Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość jolantaanna
a na efekty to troche musze jeszcze poczekac ale w piatek bedzie wazenie zobaczymy.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawado
Dziękuje serdecznie Thomas Faktycznie jestes guru na tym forum. Mam 163 cm wzrostu, obecnie na kończącej sie diecie 53 kg Nie jestem wyczynowcem, boje się, że nie będe systematycznie na nim ćwiczyć, bardziej dla rekreacji. Wczoraj szukalam na allegro- orientacyjnie, spodobał mi sie taki za ok 600 zł i z tego co pamiętam byl jeszcze jakic za podobna cene z 6-cio kilowym kołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
no masz racje... NIESTETY to musi potrwac a ja bym chciala juz!!!! i chętnie zjadlabym lody..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
mawado twoja waga przy moim zblizonym wzroscie(164) do twojego to marzenie dla mnie ale mam nadzieje ze moj orbi mi w tym pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
asienka d myslisz ze ja bym nie chciala zeby bylo juz jak patrze na program labedziem byc to tak marze ze moj orbi tez mi pomoze bez tych operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
asienka d a ty ile wytrzymujesz na swoim orbim jak dlugo cwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, czyli 220 minus wiek. Co ja poradzę że mi trzeba wszystko dokładnie wytłumaczyć, a najlepiej narysować :D W każdym razie dzięki Thomas :) A odnośnie matematyki to jedna z moich nauczycielek zawsze powtarzała że ja mam swoją własną matematykę, i to by się zgadzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item315314111_silna_trec_l_karnityna_12okap_softgel_12oomg.html Witam wszystkich .Proszę powiedzcie mi czy ta karnityna jest dobra. Martwię się ,że będę za szybko chudnąć w trakcie stosowania.Jak to jest podczas jej stosowania. Odnośnie pulsu :mój orbi choć nie wiem jak bym ćwiczyła pokazuje mi 109-128. Wczoraj co 15 min. mierzyłam ciśnieniomierzem i przed treningiem było 89 , a w trakcie 140-149. Myślę ,że jest dobre. I najmilsza rzecz : poszłam wczoraj na zakupy. Wcześniej sięgałam po rozmiar 40,a nawet 42. A tu okazało się ,że 40 na mnie wisi!!!! 38 pasuje idealnie!!!!!Proszę jeszcze raz ,napiszcie mi własną opinię o l-karnitynie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz troche o mnie.... moje osiągnięcia po 45dniach ćwiczeń mnie dobiły:) mój chłopak twierdzi że jeżeli nie ma się dużo do zrzucenia to efekty nie są takie widoczne ....po mierzeniu się i ważeniu mam 1cm mniej i 1 kg a ćwicze po godzinie 6 razy w tyg nie stosuje diety,teraz poprostu kupie jakiś specyfik do jedzenia przed ćwiczeniami .... co zauważylam na plus: wyszczuplenie ud i łydek ,jedrniejsze ciało,i nie ważne co zjem i czy jestem przed okresem czy nie,mam plaski brzuch czyli spoko... postaram się nie poddawać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
Jolanntanna ja juz cwicze 25min i jestem z siebie dumna:) jak za pierwszym cwiczylam ledwo 10min a po 4 dniach 25min to dla mnie duzo:):) niestety wczoraj tez nie cwiczylam bo nie mialam kiedy...dom pelen ludzi bo mam remont wiec troche było mi wstyd jezdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~jalantaanna - no właśnie dlatego parę postów wcześniej pisałem o tym że najdokładniej zmierzymy tętno sami - za pomocą zegarka, ten nasz orbi coś kiepsko mierzy tętno ~asienka d - głowa do góry, z tą wagą to nie jest głupi pomysł - wejdź na nią za tydzień, a teraz się postaraj żeby, po wejściu na tą wagę opadła Ci "kopara" :p ~ewka 30 - no brawo moje gratulacje :D - jeszcze trochę a roz. 36 będzie dla Ciebie ;) Bierzcie przykład z koleżanki !!!! A jeżeli chodzi o l-karnitynę to ja zauważyłem jej działanie, więc polecam! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
