Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ke pasa

wpisujcie największe kłamstwa facetów!!!

Polecane posty

Gość moj ex byl mega klamca
...raz wymyslil mi kita ze jedzie na delegacje...a pojechal pod namioty z jedna laska...potem opowiadal mi szcegoly jak tam bylo co jedli, co pili i jak wszystko sie odbylo-z najmniejszymi szcegolami ...albo innego razu znalazlam na jego polce numer telefonu i imie Kasia-pytam kto to-a on jak na zawolanie ma gotowa bajeczke...ze to jedna pani z policji ktora pomagala mu z mandatami i to jest telefon do jej biura...wiec ja niewiele myslac zlapalam za telefon i wykrecam ten numer-przeciez i tak nikogo nie bedzie w biurze po 22-a tu jakas babka odbiera...poprosilam Kasie do tel. ale niestety-jej corka gdzies akurat wyszla...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ex byl mega klamca
...dadam ze zmarnowalam z nim prawie 4 lata- a ten idiota bawil sie na calego...Teraz ma zone i ...dalej skacze na boki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_20
mowie do niego spojrz mi w oczy i powiedz ze nikogo oprocz mnie nie masz.. : nie mam nikogo, tylko Ciebie.. Kochanie idę na siłownie, potem na spacer a potem sie będę uczyl wiec sie nie spotkamy - absurdalne.. nigdy Ciebie nie zdradziłem --jak mi sie przypomni cala reszta to dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawinka
" I ślubuję Ci miłość, WIERNOŚĆ ...";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne
więc w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfifififfi
a moj powiedzial,ze na swoj wieczor kawalerski koledzy zaprosili go na dyskoteke i tam byl striptiz (w zupelnie innym miescie 70 km od naszego) potem podsluchalam jego rozmowe z kumplem i okazalo sie, ze na wieczorze kawalerskim owszem tanczyla striptizerka ale nie jedna tylko dwie (bo 1 sza byla ochydna to zamowili druga). Oprocz tego striptiz nie odbyl sie w dyskotece tylko w mieszkaniu kumpla gdzie nocowali. No i jeszcze jedno jak uslyszalam jego zachwyt nad tym jak to jedna z nich sie wspaniale ruszala...... do dzis nie moge tego zapomniec.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedział ze jestem piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszust jeden a bylam po
operacji nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wmawiał mi że nie ma kochanki, a w jego telefonie były SMS i odważne zdjęcia z erotycznej sesji z \'\'koleżanką\'\' w roli głównej z datą i godziną, kiedy miał byc w pracy bo mu pilny dyżur wypadł. Piepszony fotograf-amator .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba nuba
"byłem w Jugosławi, jak była wojna, walczyłem jako najemnik po stronie Chorwatów i za to potem kupiłem sobie to mieszkanko"- czyli norkę z malutką klitką bez kuchni....:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrki ale ja mysle
he he he usmiałam sie moj przyszedł do mnie na randke ale byłam chora wiec szybko sie zmył mowiac ze idzie do domu bo sie zle czuje a poszedł na dyskoteke;) mowil mi ze lezal z dziewczyna duzo rozmawiali calowali sie ale z nia nie spal bo mnie kocha ;) i wiecie co ????? koniec naszej milosci po tylu klamstwach ale niestety po wielu latach ;( straconych teraz mam zwiazek bez klamstw i tak ma byc najgorsza prawda ale lepsza niz klamstwo:) kazdy jest czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miał czasu do mnie zadzwonić ani napisać na GG bo syna bolały zęby po założeniu aparatu i musiał go pocieszać (syna ma 24 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miał czasu ze mną sie spotkać bo ma remont mieszkania, ale strasznie za mną tęskni. W tym samym dniu dostałam e-maila do innej kobiety (do mnie wysłał przez pomyłkę), z kŧórą cały rozanielony umawiał się na wspólny wyjazd na koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrki ale ja mysle
do Fantasy ---> i jestes z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiilooo
Mój zmuszony do przyznania sie do zrady \"czułem się zgwałcony, kocham cię \" ;D a niech go sobie gwałcą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym z Toba
zamieszkac to najwieksze jakie uslyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flore
a ja usłyszałam, że bardzo tęskni, że chyba się zakochał, nawet padło pytanie co by było gdybyśmy zamieszkali razem, a po tygodniu słuch o nim zaginął oczywiście standardowe teksty typu: jestem z żoną w separacji, niedługo będę wolny, decyzja jest już podjęta, to koniec (z żoną).... i wiele innych.... niestety faceci są strasznymi kłamcami:( śmieszne jest to, że kłamią tak namiętnie, że w pewnym momencie zaprzeczają wcześniejszym kłamstwom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flore
aha! i to, że z żadną inną nie śpią! tylko przypadkiem wypadła mu prezerwatywa z kieszeni spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj oklamal swoja
byla...bylismy miesiac a on w zywe oczy wypieral sie jej tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój (były już) facet klęknął przede mna- mówiąc \" chcę być już z Tobą na zawsze\" i \"Kochanie mam nadzieję,że nie klękam przed Tobą ostatni raz\"... po czym po dwóch dniach stwierdził, że juz mnie nie kocha! Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia mmsy w telefonie męża : Kochanie to moj kolega mi wysłał rozpoznanie u kolegi \"No fajna laska ale naszczęście nie moja\" Po co te kłamstwa nie lepiej być samemu może Panowie się na to wypowiedzą. No cóż jesteście kłamcami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszedl wieczorem kolo 21 po papierosy bo nam sie skonczyly,nie wracal 1 h,2...dzwonilam a tel wylaczony,ja cala zdenerwowana ze cos mu sie stalo a ten przyszedl o 3 nad ranem nawalony jak swinka i gada ze sie z kolega zagadli przed nocnym lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderka.
robilam mojemu facetowi obiad, wtedy mieszkalismy razem.Mial przyjsc z pracy o 15.Troche po 15 zadzwonil do mnie i powiedzial, ze dzisiaj wyjatkowo pracuja do 16.Chociaz w jego glosie wyczulam ze klamie to nic nie powiedzialam, tylko ok. rozumiem.Potem sie okazalo, ze poszedl z kumplami na piwo.Jeszcze tego samego dnia sie do tego przyznal - bylam strasznie wsciekla na niego.Powiedzialam mu, ze wole uslyszec "kochanie bede pozniej, bo ide na piwo" niz glupie klamstwa.Tak mu wtedy nagadalam, ze do dzisiaj sie to nie powtorzylo.Ale kocham go nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjasoqjspoq
kocham cie, mysle ze moglbym spedzic z toba cale zycie, i czejkalem na ciebie cale zycie, chce miec z toba dziecko, jeszcze nie teraz ale kiedys.....po trzech miesiacach bycia razem, a ma 27 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och te baby
TO jest tak bo lepiej wam nic nie mowic bo po co macie sie wkurzac jak lepiej powiedziec ze sie bedzie za godzien czy dwie niz powiedziec ze sie bylo na piwie a tak przychodze do domu i wszystko jest ok i kumple i zona :) A to ze faceci was klamia tak na dzien dobry bo tylko chca was dup dup :)TO i wam gadaja rozne cudowne rzeczy o milosci a wy naiwne juz nozki rozkladacie taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trotto
Zapomniał powiedzieć, że ma żonę i dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×