Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

33akinom Moze uswiadomisz mi jaki wplyw na tarczyce ma l-karnityna.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne nie chodzi o wpływ l-karnityny na tarczycę a o działanie tego konkretnego specyfiku na skutki nadczynności tarczycy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tam niedoczynności. Nie wiem sama zresztą, nie znam się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justek87
Pozdrawiam wszystkich orgitrekowiczów :-) Jesteście wytrwali i aby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justek87
Ja od 3 tygodni mam orbitrek ćwicze na nim codzienie ale od 2 tygodni zwiększyłam intensywność moich ćwiczeń i zobaczyłam rezultaty, w ciągu 2 tyg schudłam 3 kg, może to nie jest dużo ale zauważyłam duże zmiany w moim organiźmie zaczełam sie mierzyć miarą krawiecką i na gołe oko widać efekty. Przede wszystkim spadły mi dużo łudki brzuch i bioderka. Zauważyłam teraz redukcję ud. Mam do was ogromna prośbę napiszczie jakie wykonujecie ćwiczenia na waszych cudeńkach. :-) Stosujecie dietę?????????? Jaką?????????( ja jem 5 posiłków dzienie w niewielkich porcjach czuje sie świetnie. P.S Pozdro dla Tomasa 27 podziwiam twoje osiągnieęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Witam wypowiedzcie sie na temat spodenek neoprenowych jakie macie efekty bo niektórzy juz dlugo je maja. Muszę się wam pochwalić mój orbiś pomógł mi zrzucić 2kg jestem z siebie dumna ;-) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
No i naprawde cialko sie fajne zrobilo takie bardziej ujedrnione np. mój mąz widzi juz efekty a ja jestem bardziej szcęśliwsza:-@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rikora, iv999 skoro nie znacie tematu, to po co wypowiadać się na forum i się ośmieszać ;-) nie zrozumiałyście to co napisałam... czy ładnie tak drwić z osób które zmagają się z tą przewlekłą chorobą... :( ? O jakim wpływie L-Karnityny na tarczyce mówicie?? co się ma piernik do wiatraka...To dwie różne rzeczy... Zanim będziecie odpowiadać na posty, o których nie macie pojęcia, proponuje wpierw trochę poczytać i zapoznać się z jego tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam do sprzedania orbitrek marki Thorn, ten czerowny 12kg koło zamachowe. Jest na gwarancji. Kupiłem bieżnię do biegania. To jest poprostu dla mnie kolejny etap nie żeby coś nie tak z orbitkiem. Ja w zasadzie nie kupilem go do odchudzania tylko do wyrobienia sobie sylwetki. Jest naprawdę w świetnym stanie. Ten model jest lepszy podobno niz w tym przedziale cenowym znanych marek BH, Body Subculture i Kettller. Rzeczywiscie komfort ćwiczenia, wygląd wszystko ma co powinien. Odbiór osobisty w Warszawie. Można sobie przyjechać i zobaczyć. Wystawię go dzisiaj na allegro wieczorem, zrobię ładne zdjęcia. Mój nick allegro Kompol_Wwa. Bieżnia mnie kosztowała 4tysie i muszę sobie trochę odbić. Chociaż gdybym mógł sobie go zostawic to bez problemu, ale ze względu na finanse i brak miejsca w mieszkaniu zmusza mnie do sprzedaży. Na aukcji bedzie równiez podana data kiedy był kupiony/ile gwarancji zostało. Naprawdę mozna ode mnie wyhaczyc niezly/prawie nowy sprzęt za mniejszą kasę i do tego na gwarancji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33akionom wypraszam sobie, zadalam grzecznie pytanie a ty mnie atakujesz jakby w tresci mojego pytania bylo cos ni stosownego. Poprostu jestem ciekawa jaki to wplyw l-karnityna ma na tarczyce. Napisalas ze ma, wiec wiesz cos na ten temat? WYDAJE MI SIE ZE PISZESZ O CZYMS O CZYM NIE MASZ POJECIA I DLATEGO IRYTUJE CIE ZWYKLE PYTANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuaahahahahaha ale się zbrechtałam, beskitu, weź 33akinom przeczytaj jeszcze raz co napisałam, i jeszcze raz, i jeszcze, i... i tak do skutku :D Brawa za czytanie ze zrozumieniem! A najśmieszniejsze że sama się ośmieszyłaś, i to koncertowo :D Rikora nie przejmuj się, bo nie ma czym ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo :)!!! Trochę mnie tu nie było i co .... ?? Drodzy, zamiast zużywać czas i energię na kłótnie, proponuję wykorzystać go na orbitreku :p ~jolantaanna -> brawo, brawo, przypuszczam że te 2 kg. to nic w porównaniu z Twoim samopoczuciem teraz - i o to chodzi !!!! A może reszta też się pochwali swoimi osiągnięciami ;) Gorące pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skonczylam cwiczenia, dzisiaj zmniejszylam obciazenie na 1 i zeby spalic wyznaczone 300 kal. musialam zrobic o 5,5km. wiecej niz na 2. Ja sie nie przejmuje ze 33akinom wypisuje cos czego CHYBA sama nie rozumie.Denerwuje mnie tylko ze ktos psuje mila atmoswere jaką tu mamy. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetos
