Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Halo Natusia witaj wsrod nas, specjalistka od siemie lniane jest Justa i ona pisala zebym pila nie mielone tylko cale ziarenka dwie lyzki gotujesz w troche wiecej niz szklanka wody robi sie kisielek poczekaj jak wystygnie i pij na zdrowie, moj m bardzo zadowolony ze sluzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ekspertów jest więcej ;))).. ja pewnie od jutro dołącze do wieczornego popijania , bo po przerwie jakoś nie moge sie przybrać . ja piłam tylko raz dziennie na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia wiem ze psychika siada po wiadomosci ze musisz brac bromergon i prolaktyna wysoka ja zamiast dopytac sie ginekologa co i jak to sie poryczalam i wyszlam,ale nie martw sie jestesmy tu po to by sie wzajwmnie wspierac .Bo im weselsze i mniej zestresowane bedziemy tym szybciej nam sie uda zobaczysz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj wakacyjny nastruj sie zachwial:(:.( kolezanka z pracy w 6miesiacu ciazy przyszla dzis do pracy z mezem odprowadzil ja.Byli na usg wsxystkim opowiafsli za chlopczyk on szczesliwy ona wniebowzieya.Kupili czekoladki czedtowali nsd.Uvieklam do toalety i tam plakamam.Teraz jest troche lepiej.....chce juz wyjsc i zaczac urlop.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Natusia :) ja biorę też bromek po po mtc zbyt wysoki,zaczynałam od 1/4 ,skutkiem ubocznym jedynym to są zaparcia-dzięki Bogu że cała reszta skotków mnie nie dotyczy. pewnie że nie jesteś sama,masz nas i zawsze możesz się wirtualnie wyżalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELLA bedzie dobrze ... musisz byc silna !!! zobaczysz po wakacjach Ty tez sie pochwalisz mała kijaneczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dzieki skarbie potrzeboealam slowa pocieszenia.Kurcze jak mi zle ja im nie zazdroszcze tylko to dla mnie bardzo bolesne i ciezko mi po stracie. Nie wiem czy w tym cyklu sie uda,nie czuje jakos tego wiec sie nie nadtawiam.Jutro owulacja.....co u Ciebie?Monis a jak Ty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze 7 min i do domku ;))) a wlasciwie do przedszkola i do fryzjera z malym bo juz tak zarosł ze rano jak wstaje to kazdy włosek w inna stronę narazie nadal brak@ spoznia sie kolezanka (a wlasciwie wróg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Hej dziewczyny jakiś masakryczny dzisiaj dzien, mąż zaspał do pracy i urlop na żądanie, obiad nie wyszedł ( kupiłam ekologiczny żurek) i nie dało sie tego jeśc musiałam ugotowac byle co, ciekawe jak sie dzień zakończy, pozdrawiam was kochane, Bella wypocznij i przyjedźcie we troje :) Ja jutro idę do endokrynologa, ciekawe co znowu wymysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Natusia ciepło witamy na tym forum :), jak widac sama nie jesteś, wyżalenie sie pomaga, JUSTA 7 dni, ja bym chyba oszalała, ja mam równiutko co 28 dni małpę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dzieki ,bardzo bym chciala abysmy wrocili we troje ale to sie okaze ..... Haha ekologiczny zorek,mam nadzieje ze wieczorem spotka cie jakas mila niespodzienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi powodzonka na wizycie i czekamy na wiadomość tuż po powrocie do domu. Bella nie marwt się,już nie długo Ty nam opowiesz jak było na usg :) a ja jakos tak dziwnie od samego kresu bolą mnie piersi a do następnego jeszcze dwa tygodnie,sama nie wiem co się dzieje,może to ta cholerna prolaktyna :( a teeraz czas na mój dzisiejszy sen-wizyty u ginekologa,badanie i pani doktor mówi "jest pani w ciąży" łzy w oczach,szczęście a tu nagle budze się i znów łzy w ocaach bo to był tylko sen,ale piękny był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis skarbie zobaczysz niedlugo plakac bedziemy ze sCzescia wszystkie bo nareszcie nasze malusxki beda w naszych objeciach,i jak mi sie zdaje Ty to juz nieflugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziab83