THOMAS:) a Ty nie zjadłbyś coś dobrego.....???czy jesz wszystko?? bo za mna chodzi jakiś deser:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
asienka d nie marz o jedzeniu i pysznosciach tylko bierz sie do pracy po co kupilas orbisia przeciez w lato mamy pieknie wygladac ja ciagle mysle o moim 20kg obciazeniu i to mi pomaga nie mam czasu na myslenie o pysznosciach woda mineralna jak masz apetyt.I do gory glowa ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
musze Ci przyznać,ze umiesz podnieść na duchu:):) myśle ,ze razem damy rade:) kurde ale ja dopiero sie zważe lub zmierze za tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sobie dzisiaj kupić na Allegro spodenki neoprenowe.. i...jestem troszkę zawiedziona, ponieważ najmniejszy dostępny rozmiar to S i podają takie wymiary: pas 38x2, długość: 46cm, stan:34cm Jeślli ja mam w pasie 75 cm - to nie będę w nich pływać? Kto z Was ćwiczy w tych spodenkach w rozmiarze S? Pomórzcie bo nie chcę wywalić 60 zł w błoto :( Nie wiem jak oni to mierzą, bo jeśli 38 cm mają rozłożone na płasko, to ta S-ka jest spoooorawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~jalantaanna - gratuluję samozaparcia, oby tak dalej, a w sumie to sam nie mogę doczekać się wiosny i lata :D ahhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluekiss
witajcie. ja po ponad miesiącu ćwiczeń na kettlerze 107 z makro więc się wypowiem w końcu. kettler ok trochę zaczeło coś w nim stukać - przeraziłam się ale przeszło. tydzien temu zaczely sie pierwsze tacia =- skrzypnięcia - nasmarowany - jak nowy. ćwicze po 60 min z odpowienim tetnęm tak jak zalecił Thomas ( szacuneczek ;) ) bo około 140 ( 24 latka na karczychu). jem lkarnityne 3 active. z chromem. 2 razy dziennie - wynik chyba mniej mnie ciągnie do słodyczy. wynik ćwczeń i tej lkarnityny - jedrniejsze nóżki zero ubytku na wadze. z dietką różnie. jestem fanką SB ale nawet ściśle trzymając się drugiej fazy ( pierwsza po prostu nie trawie :/ ) ten ubytek jest żaden. jem głównie 5 posiłków z czego 3 to : płatki fitness z mlekiem, jabłko, i activia ( uwielbiam te 3 rzeczy),czasem jednak są i lody ale czasem. a czasem dół makabryczny i się sypie :/ . wniosek - jeśli uda mi się nie grzeszyć, przejść na nowo od początku SB bardzo grzecznie i tak trzymać się ćwiczeń i nadal nie będę chudnąć idę najpierw do mojego pana g i rzucam tabletki anty a później do dietetyka żeby mi powiedział co źle robie. wierze bowiem w to że tak ćwicząc musi udać mi się schudnąć. a może Wy macie zastrzerzenia jakieś lub rady. za wszystk będę baaardzo wdzięczna :). pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28
hej,hej!!juz od dluzszego czasu czytam to forum.. mam orbitreka juz 7 lat..juz strasznie skrzypi i peka..jakby mial sie rozpasc..haha..kiedys potrafilam cwiczyc na nim godzinami ale odkad urodzilam dziecko to troche zaniedbalam..od miesiaca znow sie wzielam i cwicze codziennie po godz.tylko najgorsze jest te skrzypienie..wiec zastanawiam sie nad kupnem nowego..czy mozecie cos doradzic..cena tak do 600 zl...do tego dolaczylam LEG MAGIC..no i efekty juz widac..prawie 3 kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEG MAGIC hym...wygląda to ciekawie :) Ile powinien trwać na tym nieprzerwalny trening? Ciezko się ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28
