Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

dokładnie,dla dzidziusia to ja moge jaka szafa wyglądać,a po tym cholernym bromku to apetyt wzrósł,a efektów brak.ciekawe co mi pani doktor w sobotę wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciekawa jestem czwartkowego wyniku... mam nadzieje ze nie zrobi psikusa i ladnie pęknie i to owocnie ,,,, ja zawsze wszystkei hormony robilam na czczo ale z tego co mi sie przypomina ze na drzwaich do laboratorium jest napisane ze hormony bada sie rowniez popoludni( prócz prolaktyny) wiec moze nie trzeba koniecznie robic tego na czczo ... chwilke patrzylam przed chwilka na necie i opinie sa podzielone .. jedni ze rano i na czczo ini ze nie trzeba ;)) i badz czlowieku madry ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella jak po wakacjach??? wrocilas juz ???A wy gdzie wybieracie sie na wakację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie z ciekawości zajrzałam do magicznego kalendarzyka aby sprawdzic jak by bylo jakby mi przypadkiem nie udalo teraz zajść w ciąze (ale przeciez sie uda ;)). Akurat na wakacjach bedzie po owulce ..lepiej to niz w w trakcie @ ale szkoda ze akurat nie bedzie dni plodnych ... ;) mam taka cichą nadzieję ze wykozystamy owocnie i ostatnie chwile spędzone w naszym mieszkanku, chociaz dzis mam 14dc wcale nie mam ochoty na przytulanki ... juz wczoraj jak byly to takie troszkę na silę bo gin kazał... staram się M nie mowic kiedy sa te dni .. wtedy jest bardziej spontanicznie (przynajmnej dla niego ).. czy u Was tez tak jest ze seks został podporzatkowany tym dniom ??? i nie ma z nirgo az tyle radosci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie,ostatnio przytulanie to w te dni bo tak trzeba.a mój m to chodząca encyklopedia,czyta wszystko o prl i tsh,udziela rad jak gdzie kiedy , po co i dlaczego.wkurza mnie to ,nawet dni płodne sam mi wyliczy ;) Justyś pisz jak tylko będziesz już coś wiedziała.Bella odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem,witam wrocilam pozdrawiam serdecznie dzis wieczorem napisze wiecej teraz mam w domu rodzine kolezanki no i szykuje sie do pracy,tesknilam za Wami buuuuuuziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
U nas z seksem jest spontan. Oczywiście po każdym zbliżeniu i małym prawdopodobieństwem, że mogą być płodne staraliśmy się częściej, ale to było przed badaniem prolaktyny....Od dłuższego czasu nie wspominam o dniach płodnych, bo był czas, że mój M czuł się za bardzo naciskany. Kochamy się wtedy kiedy mamy ochotę. Zobaczymy jest teraz będzie po rozpoczęciu leczenia i picia siemienia. Czytałam właśnie o tym salfazin dla mężczyzn, czy Wy także podawałyście je swoim M? Czytałam jeszcze na jakimś forum o kropelkach Hormeel lub Oeparol. Miałyście do czynienia z kropelkami? Czy można stosować je równocześnie z bromkiem i luteiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
justaa27 czekamy na efekty... :) Co do tego planowania, to chyba, każda z nas chciałaby urodzić w jakimś konkretnym czasie...Ale to chyba nigdy nie zadziała :) bella-galleria witamy po urlopie, czekamy na wieści... monis-miś z jednej strony uważam, że fajnie jak Twój M się angażuje... Urocze :) Czasami leczenie, aby zajść w ciążę bardzo niekorzystnie wpływa na wagę kobiety.... Też znam takie przypadki. Ale czego nie robi się dla takiego pragnienia, jakim jest dziecko... :) Kurczę badałam kiedyś swój cykl, ale zwykłym termometrem elektronicznym... Nigdy nie analizowałam, go wnikliwie... Potem już miałam dość mierzenia i czekania na to czy będzie @, czy też nie.... Hmm może warto powrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylo booooooosko jestem opalona,wypoczeta,sz czesliwa ,jadlam pyszne wloskie jedzenie,pijalam tez wino choc nie wolno przy bromku.Ale cholerny bromek nie pomogl,wiec......mam @ z czego nie jestem zadowolona. Co do sexu to w dni plodne ja nalegam bardziej,ale nie mowie m kiedy sa zeby choc on mial przyjemnosc bo ja w te dni to no coz spontaniczna nie jestem.Chciala bym to zmienic ale nie latwo. Bromek nie przeszkadzal mi bardzo ani przy nurkowaniu ani opalaniu....zdolowalam sie tylko jak @ i to bylo takie silne stadium depresyjne,jakiego nigdy nie mialam za co winie bromek bo ja jestem bardzo optymistyczna ale odkad biore bromek to przy problemach mam strasznego dola.Chetnie odstawilabym juz bromek alenie moge jeszcze.Czy wy tyjecie po bromku???bo ja tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa jezeli chodzi o to kiedy sie robi badania to oczywi scie sa rozne opinie,pierwszu raz robilam w Polsce na czczo oczywiscie i rano kazali byc,w Londynie Jest kompletnie inaczej robili nie na czczo i nie rano tylko w poludnie i wysmiali moje obawy twierdzac ze Polska jest zacofanym krajem....wiec sama nie wiem co myslec,jakiegos specjalisty by trzeba spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella kochana wkońcu jestes z Nami ! Pociesz się ja też tyję głównie na brzuchu i mam boczki których nigdy nie miałam :( Co do seksu to u mnie tez jakoś tak mechanicznie, czasem się nie chce nawet ale trzeba próbowac nie tracic dnia bo może akurat sie uda. U mnie też głównie w te dni. Kurcze w pon. ma przyjsc @ a mnie boli podbrzusze raz z lewej raz z prawej, trochę dziwne bo raczej nie mam takich bóli tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Dziewczyny przerażacie mnie tym tyciem.... Chociażby w pewnych partiach ciała... Od dwóch miesięcy intensywnie uczęszczam na fitness i biegam, aby na wakacje pozbyć się oponki... Jeszcze tylko tego brakowało.. Czy jest jakaś osoba, która nie przytyła? bella-galleria ale mi narobiłaś smaka.... Do tego to słońce i włoski klimat... Super... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella witaj Kochana,ja niestety troszkę przytyłam,nie dużo ale straaaasznie mi to przeszkadza.ale cóż dla maluszka moge tyć jeszcze i jeszcze. mam do Was kochane pytanko-w ulotce bromka napisali że wzrasta po nim ochota na sex a u mnie to tak jakby odwrotnie,czy u Was też tak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak milo mnie witacie,dziekuje wam slonca moje,monis no wlasnie ta ochota na sex cos nie wzrosla wrecz sie pogorszyla,nie jestes osamotniona,nie jest zle ale bywalo lepiej Ja pierwszy dzien w pracy......kurcze nie chce mi sie ale tez za bardzo nie naciskaja na mnie.Myslami wciaz bladze po plazach goracych,albo wspominam sniadania na tarasie z widokiem na morze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 13 pechowy,,,, jeszcze tylko nadzieja ze uda sie w tym cyklu bo zapowiada sie nieciekawie ... dzis caly nas dzial dostal wypowiedzenie z pracy ...niespodziewanie... jutro mamy miec jeszcze rozmowe i wyjaśnienie co i dlaczego ... takze w ciagu paru chwil wszystko uleglo w gruzach ;( jak narazie mam miesiac do zastanowienia sie czy probowac dalej mimo wszystko czy odpuscic ... dola mam dzisiaj na maxa... sory ze popsulam atmosferę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
ej kochana to Ty piszesz?? utrata pracy to nie koniec świata,a dziecko to największy skarb na który trzeba czekać,a na pewno będzie to czekanie wynagrodzone .próbuj słonko i nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis cytuję ulotkę "Pacjenci z chorobą Parkinsona leczeni agonistami dopaminy, zwłaszcza dużymi dawkami, wykazywali zwiększone libido i zwiększoną aktywnośc seksualną, które na ogół ustępowało po zmniejszeniu dawki lub przerwaniu leczenia." To jest w możliwych działaniach niepożądanych także spoko nas to nie dotyczy. Ja też mam mniejszą ochotę na przytulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nie smuc się to nie koniec świata, praca się znajdzie widocznie tak miało byc, może będziesz miala nagrodę (fasolkę) na pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Endi ... ja tez mam taka cicha nadzieje ze sie uda ..cos za cos...praca za fasolke boje sie ze jak teraz sie nie uda to potem bedzie jeszcze trudniej ... nowa praca.. o ile ja w ogole znajdę .. tez nie sprzyja zobaczymy co jutro powiedza jakich użyją argumentow,,,trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Justa ,widze z wypowiedzi ze jestes twarda babka i zaradna przy tym.Kochana przestan sie zamartwiac na zapas,poza tym nie ma nic wazniejszego niz dziecko praca sie znajdzie,spokojnie kto szuka znajduje. Glowa do gory jestem toba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Justa zajmiesz się poszukiwaniami nowej pracy,przemyśleniami o ofertach i stanowiskach pracy i w tym czasie dzieciątko się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Justa to tym bardziej fajniej byloby jakby teraz pojawilo sie dziecko w drodze :) mniejszy stres, wiekszy luz, zycie samo zreszta pisze scenariusz...nigdy nie wiemy jak to bedzie i nie mozemy zaplanowac. Zyj kazdym dniem, a noz pojawi sie dziecko albo praca :) Uszy do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