Cze Dziewczyny, długo się nie odzywałam, ale to dlatego że najpierw miałam strasznego doła. W drugim cyklu z bromkiem totalnie rozjechał mi się cykl - owulacja spóźniła się dwa tygodnie - mój "wspaniały" lekarz nie umiał nic na to powiedzieć jak tylko - zdarza się - i wsiąść dwie stówy za tą super cenną poradę. Następnie stwierdził że konieczna jest laparoskopia i histeroskopia w jego prywatnej klinice...Tak mnie wkurzył i zdołował, że na miesiąc totalnie ze wszystkim odpuściłam. W 15 dzień trzeciego cyklu z bromkiem pojechalam do innego lekarza, 120 km od Krakowa, w małym miasteczku....a tylko oczami wywracał jak poprzedni lekarz ze mną postępował. Monitoring wskazał ze jest po owu - przepisał mi duphaston, od przyszłego cyklu zaplanował stymulacje z Clo. No i dziewczyny te dwa tyg po owulacji traktowałam tak olewacko....opalałam się, piłam alkohol...Na trzy dni przed dniem miesiączki dziwnie spadla mi tempka... mysląłam aha - @ wredna idzie coś wcześniej...a tu nagle na nastepny dzień tem skoczyła, na następny jeszcze wyższa..a dwa dni później - zobaczyłam dwie kreseczki na teście... dziewczyny płakalam jak dziecko..Tydzień temu widziałam już na USG w pęchęrzyku maluńką białą kropeczkę... :) ale serduszko jeszccze nie biło...czekam narazie w strachu, żeby wszystko okazalo się dobrze. Dziewczyny opisałam sie jak nie wiem, ale che w zasadzie powiedzieć tylko tyle, że uwierzcie... kompletnie już nie wierzyłam że zajdę w ciąże...a tu...zmiana lekarza, duphaston, i co to ukrywać...odpuściłam...i teraz mogę się cieszyć - mam nadzieje ze kolejne 9 miesięcy... Trzymajcie dziewczyny kciuki za moją fasolkę :) Ja trzymam za Was !! Napewno sie uda - musimy tylko wszystkie wierzyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Madziab83 gratulacje ! Marzę o tym dniu kiedy zrobię test i będa 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś-miś
Madziab83 gratulacje prosto z serca,zdrówka Wam życzę,Tobie i maleństwu :) Bella obyś miała rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDI ,MONIS JUSTA dziekuje wam ze wspierałyscie mnie przez ostatni czas,bo choc sie nie znamy osobiscie to tylko wy rozumiecie co czuje,jestem prawie gotowa i walizki sa na dopychu:) bo cos zawsze jeszcze wkładam i wpycham.... biedny m Lece sie odstresowac i maxymalnie wyluzowac,bede tesknic za wami babeczki moje.A wam radze uprawiac s wszedzie :pralka ,podłoga w salonie,stół kuchenny i jak wróce chce was widzie w swietnej kondycji psychicznej ,a najlepiej z dobrymi nowinami, nowym dziewczynom zycze aby bromek w ich wypadku nie miał skutków ubocznych a tym szczesciarom które pisza ze maja pozytywny wynik dwóch ukochanych kreseczek,aby dzidziusie rosły zdrowo WRACAM Z URLOPU I OD RAZU SIE MELDUJE NA KAFETERII,BADZCIE GRZECZNE DZIEWCZYNKI...SPADUJE DO ITALII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella milego urlopu... mam nadzieje ze chociaz tam zapomnisz o calym swiecie i po powrocie pochwalisz sie nam nie tylko sliczna opalenizną ale takze 2 grubymi krechami . udanego wypoczynku i oczywiscie zaraz po zarezerwoj sobie przynajmniej godzinke aby nadrobic wszystkie strony w kafeterii ;))) u mnie dzien chyba skonczy sie 1:0 dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Madziab83 gratuluję.... bardzo się cieszę :) bella-galleria wypocznij i zrelaksuj się.... do usłyszenia ja wczoraj rozpoczęłam kurację z siemiem lnianym... nie było tak źle jak myślałam... Dziewczyny, czy Wy te ziarnka spożywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku oddzielalam te ziarenka od kisielka ale ze bylo za duzo zachodu z tym to teraz je lykam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Justa Mnie jakoś cały czas brzuch pobolewa a mam 11 dc, nigdy mnie tak wcześnie nie bolał, może bromek winny ... Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to jajniki przed owulacja szaleją- ta akurat dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !! Od kilku lat mam problemy z regularnym okresem. Od paru miesięcy staramy się o dzidzie i nic więc wybrałam się do gina. Po paru wizytach zrobiłam w końcu prl i miałam trochę podwyższoną Biorę bromrgon od 20 kwietnia po pół tabletki na noc. 29 kwietnia dostałam okres. Niestety do dziś nie dostałam okresu. Nie wiem czy to wina bromergonu??? Czy po prostu jeszcze nie czas na regularny okres. 29 maja zrobiłam test ale tylko jedna kreseczka. Boli mnie podbrzusze jak na okres. Plamnienie na biało troszkę. Częściej sikam. Boli mnie jedna pierś. Wszystko jak na okres a tu nic. Nie wiem czy zrobić kolejny test czy nie ma co się łudzić i iść do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Pingwinn bromergon raczej reguluje cykl no chyba że jeszcze tobie nie wyregulował bo bierzesz krótko. Dla pewności zrób sobie betaHCG i będziesz wiedziala czy jesteś w ciąży. Mnie też bolą piersi od kiedy biorę bromergon a nigdy mnie wcześniej nie bolały, więc może to byc od bromka. Nie nakręcaj sie bo potem jest jeszcze gorzej zrób sobie badanie krwi. Ja przed okresem mam biały śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przeciwnie bromek biorę od miesiaca (kolejne podejscie) i teraz zadnych oznak nadchodzącej @ nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×