Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

Artemida, trzymam kciuki za rozmowę. Kły, też nie raz nabrałam sie na takie ogłoszenia. Oszuści, mogliby od razu pisać , że chodzi im o akwizycję. Śnieg u mnie sypie strasznie. A zaraz kończę pracę i M po mnie przyjdzie , idziemy do miasta szukać jakiego bolerka dla mnie na wesele. Nie moje :) , za dwa tygodnie moja przyjaciółka wychodzi za mąż, a ja jestem świadkiem :) Powoli przyzywczajam się do nowego domu . Jest fajnie, choć inaczej. pa, miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dzieczynki, weekend a ja jutro egzamin w szkole, w niedziele tez mam wykład a w poniedziałek i wtorek mam takie jakby zajęcia praktyczne- bedziemy chodzic po róznych instytucjach (Domy Pomocy, noclegownie itp.) i beda nam opowiadać i bedziemy zwiedzać. Ja nie chce, cztery dni to wszystko bedzie trwać, chce zeby szybko to zleciało bo to takie dziwne,, wybicie z rytmu\'\'. Też kiedyś sie nabrałam na taką oferte z akwizycją- szkoda słów. Byłam tylko na rozmowie i podziękowałam. Miłego weekendu kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie chce sypać, ale mróz juz jest tęgi. Wysłałam przed chwilą 7 ofert, a dwie z nich szczególnie mnie interesują. Freedom, to może byc dobre doświadczenie, wartościowe pod względem zobaczenia jak to jest naprawdę, bo poza tym to tylko można tym ludziom współczuć. Nie wiem czy potrafiłabym pracować w ośrodkach tego typu. Kiedyś myslałam o pracy socjalnej, ale to było kiedyś. Idę zrobic kawkę i zasiadam do listy Trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci chętnie Kły oddam trochę śniegu ode mnie bo u nas nawet na sekundę nie przestało padać i śniegu jest naprawdę DUUUŻO-spokojnie by wystarczyło to co było a tu jeszcze sypało całą noc i teraz sypie przed duże S!Miałam jechać pozałatwiać sprawy do miasta ale autentycznie mam lęk jakiś przed prowadzeniem w takich warunkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ZYJĘ:D nie było tak źle za kółkiem;) i przestało padać:) miłej soboty dla Was dziewczyny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście spaliłam wczoraj te faworki na nartach. Byliśmy tutaj niedaleko w Cisowej, krótki stok, ale bardzo fajny, właściciel inwestuje w niego i dba. Pojeździliśmy trochę, a dzisiaj z żalem patrzę, jak wszystko szybko topnieje. Z domu mnie dzisiaj nic nie wypędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie-dziś wszystko płynie:O Było śniegu po kolana -jest wody po kostki:( Dobrze ,że sobie pojezdzisliscie:)ale na pewno jeszcze zdążycie-zima wróci na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma być dalej zimno i padać śnieg, umówiliśmy sie ze znajomymi wstępnie na cała sobotę, do Wisły albo Szczyrku. Dzisiaj mam takie zdrowe rumieńce i w ogóle lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ślisko! Ostatni raz byłam w pracy, krótko, bo tylko po papiery, pożegnałam się z moim działem, z resztą nie miałam ochoty. Czuję się wolna od tej firmy. Artemido, jak rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) w sobotę jadę do Gdańska na rozmowę w sprawie pracy. Praca w moim miescie, ale siedziba firmy w Trójmieście. Trzymajcie za mnie mocno kciuki. W tej pracy nową umowe chyba dostanę. Ale jakby coś wyszło w sobotę, to bym jej nie chciała. Wkurza mnie , bo mam wrażenie, że szef z córeczką traktują mnie jak złodzieja. Dziś chciałam wziąć papier do ksero z szafy, a szafa zamknięta . Nie wiem, czy przypadek, coś wątpię :( Pogoda dalej straszna. Śnieg już cały się stopił, ale wieje, pada. Paskudnie, szaro. Ja chcę wiosny? Artemida, pisz jak rozmowa?? Kły, a do Ciebie ktoś się odezwal? dostałaś odprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam awarię komutera:( ale teraz już jestem:) Rozmowa była miła ale bezowocna:(Norma. Uleńka będę trzymała kciuki na pewno:) Kły a Ty jak?Oby lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleńka, świetnie. Żałuję, że ja nie szukałam pracy dużo wcześniej. Odprawę dostałam, uff, chociaż tyle. A gdyby zarobki były takie jak ta cała odprawa :) Dzięki niej nie będę wegetować porzez 3-4 miesiące, z zasiłkiem. Właśnie idę do pupu, a fuj! Do tego wieje i leje, lepszej pogody nie mogło być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny mi zeszło, tylu bezrobotnych się rejestrowało. Mam teraz otwarte mocno okno, bo czuję sie przesiąknięta tym smrodem, nie nazwę tego inaczej, ludzie się nie myją! 389 zł, bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak w PUPie ma nie śmierdzieć?:D Masz rację Kły to jest żenujące-ta niby pomoc z ich strony to tylko zmniejszanie bezrobocia wśród urzędników tego typu:O Na pewno pracę znjadziemy-szkoda tylko ,ze tyle to trwa( w moim przypadku)ale będzie dobrze:)u mnie wody jakby jakaś powódź była!