Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIKOLA-1

Czy podoba wam się imię Nikola?

Polecane posty

Za miesiąc będę mamą i chcę dać takie imię mojej córeczce! Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie bardzo podoba :) i nazwe tak swoje dziecko jesli keidys bede je miec i jesli bedzie to coreczka... na cześć takiej jednej 7 miesiecznej dzielnej dziewczynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskółka Ania
po pierwsze tio super dział wybrałas na takie pytanie a po drugie to nie - nie podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie pretensjonalne
w dodatku oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskółka Ania
no teraz pełno tych Wiktorii, nikoli, Dżesik i Dżeniferów - głupia moda i tyle - mnie sie niepodoba ale nie imię jest w człowieku najwazniejsze na szczeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba
marietta - sliczne imie i w dodatku nieoklepane tak nazwe swoja dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskółka Ania
skoro juz trzecia tak nazwie swoją dzidzie to znowu bedzie plaga nikoli tym razem - ehhh szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,faktycznie żle wybrałam dział! Ale czy to aż takie ważne? Rosca- dziękuję ci bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskółka Ania
dziekujesz tylko za przychylne opinie- dobrą matką nie będziesz napewno - eghhhh szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie paskudne to imie...nikola....bleeech...ale to tylko moje zdanie...jesli ci sie podoba, to po co pytasz na forum, to chyba ty decydujesz o imieniu dla swojego dziecka, a nie forumowiczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubijać nikole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generałowa
dla mnie to taki ni pies ni wydra lubię , kiedy imię jakos sie kompnuje z dzieckiem jak dziecko ma tatę anglika , to niech sie nazywa nikol czy nikola , niechby nawet dla babci albo michelle - bo ktoś z rodziny pochodzi z francji dziecko rdzennie polskie z imieniem angielskim , włoskim , japońskim czy jakimkolwiek innym to dla mnie jakis kundel nie wiadomo skąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskółka Ania-ty wredna s...? Ciekawe czy ty jesteś dobrą matką skoro po imieniu mnie oceniasz! Sroga teacher-dobrze że nie ty jedna jesteś nauczycielką na tym świecie! A po drugie to jesteśmy w Polsce i musi być dla dziewczynki końcówka-a !TO JAK BYŚ NIE WIEDZIAŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generałowa
nie chcę broń boże być agresywna po prostu mam zajęcia z dziećmi i tak jak u mnie w klasie były same swojskie imiona , tak teraz czytam listę , a tu oliwia , wiktoria - po kilka razy , jessica , nikola, kewin , aleks - to jakby młodym ludziom wbijhac do głowy , że polskości trzeba się wstydzić; pewnie jakby jedna sie nazywała wiktoria , to by to nie było tak rażące , ale są grupy , gdzie z trudem uświadczy jakieś polskie imię potem przyjdzie fala tych , co to rodzice sięznowu zachłysnęli staropolskimi władkami i franciszkami - i człowiekowi się będzie wydawało, że jest w domu starców - ale jużwolę to niż kevina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulseek
Jak ci sie podoba to imie to i tak nazwiesz tak swoja corke, niewazne co ci napiszemy. Mi sie to imie nie podoba. Nie myslalas o innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no kas Nikola
obrzydlistwo :O i rówieśnicy będą się z dziewczęcia równo nabijać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generałowa
dla mnie to fajne zjawisko , że np. ktoś sie nazywa rainer albo wolfgang albo friedrich - i każdy wie , że to niemiec albo austriak czy szwajcar - sophie , michelle , rene - że francuz czy belg - i to samo jest z polskimi imionami; jak ktoś sobie chce tak nazwac dziecko - ma prawo i mnie nic do tego , ale ja bym nie szukała jakiegoś cudacznego imienia , które ukryje narodowość mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie ma brzydszych imion niż Agnieszka Ania Agata Aneta Kasia Monika poprostu ble......................... A co w tym złego że ludzie chcą aby ich dzieci były nie 15 Kasiami w klasie? Dla mnie było by porażką gdyby choć jedno z dzieci miało tak samo jak moje w szkole czy przedszkolu. Więc odwagi i nazwij swoją córeczkę Nikola ( bądź Nicola) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generałowa
hehe nazwij , to będzie piątą nikolą w klasie , oprócz tego będzie jeszcze 5 wiktorii i 4 oliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam
Akurat Wiktoria to stare imię,często nadawane naszym prababkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie śmieszą dzieci na moim osiedlu: NIKOLA CHWASTEK OLIVIER CZOPEK KEVIN GAŁA itd :O przecież to jest okropne :O i zgadzam się w 100 % z generałową, że skoro mieszkamy w Polsce to dzieciom trzeba dawać polskie imiona a nie spolszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antynikola
Akurat Nikola będzie 15 w klasie, a Kaś już właściwie nie ma... A tak w ogóle to co to za imię?? Nikola?? Jakaś hybryda straszliwa! Jeżeli chodzi o Wiktorię, to akurat tak miała na imię moja prababcia i nie sądzę, żeby było mało polskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migdała ----> lepiej być 15 NIKOLĄ niż 15 KASIĄ wg Ciebie ?? :O nie żeby mi się imię Kasia podobało :P ale po pierwsze imię należy dopasować do nazwiska, żeby później nie było kolejnych dziewczyn pt DOLORES MIEDNICA :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że dzis mieszkamy w Polsce nie oznacza że jutro będziemy tu mieszkać. Dla mnie jest oczywiste że własnym dzieciom dajemy imiona które podobają nam się bez zastrzeżeń i w zasadzie tylko nam. Nawet jesli obydwoje rodzice są \"rdzennymi Polakami\" a imię jakie wybiorą dla dziecka to Izaura czy Enrique...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antynikola
Migdala---------> nawet, jeżeli te imiona ośmieszają dziecko, bo są pretensjonalne? Pomyślcie o tych biednych dzieciach! Chcecie sobie dodać wagi nadając dzieciom udziwnione imiona, a tylko robicie im krzywdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie kojarzy
z Klaudiami i innymi Dżesikami, a te z kolei są córkami młodocianych mam z małych miasteczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migdala ---> i nawet jakbys się GĄSIENICA nazywała to nie miałabyś oporów żeby zagraniczne imię dać dziecku ? no proszę Cię :O KEVIN GĄSIENICA, OLIVIA GĄSIENICA, NIKOLA GĄSIENICA a potem dziecko się nieśmiałe i sfrustrowane robi bo się koledzy śmieją :O nie mówię , bo mam znajomą , która za Francuza wyszła i nazywa się de Lorme więc ich dzieci (Fabian i Michelle) budzą raczej zainteresowanie niż śmieszność ale trzeba znać umiar i mieć wyczucie jakieś a nie za modą ślepo podążać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
moja córka ma na imię Nikola,nie podobają mi sie polskie imiona czy generałowa wie jakie to sa rdzennie polskie imiona? jeżeli tak to proszę podać przykład bo wg mnie to dopiero dziecko miałoby w szkole przechlapane jakbym nazwała je np Bogumiła,Bolesława,Czasława,Dąbrówka,Kazimiera,Wiesława,Stanisława itp ale to rzecz gustu ja nie musze udowadniać swojej Polskości imieniem dziecka sroga teacher -jestem przekonana,ze nauczycielka nie jesteś,zbyt prostackim tekstem tu zasunęłas jak na osobę z wyższym wykształceniem a ciekawe jakimi samochodami jeżdżą ci zwolennicy polskości?pewnie syrenami i warszawami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze lepiej Laryssa
????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
antynikola -imie wiktoria nie jest mało polskie ono wcale nie jest polskie,jest pochodzenia łacińskiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×