Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

bella ja tez melduje sie o 8 rano .. chociaz jak napiszesz wczesniej dobre wiesci to az odpale kompa rano w domku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do uzaleznienia to chyba malo powiedziane ,,, ja jestem mega uzalezniona i zyc bez Was nie moge ;)) dziekuje ze jestescie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
:-D:-D:-D fajne takie wsparcie .....niby nie znamy się a tak jakbyśmy się znały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, nikt nie potrafi zrozumieć tak jak Wy:)))) Mnie to zawsze ogarniał smutek jak się dowiadywałam że ktoś ze znajomych jet w ciąży a tu czekam z takim podekscytowaniem na Wasze dwie krechy jak na swoje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella ja już czuję że bedziemy \ci jutro gratulowac:) Mycha a jakie miałas tsh ja mam 1,78 i kazali mi je powtórzyć po miesiącu. Oj dziewczyny ja też uzależniłan sie od tego forum i osób które je tworzą:) Piszę własnie z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie tez kafeteria jest wczesniej odpalana niz program na ktorym pracuje w pracy ;)) teraz tez jestem w pracy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją to samo myślę że jutro będzie niespodzianka......:-D. A mnie moje baloniki bolą takie jakieś dziwne są. Czuje mrowienie :-(. Czy to może być sygnałem owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio sama nie wiem .....w sumie dzialamy prawie co 2-3 dni . I to mój pierwszy pełny cykl na bromku. Wcześniejsze cykle miałam po 36 dni ostatni już połowa na bromku trwał 52 dni więc nie jestem pewną czy aż tak wcześnie miałam szansę zaskoczyć. Wg strony kalenadarza obliczania dni plodnych to przy założeniu że cykl trawal 36 dni to owu dopiero będzie 7.10.2012 :-( Nie wiem....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
stokrotka jakoś mi się wydaje, że to wcale nie owulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Ninka ja mam dokladnie TSH tez 1,78 :D oprocz tego robilam ft3, ft4 i wyszly okej. Gin - endo stwierdzil, ze tarczyca pracuje w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Pozyjemy zobaczymy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mialam 25 z hakiem a norma do 27.59 czy jakoś tak Więc w sumie chyba dała mi te proszki na zaciazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - zalezy kto jaka norme podaje ja sie najczesciej spotykalam z norma rowno 25 ale slyszalam tez ze lepiej jak jest w polowie normy wtedy latwiej o zaciazenie... a ja to w ogole masakra bo 53 z hakiem mi ostatnio wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kiedys mialam tak jak Ty to tylko miesiac bralam bromka i wystarczylo zeby zbic wiec calkiem prawdopodobne ze masz juz bardzo dobra... a kazali Ci zrobic jakies kontrolne badanie prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nie mówiła nic o kontroli tylko powiedziała że da mi ten lek bo obniży troszkę i po miesiącu góra dwóch zaciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam tą normalna prolaktynę w normie i dostałam bromka, mycha a z tarczycą to się nie martw, ona się bardzo szybko stabilizuje:) ja po operacji miałam tsh 25:) i w ciągu 3 miesięcy doszłam do 3,8 chyba - musiałabym zerknąć w wyniki a nie mam teraz przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - to Ty moze sprawdz jej stan, co? zeby nie przegiac w druga strone madziusiek - taka mam nadzieje ze nie bedzie to wiecznie trwalo... choc pewnie dostawalas znacznie wieksza dawke niz ja... no ale sie zobaczy... najwazniejsze ze dzialanie w toku... ciezko bylo czekac i marnowac czas a teraz to juz dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Planuje zbadać ale w piątek to w sobotę. Będę miała wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - dobrze sie orientuje ze u Ciebie wlasciwie nic konkretnego niw wykryli... w sensie zebys znala przyczyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha dasz radę:) Hormony tarczycy nie działają od razu, po kilku dniach dopiero widać poprawę od momentu pierwszej tabletki. Ale to w niczym nie przeszkadza, żeby starać się o dzidzi:) Ja przerobiłam już chyba wszystkie możliwe dawki euthyroxu:) Ale od roku jest norma, wreszcie:) Ale to i tak dziwne, wszystkie badania mam w normie i nic:/ na cykle z usg tylko jeden nie pokazał owulacji, wtedy też wyszedł niski progesteron, ale to normalne. Bromka głównie na zaciążenie i mlekołaka dostałam. Ja po prostu chyba mam pecha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dokadnie..... Wszystkie wyniki ok więc na zaciazenie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uzalezniona od was jestem i dziekuje ze jestescie,sluchacie ,pomagacie nie wyobrazam sobie ze moglabym nie wejsc na kafeterie;) Jak teraz w pracy kuknac w telefon czy w domu na kompie no kocham was jednym slowem dziewczyny ale nadchodzi chyba najgorsze....ja obsesyjnie latam do toalety sprawdzic czy nie ma @ ale chyba nadchodzi:( znalazlam jedna malutenka plameczke krwi prawie placze,nic nie boli jak na @ wstrzymuje sie z beczeniem do nadejscia wlasciwego okresu ale zle mi bardzo,wiecie ja juz sie chyba za bardzo ucieszylam a nie powinnam Zle mi cholernie,marzenia legly w gruzach:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×