Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Madziab83
właśnie Endi :)zrób sobie jutro rano jeszcze jeden teścik - jak znów zobaczysz chocby cień kreseczki umów się do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endi napewno bedzie dobrze-- nie stresuj sie... tak jak mowią dziewczyny zrob jutro jeszcze jeden tescik, tym razem innej firmy.... jak bedzie chociaz cien cienia to juz mozesz zaczac opijac soczkiem marchewkowym ...u mnie jeszcze 6 dlugich dni do testu. Trzymajcie kciuki aby inseminacji nie bylo ;)) Ania a ty nabieraj sił na kolejny cykl staran i pamientaj poki nie ma @ jest nadzieja... moze mialas test o zlej czulości i jeszcze bylo za wczesnie na testowanko ... poczekaj dzien-dwa i na pewno bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Justa ile można czekać. Chciałabym już aby miesiączka przyszła, tym razem się nie udało napewno, żadnych objawów nie mam i podbrzusze przestało boleć. Także rozumiesz, wogóle jakoś pesymistycznie jestem nastwaiona, boję się że wogóle nie bedę miała dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Anka to witaj w klubie pesymistycznie nastawionych.ale nie ma co się poddawać,musimy być silne bo to dla naszych maluszków.ja t już sama nie wiem co z tą moją prl -a pani doktor sama chyba też nie bardzo wie o co jej chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania nawet tak nie mysl... napewno bedziesz miala cala gromatkę. Dzieci ktore sa wyczekane sa bardziej kochane przez swoich rodzicow. Niestety niektorzy muszą walczyć o swoje sczeście ... i my walczmy a nie poddawajmy się !!!Ania ile się sie starasz ??? mialaś jakieś badania ?? i Twoj M ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Ja się chyba poddaje. Staram sie właściwie 14 miesięcy, bo 1 kwietnia 2011 poroniłam w 9 tyg. pisałam dziś do mojego gin i kazał poczekać jeszcze tydzień na @, a jak nie przyjdzie to 30.06 jadę na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a rozmawialas ze swoim ginem np o HSG ??? mialas chociaz jeden cykl monitorowany aby sprawdzic czy pecherzyki rosną i pękają??/ Twoj M mial robione badania?? U miie 2 lata staran strzelą juz za miesiac... do tego HSG, Laparoskopia....ostatnie cykle wszystko jest ok, rosna pekaja, sluz jest, wyniki M sa dobre tylko ciazy nie ma...ale nie poddaje sie ,chociaz czasami sa chwile zwatpienia (jak ostatnio) ale jak pojawia sie dni plodne to jakos odzyskuje sile do walki i chwytam sie czegos nowego.. .teraz czas na inseminację ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Nie miałam żadnych badań, tylko sama dałam zbadać prl, a dopiero co zmieniłam gin, bo wcześniej cały rok chodziłam do kobiety prywatnie i ani jednego badania nie zrobiła, nawet cytologii. Zrezygnowałam z niej i teraz mam innego lakarza, i kazał porobić badania po miesiączce i potem miał być cykl monitorowany, ale jak zrobić badania jak nie ma @? Więc czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MOJE PANIE,JUTRO PRACA OD 7 RANO ZAWOZE TOWARZYSTWO NA LOTNISKO I POZBYWAM SIE ICH NARESZCIE,JUSTA BPADAM ZE ZMECZENIA,A JAK JESTEM ZMECZONA TO CHWYTAM DOŁA,DZIS WIECZORKIEM HUMOR MAM DO BANI ZASTANAWIAM SIE CZY JEST JAKIS SENS JESZCZE STARANIA SIE, NIC NIE WYCHODZI,WCZESNIEJ PORONIENIE,,,,,EH SIŁY MI BRAK,ENDI CZEKAMY NA NEWS:):) ANIA GŁOWA DO GÓRY,MONIS SMUTNO MI DZIS I NIC NIE MA SENSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę już robiła testów, rano jadę na bete w czwartek sądny dzien, teściowa pożyczy mi auto jutro. Narazie nie uznaję że jestem, jak zobaczę ładną betę to wtedy się ucieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Endi86 spokojnie, nie denerwuj się... czekamy na wynik i trzymam kciuki Dziewczyny czy przy luteinie miałyście bardzo skąpe miesiączki? Kurde ostatnią tabl wzięłam w sb (tj. 25 dzień cyklu) i już wtedy miałam brunatne plamienia i trwają do tej pory... Krwi praktycznie w ogóle. Myślałam, że @ przyjdzie jak nic...Myślicie, że to był mój @, czy mam czekać dalej? Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale ponad 1,5roku temu miałam rekonstrukcję więzadła przedniego. Czasami zbierała mi się woda w kolanie, ale po różnych tabl od maja ubiegłego roku miałam spokój... Teraz chyba znowu wróciło. Myślicie, że bromek mógł mieć wpływ na to? Kurdę muszę szybko iść do mojego lekarza od kolan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik bety dopiero w piątek :/ Natusia ja nie pomogę bo luteiny nigdy nie brałam i nie wiem jaki okres jest po niej, jak bralam duphaston (a to ponoc to samo prawie) to miałam normalny okres, a może plamilaś bo zarodek się zagnieżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella Kochanie uśmiechnij się :) życie jest piękne,a ten czas kiedy staramy się o maluszka to może po to aby nacieszyć się swoimi chłopami a później to już tylko o pampersach będziemy pisac i mówić.Ty masz jeszcze pracę a ja zostaję w domku i cały czas myslę ,kiedy będę dwie krechy,kiedy @ nie przyjedzie. ja próbuje zapisać się na sobotę do gina żeby zobaczyć czy owu była,ale graniczy to z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
monis-miś na pewno masz rację... trzeba nacieszyć się z naszych M.... Zycie w dwójkę też jest super... Jeszcze zabraknie nam tego czasu... :) Endi86 mnie nic nie boli, nic nie czuję... Tylko teraz te problemu z moim kolanem. Dziwny zbieg okoliczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis dzieki ,masz racje oczywiscie,ale tym razem ida dni plodne a ja przestaje sie vieszyc bo wiem ze znowu sie pewnie nie uda,trzecie opakowanie bromka w polowie i nic ......przepraszam ze jecze ale zaczynam miec dosc ciaglych rozczarowan trzymajcie sie dziewczyny,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Kochana nie tylko Ty walczysz z bromkiem.ja przeszłam na 1tabl i nawet nie wiem czy to działa czy nie.a nagorsze było to jak naczytałam się że bromek po miesiącu działa cuda,zachodzisz w ciążę itd a tu guzik,nie udało się.w piątek przypada mi owu,zapisałam się do gina aby zobaczyć czy pęcherzyk pękł. Bella jestem z Tobą i przytulam Cię z całych sił :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellla ine marudz !!! pozbylas sie juz tych cudzoziemców to teraz wskakuj w seksowna bieliznę i czas na starania ;))) nam dyleman co do kliniki Bocian w Bialymstoku czy invimed w Warszawie. Do Warszawy nan o polowe blizej, gin bardziej polecal bialystok ale lekarz ktorego mi polecal akurat ma urlop gdy wypadna moje dni plodne to akurat go nie bedzie. Bilystok jest tanszy, warszawa drozsza. wstępnie umowilam sie tu i tu ;))) mam nadzuieje ze obie wizyty bede musiala odwolac ;)))nie chce sie nakręcać ale piersi bolą mnie inaczej mocniej niz zwykle przed @, az mnie drażnią... mam nadzieję ze sobie tego nie wmawiam i ze nie jest to reakcja na sres jakiego ostatnio nie jest malo ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Dziś zrobiłam sobie to siemię, faktycznie bez smaku, da się przeżyć, myślę, ze skoro taki dobry to będę go pić. Bella nie poddawaj się i staraj a może akurat teraz się uda:) wiem, że łatwo sie mówi, ja sama nie mogę zajść w ciążę, więc wiem. Ja wybieram się 30 czerwca na wizytę do ginekologa jeśli @ nie zdąży się zjawić. Może wtedy dowiem się co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIS ,JUSTA KOCHAM WAS DZIEWCZYNY,NO NIE WIEM CO MNIE TAKI DÓŁ DOPADŁ JA JUZ ZA WSZYSTKO WINIE BROMKA:): ; HAHAHHA CO U MNIE ZŁEGO TO BROMEK,NO JA TEZ SIE NACZYTAŁAM ZE BROMEK CZYNI CUDA TYLKO NIE U MNIE CUDÓW BRAK,WCZOREJSZE PRZYTULANKO NAWET NIE POMOGŁO ,SIEDZE SMUTNA,M W KUCHNI GOTUJE DLA MNIE JAKIES PYSZNOSCI,ALE WEZME SIE W GARSC JUSTA SPOKOJNIE...PRZEJDZIE MI, A TY MOWISZ ZE CIE PIERSI BOLA HMMMM SUPER KURKA SUPER,NIECH CIE BOLA PRZEZ NAJBLIZSZE 9 MIESIECY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU CIESZE SIE ZE SIEMIE SMAKUJE,NIE JEST TO REWELACJA ALE DA SIE WYPIC,IDZ DO GINEKOLOGA I SIE WYPYTAJ, JUSTA NIE WIEM CO DORADZIC W SPRAWIE KLINIKI,HMMM POZA TYM MOZE NIE BEDZIE POTRZEBNA:):):P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia wiesz co odkad zaczełam brac bromek ,wiem ze zabzmi to dziwnie ale mam problemy z partia miesni,lekaz wyjasnił,ze tak bywa po bromku ale o kolanie nie jestem pewna co myslec,spytaj specjalisty najlepiej,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
