Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Ja tez uzalezniona od was jestem i dziekuje ze jestescie,sluchacie ,pomagacie nie wyobrazam sobie ze moglabym nie wejsc na kafeterie;) Jak teraz w pracy kuknac w telefon czy w domu na kompie no kocham was jednym slowem dziewczyny ale nadchodzi chyba najgorsze....ja obsesyjnie latam do toalety sprawdzic czy nie ma @ ale chyba nadchodzi:( znalazlam jedna malutenka plameczke krwi prawie placze,nic nie boli jak na @ wstrzymuje sie z beczeniem do nadejscia wlasciwego okresu ale zle mi bardzo,wiecie ja juz sie chyba za bardzo ucieszylam a nie powinnam Zle mi cholernie,marzenia legly w gruzach:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella nawet nie żartu z tymi łezkami.maleńka plamka okresu nie czyni :) Kochanie bądź dobrej myśli,podobno wiara czyni cuda :) a ja już po nocach śnię a zbliżającym się pobraniu krwi i wyniku tej wstrętnej prl i tsh. Justa a jak brzuszek?:) pewnie coraz bardziej krąglejszy się robi...heh ja też chcę mieć taki....oczywiście z dzidziusiem nie z nadwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejne to zycie:( nawet poplakac nie moge jak mam ochote musze byc usmiechnieta pania tlumacz,w dupie mam to chce byc w moim lozku i plakac nie wiem czy uda mi sie kiedykolwiek zajsc ..... wyniki dobre wszystko ok tylko ja ciagle nie mam dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella - pamietaj poki na dobre nie ma to nie ma... kropka nic nie znaczy jeszcze... trzymam mocno kciuki zeby jednak... bo ja tez sie juz ucieszylam... jak by to moje bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella nie nakręcaj się.ja w pierwszej ciąży miałam plamienia.pamiętaj plamka krwi jeszcze nic nie oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pocieszenia i podtrzymywanie na duchu, musze sie jakos zebrac do kupy i isć z klientami na cholerny bankiet,postaram sie nawet usmiechac bo w koncu szef nie wytrzyma i mnie wywali z pracy,najpierw rozkojazenie po bromku,teraz histerie i płacze..... poki co @ sie nie rozkreca ale ja podswiadomie czuje ze nici z ciazy:( kolejny raz porazka,chyba trzeba sobie uswiadomic ,ze nie mam szansy wziasc w ramiona śliczne rózowiutkie ciałko własnego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella w zadnym wypadku masz tak nie myslec... bedzie dobrze... nawet jesli nie tym razem to w koncu sie uda... zobaczysz... ja mam skonczone 35 lat a nadal wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella czesto sie zdarza ze jest male brazowe plamienie zamiast @?? mials wczesniej plamienia przed okresem?? ? mam nadzieje zze sie nie rozkreci .... i ze jutro zrobisz tescik i beda 2 kreski monis brzuszek mi juz maly rosnie... ale niech rosnie... teraz moze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty marudzisz nam tu Bella :) proszę się wziąć w garść i uśmiech na buziulce no bo co dziecku po bezrobotnej mamusi,zakompleksionej i bez humoru :P każdej z nas się kiedyś uda, moja kuzynka dostała piękny prezent,syn w marcu kończy 18lat a maluszek przychodzi na świat w kwietniu.wszystko się może zdarzyć i czekajmy na tą chwilę...będzie najpiękniejsza w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
eee....nic nie jest przesądzone.... Jutro test i się okaże.;) U mnie 19 dc i wyszła ta druga kreska na tescie owu...już bardziej widoczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha1977z
znaczy owulka sie zbliza jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
niooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nie wiem jak zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to stokrotko do roboty:) Justa a niech brzuszek rośnie na zdrowie:) Ha a d=mnie się udało załatwić RM przysadki w bardzo dobrej prywatnej przychodni.Mam tam tylko zadzwonić i uzgodnić termin.A co najlepsze nie muszę za niego płacić.Terminy ponoć są góra miesięczne.Zresztą zobaczę dokładnie jutro mam tam dzwonić. Oj dziewczyny szkoda że nie możemy się spotkać z realu wyobrażacie sobie jak mogłoby być fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A dziękuję tesciki owulacyjne od 2 dni słabo bo słabo ale wychodzą. Ciekawe jak tam bella:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie @ w pelni,coz zrobic za to mam najlepszego m na swiecie,widzial ze mam dola i robil co mogl aby mnie odstresowac lacznie z moimi ulubionymi perfumami w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to szkoda ale jeszcze kilka dni i następna szansa :-D:-D:-D. Nie łam się :-D Nikt nie powiedział że nie możemy się spotkać w realu :-D:-D:-D:-D. Bella dla pocieszenia to powiem że ten cykl i ja sobie daruje jakbym zaskoczyła teraz to akurat lipiec by było rozwiązanie a do lipca mam umowę więc jeszcze się wstrzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella super ze chociaz maz sie spisal ... chociaz ja wolalabym aby to @ sie spisala i nie przyszla... przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest lepiej przeszlo mi wczoraj mialam dola ale nowy dzien wstal i jakos mi orzeszlo co ma byc to bedzie nie bede tracic zycie na placze 18pazdziernika lece na 9 dni na Lanzarote Wyspy Kanaryjskie;) Co mnie cieszy Justa jak brzusze sie ma? Stikrotka co u Ciebie? mycha a twoj humorek jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A u mnie bella nic ciekawego darujemy sobie ten cykl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
W końcu wyjęłam swoje wyniki prl i tsh. Badać zaczęłam się od lutego jak zobaczyłam wyciek z sutka TSH 2,23 mU/l (norma 0,27 - 4,2), Tyroksyna wolna FT4 18,32 pmol/l (norma 12-22), prolaktyna 501,2 mU/l (norma 127-637), po 60 min 5623mU/l. W lipcu robiłam badanie jak już brałam bromka i TSH jest 1,36 mU/l (norma ta sama), prolaktyna 319,9 mU/l, po 60 min 692 mU/l oraz USG tarczycy wykazało 3 torbielki. Co o tym myślicie? Niby wszystko w normie a brzuch się nie powiększa. TSH w normie a wyszły torbielki, o co kaman? Dziś wizyta u gin-endo. Bella nie ma co się nastawiać za każdym razem tylko właśnie tak jak dziś mieć dobry humor. Stokrotka, a ja wciąż mam przeczucie, że ty będziesz kolejna. Nie wiem dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio zobaczymy....ale w sumie mąż ma rację że jeszcze chwilę wstrzymania. Mąż chce aby wyszło grudniowe :-D więc coś koło marca trza zaskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella zabierz mnie ze sobą :)ja też chcę do ciepełka :)a mój m już 3dzień poza domkiem i nie wiadomo kiedy wróci,popieprzona robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio niestety tak bywa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella, szkoda że nie wyszło, ale wygrzejesz się na słoneczku i może pozytywnie to wpłynie na dalsze starania:) Gocha - może te torbielki są od dawna, tylko nie wiedziałaś. Stokrotka - taki prezent świąteczny byłby idealny na grudzień :)) Apropo spotkania w realu - można pomyśleć:))) byłoby fajnie:):):):) Izulka - jak się czujesz po inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellus - mysle ze Ty po prostu uprzejmie czekasz na mnie bo co blizniaczki to blizniaczki :P a tak powaznie ze mam nadzieje ze juz bardzo niedlugo Ci sie uda ale nie nastawiaj sie... najlepiej dzidziom wychodza niespodzianki ;) a humorek u mnie calkiem niezly swiadomosc tego ze w koncu cos sie dzieje sprawila ze auto matycznie mi lepiej i zyskalam nadzieje ze w koncu wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale generalnie to jestem nienormalna bo zamowilam sobie przez neta testy owulacyjne i ciazowe... wziac i mi tylko nakopsac... ale to taki durny impuls byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×