Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
długo czekałaś mycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha jeszcze raz wielkie gratulacje:) Ja dzis byłam na usg i tak wyszło że mam drobne mięśniaki:( a tak to macica lekko powiększona,zatoka duglasa z niewielka ilościa płynu a w lewym jajniku obecnośc ciałka żółtego.\Cholaerka boję się tych mięśniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka czyli owulacja była, to dobrze:) a co mięśniaków to wiadomo, że lepiej żeby ich nie było, ale pewnie gin powie co dalej z nimi robić. Małe to chyba można hormonami zmniejszyć i się je tylko obserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Witam, Cieszę się znalazłam ten wątek. Może zacznę od tego że po odebraniu wyników badań, moja prolaktyna wynosi 54 ng/ml. gdzie norma jest od 0-25. Jedną ciaże poroniłam w 5 tygodniu jakieś pół roku tem. Jestem zmartwiona tym że przez ten jeden hormon nie moge zajść w ciąże:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorkus my też nie możemy ale tutaj dziewczynom co miesiąc sie udaje więc trzeba czekać na swoją kolejkę:) będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja plan na dzidziusia to mam w głowie póki co :) Czekam aż mężuś wróci z pracy, bo jest za granicą. Ja przez ten czas faszeruję się antybiotykami bo dostałam zapalenia przydatków ale z dnia na dzień coraz mniej bolą mnie jajniki, prawie w ogóle, czasem tylko lekkie ćmienie :) grzybicy też powiedziałam "paszoł won" no i pęcherz nie jest taki natarczywy jak ostatnio. Jak jeszcze wyreguluję tę prolaktynę to będzie cacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha test wyszedl mi pozytywny w 32dc a staralam sie najpierw rok a potem bylo poronienie teraz byl czwarty cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA ALEZ PIEKNA WIADOMOSC WYOBRAZAM SOBIE JAK SIE CIESZYSZ!!!!!!!! TYM RAZEM WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE,ZOBACZYSZ CALUSY DLA CALEJ RODZINKI CZEKAM ABYM I JA SIE TAK.MOGLA CIESZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jak to która - Ty Madziusiek ::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odmówię, hehehehe:) Ale pewnie sobie poczekam jeszcze bo nic a nic się nie dzieje:] Moniś wyślę CI zaraz maila z namiarami na gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek nie mow hop zanim nie przeskoczysz :P bella czekam na Twoja ciaze rownie niecierpliwie jak na wlasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam piękna od kosmetyczki:) w drodze powrotnej dostałam jakiś boleści brzucha znowu jakby mi ktoś kiszki skrecal. Chyba za dużo słodyczy dziś bylo auc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mnie też dziś na słodycze ciągnęło. Aż wstyd się przyznać ale zjadlam pół opakowania markizow cytrynowych. :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie nie zalowalam:) i jeszcze shake do tego z maca:) raz na rok można sobie pozwolić. Normalnie to nie lubię słodyczy :) tyle ze teraz boooli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ja też ostatnio pofolgowałam sobie ze słodyczami aż nie wypada.Madzie owulkę chyba miałam aż nie do uwierzenia bo bezobjawowa.Co do mięśniaków to jakiś szok przez ostatnie miesiące miałam parę razy usg robione i nikt ich nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mycha chodziło mi ile czekałaś na zrobienie testu od dnia spodziewanej @. Ale fajnie, że coś się powoli zaczyna wykluwać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przeglądam wszystkie usg i wszędzie mam napisane że macica jednorodna i nic o najmniejszej zmianie.Przecież ostatnie usg miałam tydz temu.We wrześniu byłam u swojego gina który powiedział że ginekologicznie jest wszystko dobrze.Chyba muszę powtórzyć to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Witam, Dziekuję Madziusiek 30 za pozytywna odpowiedź:-) Staram się codziennie czymś zająć żeby nie mysleć:-) Podziwiam dziewczyny które naprawdę parę lat się starają. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
nina, życzę ci żeby to była pomyłka, chociaż czytałam, że i z takimi rzeczami dziewczyny zachodzą w ciażę. Najważniejsze, że jak już coś się wykryje to można to obserwować i leczyć. Ale wiadomo, lepiej, żeby nie było, niż ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gocha.Jeśli rzeczywiście to są mięśniaki to są malutkie bo poniżej 1cm więc jak coś bo oby tylko nie urosły.Cieszę się chociaż z tego że wystąpiła owulacja. Tak to już jest dziewczyny że trudno wyłączyć myślenie.A najgorsze to jest to że to pragnienie jest w naszej podświadomości. Dlaczego w patologii lub u nastolatek jest tyle ciąż bo oni po prostu o tym nie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Widzę ninka, że też straciłaś aniołka w tym samy czasie co ja:-( Ale staram się mysleć pozytywnie i cały czas próbować i się nie poddawać:-) Ja jak narazie bardzo mało badań przeszłam, i zaszłam w ciaże tylko dzieki clo, niestety na krótko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie boli brzuch, to chyba jednak nie od jedzenia bo zeszło do podbrzusza i ciśnie od wczoraj, czuję takie skurcze nie wiem co się dzieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorkus współczuję Ci że też musiałaś przez to przechodzić.Do tej pory potrafię się poryczeć z tego powodu.Najgorsze to chyba to że parę tygodni miałam mieć termin porodu nie wiem jak wytrzymam ten dzień:( Boję się że już nie zajdę w ciążę bo ciągle coś się w moim organizmie dzieje.A teraz oprócz bromka coś bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Narazie nie biorę, bo dopiero teraz lakarz kazał zrobić badanie na jej poziom. Ale widzę że jest wysoka:-( Może to przez to straciłam ciąże:-( Ja nawet nie miałam jeszcze nawet wyznaczonego terminu, miałam iśc na usg, i zobaczyć bicie serduszka i załozyć kartę, ale się nie doczekałam.. A teraz już mija prawie pól roku i nic...Lekarka uważa że moje jajniki potrzebują czegoś żeby pracowały..Sama nie wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka wiem ze jest Ci ciezko i u mnie dzis ponury dzien rok temu bylam z.m nabusg i stwierdzono ze serduszko nie bije,oh siedzie w pracy i rycze;( W dalszym ciagu ciazy brak ;(;( Za to w najnlizszym kolezenstwie pelno noworodkow ,jak sie mam cieszyc zyciem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka wiem ze jest Ci ciezko i u mnie dzis ponury dzien rok temu bylam z.m nabusg i stwierdzono ze serduszko nie bije,oh siedzie w pracy i rycze;( W dalszym ciagu ciazy brak ;(;( Za to w najnlizszym kolezenstwie pelno noworodkow ,jak sie mam cieszyc zyciem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×