śniegu w skali od 1 do 10-marne 2:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejeżdżałam właśnie przez okoliczne wioski i okazuje się, że Warta powylewała miejscami, łąki w pobliżu różnych rzeczek tez pozalewane, niczym w marcu. Za tydzień w nocy temperatura ma dochodzić do -20 stopni :D będziemy mieli lodowiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio ma być tak zimno??u mnie dzis wiosna pełną parą dlatego ciężko uwierzyć w te mrozy.Chociaż....przecież mamy Polskę tutaj jednego dnia może być +15 a drugiego minus tyle:D o 13 idę dziś na kojeną rozmowę-kciuki mogą się przydać;)zestresowana jestem-aż spać nie mogę jak widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie, zapraszają Cie chociaż na te rozmowy, ja na razie nic. Ale na siłowni juz z rana byłam, dobrze tak poćwiczyć, jak jeszcze pół świata śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu dziewczyny:) Freedom jak tam egzaminy?Same piątki mam nadzieję;) Uleńka jak tam Wasze giazdko?Przyzwyczajasz się powoli do mieszkania tylko z M?:) Kły chyba na ten stok to w przyszłym tygodniu co?Nie wiem jak na południu ale u mnie śniegu jak na lekarstwo.I faktycznie idzie zima od środy. Wiecie ,że za niecałe 2 tygodnie już tłusty czwratek?Kurcze leci to jak nie wiem!Nie żdążymy się obejrzeć a będą święta.Nie wiem tylko czy to dobrze czy źle.No dobra trzeba jecahac na jakies zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma śniegu! W górach jest, ale w nocy tak lał deszcz, że pewnie nie za ciekawie to wygląda. Daruję sobie, od wtorku powrót zimy, więc za tydzień na pewno pojadę. Wypełniałam ostatnią jakiś formularz w ofertach pracy i w jednym punkcie trzeba było podac temat pracy. Fajnie było na studiach, tak sobie powspominałam, nawet taką sesję chciałabymteraz mieć jak Freedom. Z piąteczką w indeksie, oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) Ja mam jutro ostatni egzamin, za chwile sie zabieram do nauki.A dwa poprzednie zaliczylam na 4 :) ciesze sie bardzo. U mnie też juz prawie niema śniegu. Mam pytanko: Macie jakąś propozycje gdzie mozna jechac sobie na weekend z ukochanym? Zakopane raczej odpada- tłumy a po górach nie pochodzimy, Szczyrk i Wisła- byliśmy kilka razy. Zastanawiam sie nad Krynicą- duzo osób tam jeździ a my jeszcze nie byliśmy, byłyście tam? Mamy rocznice i stwierdziliśmy ze zamiast kupowac prezenty to sie wyrwiemy na 3 dni od szarej rzeczywistości :) pozdrawiam i zyczę miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dawno dawno temu, ale teraz jest podobno nieźle, no i tam sa jedne z lepszych stków, tak, że zawsze narty możecie zabrać. A może morze? Zimą. Tylko jak nie ma śniegu, to nie jest tak zjawiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nową pracę :D jutro muszę oznajmić mojemu szefowi, że nie jestem zaintersowana dalszą pracą u niego. Trochę boję się tej rozmowy. A nową pracę zaczynam gdzieś za tydzień. Dokładnie nie wiem, bo jutro mają do mnie dzwonić i dać mi skierowanie do lekarza, a potem jadą do Gdańska na podpisanie umowy i szkolenie . Od połowy marca zaczynam pracę w Słupsku. Cieszę jak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE ULEŃKA:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D BRAWO:) Mówiłam,że będzie dobrze😘 Freedom ja niestety nie mogę nic doradzić w kwesti takiego wypadu,bo nie praktykujemy-aczkolwiek wspaniała myśl:)Zawsze chcieliśmy w ten sposób uczcić naszą rocznicę(którąś) ale zawsze brak funduszy a nasza rocznica wypada w BAAAAARDZOOOOO komercyjne i najwięcej zdzierające z ludzi święto:) Kły koleżanka jest gdzieś koło zwardonia na nartach -ponoć ok.Ale za tydzien będzie nie ok tylko BOSKO;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D Morze w zimie jest fajne, ale jak jest fajna pogoda. Teraz chyba go nie polecam, bo jest paskudnie. Ale jak spadnie śnieg, to czemu nie ? może być romantycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🌻 Uleńka cieszę się wraz z Tobą, wspaniala sprawa, a na czym bedzie polegać twoja praca? Wiecie co, juz jestem po sesji ale wyniki z ostatniego mam za miesiąc. Ale luz, mam ferie, ale tylko od szkoły bo do pracy trzeba chodzić. Jade z moim misiaczkiem do Międzybrodzia Żywieckiego, niedaleko góry Żar. jeszcze nidgy naszej rocznicy nie obchodziliśmy na wyjeżdzie a bylo ich kilka więc już sie nie moge doczekać. Poprostu postanowiliśmy ze chcemy sie wyrwać od codziennych spraw i te 2,5 dnia spędzić tylko razem. Już niemoge doczekać się piątku, Pozdrawiam Was dziewczyny gorąco :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Cieie bardziej:) i życzymy SUPER wyjazdu i uroczej pogody😘 a kiedy w ogóle jest ten wyjazd planowany?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×