Witam wszystkich! Po pierwsze wielkie dzięki dla ASIENKI D! za wsparcie! Pozdrawiam! To fajnie usłyszec słowo otuchy. Walczę ze sobą dzielnie i wiem że dam rade. Trochę jestem na siebie zła, bo kiedyś bardzo intensywnie zajmowałam się sportem i zdaje sobie sprawę że na przyzwoita kondycję trzeba zapracowac. Narazie raczkuję- hihi! Noi jestem pełna podziwu dla długodystanowców! Gratuluję Wam, "wkrótce" do Was dołączę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, nieporozumienia na bok, i doradźcie czym sie wspierać w ćwiczeniach, na razie tylko ćwiczę z tym pasem niby odchudzającym? a druga sprawa zauważyłem że przy rannych ćwiczeniach muszę zwiększać obciążenie i tempo w stosunku do popołudniowych aby puls był w okolicy 130 , czy Wy też tam macie lub mieliście na początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Thomas dzieki za wsparcie:-) po to jest ta strona. Thomas jak dlugo cwiczyles dziennie i ile spalales kcl lub jaki przejechales dystans przy 60min treningu. No ja juz potrafie przejechac 80min i dobrze sie czuje w polowie mam troche dosc ale pozniej przychodzi nowa sila .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Planowałam dołączyć do Was w zeszłym tygodniu, niestety musiałam poczekać na mojego orbitreka do dzisiaj. Już go mam :) i po około 2 h składania mogłam sobie poćwiczyć. Najbardziej zależy mi na wyrobieniu sobie dobrej kondycji, a jak przy okazji stracę parę centymetrów tu i tam to nie będę płakać ;) Czytam to forum od jakiegoś czasu i podziwiam wytrwałych, mam nadzieję że do takich będę mogła się zaliczyć za jakiś czas. Dzisiaj moje pierwsze dokonanie to 25 minut i muszę przyznać, że pierwsze minuty to prawie tortura. Jednak wzięłam sobie do serca wasze rady i nie patrzyłam na komputerek tylko w telewizor :) pomaga. Po tych 25 minutach byłam tak zmęczona jak po 1 h areobiku ale to bardzo miłe zmęczenie. Ciesze się, że trafiłam na to forum i mam zamiar systematycznie ćwiczyć. Jak zobacze efekty to napewno się pochwalę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomas_27 wiem, że sporo piszecie, jednak głownie o specyfikach z allegro, czy macie pewność że kupujecie coś co jest sprawdzone? a może lepiej iść do apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem kiedys artykul o l-karnitynie na forum poświęconym bieganiu. Artykuł fachowy oparty o rzetelna wiedze w tym temeacie. Nie chce mi się przytaczac całej treście ale powiem jedno l-karnityna to chwyt marketingowy producentów suplementow i odzywek. Organizm nie przyjmie duzo więcej niz sam jest w stanie wytworzyć. Zalecana jest głównie dla osób które naprawde potrafią sterować gospodarką wodna organzmu - kulturyći. A ludzie którzy stosowali i \"cudownie\" schudli dzieki l-karnitynie, tak naprawde schudli dzieki diecie i cwiczeniom fizycznym. A l-karnityna jedynie powoduje efekt placebo. Czyli tylko zdrowa dieta i ćwiczenia pomagają tak naprawdę i to nie poł roku czy rok. Trzeba się przestawic na taka diete przez całe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel-mogel
a ja chciałam zapytac czy ćwiczycie w butach czy boso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomas brawo dzieki za uratowanie honoru L karnitynie:):):) Bo normalnie sie obuzylam skad takie wiadomosci chore. Ja takze cwiczylam bez L KARNITYNY i z nia i wiem jaka jest roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i Masz rację ale nie należy opierac się tylko o ten specyfik gdy sie chce schudnąc. Zresztą ja raz sobie kupiłem l-karnityne paradoksalnie czułem wiekszy głód po niej, jak dla mnie szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy l-karnityna wystepuje tez pod nazwa kreatyna, bo tak szperam po aptekach internetowych i wychodzi na to ze to jest to samo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak najwięcej schudniecie jak kupicie odemnie:) orbitrek thorn czerwony 12kg. Nic wam nie pomoże l-karnityna i inna kupa tylko cwiczac na moim orbitku schudniecie tak naprawde. Dzisiaj go wystawie na allegro bo wczoraj mi sie nie chciało. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
Widze,ze tematy schodzą na dziwne tematy:):) hmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
a tak poważnie to najlepiej Mż bo nic innego nie pomoże!!!!!!:) buziole!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Thomas i to bylo raz dziennie te 40-50min i to ci pomoglo tak wygladac jak teraz jak dlugo cwiczyles aby tak wygladac. Wiem ze moze to pisalo czytalam napewno ale nie chce mi sie znów tego przegladac a nie pamietam.:-) mysle ze ten usmiech do ciebie wszystko zalatwi i sie nie bedziesz denerwowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×