justa27a głowa do góry... Mój M też stracił pracę. Z jednej strony się cieszę, bo była dość stresująca, a wiemy że to wpływa na ruchliwość plemników... Na pewno znajdzie coś o wiele lepszego i Ty również :):) monis-mis ma rację, zajmiesz się szukaniem nowej pracy, co wpłynie na to, że zajęta innymi sprawami możesz zajść w ciążę.. bella-galleria witaj w szarej codzienności... Do tego taka pogoda w Polsce. Leje i leje... :( :( Dziewczyny pytałam, czy słyszałyście o kropelkach Hormeel lub Oeparol? Miałyście do czynienia z kropelkami? Czy można stosować je równocześnie z bromkiem i luteiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia oeparol to chyba olejek z wiesiołka, o tym drugim nie słyszałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
ja takze nie pomogę w tym temacie.. bo pierwszy raz slysze.... dziewczyny dzieki wielkie za pocieszenie... jakoś to bedzie.. poki co to narazie mam wypowiedzenie do konca września. Dziewczyny w pracy mowily ze w sumie przez caly okres wypowiedzenia moge zajsc w ciaze.. i nawet jak bede w 2 dniu ciazy to i tak musza mi przedluzyc umowe do czasu porodu a pozniej ZUS bedzie mi placil maciezynski.. .wiec jakas opcja jest... pozniej pewnie nie ma szans na powrót... ale to dopiero za poltorej roku ;))) musze to dokladnie sprawdzic... u koleznaki w pracy jutro jest prawnik wiec podpyta sie co i jak. Jezeli tak bedzie jak mowia i w tym cyklu mi sie nie uda, to w nastepny zamiast wakacji bedzie inseminacja (jesli bedzie tylko taka możliwość) al poki co bylam dziaaj na moniotringu i pecherzyk pekl wczoraj lub przedwczoraj... wiec trzymajcie kciuki aby wszystko sie ulozylo ;))) u mnie tez pogoda okropna...ciagle leje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja również przytyłam a raczej napuchłam w pewnych miejscach po braniu Dostinexu. Brzuch mam jak balon, a o boczkach nie wspomnę. Co gorsza to mam straszne zaparcia. Nigdy nie miałam takich problemów. Jakiś koszmar. Ja się też już pomału nastawiam na inseminację. Wydaje mi się, że bez tego się nie obędzie. Pod koniec sierpnia będziemy z mężem mieli urlopik więc porozmawiam z lekarzem, żeby w tym czasie zrobić inseminację. Ciekawe jak ta inseminacja przebiega. Wiem,że nasienie można dostarczyć z domu i to mnie cieszy, bo z badaniem nasienia też mieliśmy problem. W końcu pozwolili nam dostarczyć nasienie z domu. We wtorek idę do mojego ginekologa więc go podpytam o inseminacje. Wydaje mi się,że jest to moja ostatnia nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aginka2112
hej dziewczyny! pytalam Was pare dni temu o plamienie przed okresem przy wysokiej prolaktynie. Skończył mi sie okres 3 dni temu, dzień bylo sucho a teraz znowu plamie :O czy mialyscie podobnie? biore bromergon juz tydzien po 0.5 tabletki na noc. moze to po nim? przeraza mnie to plamienie. kiedy ono znikinie :( Przepraszam, ze tak pytam, ale chyba macie większą wiedzę i doświadczenie :) którym mam nadzieje sie podzielicie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aginka ja kiedys miałam normalny okres(5 dni) średnio obfity, od paru miesięcy zrobił się skąpy tzn. tak 3 dni pierwszy dzień bardzo mało, drugi dzien troszkę czuję że cos leci, trzeci dzień jakies resztki, czasem w czwarty piąty dzień plamienia po jakims wysiłku. To przez prl zrobil się skąpy tak mi edokrynolog powiedział. Plamień przed okresem nie mam ale takie plamienia przed to może byc zagnieżdżanie zarodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aginka a może to plamienie po okresie to po prostu resztki okresu, do końca sie nie wyczyścilo i może teraz masz czysto, też kiedyś miałam tak 3 dni okres dzień przerwy a na 5 dnień resztki :) Nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu czytam wasze wypowiedzi, chciałam podpytać, bo pewnie znacie się lepiej ode mnie, ale jakoś nie miałam odwagi pisać. W kwietniu 2011 roku poroniłam w 9 tyg ciązy(pierwszej ciązy), od tego czasu nie mogą zajść w ciążę, chodziłam do lekarki, która ciągle zapisywała leki, a żadnych badań nie robiła. Wkurzyłam się i przeniosłam do innego lakarza. Mam za wysoką prl i dostałam od niego bromergon, biorę od 19 maja, a ostatnią miesiączkę miałam 12 maja. Dlaczego teraz miesiączki nie mam, a prędzej miałam po luteinie jak w zegarku co 18 dni? Pomożecie??? Jestem załamana, już 14 miesięcy i nie udało się zajść w ciąze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×