinie .Przeczytalam je wszystkie .Bardzo duzo dowiedzialam sie o orbi. Mam go od roku ale cwicze dopiero 3 tyg.Szybko rezygnowalam bo waga zamiast spadac rosla tu dowiedzialam sie dlaczego wiec teraz nawet jezeli rosnie to zasuwam dalej.Ale nie bardzo wiem co z alkoholem.Chyba Thomas napisal ze albo alkohol albo odchudzanie.Mozna powiedziec slodycze albo odchudzanie.Przeciez to wszystko kalorie ktorych chcemy sie pozbyc.Nie jestem nalogowcem ale od czasu do czasu lubie Np.jutro mam imieniny i urodziny wiec bez szampana sie nie da.Wiec prosze powiedzcie jak to jest? Do dziewczyn ktore pisza ze po cwiczeniach na orbi tylko skora jest jedrna .Ale to juz ogromny sukces !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1983
Heej ALEX !!!! I wszyscy innni:-) No niepowiem bo godny jest pochwały ten sprzet ale jeju jaka ja mam słaba kondycje ale mam cicha nadzieje ze z dnia na dzien bedzie coraz lepiej ......hmmm Ciekawa jestem czy beda jakies rezultaty ćwicząc na tym sprzecie codziennie..... Mam od 3 dni ten sprzęt jak narazie i ćwicze raz dziennie bo na wiecej niesttety mi czas niepozwala..... aLE Z tego co zauważyłam to najbardziej pracują nogi i ręce brzyszek mało trzeba brzuszkami troszke podgonić-oj ostatnio zrobiłam jedną partią 60 i do dnia dzisijeszego mam zakwasy-hihihih ale ze mnie sportowiec..... Ale najwazniejsze jest sie nie poddawać-i zajebiscie sie ciesze że jest takie forum bo można dzieki Wam sie podbudować-ze muszą być rezultaty musza-ihihihi i że na lato bedzie ze mnie niezła laseczka a waże z 57 wiec myśle ze te z 7 kg do lata to zrzuce i beed miała płasciutki brzuszek-hihihi Marzenie:-) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Witam wszystkich właśnie dostarczono mi moje spodenki neoprenowe jestem zadowolona bo rozmiar sobie dobrałam idealny na wieczór jak je wyprobuje to sie wam pochwale:-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1983
woow 65 min-) Gratuluję.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe01_1972
dziewczyny cwiczcie sluchajac swojej ulubionej muzyki np.4 minuty fajnej piosenki szybciej zleci niz pedalowanie w ciszy i tylko czekac kiedy czas minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA caly czas cwicze przy muzyce, a teraz przy radiu gg muzyka we dwoje. Jest wolniejsza i przy niej sie tak nie pedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam pszymusowa przerwe w cwiczeniach juz drugi dzien, dopadla mnie grypa:( mam nadzieje ze po niedzieli juz wskocze na orbiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIKORA szybko wracaj do zdrówka!! A ja wczoraj kupiłam mojego wymarzonego...:P teraz czekam tylko aż wreszcie pojawi się kurier...potem skręcanko i można jechać z koksem :D ajjj nie mogę się już doczekać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×