myslalam ze to jest latwe..ale po pierwszych 40 wymachach to padlam..i tak co minutke wchodzilam. i minuta przerwy..w sumie 6 razy to potem 3 dni nie dalam rady chodzic..haha..ale teraz to juz nie jest tak ciezko..a jest do tego dolaczona plytka z cwiczonkami..to daje niezly wycisk..ktos mi podpowie jaki orbi kupic...zeby cichy byl..bo dziecko w domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spodziewalam sie ze orbitrek ma takie gabaryty,jest strasznie wielki,i teraz nie wiem czy dobrze zrobilam ze kupilam w necie,moze gdzies bym znalazla mniejszy,no i te koło zamachowe mnie przeraza jakies takie ciezkie.ratujcie napiszcie czy wszystkie orbi sa takie wielgachne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
nie wiem czy wszystkie ale nie martw sie moj tez jest duzy i takze sie go wystraszylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kii
hej, moi rodzice maja orbitreka (uzywanego). moj kuzyn sprowadzil im go z niemiec , dal za niego 50 zl ;) nie jest duzy, nie skrzypi, nie halasuje. myslalam ze to jakas stara maszyna, ale czytam co tu piszecie o rozpadaniu sie i troche mnie to podnioslo na duchu (jednak 50 zl nie poszlo w bloto!! :D ) niestety nie ma pomiaru kcal ani tetna (ale to nie szkodzi) bardzo dobrze jezdzac slucha sie muzyki. ja jade cala piosenke, potem zmieniam predkosc na lzejsza, jade znow piosenke lub 2, znow zmieniam predkosc. albo licze do 100, chwila przerwy, 100, przerwa i tak do 1000. co do efektow to widac je juz po kilku tygodniach, nie cwiczylam codziennie ale dziala bardzo dobrze. pozdrawiam i zycze wytrwalosci w ksztaltowaniu sylwetki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest niestety wielki... ale wywalę stół z dużego pokoju i tam na honorowym miejscu będzie stał mój orbi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Musze przyznac ze gdy zaczelam pilnowac tetna to cwicze bez przerwy 70 min. i spokojnie dalabym rade dluzej ale nie chce przesadzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 3 dni biegalam,odstawilam orbiego.Dzisiaj zjadlam duze M&M-sy -co leca w kulki,ale nie mam zadnych wyrzutow-bo to 2 razy wiecej daje kalorii-jak ma sie wyrzuty.Biore Term Line i L-karnityne przed cwiczeniami,efekty male ,ale czuje sie za to dobrze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 3 dni biegalam,odstawilam orbiego.Dzisiaj zjadlam duze M&M-sy -co leca w kulki,ale nie mam zadnych wyrzutow-bo to 2 razy wiecej daje kalorii-jak ma sie wyrzuty.Biore Term Line i L-karnityne przed cwiczeniami,efekty male ,ale czuje sie za to dobrze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o l-kernitynę to ja ze swojej strony bardzo polecam, i w tym miejscu podziękowania dla Ewy za linka, mam zamiar z niego skorzystać ;) A odnośnie wszelkiego jedzenia opatrzonego nazwą 'fitness' to dobrze radzę trzymać się od tego jak najdalej. Juz dawno wiedziałam że to najprostsza droga do zebrania nadmiernych kilogramów i niejedna osoba to potwierdziła. Poza tym słyszałam parę dni temu o badaniach na zwierzątkach które karmiono takim właśnie jedzeniem, i niestety, przybrały na wadze w przeciwieństwie do tych które jadły jedzonko normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_z_fiolkow
w końcu dostałam orbitreka. Myslałam, że umrę: składałam dwie godziny. Ciężkie to diabelstwo. Hm musiałam powalić w niego młotkiem bo nie pasowała dolna częśc ramienia do podstawy pedała, poszerzyć trochę otwór na to co trzyma pedał bo ocierał i podokręcać śrduby bo stukało. A na koniec wskoczyłam na niego i na drugim obiążeniu przebiegłam 24 minuty :D. Teraz boli mnie krzyż ale podejrzewam, że to od dźwigania tego cuda niż od biegania :D. Fajne to urządzonko ). Mam takiego jak Rikkora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×