bella-galleria pomyślałam sobie, że od bromka może zatrzymywać mi się woda w organizmie, co też wpływa niestety na naszą wagę... Może dlatego powrócił problem z woda w kolanie? Kurde mam różne dziwne myśli... Jutro rano idę do mojego lekarza... Odstawiłam luteinę w sb (25dc), dzisiaj mija 5 dni, miałam tylko brunatne plamienia, praktycznie w ogóle krwi... Czy może ktoś napisać, czy i przy luteinie czekał na okres dość długo? Pisałyście, że powinien pojawić się od 2-5 dni po odstawieniu, wiadomo że może być różnie... Taka sytuacja jest dla mnie okropna, bo nie mam okresu, a nic nie czuje... Pewni będę czekać 2 tyg. i dostanę... Dramat... Anka1987 witaj w klubie... Artykuł już czytałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Endi86 masz już wyniki bety? Dziewczyny musimy razem się trzymać... Każda z nas cierpi i ma dość tych prochów i czekania... Musimy się wspierać... Anka1987 dostałaś @, czy bierzesz także luteinę? Co może spowodować opóźnienie okresu bromek, czy raczej luteina??? Nienawidzę takich sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wynik bety dopiero :(, brzuch mnie caly czas boli to chyba zly znak, jest mi gorąco i cały czas się pocę, Bella trzeba wierzyc bo wiara czyni cuda, ja już też przeklinałam bromek a może wkońcu pomógł, Justa kurcze i tu i tam masz daleko, ale może nie będziesz musiała wybierac, mnie też piersi bolaly :) a teraz nie bolą tylko sutki jak potre... Anka i co z tym okresem? Natusia jak to sie mówi " jak nie urok to sraczka" każdy na bromek reaguje inaczej, mnie też jak Bellę mięśnie bolą, może ci przez to kolano szwankuje, Monis co u ciebie który dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia ja dostałam okres dopiero 35 dc i właśnie zaczął się tylko plamieniami i dopiero 36 dc miałam taki okres z prawdziwego zdarzenia. Myślałam, że bromek mi wyreguluje okres a tu dalej takie niewiadome i czekanie. Ciekawe kiedy teraz będę miała @. Na razie mam 19 dc i sama się zastanawiam kiedy te dni płodne (jeśli w ogóle mam). Nigdy nie miała robionego monitoringu cyklu. Czy to coś więcej kosztuje czy w cenie wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDI bol sutkow to super oznaka... mnie wczoraj piersi tak bolaly ze stanik i bluzka mi przeszkadzały . W domu juz sie zastanawialm czy lepiej chodzic w staniku czy bez... dzis bol juz ustal... niestety jest taki jak przed @ ale jeszcze mam nadzieje ze nie bede musiala jechac do kliniki bo jakby nie byla ta kase wolalabym wydac np na wakację luteina jest na wywolanie okresu... po odstawieniu tak jak piszecie powinna przyjsc praktycznie po 2 dniach, u mnie zawsze tak bylo ... poprzedni gin mi mowil ze nawet jak ma przyjsc to i tak przyjdzie jak sie nie przerwie brania.. Jezeli macie problemy z regularnoscia cykli to polecam CASTAGNUSA on wyrównuje dlugosc cykli i do tego dziala jak bromek (tylko slabiej i bez efektów ubocznych) na prolaktyne ja za monitoring cyklu place 30 zl za wizyte... normalna wizyta 100 , chociaz tak naprawde nie wimem czym to sie rozni ;)) bo w tym i tym przypadku pozniej rozmawiam z ginem co i jak ;))PINGWINN polecam sprawdz sobie chociaz jeden 2 cykle to bedziesz wiedziala jak rosna i czy pekaja pecherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ale mnie też piersi bolały przed @ i wszystko wskazywalo na to że dostanę @ z pon. na wt. byłam pewna że dostałam bo ból był identyczny a dzisiaj 32dc. 4 dni od spodziewanej @ myslę że juz nie dostanę ... Justa ile masz jeszcze do @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNY,MAM LEPSZY HUMOREK,ALE TO DZIEKI WASZEMU WSPARCIU,MUSIMY SIE RAZEM TRZYMAC BO INACZEJ JEST CIEZKO, KONTYNUJE PRZYTULANKO CO DRUGI DZIEN:):) DZIEWCZYNY WY TO JUZ PRAWIE NA PEWNO BEDZIECIE MIALY DOBRE WIADOMOSCI,TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA ENDI:):) JUSTA TY TEZ PEWNIE,A ANIA??? CO TAM ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Możecie mi powiedziec jak pijecie siemie lniane? Ja tez mam rpoblem ze śluzem i łuykam wieiołek ale jakos poprawy nie ma.Prosze o odpowiedz. Justa mam pytanie do ciebie bo moja siostra też własnie chce jechac do Białegostoku gin polecił jej ale Artemide i Wołoszyńskiego a ty do kogo chciałaś jechać?Koleżanki z kolei namawiają na Inwimed Warszawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×