Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
A jak przyjdzie @? To chyba się porycze. Ale nigdy mnie piersi tak niebolaly. A noe mogę tego zewalic na druty w biustonoszu bo chodzę w bezszwowym bo jak wczoraj zalozylam usztywniany to co chwilę się drapalam po piersiami i jak poszłam do łazienki zobaczyć czy sobie nie optarlam to żyły były granatowe. Madziusiek jakby się udało to byłoby super bo. 2013 u mnie w rodzinie jest okrągło rocznicowy...mój m 30 lat, ja 25 moi rodzice 30 lecie, mojego m ojciec jak 19 lat nie żyje. Nio urodziny by były :-D Jak wychodzi mi to 30 czerwiec by był a moi rodzice mają 30 lecie 25 czerwca a moja mama urodziny ma 28 czerwca to może gdzieś by się wstrzeli wstrzelika :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Pomykla 10 lat jak m ojciec nie żyje. A zmienił ci się brzuch? Podobno już pierwsze zmiany można zauważyć. Moja kolazanka jak była w 5 tyg to podbrzesze jej się powiększyło i tak ktroche opuściło i jaki uśmiech powstał że skóry :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, żeby nie przyszła ta paskuda @ :):) Skoro tyle uroczystości w 2013 to byłby idealny moment na narodziny syneczka lub córeczki:D Świętowalibyście na okrągło a radochy nie byłoby końca:D U mnie w tamtym roku były takie okrągłe rocznice to wiem jak to jest:) Wczoraj na chrzcinach mój tata non stop bawił tego maluszka, moi rodzice się też nie mogą doczekać pierwszego wnuka. jakby wreszcie się udało to byliby tak tacy szczęśliwy a ja z m to nie wiem, zwariowalibyśmy ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Napewno się uda :-D:-D:-D i w sobotę zasypiemy forum ciazowymi fluidkami :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mnie cycki tak szczypia że musiałam zrobić zimny prysznic w pracowej toalecie. Jak test nie wyjdzie to polece na bete :-D A jaki masz przeczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dziewczyny doradzcie mi... czy oplaca sie szczepic na zoltaczke wzwB II dawka, jesli nie ma mowy o zadnym zabiegu jak narazie:) Wczesniej myslalam, ze bedzie konieczny wiec zaczelam sie szczepic. Szczepionka to koszt 60 zl, nie wiem czy wydawac... Co byscie zrobily na moim miejscu? mam takie dziwne wahania :D Kasa zawsze sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nie wiem...może lepiej się zaszczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka, ja bym się zaszczepiła, zawsze to masz spokój na kilka lat:) chyba 5. A wzw to i u kosmetyczki i nawet fryzjera można ponoć złapać. A w ciągu 5 lat może się przydać np do porodu :) Stokrotka ja miałam przeczucie, że się udało, ale teraz to jakoś nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Będzie dobrze. :-D cisza się jakąś tu zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja zamiast staranek to przetwory robie... aktualnie na tapecie jest pigwa a mam jeszcze plany buraczkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dobrze dovrze już ciii.....zrobię w sobotę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ze mnie już dziś trochę krwi ściągnęli i czekam na wyniki badań, a za tydzień USG. Dziewczyny już nie czekajcie dłużej, bo też się chce zarazić od was, tylko informacja musi być potwierdzona II krechami :D a przeciw żółtaczce bym się zaszczepiła, bo tak jak madziusiek mówi moża tym świństwem wszędzie się zarazić, a 60zł przy powikłaniach żółtaczki to mały pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
okej dzieki dziewczyny za doradzenie, to ja szykuje sie do lekarki ;) no i czekam na wasze II kreseczki, ja tez chce sie zarazic ;D narazie 6 d.c., wiec daleko przed starankami, monitoringiem itp :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze za wcześnie na teściora u mnie, dopiero 23dc to i nic nie pokaże:> Sama też siebie wkurzam:) Ah żeby ten tydzień szybko zleciał. Mycha podrzuć trochę tych przetworów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
u mnie 3dc także też jestem na samym początku, ale szybko zlatuje. Szkoda tylko, że wciaż bez efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wyniki swojej prolaktyny- z ponad 7000 jest teraz 195 ml/u Za tydzień wizyta i endo i pewnie mi każe odstawić Trzeba sie bedzie zapisywać do kliniki na inseminacje- może jeszcze przed świętami sie wyrobimy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikus20
Witam , podciągne się pod ten temat chociaż nie staram się o dziecko, wręcz przeciwnie:) mam hiperprolaktynemie, długie cykle (oststni 45 dni). czy waszym zdaniem powinnam koniecznie leczyć to, łazić po tych lekarzach, tracić pieniądze jeśli i tak narazie nie planuje ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikus cytuję "Nieleczona hiperprolaktynemia może prowadzić do zaburzeń miesiączkowania, bezpłodności, trądziku, mlekotoku, zaburzeń mineralizacji kości(osteoporoza, osteopenia). Leczenie jest długotrwałe (jego okres będzie zależał od szybkości normalizacji poziomu prolaktyny). Ważna jest przy tym regularna kontrola endokrynologiczna" Więc sama zdecyduj :) Bella to akurat fajnie Nowy Rok zaczniecie:D Ninka dołączam się do modlitwy za wszystkie Aniołeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodam Wam super wierszyk Bose aniołki siedza na chmurkach, A kazdy lekko jak piórko fruwa I każdy czuwa, cichutko czuwa Nad tatą, który płakać nie umie, nad siostrą, która nic nie rozumie, Nad dziadkiem, babcią smutną czasami i swoją mamą -osnutą łzami I każdy woła cicho z daleka: mamo już nie płacz, mamo ja czekam.. i tez modlę sie za Wasze Aniolki.. one wrócą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella te 3 miesiace szybko zleci ... wskoczysz w Nowy Rok dobrymi wiesciami.. w koncu szamani nie klamią ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa piekny wierszyk,ale ja dzis płacze,płacze bo tesknie za maluszkiem Ninka czasami musimy popłakac wiesz ale jutro wstanie nowy dzien pełen nadzieji:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hej dziewczyny nie smuccie się. Wg wierszyka dzidzia czeka :-D:-D:-D. A u mnie dziś 32 dc i nadal @ nie ma :-D:-D:-D. Czekam jeszcze kilka dni i tescior :-D:-D:-D. Bromergon mi się kończy więc będę musiała iść do gin więc jeśli test nic nie pokaże to lecę do gin na usg :-D:-D:-D. Wg kalkulatora ciaza (jeżeli jest) ma 4tyg i 3 dni a dzidzia ma 1 tydz i 2 dni. :-D:-D:-D Wczoraj już nic nie pisałam bo oczywiście co? Usnelam.....mąż wyszed na chwilę pod prysznic a jak wrócił to już spalam a była dopiero 21 z małym hakiem :-D:-D:-D gdzie zazwyczaj o tej porze to tryskam energia i to mąż szybciej usypia :-D. A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×